Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2010

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2010

2009 | 2010 | 2011
Szachy klasyczne – U18
Karpacz, 6 – 14 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 m Marcin Sieciechowicz 2429   1 mf Klaudia Kulon 2226 9
2 mf Mateusz Kołosowski 2280 8   2 mf Anna Warakomska 2191
3 k Michał Janczarski 2220   3 mf Kinga Zakościelna 2014
4 mf Zbigniew Strzemiecki 2394   4 mf Katarzyna Adamowicz 2123 8
5 k Radosław Barski 2226   5 mf Patrycja Łabędź 2081 7
6 k Michał Obruśnik 2145   6 I++ Dorota Sikorska 1920 7
7 I++ Piotr Szumilas 2171 7   7 k Anna Skrzypczak 1982
8 k Piotr Sabuk 2205 7   8 I+ Magdalena Kowara 1814
9 k+ Kamil Klim 2247 7   9 I++ Dominika Ostrowska 1930
10 I++ Piotr Goluch 2121   10 I+ Anna Krupa 1859
11 k Adam Ścibior 2213   11 I Dorota Prandzioch 1773
12 I++ Przemysław Święch 2168   12 I Martyna Pietrzak 1787
13 k Arkadiusz Bebel 2272 6   13 I Anna Żądło 1826
14 I++ Roman Mucha 2184 6   14 I Angelika Mąkosa 1732
15 I+ Paweł Łęczycki 1989 6   15 II Patrycja Lampkowska 1586 6
16 I Paweł Gulik 1950 6   16 I++ Monika Głuszko 1976 6
17 I Jakub Tobolski 2088 6   17 I Kamila Dąbrowska 1730 6
18 I Mikołaj Kowalczuk 1882 6   18 I Natalia Szczurek 1731 6
19 I Łukasz Karski 1993 6   19 I Izabela Piechota 1811
20 I Mateusz Skomiał 2045 6   20 I Agata Rosiak 1851
21 k Maciej Klekowski 2276   21 II Lidia Janik 1575
22 I++ Paweł Kowalczyk 2113   22 II+ Dominika Palka 1714
23 I Rafał Kowalczyk 2023   23 I++ Magdalena Barburzyńska 1985
24 I Bartłomiej Karcz 1970   24 I Katarzyna Sieliwonik 1668
25 I+ Przemysław Bokiej 2063   25 II Paulina Stężycka 1521 5
26 I++ Arkadiusz Siwiec 2078   26 II Karolina Dąbek 1552 5
27 I++ Maciej Koziej 2010 5   27 II+ Joanna Szybka 1661 5
28 I Mateusz Brzeziński 1956 5   28 I Katarzyna Major 1716 5
29 I Wojciech Zieliński 2006 5   29 I Marta Skiba 1733 5
30 II+ Adam Ancuta 1857 5   30 I+ Patrycja Pacak 1826 5
31 I Krzysztof Łuka 1905 5   31 I Aneta Sokołowska 1720
32 I++ Przemysław Matuszczyk 2095 5   32 I Daria Wolniaczyk 1577
33 I+ Radosław Szusterowski 2069 5   33 II Klaudia Stopyra 1440
34 I Marcin Puczyłowski 2070   34 II Natalia Wojna 1534
35 I Piotr Grudzień 1989   35 I Aleksandra Krajewska 1744
36 II Arkadiusz Kalejta 1641   36 I Monika Busko 1510
37 I Mateusz Miszczak 1925   37 II Joanna Góra 1583 4
38 I+ Michał Solnicki 2039   38 I Katarzyna Stępień 1623 4
39 I Konrad Kadziela 1883 4   39 I+ Joanna Chmielewska 1734 4
40 II+ Kacper Posuniak 1792   40 II+ Monika Murawa 1575 3
41 II Marcin Somyk 1884   41 II Jowita Dranka 1600 2
42 II Piotr Bienias 1800 3            
43 II Dawid Sobolewski 1744            
                     
Szachy klasyczne – U16
Karpacz, 6 – 14 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 m Marcin Krzyżanowski 2375   1 I++ Aleksandra Zmarzły 1981
2 mf Kamil Dragun 2378   2 I+ Luiza Tomaszewska 1879
3 I++ Paweł Weichhold 2180   3 k Klaudia Wiśniowska 1961 8
4 I++ Wojciech Wandzik 2119   4 mf Anna Iwanow 2116
5 m Oskar Wieczorek 2336   5 k Malvina Chrząszcz 2043 7
6 I+ Bartosz Sowul 2136 7   6 I Martyna Sowa 1692 7
7 I++ Marcin Pietruszewski 2089 7   7 I+ Aleksandra Kozera 1870 7
8 I Damian Lewtak 1942 7   8 I+ Sabina Jabłońska 1856
9 mf Jan-Krzysztof Duda 2197 7   9 I+ Dominika Starczewska 1871
10 k++ Daniel Sadzikowski 2285 7   10 I+ Magdalena Mucha 1892
11 I Tomasz Klepaczka 2077   11 I++ Anna Strzelczyk 1932
12 I++ Marek Lis 2071   12 I+ Alicja Stodolnik 1812
13 I Adam Grabowski 1926   13 kmf Maria Leks 1962 6
14 I Grzegorz Grochulski 2004   14 I Roksana Jacek 1681 6
15 I Tomasz Jaskółka 1871   15 II+ Maria Wiatr 1520 6
16 I+ Kacper Polok 1981 6   16 I++ Sara Kowalska 1882 6
17 I Damian Bednarczyk 2032 6   17 I Kaja Łukiewicz 1744 6
18 I Krystian Jacek 2052 6   18 II+ Aleksandra Wieczorek 1685
19 I Łukasz Licznerski 2001 6   19 I Małgorzata Jaśnikowska 1655
20 I Maciej Zieliński 1956 6   20 I Aleksandra Gawor 1593
21 I+ Maciej Adamowicz 1968 6   21 II+ Joanna Pańczuk 1614
22 I++ Jan Musiałkiewicz 2164 6   22 I Marika Olchówko 1671
23 II Adam Jachym 1814 6   23 II+ Katarzyna Kaczor 1664
24 I++ Sebastian Malec 2130   24 I Agata Kowalewska 1630
25 I+ Przemysław Adamek 2123   25 I Maria Warchoł 1820 5
26 I Paweł Musiałkiewicz 1908   26 I Natalia Graczyk 1619 5
27 I Kamil Kubica 1910   27 II+ Katarzyna Zelenka 1574 5
28 I Michał Kanarkiewicz 1899   28 II Katarzyna Różaniecka 1600 5
29 II+ Adrian Grześków 1763   29 II Marta Wolska 1651 5
30 I Piotr Jędras 1975   30 II Roksana Socha 1486 5
31 II Patryk Gałaszewski 1790 5   31 II Angelika Władyka 1643 5
32 I Paweł Stankiewicz 1885 5   32 I Zofia Wodzyńska 1572 5
33 I++ Mirosław Lewicki 2151 5   33 I Joanna Dobrzańska 1597 5
34 I Tomasz Chudzik 1873   34 II Alicja Bednarczyk 1480 5
35 I Aleksander Latocha 1923   35 II+ Aleksandra Lange 1413 5
36 I Robert Malec 1854   36 I Alina Zezulkin 1673
37 I Grzegorz Zaręba 1772   37 II Joanna Nun 1586
38 II Bartosz Prażmowski 1862   38 II+ Diana Paterek 1461 4
39 II Rafał Sikora 1729   39 II Aleksandra Rogalska 1561 3
40 I Jakub Suliborski 1884   40   Martyna Dobroszek 1255 3
41 II+ Mateusz Grota 1815 4   41 II Martyna Choina 1600
42 II Sebastian Ochman 1716 4            
43 II+ Mateusz Małaczek 1841 4            
44 II+ Jan Góra 1841 4            
45 I Wojciech Reza 1940            
46 II+ Damian Kiołbasa 1831            
47 II+ Mateusz Paszewski 1805 3            
48 I+ Bartosz Ziębiński 1980            
49 I Maciej Chomski 1836            
50 II+ Jakub Bartoszek 1739 1            
                     
Szachy klasyczne – U14
Sękocin Stary, 30 kwietnia – 8 maja 2010 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Andrzej Żochowski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 k Kacper Drozdowski 2203   1 II+ Monika Rykała 1717
2 I Bartosz Nowicki 1936   2 I Judyta Lachowicz 1752
3 I+ Grzegorz Nasuta 2108 7   3 II Dagmara Szurek 1563
4 I Aleksander Kaczmarek 2006   4 I Aleksandra Tarnowska 1741 7
5 I Filip Cukrowski 1932   5 I+ Katarzyna Wesołowska 1752 7
6 I Paweł Jarmuła 1956   6 I Katarzyna Cyboran 1751
7 I Michał Poświatowski 1907   7 I+ Angelika Dziodzio 1828
8 I Wiktor Kwiatkowski 1851 6   8 I+ Urszula Grochocińska 1720
9 II+ Mateusz Mazalon 1790 6   9 II+ Marcelina Tracz 1657
10 II Mateusz Eggink 1820 6   10 I Katarzyna Murawko 1736
11 I Damian Śliwicki 1856   11 II+ Antonina Góra 1549 6
12 II+ Marcin Chmiel 1815   12 I Urszula Cichocka 1650 6
13 I Mateusz Błaszkiewicz 1931   13 I++ Kinga Pastuszko 1836 6
14 I Dominik Marczuk 1957   14 II Joanna Korpalska 1521 6
15 I Ryszard Eggink 1898   15 I Anna Delekta 1664
16 I Kacper Żochowski 1882   16 I Karolina Cheńska 1560
17 II Radosław Świderski 1772   17 I Emilia Kustal 1621
18 I Jan Budziński 1902   18 I Paula Szymczak 1687
19 I Karol Ulanowski 1834   19 II+ Radosława Lascar 1517
20 I Kamil Cichy 1912 5   20 II+ Joanna Maruszczak 1644 5
21 II Sebastian Fronczak 1627 5   21 II+ Anna Kotłowska 1651 5
22 I+ Piotr Renkowski 1898 5   22 II+ Dominika Gorbacz 1624 5
23 I Marcin Smołka 1864 5   23 II+ Klara Czaplewska 1533 5
24 I Bartosz Woźniak 1931 5   24 I Anna Mazur 1469 5
25 II Samuel Matysiak 1798 5   25 I Kamila Jaśkiewicz 1611 5
26 II Sebastian Karski 1842 5   26 I Agata Żyła 1565 5
27 I Konrad Gawiec 1792 5   27 II Karolina Jarmużek 1504 5
28 II+ Marcin Klimek 1762 5   28 II Karolina Skoczek 1583 5
29 II Patrycjusz Cieślak 1698 5   29 I Inga Białowąs 1673
30 II+ Michał Chmielecki 1761   30 II Anna Rudnik  
31 I Komil Khamidov 2001   31 II Dominika Ociepka 1399
32 II Michał Łada 1642   32 II Iwona Sybis  
33 II Maciej Chmielarz 1739   33 II Natalia Rogacka 1479 4
34 II Mariusz Kowalczyk 1761 4   34 II Katarzyna Chłopek 1497 4
35 II Andrzej Knapik 1871 4   35 II Karolina Szeglowska 1511 4
36 II Michał Mirski 1710 4   36 II Anna Larysz 1450 4
37 II+ Jakub Chmielewski 1744   37 II Magdalena Ziemba   4
38 II Karol Perończyk 1655   38 II Milena Barszcz   4
39 II+ Jakub Marciniszyn 1744   39 II Agata Binkowska 1584
40 II Artur Ziemba 1670   40 II Agata Wicikowska  
41 II Dawid Czerw 1709   41 II Żaneta Bednarczyk   3
42 II Adam Kowalczyk 1748   42 II Agnieszka Kądziela   3
43 II Borys Lebiedowicz 1599 3   43 I Anna Gudełajtis 1533 3
44 II Maciej Jajte-Pachota 1685 3   44 II Kamila Rylska  
45 II Łukasz Siedlanowski 1759 3   45 II Kornelia Sieradzka   2
46 I Jakub Gabryjałowicz 1780   46 II Iwona Ślęczka   2
                     
Szachy klasyczne – U12
Wisła, 19 – 28 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 II+ Filip Delekta 1716   1 I Mariola Woźniak 1661 10
2 II Piotr Śnihur 1704 8   2 kmf Agnieszka Dmochowska 1575
3 II Piotr Karpacz 1648   3 II+ Veronika Gažíková (SVK) 1741 8
4 II Jakub Ogonowski 1587   4 I+ Aleksandra Dadełło 1726
5 II Radosław Gajek 1832   5 II+ Emilia Kaniewska  
6 II Łukasz Jarmuła 1634   6 II Martyna Konopacka 1600 7
7 II Adam Czajkowski 1783 7   7 I Ewa Harazińska 1739 7
8 II Wojciech Śmieszek 1662 7   8 II Weronika Posuniak   7
9 II Dawid Niekraś   7   9 III Ewelina Wojna   7
10 II Przemysław Piotrowski 1853 7   10 III Oktawia Wilk   7
11 II+ Kamil Osiński 1715   11 II Anna Kubicka  
12 II Emil Osiński 1664   12 II Karolina Olechnicka 1442
13 III Mikołaj Winiarski 1708   13 I Paulina Kopica  
14 II Bartłomiej Kurzępa 1559 6   14 II+ Katarzyna Dwilewicz 1488
15 I Andrzej Maciejewski 1720 6   15 II+ Anna Marczuk 1625
16 II Rafał Buraczewski 1629 6   16 II Anna Glapa   6
17 II Wojciech Januszkiewicz 1711 6   17 II Magdalena Kotula   6
18 II Jan Drabek 1678 6   18 II Julia Murawko 1494 6
19 II Artur Marchlewicz 1733 6   19 II Kinga Kasperek 1530 6
20 I Kacper Karwowski 1794   20 II Kamila Szwajkowska 1290 6
21 II Kacper Jóźków 1629   21 II+ Karolina Karleszko  
22 II Stanisław Koza 1453   22 II Anna Sokołowska  
23 II Tomasz Smolarczyk 1638   23 II Joanna Burdzy  
24 II Krzysztof Żarnowski 1697   24 II Daria Grubalska  
25 II Dawid Moćkun 1698   25 II Martyna Godek  
26 II Wojciech Bronsztejn 1678   26 II Helena Sękowska  
27 II Szymon Drop 1606   27 II Małgorzata Bębnik  
28 II Jakub Lizak     28 II+ Maria Redmerska  
29 II Michał Wiśniewski 1483 5   29 II Agnieszka Bebel  
30 II Filip Michalski 1582 5   30 II Maria Rudol 1459 5
31 I Maciej Żądło 1634 5   31 II Katarzyna Pokrzywa   5
32 II Juliusz Pham 1601 5   32 II Gabriela Burakowska   5
33 II Marek Chomczyk 1556 5   33 II Edyta Skrzypczak   5
34 II Krzysztof Szulc 1605   34 III Beata Siorek   5
35 II Artur Nowakowski 1556   35 III Oliwia Skorupa   5
36 II Piotr Lankof 1474   36 II Marta Sobczak   5
37 II Krystian Kałwik     37 II Dominika Rewers   5
38 II Andrzej Mykita 1608   38 II Aleksandra Kozubal  
39 III Krzysztof Erdmann     39 II Natalia Kopacka  
40 II Jakub Wiaterek     40 III Gabriela Maciak  
41 II Kacper Lasota     41 II Magdalena Chądzyńska  
42 II Przemysław Kindler   4   42 II Aleksandra Wierzbowska  
43 II Maciej Adamczewski 1537 4   43 III Julia Wójcik   4
44 II Maciej Korpalski 1556 4   44 II Dominika Walukiewicz   4
45 II Marcin Molenda     45 II Klara Hosiawa   4
46 II Adam Śnihur 1406 3   46 III Aleksandra Szymańska   4
47 III Filip Gwardecki     47 II Anna Prokopowicz   3
48 II Piotr Sękowski     48 III Weronika Ślęczka  
            49 II Katarzyna Bednarczyk  
                     
Szachy klasyczne – U10
Wisła, 19 – 28 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 II Kacper Grela 1727 9   1 II Oliwia Kiołbasa 1584 9
2 II Kamil Kozioł 1856   2 II Agata Stebel   9
3 II Kacper Bilczewski 1514   3 II Pola Parol  
4 II Konrad Drozdowski 1683 8   4 II Agata Dwilewicz  
5 II Dawid Klementowski   8   5 II Zuzanna Choremska  
6 II Łukasz Zaleski     6 II Natalia Najuch   7
7 II Igor Szymanowski 1369 7   7 III Oliwia Gil   7
8 II Igor Janik 1612 7   8 II Julia Antolak 1487 7
9 II Adrian Gajdamowicz 1445 7   9 II Monika Malinowska   7
10 II Adam Woźniak 1460 7   10 III Małgorzata Budzińska   7
11 II Filip Janiszewski 1550 7   11 II Agnieszka Kwiatkowska   7
12 II Mateusz Tustanowski     12 II Weronika Łęczek  
13 III Stanisław Leszczyński     13 II Karolina Kalinowska  
14 III Tomasz Rosiak     14 II Alicja Śliwicka  
15 II Igor Kowalski     15 II Zofia Frej  
16 III Martin Rybka     16 II Weronika Górska  
17 II Szymon Walter   6   17 II Weronika Momot  
18 II Kacper Surażyński   6   18 III Alicja Cebula  
19 III Mateusz Kałwik   6   19 II Katarzyna Bylica   6
20 III Aleksy Kozakow 1420 6   20 III Julia Humin   6
21 II Daniel Pietraś   6   21 II Natalia Popiel   6
22 II Michał Choina   6   22 II Barbara Trybowska   6
23 II Dawid Włodarczyk   6   23 II Wiktoria Cieślak 1381 6
24 III Radomił Baran   6   24 III Anna Karykowska   6
25 II Jakub Garbowski   6   25 III Anna Tomaka   6
26 III Jacek Grot   6   26 III Nina Koperska   6
27 III Jan Guzik     27 II Paulina Pędrak  
28 II Aleksander Szmer 1602   28 II Weronika Soćko  
29 II Dominik Muzyka     29 III Jagoda Wójcik  
30 III Maciej Solnicki     30 II Karolina Kindler   5
31 II Krzysztof Tylenda   5   31 IV Sara Robaszkiewicz   5
32 II Bartosz Wyczling   5   32 III Anna Krzysztyńska   5
33 II Paweł Radzewicz   5   33 IV Zuzanna Misiek   5
34 III Robert Świerc   5   34 III Zuzanna Jurkiewicz   5
35 III Maciej Piotrowski   5   35 III Gabriela Święch   5
36 III Mateusz Mulet   5   36 III Justyna Filipek   5
37 III Mateusz Rojek   5   37 III Weronika Tkaczyk   5
38 III Krzysztof Raczyński   5   38 III Daria Szymaniuk   5
39 III Jan Mrozowski   5   39 IV Zuzanna Borkowska   5
40 III Szymon Matyja   5   40 II Honorata Kucharska  
41 III Bartosz Gliniecki   5   41 IV Klaudia Szczota  
42 II Dominik Paliszewski   5   42 II Michalina Rudzińska  
43 II Franciszek Sernecki   5   43 III Gabriela Mrozowska  
44 II Mateusz Staroń     44 III Julia Jankiewicz   4
45 III Michał Mroziński     45 III Paulina Daciuk   4
46 III Mateusz Stanowski     46 III Patrycja Szulc   4
47 III Maciej Pytel     47 III Żaneta Szczuka  
48 III Radosław Tamoń   4   48 IV Alicja Kalinowska  
49 II Krzysztof Łukasiewicz   4   49 III Klaudia Kocur  
50 III Rafał Jobda   4   50 III Maria Litowska  
51 III Julian Jażdżyk   4   51 IV Justyna Partyka  
52 III Wojciech Urbański   4   52 III Blanka Białowąs   3
53 III Michał Wieczorek     53 III Małgorzata Gowin   2
54 III Mikołaj Strzelecki     54 III Małgorzata Rudnik   0
55 III Maciej Popławski              
56 III Piotr Radzewicz   3            
57 III Jakub Piotrowicz              
58 IV Nikodem Pabiszczak   1            
                     
Szachy klasyczne – U8
Międzyzdroje, 29 kwietnia – 3 maja 2010 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Andrzej Modzelan, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 II Jan Pułtorak     1 II Michalina Rudzińska   8
2 III Mikołaj Polczyk   8   2 IV Maria Elena Lascar  
3 IV Wojciech Golenia   7   3 II Honorata Kucharska   7
4 III Michał Wierzbicki     4 III Joanna Święch  
5 III Jan Kokoszczyński     5 III Pola Mościcka  
6 IV Paweł Kozłowski   6   6 IV Justyna Partyka   5
7 IV Piotr Majocha   6   7 IV Anna Kaniowska   5
8 III Mateusz Lis   6   8 III Julia Jankiewicz   5
9 III Maciej Pytel   6   9 III Debora Choińska   5
10 IV Maciej Makszewski   6   10 IV Alicja Kalinowska   5
11 III Rafał Jobda   6   11 III Julia Mazgaj  
12 III Jakub Ochowicz   6   12 III Natalia Niewiejska  
13 IV Mateusz Ćwirko   6   13 III Olga Bilczewska   4
14 IV Damian Dąbrowski     14 III Marta Mucha   4
15 III Miłosz Pijewski     15 IV Małgorzata Ciesielska   4
16 III Mikołaj Ryk   5   16 IV Maja Molenda   4
17 IV Nikodem Pabiszczak   5   17 IV Hanna Maruszczak   4
18 IV Jan Golenia   5   18 IV Olga Kopeć  
19 IV Adam Kawaler   5   19 V Lidia Kondratowicz   3
20 III Juliusz Grzybowski   5   20 V Zuzanna Kogutek   2
21 IV Maciej Goździcki   5   21 IV Malwina Szewczyk   2
22 III Paweł Węgrzyniak   5   22 V Justyna Sławińska   1
23 IV Wojciech Zawadzki   5            
24 IV Olaf Rowgiejsza   5            
25 IV Michał Nikitiuk   5            
26 III Piotr Salamoński   5            
27 IV Michał Maliszewski   5            
28 IV Ignacy Jurkowski              
29 V Adam Naumiec              
30 IV Paweł Dombrzalski              
31   Gracjan Giela              
32 IV Mateusz Górecki              
33 IV Tomasz Nehring              
34 IV Michał Zontek              
35 IV Miłosz Smal   4            
36 IV Szymon Soćko   4            
37 V Natan Gabryś   4            
38 IV Łukasz Sypiański   4            
39 IV Miron Dembski   4            
40 IV Szymon Poziomkowski   4            
41 III Jakub Bukowski   4            
42 IV Jan Ancuta   4            
43 IV Michał Królicki   4            
      60 uczestników            

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close