Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1995

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1995

1994 | 1995 | 1996
Szachy klasyczne – U20
Nadole, 8 – 14 kwietnia 1995 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1-2 mm Piotr Murdzia 2455   1   Magdalena Gużkowska 2155
1-2   Paweł Jaracz 2410   2 mf Iweta Radziewicz 2160
3 mf Bartosz Soćko 2385   3   Barbara Grabarska 2155
4   Łukasz Dworakowski 2340 8   4 mf Dalia Blimke 2100
5   Czesław Spisak 2295   5 mf Dorota Iwaniuk 2075 6
6 mm Robert Ciemniak 2395   6   Maja Izdebska 2070 6
7   Marcin Myć 2310 5   7   Monika Luks 2120
8   Jacek Dubiel 2370   8   Sylwia Romaszko  
9   Grzegorz Protaziuk 2255 4   9 mf Olimpia Bartosik 2145
10   Krzysztof Lisowski 2255 4   10   Agnieszka Rybak 2095 4
11   Jan Piński 2275 2   11   Zdzisława Wiliczkiewicz 2145
12   Łukasz Jabłoński 2185 0   12   Hanna Jabłońska 2105 3
  Dogrywka (Jelenia Góra, maj 1995): P.Murdzia – P.Jaracz 5 : 3

Obaj zawodnicy uzyskali identyczne wyniki z pozostałymi uczestnikami finału (B.Soćko miał gorszą wartościowość Bergera), dlatego o złotym medalu decydowała dogrywka „do skutku” – 1 : 1 w partiach klasycznych, 1 : 1 w partiach P-30, 1 : 1 i 2 : 0 w partiach P-15.

         
                     
Szachy klasyczne – U18
Brzeg Dolny, 8 – 18 maja 1995 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1 mf Bartosz Soćko 2385 9   1   Marta Zielińska 2220 10
2   Michał Swół 2270 9   2   Joanna Dworakowska 2225
3   Piotr Bobras 2285   3 mm Monika Bobrowska 2310 9
4   Grzegorz Protaziuk 2255   4   Monika Luks 2120
5   Dariusz Kaszowski 2245   5   Luiza Krzanowska   6
6   Aleksander Hnydiuk 2275   6   Monika Aksiuczyc 2075 6
7   Rafał Suchan 2190   7   Karolina Pomorska   6
8   Czesław Spisak 2295 6   8   Beata Rusin   6
9   Olaf Michalski 2235 6   9   Renata Szczepocka   6
10   Bartosz Warszawski 2145 6   10   Joanna Madejska  
11 mf Bartłomiej Macieja 2440   11   Alina Atłaska 2040
12   Grzegorz Kopacz 2075   12   Hanna Jabłońska 2105
13   Łukasz Kłykow 2165   13   Jolanta Witkowska  
14   Paweł Panas     14   Anna Kominek  
15   Rafał Tymrakiewicz 2180   15   Izabela Krok  
16   Tomasz Jakubowski 2215 5   16   Hanna Flig  
17   Przemysław Grądalski 2245 5   17   Ewa Cichocka   5
18   Piotr Polkowski 2220 5   18   Anna Jabłońska   5
19   Rafał Łobejko 2210 5   19   Agnieszka Czaja   5
20   Jarosław Suleja 2235 5   20   Małgorzata Adamusińska   5
21   Przemysław Koc 2265   21   Iwona Tomczykowska  
22   Rafał Lewandowski     22   Marta Rychlińska  
23   Alan Król 2115   23   Anna Baściuk  
24   Robert Wegner 2120   24   Kamila Krykowska   4
25   Andrzej Pikuliński 2155   25   Anna Mrozińska  
26   Oskar Włodarczyk     26   Agnieszka Mentel  
27   Edward Łupkowski 2155   27   Justyna Sętowska  
28   Piotr Kowzan     28   Liliana Perschke  
                     
Szachy klasyczne – U16
Żagań, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Rafał Antoniewski     1   Dorota Iwaniuk  
2   Łukasz Twardowski   8   2   Dalia Blimke  
3   Rafał Biały   7   3   Magdalena Mąka   8
4   Jan Piński   7   4   Maja Izdebska   8
5   Łukasz Cyborowski   7   5   Mariola Rutkowska   8
6   Michał Szczecina   7   6   Anna Kucypera  
7   Przemysław Bielawski   7   7   Sylwia Romaszko  
8   Jarosław Kopacz   7   8   Eliza Krzanowska  
9   Rafał Drzazga     9   Joanna Strojna  
10   Jakub Filipek     10   Dorota Zaremba   6
11   Krzysztof Martowicz     11   Katarzyna Cieślawska   6
12   Maciej Nurkiewicz   6   12   Anna Para   6
13   Krzysztof Moniszka   6   13   Marianna Samul  
14   Paweł Blehm     14   Anna Galar  
15   Grzegorz Ruciński     15   Marta Nowakowska  
16   Aleksander Dobrowolski     16   Danuta Zielińska  
17   Adam Czekalski     17   Sylwia Gierak  
18   Marek Zembaty     18   Joanna Ryba  
19   Sławomir Burdziński   5   19   Małgorzata Fikus  
20   Andrzej Zakonnik   5   20   Michalina Ochab   5
21   Karol Michalski   5   21   Dorota Niemiec   5
22   Krystian Jędryczka     22   Anna Morawiec   5
23   Tomasz Chmielewski     23   Joanna Sewina   5
24   Dariusz Mikrut     24   Monika Painta   5
25   Mirosław Jurkiewicz     25   Małgorzata Witaszczyk  
26   Tomasz Stanisz   4   26   Jolanta Miśko  
27   Bartłomiej Izbiński     27   Agnieszka Okulewicz   4
28   Michał Litwiniec     28   Anastazja Kononowicz   4
29   Roman Gigoń     29   Monika Bulge   4
30   Aleksander Zbrzeźny   1   30   Iwona Kędzierska  
            31   Maja Nowakowska   2
            32   Barbara Banaszyńska   1
                     
Szachy klasyczne – U14
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Marcin Szeląg   8   1   Iweta Radziewicz   8
2   Marek Stryjecki     2   Alina Tarachowicz   7
3   Krzysztof Gratka     3   Edyta Andrzejewska  
4   Paweł Sołtysik   6   4   Marta Samborska   6
5   Adam Plich   6   5   Maja Kotwicka   6
6   Radosław Jedynak   6   6   Małgorzata Starczewska   6
7   Tomasz Meinert   6   7   Agnieszka Matras   6
8   Przemysław Liwak     8   Anna Kurleto  
9   Marcin Kotarba     9   Anna Jasik  
10   Krzysztof Jasik     10   Magdalena Łysiak  
11   Piotr Turecki   5   11   Katarzyna Jurkiewicz  
12   Michał Lercel   5   12   Małgorzata Jaszcz   5
13   Tomasz Rybak   5   13   Joanna Kwiecień   5
14   Rafał Zgadzaj   5   14   Magdalena Zawadzka   5
15   Michał Gąsiorowski   5   15   Monika Zembrzuska   5
16   Arkadiusz Paterek   5   16   Mariola Brzezińska   5
17   Sławomir Purc   5   17   Karolina Szymanowska  
18   Alan Rosenbeiger     18   Joanna Zimny  
19   Marek Peszt     19   Katarzyna Strzelczyk  
20   Tomasz Kempiński     20   Dorota Geiger  
21   Adam Dukowicz     21   Joanna Puzio  
22   Sławomir Chojnacki     22   Donata Duszyńska  
23   Maciej Świcarz     23   Katarzyna Bojdyś  
24   Wojciech Walewski   4   24   Anna Baliniak  
25   Adam Dudziak   4   25   Katarzyna Koczot   4
26   Marcin Kolago   4   26   Angelina Wartecka   4
27   Wojciech Szymanowski   4   27   Izabela Czapiewska   4
28   Adam Bukojemski   4   28   Agnieszka Pikulska   4
29   Adam Pawlak     29   Małgorzata Zielińska   4
30   Tomasz Raczyński     30   Anna Lewko   4
31   Przemysław Cyluk     31   Olga Smoleńska  
32   Paweł Szewczyk     32   Małgorzata Głazik  
33   Adam Wojtowicz     33   Karolina Ciszewska  
34   Michał Rafalski     34   Paulina Kamińska  
35   Krzysztof Wilk     35   Magdalena Sadowska   3
36   Mikołaj Krawczyk   3   36   Marta Michalska   3
37   Łukasz Kołodziej     37   Arleta Magnucka  
38   Łukasz Rozumek     38   Justyna Bakowska  
39   Wojciech Bukowski   2   39   Eliza Sapkowska  
40   Marcin Kozłowski   2   40   Marta Radwanowicz   1
                     
Szachy klasyczne – U12
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Marcin Szymański   7   1   Małgorzata Szydłowska   7
2   Marcin Mąka     2   Hanna Hadryś   7
3   Krzysztof Jakubowski     3   Renata Bursa  
4   Aleksander Miśta     4   Justyna Świderska  
5   Marcin Dziuba   6   5   Elżbieta Janiszyn  
6   Paweł Stoma   6   6   Karolina Szymczak  
7   Kamil Mitoń   6   7   Małgorzata Kucypera   6
8   Marcin Taboła     8   Monika Krawiczyńska  
9   Bartłomiej Matlęga     9   Kamila Zawadzka  
10   Rafał Tomczak   5   10   Anna Lejk  
11   Aleksander Dydel   5   11   Sara Woźny  
12   Marcin Urbanek   5   12   Lucyna Wójcik   5
13   Kamil Grycel   5   13   Justyna Skrochocka   5
14   Tomasz Sarna   5   14   Alicja Chmielińska   5
15   Piotr Kukła   5   15   Anna Płonka   5
16   Adam Cieśla   5   16   Grażyna Lipka   5
17   Stanisław Zawadzki   5   17   Agata Trybuła  
18   Jan Adamowski   5   18   Anna Juszczak  
19   Dariusz Blimke     19   Agnieszka Stefanek  
20   Tomasz Trabszys     20   Zofia Lenart  
21   Grzegorz Kapturowski     21   Maria Kosiorek  
22   Michał Paterek   4   22   Agnieszka Gużewicż  
23   Jan Marszałek   4   23   Izabela Jurga   4
24   Marcin Jakubowski   4   24   Maria Szymańska   4
25   Krzysztof Chojnacki   4   25   Małgorzata Sobocińska   4
26   Daniel Blandzi   4   26   Maja Pawlarczyk   4
27   Krzysztof Grąbczewski     27   Małgorzata Reszka   4
28   Piotr Jasik     28   Aleksandra Kozioł   4
29   Jerzy Owczarzak     29   Małgorzata Jerz  
30   Zbigniew Zasada     30   Katarzyna Zaperta  
31   Jacek Karwas     31   Marta Michalek  
32   Wiktor Tomczak     32   Agnieszka Rutkowska  
33   Andrzej Hryczuk     33   Justyna Cieplik   3
34   Bartłomiej Katkowski   3   34   Monika Banasiak   3
35   Przemysław Walczak   3   35   Joanna Przytycka  
36   Paweł Poniatowski   3   36   Agnieszka Jęczalik  
37   Krzysztof Rafalski     37   Karolina Kapustyńska   2
38   Piotr Banach   1            
                     
Szachy klasyczne – U10
Nadole, 28 stycznia – 7 lutego 1995 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Mateusz Bartel   8   1   Elżbieta Balkiewicz   7
2   Mikołaj Szablewski   7   2   Joanna Worek   7
3   Grzegorz Gajewski   7   3   Daria Pokojska   7
4   Przemysław Zieliński   6   4   Karolina Boder  
5   Radosław Wojtaszek   6   5   Izabela Izdebska   6
6   Filip Bargłowski   6   6   Marta Błach   6
7   Michał Mirosław   6   7   Dorota Tułacz  
8   Marek Kubicki     8   Kinga Zych  
9   Paweł Dobrzański     9   Marta Hadryś  
10   Marcin Krysztofiak   5   10   Aleksandra Bartodziej   5
11   Maciej Marszałek   5   11   Edyta Kupczyk   5
12   Tomasz Geza   5   12   Marta Szydłowska   5
13   Bartłomiej Heberla   5   13   Marika Koszowska   5
14   Bartosz Machaj   5   14   Martyna Jankowiak   5
15   Krzysztof Palacz     15   Natalia Maszota   5
16   Grzegorz Krzanowski     16   Milena Magnucka   5
17   Marek Stochmal     17   Dominika Dąbrowska  
18   Grzegorz Jamroz     18   Anna Socha  
19   Krzysztof Szromba     19   Paulina Lewandowska  
20   Jakub Koczot     20   Anna Sieradzka  
21   Wojciech Przybylski     21   Anna Reicher   4
22   Adam Jarząb     22   Marta Taboła   4
23   Robert Ślęzak   4   23   Olga Zajkowska   4
24   Paweł Czyż   4   24   Iwona Kubicka   4
25   Leszek Badurowicz     25   Dominika Hermanowicz   4
26   Michał Łosicki     26   Agnieszka Koza   4
27   Mateusz Sypień     27   Aleksandra Jackowska   4
28   Piotr Laskowski     28   Marta Bitman   4
29   Maciej Leszczyński     29   Marcelina Trybuła  
30   Piotr Witalec     30   Renata Jędrzejewska  
31   Michał Bukojemski   3   31   Agnieszka Sapkowska   3
32   Piotr Jóźwiak   3   32   Patrycja Zych   3
33   Marcin Ciołek   3   33   Agnieszka Warzyńska   3
34   Maciej Jaśkowski     34   Barbara Błach  
35   Tomasz Pakuła   2   35   Ewelina Misiukanis  
36   Łukasz Parusiński              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close