Memoriał Akiby Rubinsteina 2015

51. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 21 – 30 sierpnia 2015
2014 | 2015 | 2016
    am = 6½, mm = 4½
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  
                               
1 mm Tomasz Warakomski   2466 0 ½ ½ 1 0 1 1 1 1 6
2 am Andriej Kowalow BLR 2509 1 ½ 1 0 ½ ½ ½ 1 ½
3 am Łukasz Cyborowski   2530 ½ ½ 0 1 1 ½ ½ ½ 1
4 mm Maciej Klekowski   2490 ½ 0 1 1 0 ½ ½ ½ 1 5
5 am Witalij Siwuk UKR 2479 0 1 0 0 1 1 0 1 1 5
6 mm David Eggleston ENG 2392 1 ½ 0 1 0 ½ ½ ½ ½
7 am Michaił Brodski UKR 2540 0 ½ ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1
8 mm Marcin Krzyżanowski   2420 0 ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ ½ 4
9 mm Radosław Gajek   2384 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 1
10 mf Pier Luigi Basso ITA 2443 0 ½ 0 0 0 ½ 0 ½ 0

Sędzia główny: Aleksander Sokólski
Wyniki: ChessArbiter

Grupa B
system szwajcarski, 9 rund, 70 zawodników, wyniki
1 k+ Piotr Sabuk   2340
2 am Wołodymyr Siergiejew UKR 2452 7
3 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2485
4 am Rafał Antoniewski   2531
5 mf Grzegorz Nasuta   2372
6 k Michał Wiśniewski   2133
7 k++ Bartłomiej Różycki   2169
8 m Paweł Stoma   2346
9 I+ Kamil Nowak   2133 6
10 k Kacper Żochowski   2154 6
11 I+ Jan Pułtorak   2126 6
12 k Mariusz Mazalon   2040 6
13 k Łukasz Nowak   2113 6
14 I++ Paweł Kowalczyk   2352
15 m Maciej Świcarz   2300
16 k Patryk Chylewski   2143
17 I++ Jan Kokoszczyński   1966
18 mf Bartosz Koćwin   2250
19 I+ Oskar Ogłaza   2020 5
20 I++ Piotr Widła   2009 5
21 kmf Mateusz Dubiński   2207 5
22 kmf Maria Leks   2101 5
23 k Krzysztof Kanicki   2205 5
24 k Paweł Panas   2100 5
25 k Tomasz Żebracki   2158 5
26 k Radosław Psyk   2128 5
27 I+ Marcin Bajkowski   1892 5
28 I Łukasz Luba   2139 5
29 k Szymon Kulaś   2266 5
30 I++ Paweł Sujkowski   1927 5
31 I+ Damian Daniel   2008 5
32 k Kamil Kozioł   2187
33 k Krzysztof Łukasiewicz   2000
34 I Radosław Zaręba   2071
35 I++ Radosław Czachor   1994
36 mm Gulnara Sałachowa RUS 2179
37 I++ Maciej Wącior   1968
38 k Pavel Semerak CZE 2080
39 I Franciszek Sernecki   1938
40 I+ Adam Czuchnicki   2063
41 I+ Daniel Sanz Wawer   2102
Grupa C (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 32 zawodników, wyniki
1 mf Julian Gralka   2244 8
2 k Tomasz Rak   1991 7
3 II+ Andre Klucznik FRA 1803 7
4 kmf Kajetan Przysiecki   1875 6
5 I+ Józef Gałyga   1769 6
6 k Kazimierz Marszk   1920

Grupa D
system szwajcarski, 9 rund, 140 zawodników, wyniki
1 I+ Krzysztof Kalmuk   1927
2 I++ Maciej Koziej   1985
3 I++ Mateusz Budnik   1998 7
4 I++ Marcin Bartoszewicz   1967 7
5 I Janusz Górecki   1795 7
6 I Aleksander Łukasiewicz   1944 7

Grupa E (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 57 zawodników, wyniki
1 II Kacper Zieniuk   1460
2 I Wiktoria Wąsala   1278
3 II Piotr Łosiński   1424 7
4 II Krzysztof Mateja   1344
5 I Anna Roszkiewicz   1449 6
6 II Ołeksandr Wakulenko UKR 1507 6

Grupa F (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 96 zawodników, wyniki
1 II+ Nikola Jacek   1153 8
2 II Bartłomiej Błaźniak   1077
3 III Karol Wawrzyniak   1114 7
4 III Adrian Czaja   1600 7
5 II Adam Horoszczak   1286 7
6 II Filip Nowak   1338 7

 

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close