Memoriał Akiby Rubinsteina 2017

53. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 19 – 27 sierpnia 2017
2016 | 2017 | 2018

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Open A
system szwajcarski, 9 rund, 72 zawodników, wyniki
1 am Tomasz Warakomski   2536 8
2 am Wadym Szyszkin UKR 2454 7
3 mf Karol Kucza   2320 7
4 am Łukasz Cyborowski   2532
5 k Arkadiusz Korbal   2159
6 k Radosław Psyk   2132 6
7 k Kacper Bilczewski   2191 6
8 k+ Mateusz Łapaj   2093 6
9 k Michał Bugalski   2250 6
10 k Łukasz Zaleski   2267 6
11 k+ Rafał Kowalczyk   2222 6
12 k Jerzy Kyć   2251 6
13 k Wojciech Zieliński   2105
14 am Leonid Wołoszyn CZE 2369
15 k Mariusz Mazalon   2000
16 I Mikołaj Rogacewicz   1793
17 k Jakub Garbowski   2185
18 k Dariusz Baumann   2067
19 k+ Dariusz Bieliński   2073
20 k+ Michał Wiśniewski   2180
21 I Jakub Mechliński   1742
22 mf Piotr Goluch   2360 5
23 k+ Paweł Kukuła   2224 5
24 I++ Jakub Fus   2127 5
25 I Łukasz Luba   2097 5
26 I+ Patryk Talik   2055 5
27 k Witold Klepek   2104 5
28 k Łukasz Domański   2102 5
29 k Rafał Faron   2106
30 I+ Szymon Dryja   1824
31 I++ Damian Malinowski   2003
32 I Maciej Strzelecki   1864
33 I Otto Nyvlt CZE 1964
34 mf Honorata Kucharska   2041
35 k Wafa Mammadow AZE 2066
36 I+ Viktor Velecky CZE 2083
37 I Leo Keely ENG 1962
38 I Michał Słomczewski NED 1956
39 I Ireneusz Galant   1739
40 I+ Marcin Rosicki   1979
41 k Maciej Adamczewski   2134
Open B (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 62 zawodników, wyniki
1 k Kazimierz Zowada   2046
2 mm Zbigniew Szymczak   2163 7
3 mm Petr Marusenko UKR 2148 7
4 mf Julian Gralka   2230
5 k Jan Czuchnicki   1911
6 k Yaacov Meizlin ISR 2104 6

Open C
system szwajcarski, 9 rund, 180 zawodników, wyniki
1 I++ Mariusz Darowicki   1942
2 mf Leszek Bakalarz   1972 7
3 k Bogdan Żminda   1957 7
4 II Hubert Twardowski   1608 7
5 I Michał Słomczewski   1956 7
6 I Patryk Mike   1864 7

Open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 92 zawodników, wyniki
1 II Rafał Topoła   1431 8
2 I Alicja Białek   1295 7
3 II Oliwer Wirkus   1500 7
4 II Mateusz Myrmus   1292
5 II Karol Doskocz   1367
6 I Barbara Dadełło   1384

Open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 103 zawodników, wyniki
1 II Jakub Herwy   1243
2 II Igor Musiał   1219 7
3 II Wojciech Maślanka   1272 7
4 II Leon Duda   1063 7
5 II Włodzimierz Psyk   1101 7
6 III Filip Jasionowski   1095 7

 

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close