Memoriał Akiby Rubinsteina 2006

42. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 19 – 28 sierpnia 2006
2005 | 2006 | 2007
    am = 5½
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  
                               
1 am Robert Kempiński   2567 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 6
2 am Bartosz Soćko   2621 ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ 6
3 mm Jurij Kryworuczko UKR 2536 0 ½ ½ ½ 1 1 1 1 ½ 6
4 am Viktor Láznička CZE 2602 ½ 0 ½ ½ 1 1 ½ 0 1 5
5 mm Bartłomiej Heberla   2551 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½
6 am Ołeksandr Zubariew UKR 2518 ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ ½ ½ 4
7 mm Paweł Czarnota   2547 ½ ½ 0 0 ½ 0 ½ ½ 1
8 am Władimir Biełow RUS 2598 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½
9 am Piotr Bobras   2535 0 0 0 1 0 ½ ½ ½ 1
10 am Suat Atalik TUR 2619 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 ½ 0 3

Sędzia główny: Andrzej Filipowicz
Dyrektorzy turnieju: Marek Mazurkiewicz i Ryszard Więckowski
Wyniki: ChessArbiter

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 44 zawodników, wyniki
1 mm Michał Olszewski   2410 8
2 am Monika Soćko   2464 8
3 m Jerzy Owczarzak   2380 7
4 k Aleksander Dobrowolski   2280 7
5 I++ Kacper Piorun   2126
6 k Piotr Dudziński   2254 6
7 k++ Maciej Brzeski   2261 6
8 m Krzysztof Chojnacki   2351 6
9 mm Aleksander Filipienko RUS 2381 6
10 m Aleksander Hnydiuk   2366 6
11 mm Krzysztof Jakubowski   2507 6
12 k+ Kamil Stachowiak   2295 6
13 k Bartosz Siembab   2229 6
14 I++ Tomasz Gałażewski   2183
15 k Andrzej Szymański   2255
16 k+ Mateusz Kuzioła   2269
17 k Michał Bugalski   2244
18 I+ Dariusz Strejczek   2137 5
19 I++ Sebastian Tworuszka   2146 5
20 k Zbigniew Wawrowski   2210 5
21 k Andrzej Bętkowski   2217 5
22 k++ Oskar Włodarczyk   2282 5
23 k Michał Więcław   2229 5
24 I++ Przemysław Walczak   2149 5
25 k+ Piotr Szymański   2238 5
26 k+ Jacek Szwed   2323 5
27 k Łukasz Butkiewicz   2260 5
28 I++ Mateusz Kołosowski   2159
29 mm Dorota Czarnota   2237
30 I++ Roman Mucha   2083 4
31 m Edyta Kupczyk   2087 4
32 m Aneta Korościel   2126 4
33 k+ Józef Litwin   2183 4
34 k Paweł Graf   2134 4
35 k Bogdan Morkisz   2129 4
36 I Łukasz Kowalski   2083 4
37   Eric Lutz FRA 2214
38 I++ Andrzej Krawczyk   2154
39 I++ Radosław Szczepanek   2168 3
40 mm Marlena Chlost   2132 3
41 I++ Maciej Janiszewski   2100 3
42   Guido Muessig GER 2216 2
43 m Zbigniew Wieczorek   2318 2
44 I++ Krzysztof Krupa   2124
Turniej open B
system szwajcarski, 10 rund, 126 zawodników, wyniki
1 I++ Andrzej Kozicz   2080 8
2 I Arkadiusz Bebel   2052 8
3 I++ Dariusz Fistek   2096 8
4 I+ Dominik Płończak   2096 8
5 I Łukasz Kumor   2064
6 k Tomasz Kaliszewski   2174

Turniej open C
system szwajcarski, 9 rund, 85 zawodników, wyniki
1 I Bartłomiej Mazalon   1852
2 II Krzysztof Kazubek   1800 7
3 II Łukasz Karski   1800 7
4 II Mirosław Borowicz   1931
5   Sylvie Genzling FRA 1886
6 II Aleksander Sokólski   1800

Turniej open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 28 zawodników, wyniki
1 I++ Mateusz Kołosowski   2159 9
2 I Tomasz Klepaczka   1886 7
3 II Przemysław Borowicz   1808 7
4 II Aleksander Łukasiewicz   1800
5 II+ Mateusz Grota   1800
6 I Krystian Walczak   1921

Turniej open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 33 zawodników, wyniki
1 I Aleksandra Tarnowska   1800
2 II Komil Khamidov   1800
3 II Natalia Ostalska   1600
4 II Sebastian Karski   1800 6
5 III Maciej Korpalski   1600 6
6 II Jan Budziński   1800 6

 

Sędziowie główni openów: Adam Curyło (A, D, E), Stefan Hałubek (B, C)

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close