Memoriał Akiby Rubinsteina 2018

54. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 18 – 26 sierpnia 2018
2017 | 2018 | 2019

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Open A
system szwajcarski, 9 rund, 87 zawodników, wyniki
1 mm Artur Frołow UKR 2420 7
2 mm Piotr Sabuk 2377
3 k++ Radosław Psyk 2304
4 m Damian Lewtak 2369
5 am Mikuláš Maník SVK 2408
6 mm Kamil Stachowiak 2447
7 k+ Michał Wiśniewski 2122
8 m Maciej Nurkiewicz 2371 6
9 k Aleksiej Czerepow BLR 2245 6
10 am Stefan Djurić SRB 2352 6
11 k+ Mateusz Łapaj 2198 6
12 m Kamil Nowak 2313 6
13 am Wadym Szyszkin UKR 2461 6
14 k Antoni Kozak 2157
15 mf Wojciech Reza 2303
16 k Adam Bukojemski 2233
17 mf Karol Kucza 2342
18 k+ Kacper Bilczewski 2089
19 I++ Tomasz Mika 2120
20 k Daniel Sanz Wawer 2180
21 k Aleksander Kumala 2238
22 k Andrzej Bętkowski 2041
23 k Michał Gosławski 2110
24 I++ Jan Kamiński 2026
25 k+ Witold Klepek 2139 5
26 I Jakub Luberański 1763 5
27 kmf Daria Vanduyfhuys BEL 1878 5
28 k+ Tomasz Jaskółka 2165 5
29 k Maciej Adamczewski 2061 5
30 k Łukasz Domański 2094 5
31 I++ Zuzanna Szeląg 1934 5
32 mf Tadeusz Okrucinski 2182 5
33 k+ Dariusz Bieliński 2100 5
34 I++ Mateusz Budnik 2003 5
35 I+ Bogusz Piliczewski 2112 5
36 k Mariusz Mazalon 2055 5
37 I Kamil Maciejewski 1886 5
38 k Tomasz Jankowiak 2117 5
Open B (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 53 zawodników, wyniki
1 k Andrzej Kawula 1838 7
2 mm Petr Marusenko UKR 2159 7
3 mf Julian Gralka 2188 7
4 k Piotr Sobolewski 2053
5 k+ Kazimierz Zowada 2078
6 I++ Józef Gałyga 1759

Open C
system szwajcarski, 9 rund, 184 zawodników, wyniki
1 I+ Dominik Zianowicz 1950 8
2 I+ Maciej Podgórski 1831
3 I Piotr Majocha 1801
4 I+ Patryk Talik 1973 7
5 I Bartosz Rudecki 1810 7
6 I+ Marcel Butyrowski 1896 7

Open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 96 zawodników, wyniki
1 I Ewa Barwińska 1451
2 II Maciej Kolarz 1378 7
3 II Franciszek Miler 1315 7
4 I Maria Sokół 1304
5 I Anna Miranowska 1273
6 II Jan Góral 1471

Open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 105 zawodników, wyniki
1 II Jakub Liśkiewicz 1158
2 II+ Adam Bartoszczuk 1275
3 II Sebastian Baliś 1051 7
4 III Grzegorz Komendecki 1053 7
5 II Antoni Komendecki 1239 7
6 II+ Beata Pniewska 1148 7

Sędzia główny openów: Aleksander Sokólski

Olimpiada Batumi 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close