Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1986

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1986

1985 | 1986 | 1987
Szachy klasyczne – U19
Miętne, 17 – 27 sierpnia 1986 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Jacek Gdański 9 1 Anna Domaradzka
2 Artur Pieniążek 8 2 Magdalena Kuk 8
3 Janusz Siekański 3 Beata Ziętek 8
4 Mariusz Buś 4 Anna Szmigielska
5 Artur Chochulski 7 5 Danuta Kłusek
6 Jacek Dawidów 7 6 Dorota Konieczka
7 Piotr Piwowarczyk 7 7 Agnieszka Fornal
8 Sławomir Persowski 7 8 Bożena Padoł 7
9 Piotr Jezierski 7 9 Dominika Tust 7
10 Grzegorz Masternak 10 Katarzyna Jańczak 7
11 Waldemar Kozłowski 11 Katarzyna Laure
12 Rafał Sałata 12 Dorota Szulc
13 Jan Pisuliński 13 Justyna Markowska
14 Maciej Jakubowski 6 14 Katarzyna Bukowska
15 Jacek Ilczuk 6 15 Alicja Zawadzka 6
16 Klaudiusz Urban 6 16 Beata Mateuszak 6
17 Dariusz Szopka 6 17 Klaudia Dyczka 6
18 Jacek Rozwarski 6 18 Joanna Karmazyn 6
19 Przemysław Gdański 6 19 Beata Pączek 6
20 Mariusz Stoppel 6 20 Iwona Chojnacka 6
21 Adam Kujawski 6 21 Bożena Araśniewicz 6
22 Robert Brewczyński 6 22 Małgorzata Roszko
23 Bogdan Grabarczyk 23 Marzena Bielak
24 Roman Kalinowski 24 Edyta Leitloff
25 Maciej Gilewski 25 Aleksandra Kontny 5
26 Janusz Rząsa 26 Mirosława Głowacka 5
27 Piotr Ładoś 27 Małgorzata Peikow 5
28 Robert Kula 28 Renata Staniec 5
29 Dominik Pędzich 5 29 Regina Hetman 5
30 Jarosław Jakubowski 5 30 Sylwia Borowy 5
31 Adrian Franczak 5 31 Izabela Szafraniec 5
32 Zbigniew Pyda 5 32 Sabina Ulicyn 5
33 Krzysztof Jewulski 5 33 Małgorzata Kostera 5
34 Wojciech Dąbrowski 34 Grażyna Chabowska 5
35 Remigiusz Suehse 35 Katarzyna Urban 5
36 Adam Witkowski 36 Jadwiga Danek
37 Jacek Klimecki 37 Renata Głowacka
38 Tadeusz Rynkiewicz 38 Magdalena Gauza
39 Robert Karcz 4 39 Anna Krauze
40 Jarosław Kwiecień 4 40 Jolanta Styczeń
41 Dominik Rollaner 4 41 Monika Woda
42 Przemysław Lesień 4 42 Dorota Gaweł 4
43 Robert Włodarczyk 4 43 Beata Schmidt 4
44 Jacek Pacuszka 4 44 Renata Kołtuniak 4
45 Artur Piękosz 45 Halina Haponiuk 4
46 Olgierd Stefański 46 Katarzyna Sopur 3
47 Robert Krasiewicz 47 Mariola Mulik
48 Tomasz Olenderek 2 48 Ewa Wierzbicka
Szachy klasyczne – U15
Łódź, 26 czerwca – 6 lipca 1986 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Wiktor Lefik
1 Marcin Dłużniewski 1 Krystyna Dąbrowska 8
2 Marcin Stasiak 2 Anna Kleszarska
3 Zbigniew Robak 3 Grażyna Penk
4 Adam Kałdus 4 Małgorzata Bednarska
5 Tomasz Włodarczyk 5 Katarzyna Lewandowska 6
6 Mariusz Duch 6 Joanna Śmiechowska 6
7 Artur Goj 6 7 Katarzyna Tabaka 6
8 Grzegorz Toczek 6 8 Jolanta Turczynowicz 6
9 Robert Kołodziuk 9 Małgorzata Sułkowska 6
10 Damian Markowski 10 Aneta Pondo
11 Piotr Kaim 11 Joanna Detko
12 Mirosław Maślej 12 Ewa Szczepaniak
13 Adam Czarnowski 13 Ewa Ereńska
14 Marcin Kamiński 5 14 Małgorzata Wołowiec
15 Przemysław Skalik 5 15 Katarzyna Stefańska 5
16 Grzegorz Zieliński 5 16 Joanna Stryczyńska 5
17 Jacek Gęsicki 5 17 Magdalena Dworzańska 5
18 Dariusz Ziemlewski 5 18 Ewa Burczyk 5
19 Arkadiusz Gałat 5 19 Maria Michalska 5
20 Artur Jakubiec 5 20 Nel Dąbrowska 5
21 Wojciech Zdrojewski 5 21 Dorota Maziarka 5
22 Przemysław Sydow 22 Anna Modzelan
23 Rafał Furdzik 23 Monika Kleszarska
24 Jakub Komorzycki 24 Ewa Ręklewska
25 Jacek Saskowski 25 Agnieszka Dziubińska
26 Łukasz Kwiatkowski 26 Marzena Cypryańska
27 Paweł Kulbacki 27 Sylwia Krepczyńska
28 Marek Głowacz 28 Anna Orłowska
29 Tomasz Michniewski 4 29 Sylwia Lewicka
30 Jacek Jóźwik 4 30 Beata Mociąg
31 Krzysztof Dulko 4 31 Wioletta Kreft
32 Tomasz Łukawski 4 32 Anna Skibicka 4
33 Tomasz Dobija 4 33 Iwona Radzewicz 4
34 Zbigniew Pliszka 4 34 Danuta Krajewska 4
35 Piotr Szurkowski 4 35 Joanna Furman 4
36 Marek Wojtyna 4 36 Iwona Adamek 4
37 Tomasz Wawrzaszek 37 Barbara Urban 4
38 Wojciech Lewandowski 38 Kamila Burdzińska
39 Tomasz Rabij 39 Jolanta Krynicka
40 Kazimierz Krawczyk 40 Renata Kłopotowska
41 Mirosław Grabarczyk 41 Barbara Beczała
42 Rafał Padrak 42 Małgorzata Luto 3
43 Radosław Gralka 3 43 Wioletta Wawrzyniak 3
44 Marek Prasoł 3 44 Hanna Burczyk 3
45 Marcin Matyszkiewicz 3 45 Aldona Oleszek
46 Paweł Roszczenda 3 46 Anna Wiśniewska
47 Jacek Duliński 47 Ewa Fudała
48 Waldemar Żurawski 48 Iwona Piesiewicz 2
49 Maciej Goliński 49 Krystyna Czuba 2
50 Jacek Habirek 1 50 Agnieszka Gromadecka ½

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close