Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1987

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1987

1986 | 1987 | 1988
Szachy klasyczne – U19
Miętne, 17 – 27 sierpnia 1987 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Artur Pieniążek 8 1 Beata Ziętek 9
2 Jacek Dawidów 8 2 Anna Szmigielska 8
3 Klaudiusz Urban 3 Danuta Kłusek 8
4 Zbigniew Pyda 4 Dominika Tust
5 Artur Chochulski 7 5 Alicja Zawadzka
6 Jacek Gdański 7 6 Dorota Konieczka 7
7 Sławomir Persowski 7 7 Agnieszka Fornal 7
8 Dominik Pędzich 7 8 Justyna Markowska 7
9 Marcin Dłużniewski 7 9 Katarzyna Jańczak 7
10 Piotr Delekta 7 10 Grażyna Penk
11 Piotr Jezierski 11 Klaudia Dyczka
12 Jan Pisuliński 12 Anna Domaradzka
13 Adam Kujawski 13 Maria Michalska
14 Adam Wiśniewski 14 Bożena Padoł
15 Piotr Piwowarczyk 15 Marzena Bielak
16 Mariusz Buś 6 16 Grażyna Chabowska 6
17 Leszek Marut 6 17 Małgorzata Wołowiec 6
18 Andrzej Duda 6 18 Dorota Horyza 6
19 Mariusz Jagodziński 6 19 Aneta Pondo 6
20 Artur Goj 6 20 Magdalena Kuk 6
21 Wojciech Dąbrowski 6 21 Katarzyna Laure 6
22 Janusz Siekański 6 22 Katarzyna Bukowska 6
23 Maciej Gilewski 6 23 Beata Pączek
24 Piotr Ładoś 6 24 Jadwiga Danek
25 Robert Kula 6 25 Edyta Leitloff
26 Grzegorz Masternak 26 Beata Mateuszak
27 Sławomir Smuga 27 Nel Dąbrowska
28 Rafał Przedmojski 28 Anna Kleszarska
29 Marek Przybek 29 Dorota Gaweł
30 Jarosław Zdancewicz 30 Barbara Krysztopa 5
31 Mariusz Stoppel 31 Małgorzata Peikow 5
32 Grzegorz Krawczyk 32 Anna Skibicka 5
33 Błażej Bzowski 5 33 Joanna Stryczyńska 5
34 Andrzej Bukowczyk 5 34 Iwona Zaborowska 5
35 Adam Witkowski 5 35 Anna Bryszewska 5
36 Mirosław Grabarczyk 5 36 Magdalena Gauza 5
37 Mariusz Sobolewski 37 Regina Hetman 5
38 Jacek Rozwarski 38 Iwona Radzewicz
39 Rafał Sałata 39 Anna Krawiec
40 Zbigniew Lubosik 40 Barbara Beczała
41 Andrzej Nowicki 41 Edyta Radecka
42 Piotr Zahorski 42 Beata Schmidt 4
43 Piotr Lesiński 43 Anita Słynarska 4
44 Zenon Klimczuk 4 44 Jurata Karolak 4
45 Tomasz Łukawski 4 45 Izabela Szafraniec 4
46 Rafał Robak 4 46 Beata Bednarz 4
47 Piotr Paluch 47 Agnieszka Majewska 4
48 Ryszard Królikowski 48 Alina Hoc
49 Zygmunt Mirski 3 49 Aleksandra Kazanecka 2
50 Artur Guc 3
51 Piotr Kadłubowski 3
52 Marcin Stasiak
Szachy klasyczne – U15
Częstochowa, 26 czerwca – 4 lipca 1987 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
1 Grzegorz Zieliński 7 1 Joanna Śmiechowska
2 Mirosław Maślej 2 Krystyna Dąbrowska 7
3 Wojciech Zdrojewski 3 Jolanta Turczynowicz
4 Michał Groborz 6 4 Małgorzata Bednarska
5 Adam Kałdus 6 5 Katarzyna Tabaka
6 Jakub Komorzycki 6 6 Joanna Detko 6
7 Artur Jakubiec 6 7 Ewa Ereńska 6
8 Dominik Lewiński 6 8 Jolanta Krynicka 6
9 Zbigniew Robak 6 9 Ewa Michalska
10 Lech Sopur 6 10 Katarzyna Lewandowska
11 Grzegorz Toczek 6 11 Sylwia Lewicka
12 Adam Żytka 12 Magdalena Dworzańska
13 Tomasz Muc 13 Renata Henc 5
14 Robert Grabowski 14 Joanna Burdzińska 5
15 Marcin Chałupnik 15 Dorota Maziarka 5
16 Maciej Zakrzewski 5 16 Ewa Burczyk 5
17 Przemysław Gralka 5 17 Małgorzata Sułkowska 5
18 Szymon Żok 5 18 Małgorzata Pietraszewska 5
19 Damian Markowski 5 19 Wioletta Zakrzewska 5
20 Radosław Gralka 5 20 Monika Kleszarska 5
21 Krzysztof Dulko 21 Katarzyna Leń
22 Przemysław Sydow 22 Joanna Byczyńska
23 Mirosław Myć 23 Barbara Urban
24 Waldemar Żurawski 24 Wioletta Kreft
25 Artur Kimak 25 Agnieszka Serwa
26 Waldemar Męczyński 26 Ilona Bednarz
27 Adam Kaczyński 27 Sylwia Krepczyńska
28 Jacek Gęsicki 28 Anna Radoszewska
29 Krzysztof Płaszczyca 29 Alicja Szymańska
30 Marek Oliwa 30 Iwona Smagacz
31 Tomasz Pacuszka 4 31 Magdalena Żywotko 4
32 Piotr Kaim 4 32 Joanna Szulczyńska 4
33 Paweł Gidziela 4 33 Joanna Nowak 4
34 Roman Jasiak 4 34 Magdalena Łużkowska 4
35 Jacek Habirek 4 35 Renata Kłopotowska 4
36 Maciej Goliński 36 Hanna Jabłońska 4
37 Andrzej Gbyl 37 Elżbieta Żmuda 4
38 Mariusz Zbanyszek 38 Monika Kucińska 4
39 Rafał Padrak 39 Joanna Furman
40 Grzegorz Pędrak 40 Wioletta Mierzejewska
41 Tomasz Golan 41 Olimpia Bartosik
42 Jan Kojło 3 42 Aneta Omachel
43 Stanisław Kłopotek 3 43 Wioletta Wawrzyniak 3
44 Kazimierz Krawczyk 3 44 Mirosława Mączka 3
45 Andrzej Stanisławski 3 45 Barbara Mackiewicz 3
46 Mariusz Kawa 3 46 Marta Pytka
47 Marcin Kamiński 3 47 Aleksandra Suchecka
48 Bartłomiej Macieja 48 Magdalena Kludacz
49 Tomasz Gąsior 49 Agnieszka Adamus 2
50 Michał Swół 1 50 Dorota Rusak

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close