Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1995

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1995

1994 | 1995 | 1996
Szachy klasyczne – U20
Nadole, 8 – 14 kwietnia 1995 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
1-2 mm Piotr Murdzia 2455 1 Magdalena Gużkowska 2155
1-2 Paweł Jaracz 2410 2 mf Iweta Radziewicz 2160
3 mf Bartosz Soćko 2385 3 Barbara Grabarska 2155
4 Łukasz Dworakowski 2340 8 4 mf Dalia Blimke 2100
5 Czesław Spisak 2295 5 mf Dorota Iwaniuk 2075 6
6 mm Robert Ciemniak 2395 6 Maja Izdebska 2070 6
7 Marcin Myć 2310 5 7 Monika Luks 2120
8 Jacek Dubiel 2370 8 Sylwia Romaszko
9 Grzegorz Protaziuk 2255 4 9 mf Olimpia Bartosik 2145
10 Krzysztof Lisowski 2255 4 10 Agnieszka Rybak 2095 4
11 Jan Piński 2275 2 11 Zdzisława Wiliczkiewicz 2145
12 Łukasz Jabłoński 2185 0 12 Hanna Jabłońska 2105 3
Dogrywka (Jelenia Góra, maj 1995): P.Murdzia – P.Jaracz 5 : 3

Obaj zawodnicy uzyskali identyczne wyniki z pozostałymi uczestnikami finału (B.Soćko miał gorszą wartościowość Bergera), dlatego o złotym medalu decydowała dogrywka “do skutku” – 1 : 1 w partiach klasycznych, 1 : 1 w partiach P-30, 1 : 1 i 2 : 0 w partiach P-15.

Szachy klasyczne – U18
Brzeg Dolny, 8 – 18 maja 1995 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 mf Bartosz Soćko 2385 9 1 Marta Zielińska 2220 10
2 Michał Swół 2270 9 2 Joanna Dworakowska 2225
3 Piotr Bobras 2285 3 mm Monika Bobrowska 2310 9
4 Grzegorz Protaziuk 2255 4 Monika Luks 2120
5 Dariusz Kaszowski 2245 5 Luiza Krzanowska 6
6 Aleksander Hnydiuk 2275 6 Monika Aksiuczyc 2075 6
7 Rafał Suchan 2190 7 Karolina Pomorska 6
8 Czesław Spisak 2295 6 8 Beata Rusin 6
9 Olaf Michalski 2235 6 9 Renata Szczepocka 6
10 Bartosz Warszawski 2145 6 10 Joanna Madejska
11 mf Bartłomiej Macieja 2440 11 Alina Atłaska 2040
12 Grzegorz Kopacz 2075 12 Hanna Jabłońska 2105
13 Łukasz Kłykow 2165 13 Jolanta Witkowska
14 Paweł Panas 14 Anna Kominek
15 Rafał Tymrakiewicz 2180 15 Izabela Krok
16 Tomasz Jakubowski 2215 5 16 Hanna Flig
17 Przemysław Grądalski 2245 5 17 Ewa Cichocka 5
18 Piotr Polkowski 2220 5 18 Anna Jabłońska 5
19 Rafał Łobejko 2210 5 19 Agnieszka Czaja 5
20 Jarosław Suleja 2235 5 20 Małgorzata Adamusińska 5
21 Przemysław Koc 2265 21 Iwona Tomczykowska
22 Rafał Lewandowski 22 Marta Rychlińska
23 Alan Król 2115 23 Anna Baściuk
24 Robert Wegner 2120 24 Kamila Krykowska 4
25 Andrzej Pikuliński 2155 25 Anna Mrozińska
26 Oskar Włodarczyk 26 Agnieszka Mentel
27 Edward Łupkowski 2155 27 Justyna Sętowska
28 Piotr Kowzan 28 Liliana Perschke
Szachy klasyczne – U16
Żagań, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Rafał Antoniewski 1 Dorota Iwaniuk
2 Łukasz Twardowski 8 2 Dalia Blimke
3 Rafał Biały 7 3 Magdalena Mąka 8
4 Jan Piński 7 4 Maja Izdebska 8
5 Łukasz Cyborowski 7 5 Mariola Rutkowska 8
6 Michał Szczecina 7 6 Anna Kucypera
7 Przemysław Bielawski 7 7 Sylwia Romaszko
8 Jarosław Kopacz 7 8 Eliza Krzanowska
9 Rafał Drzazga 9 Joanna Strojna
10 Jakub Filipek 10 Dorota Zaremba 6
11 Krzysztof Martowicz 11 Katarzyna Cieślawska 6
12 Maciej Nurkiewicz 6 12 Anna Para 6
13 Krzysztof Moniszka 6 13 Marianna Samul
14 Paweł Blehm 14 Anna Galar
15 Grzegorz Ruciński 15 Marta Nowakowska
16 Aleksander Dobrowolski 16 Danuta Zielińska
17 Adam Czekalski 17 Sylwia Gierak
18 Marek Zembaty 18 Joanna Ryba
19 Sławomir Burdziński 5 19 Małgorzata Fikus
20 Andrzej Zakonnik 5 20 Michalina Ochab 5
21 Karol Michalski 5 21 Dorota Niemiec 5
22 Krystian Jędryczka 22 Anna Morawiec 5
23 Tomasz Chmielewski 23 Joanna Sewina 5
24 Dariusz Mikrut 24 Monika Painta 5
25 Mirosław Jurkiewicz 25 Małgorzata Witaszczyk
26 Tomasz Stanisz 4 26 Jolanta Miśko
27 Bartłomiej Izbiński 27 Agnieszka Okulewicz 4
28 Michał Litwiniec 28 Anastazja Kononowicz 4
29 Roman Gigoń 29 Monika Bulge 4
30 Aleksander Zbrzeźny 1 30 Iwona Kędzierska
31 Maja Nowakowska 2
32 Barbara Banaszyńska 1
Szachy klasyczne – U14
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
1 Marcin Szeląg 8 1 Iweta Radziewicz 8
2 Marek Stryjecki 2 Alina Tarachowicz 7
3 Krzysztof Gratka 3 Edyta Andrzejewska
4 Paweł Sołtysik 6 4 Marta Samborska 6
5 Adam Plich 6 5 Maja Kotwicka 6
6 Radosław Jedynak 6 6 Małgorzata Starczewska 6
7 Tomasz Meinert 6 7 Agnieszka Matras 6
8 Przemysław Liwak 8 Anna Kurleto
9 Marcin Kotarba 9 Anna Jasik
10 Krzysztof Jasik 10 Magdalena Łysiak
11 Piotr Turecki 5 11 Katarzyna Jurkiewicz
12 Michał Lercel 5 12 Małgorzata Jaszcz 5
13 Tomasz Rybak 5 13 Joanna Kwiecień 5
14 Rafał Zgadzaj 5 14 Magdalena Zawadzka 5
15 Michał Gąsiorowski 5 15 Monika Zembrzuska 5
16 Arkadiusz Paterek 5 16 Mariola Brzezińska 5
17 Sławomir Purc 5 17 Karolina Szymanowska
18 Alan Rosenbeiger 18 Joanna Zimny
19 Marek Peszt 19 Katarzyna Strzelczyk
20 Tomasz Kempiński 20 Dorota Geiger
21 Adam Dukowicz 21 Joanna Puzio
22 Sławomir Chojnacki 22 Donata Duszyńska
23 Maciej Świcarz 23 Katarzyna Bojdyś
24 Wojciech Walewski 4 24 Anna Baliniak
25 Adam Dudziak 4 25 Katarzyna Koczot 4
26 Marcin Kolago 4 26 Angelina Wartecka 4
27 Wojciech Szymanowski 4 27 Izabela Czapiewska 4
28 Adam Bukojemski 4 28 Agnieszka Pikulska 4
29 Adam Pawlak 29 Małgorzata Zielińska 4
30 Tomasz Raczyński 30 Anna Lewko 4
31 Przemysław Cyluk 31 Olga Smoleńska
32 Paweł Szewczyk 32 Małgorzata Głazik
33 Adam Wojtowicz 33 Karolina Ciszewska
34 Michał Rafalski 34 Paulina Kamińska
35 Krzysztof Wilk 35 Magdalena Sadowska 3
36 Mikołaj Krawczyk 3 36 Marta Michalska 3
37 Łukasz Kołodziej 37 Arleta Magnucka
38 Łukasz Rozumek 38 Justyna Bakowska
39 Wojciech Bukowski 2 39 Eliza Sapkowska
40 Marcin Kozłowski 2 40 Marta Radwanowicz 1
Szachy klasyczne – U12
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
1 Marcin Szymański 7 1 Małgorzata Szydłowska 7
2 Marcin Mąka 2 Hanna Hadryś 7
3 Krzysztof Jakubowski 3 Renata Bursa
4 Aleksander Miśta 4 Justyna Świderska
5 Marcin Dziuba 6 5 Elżbieta Janiszyn
6 Paweł Stoma 6 6 Karolina Szymczak
7 Kamil Mitoń 6 7 Małgorzata Kucypera 6
8 Marcin Taboła 8 Monika Krawiczyńska
9 Bartłomiej Matlęga 9 Kamila Zawadzka
10 Rafał Tomczak 5 10 Anna Lejk
11 Aleksander Dydel 5 11 Sara Woźny
12 Marcin Urbanek 5 12 Lucyna Wójcik 5
13 Kamil Grycel 5 13 Justyna Skrochocka 5
14 Tomasz Sarna 5 14 Alicja Chmielińska 5
15 Piotr Kukła 5 15 Anna Płonka 5
16 Adam Cieśla 5 16 Grażyna Lipka 5
17 Stanisław Zawadzki 5 17 Agata Trybuła
18 Jan Adamowski 5 18 Anna Juszczak
19 Dariusz Blimke 19 Agnieszka Stefanek
20 Tomasz Trabszys 20 Zofia Lenart
21 Grzegorz Kapturowski 21 Maria Kosiorek
22 Michał Paterek 4 22 Agnieszka Gużewicż
23 Jan Marszałek 4 23 Izabela Jurga 4
24 Marcin Jakubowski 4 24 Maria Szymańska 4
25 Krzysztof Chojnacki 4 25 Małgorzata Sobocińska 4
26 Daniel Blandzi 4 26 Maja Pawlarczyk 4
27 Krzysztof Grąbczewski 27 Małgorzata Reszka 4
28 Piotr Jasik 28 Aleksandra Kozioł 4
29 Jerzy Owczarzak 29 Małgorzata Jerz
30 Zbigniew Zasada 30 Katarzyna Zaperta
31 Jacek Karwas 31 Marta Michalek
32 Wiktor Tomczak 32 Agnieszka Rutkowska
33 Andrzej Hryczuk 33 Justyna Cieplik 3
34 Bartłomiej Katkowski 3 34 Monika Banasiak 3
35 Przemysław Walczak 3 35 Joanna Przytycka
36 Paweł Poniatowski 3 36 Agnieszka Jęczalik
37 Krzysztof Rafalski 37 Karolina Kapustyńska 2
38 Piotr Banach 1
Szachy klasyczne – U10
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
1 Mateusz Bartel 8 1 Elżbieta Balkiewicz 7
2 Mikołaj Szablewski 7 2 Joanna Worek 7
3 Grzegorz Gajewski 7 3 Daria Pokojska 7
4 Przemysław Zieliński 6 4 Karolina Boder
5 Radosław Wojtaszek 6 5 Izabela Izdebska 6
6 Filip Bargłowski 6 6 Marta Blach 6
7 Michał Mirosław 6 7 Dorota Tułacz
8 Marek Kubicki 8 Kinga Zych
9 Paweł Dobrzański 9 Marta Hadryś
10 Marcin Krysztofiak 5 10 Aleksandra Bartodziej 5
11 Maciej Marszałek 5 11 Edyta Kupczyk 5
12 Tomasz Geza 5 12 Marta Szydłowska 5
13 Bartłomiej Heberla 5 13 Marika Koszowska 5
14 Bartosz Machaj 5 14 Martyna Jankowiak 5
15 Krzysztof Palacz 15 Natalia Maszota 5
16 Grzegorz Krzanowski 16 Milena Magnucka 5
17 Marek Stochmal 17 Dominika Dąbrowska
18 Grzegorz Jamroz 18 Anna Socha
19 Krzysztof Szromba 19 Paulina Lewandowska
20 Jakub Koczot 20 Anna Sieradzka
21 Wojciech Przybylski 21 Anna Reicher 4
22 Adam Jarząb 22 Marta Taboła 4
23 Robert Ślęzak 4 23 Olga Zajkowska 4
24 Paweł Czyż 4 24 Iwona Kubicka 4
25 Leszek Badurowicz 25 Dominika Hermanowicz 4
26 Michał Łosicki 26 Agnieszka Koza 4
27 Mateusz Sypień 27 Aleksandra Jackowska 4
28 Piotr Laskowski 28 Marta Bitman 4
29 Maciej Leszczyński 29 Marcelina Trybuła
30 Piotr Witalec 30 Renata Jędrzejewska
31 Michał Bukojemski 3 31 Agnieszka Sapkowska 3
32 Piotr Jóźwiak 3 32 Patrycja Zych 3
33 Marcin Ciołek 3 33 Agnieszka Warzyńska 3
34 Maciej Jaśkowski 34 Barbara Blach
35 Tomasz Pakuła 2 35 Ewelina Misiukanis
36 Łukasz Parusiński

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close