Memoriał Akiby Rubinsteina 2014

50. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 18 – 26 sierpnia 2014
2013 | 2014 | 2015

Nie rozegrano turnieju kołowego (Grupa A).

Grupa B
system szwajcarski, 9 rund, 83 zawodników, wyniki
1 am Wadym Szyszkin UKR 2478
2 am Mirosław Grabarczyk 2476
3 am Michaił Simancew UKR 2448
4 mf Bartosz Koćwin 2219
5 am Jha Sriram IND 2390
6 k+ Maciej Mroziak 2312
7 k Ryszard Eggink 2201
8 mm Piotr Staniszewski 2448
9 k Filip Cukrowski 2291 6
10 I++ Mateusz Brzeziński 2118 6
11 k Rafał Kowalczyk 2185 6
12 m Anna Łukasiewicz 2108 6
13 k Łukasz Nowak 2141
14 I++ Radosław Psyk 1874
15 I++ Szymon Gumularz 2062
16 k Mateusz Sypień 2270
17 k Przemysław Piotrowski 2145
18 I+ Dariusz Sycz 2079
19 I+ Krzysztof Łukasiewicz 1975
20 k Mikołaj Tomczak 2158
21 I+ Michał Wiśniewski 2063
22 I Daniel Sanz Wawer ESP 1788
23 k Ryszard Czajkowski 2099
24 II Jan Golecki 1697
25 k Paweł Panas 2131
26 k Konrad Buś 2074
27 I+ Łukasz Zaleski 1898 5
28 k Mateusz Eggink 2196 5
29 kmf Mariola Woźniak 2111 5
30 I+ Michał Bielawski 2071 5
31 kmf Paweł Teclaf 2019 5
32 mf Boris Furman RUS 2229 5
33 k Mariusz Mazalon 2052 5
34 I Adam Czuchnicki 2085 5
35 I Paweł Fukowski 1826 5
Grupa C (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 53 zawodników, wyniki
1 mm Jewgienij Piankow UKR 2288
2 mf Julian Gralka 2240 7
3 mm Zbigniew Szymczak 2269 7
4 mm Larysa Mucznik UKR 2168
5 k Piotr Bobrowski 1961 6
6 I++ Andrzej Kozicz 2049 6

Grupa D
system szwajcarski, 9 rund, 125 zawodników, wyniki
1 I Krzysztof Kalmuk 1929
2 I Marcin Bartoszewicz 1910
3 I Marcin Szydełko 1915
4 I+ Szymon Banach 1892 7
5 I+ Roman Sobczyński 1841 7
6 k Ireneusz Łada 1917

Grupa E (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 55 zawodników, wyniki
1 II Marcin Dróbka 1504
2 II Maciej Ciesielski 1221 7
3 II Michał Fiedorek 1410
4 II Bartosz Norek 1289
5 I Lidia Czarnecka 1453
6 II Tymon Ochędzan 1494

Grupa F (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 68 zawodników, wyniki
1 II Weronika Wawrzyniak 1216 8
2 II Ołeksandr Wakulenko UKR 1800
3 II+ Szymon Skurniak 1351 7
4 III Dawid Szuber 1066 7
5 III Maksym Ząbroń 1322
6 II Piotr Kejna 1800 6

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close