Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2010 |
2009 | 2010 | 2011 |
Szachy klasyczne – U18 |
||||||||||
Karpacz, 6 – 14 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | m | Marcin Sieciechowicz | 2429 | 8½ | 1 | mf | Klaudia Kulon | 2226 | 9 | |
2 | mf | Mateusz Kołosowski | 2280 | 8 | 2 | mf | Anna Warakomska | 2191 | 8½ | |
3 | k | Michał Janczarski | 2220 | 7½ | 3 | mf | Kinga Zakościelna | 2014 | 8½ | |
4 | mf | Zbigniew Strzemiecki | 2394 | 7½ | 4 | mf | Katarzyna Adamowicz | 2123 | 8 | |
5 | k | Radosław Barski | 2226 | 7½ | 5 | mf | Patrycja Łabędź | 2081 | 7 | |
6 | k | Michał Obruśnik | 2145 | 7½ | 6 | I++ | Dorota Sikorska | 1920 | 7 | |
7 | I++ | Piotr Szumilas | 2171 | 7 | 7 | k | Anna Skrzypczak | 1982 | 6½ | |
8 | k | Piotr Sabuk | 2205 | 7 | 8 | I+ | Magdalena Kowara | 1814 | 6½ | |
9 | k+ | Kamil Klim | 2247 | 7 | 9 | I++ | Dominika Ostrowska | 1930 | 6½ | |
10 | I++ | Piotr Goluch | 2121 | 6½ | 10 | I+ | Anna Krupa | 1859 | 6½ | |
11 | k | Adam Ścibior | 2213 | 6½ | 11 | I | Dorota Prandzioch | 1773 | 6½ | |
12 | I++ | Przemysław Święch | 2168 | 6½ | 12 | I | Martyna Pietrzak | 1787 | 6½ | |
13 | k | Arkadiusz Bebel | 2272 | 6 | 13 | I | Anna Żądło | 1826 | 6½ | |
14 | I++ | Roman Mucha | 2184 | 6 | 14 | I | Angelika Mąkosa | 1732 | 6½ | |
15 | I+ | Paweł Łęczycki | 1989 | 6 | 15 | II | Patrycja Lampkowska | 1586 | 6 | |
16 | I | Paweł Gulik | 1950 | 6 | 16 | I++ | Monika Głuszko | 1976 | 6 | |
17 | I | Jakub Tobolski | 2088 | 6 | 17 | I | Kamila Dąbrowska | 1730 | 6 | |
18 | I | Mikołaj Kowalczuk | 1882 | 6 | 18 | I | Natalia Szczurek | 1731 | 6 | |
19 | I | Łukasz Karski | 1993 | 6 | 19 | I | Izabela Piechota | 1811 | 5½ | |
20 | I | Mateusz Skomiał | 2045 | 6 | 20 | I | Agata Rosiak | 1851 | 5½ | |
21 | k | Maciej Klekowski | 2276 | 5½ | 21 | II | Lidia Janik | 1575 | 5½ | |
22 | I++ | Paweł Kowalczyk | 2113 | 5½ | 22 | II+ | Dominika Palka | 1714 | 5½ | |
23 | I | Rafał Kowalczyk | 2023 | 5½ | 23 | I++ | Magdalena Barburzyńska | 1985 | 5½ | |
24 | I | Bartłomiej Karcz | 1970 | 5½ | 24 | I | Katarzyna Sieliwonik | 1668 | 5½ | |
25 | I+ | Przemysław Bokiej | 2063 | 5½ | 25 | II | Paulina Stężycka | 1521 | 5 | |
26 | I++ | Arkadiusz Siwiec | 2078 | 5½ | 26 | II | Karolina Dąbek | 1552 | 5 | |
27 | I++ | Maciej Koziej | 2010 | 5 | 27 | II+ | Joanna Szybka | 1661 | 5 | |
28 | I | Mateusz Brzeziński | 1956 | 5 | 28 | I | Katarzyna Major | 1716 | 5 | |
29 | I | Wojciech Zieliński | 2006 | 5 | 29 | I | Marta Skiba | 1733 | 5 | |
30 | II+ | Adam Ancuta | 1857 | 5 | 30 | I+ | Patrycja Pacak | 1826 | 5 | |
31 | I | Krzysztof Łuka | 1905 | 5 | 31 | I | Aneta Sokołowska | 1720 | 4½ | |
32 | I++ | Przemysław Matuszczyk | 2095 | 5 | 32 | I | Daria Wolniaczyk | 1577 | 4½ | |
33 | I+ | Radosław Szusterowski | 2069 | 5 | 33 | II | Klaudia Stopyra | 1440 | 4½ | |
34 | I | Marcin Puczyłowski | 2070 | 4½ | 34 | II | Natalia Wojna | 1534 | 4½ | |
35 | I | Piotr Grudzień | 1989 | 4½ | 35 | I | Aleksandra Krajewska | 1744 | 4½ | |
36 | II | Arkadiusz Kalejta | 1641 | 4½ | 36 | I | Monika Busko | 1510 | 4½ | |
37 | I | Mateusz Miszczak | 1925 | 4½ | 37 | II | Joanna Góra | 1583 | 4 | |
38 | I+ | Michał Solnicki | 2039 | 4½ | 38 | I | Katarzyna Stępień | 1623 | 4 | |
39 | I | Konrad Kadziela | 1883 | 4 | 39 | I+ | Joanna Chmielewska | 1734 | 4 | |
40 | II+ | Kacper Posuniak | 1792 | 3½ | 40 | II+ | Monika Murawa | 1575 | 3 | |
41 | II | Marcin Somyk | 1884 | 3½ | 41 | II | Jowita Dranka | 1600 | 2 | |
42 | II | Piotr Bienias | 1800 | 3 | ||||||
43 | II | Dawid Sobolewski | 1744 | 2½ | ||||||
Szachy klasyczne – U16 |
||||||||||
Karpacz, 6 – 14 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | m | Marcin Krzyżanowski | 2375 | 8½ | 1 | I++ | Aleksandra Zmarzły | 1981 | 8½ | |
2 | mf | Kamil Dragun | 2378 | 8½ | 2 | I+ | Luiza Tomaszewska | 1879 | 8½ | |
3 | I++ | Paweł Weichhold | 2180 | 7½ | 3 | k | Klaudia Wiśniowska | 1961 | 8 | |
4 | I++ | Wojciech Wandzik | 2119 | 7½ | 4 | mf | Anna Iwanow | 2116 | 7½ | |
5 | m | Oskar Wieczorek | 2336 | 7½ | 5 | k | Malvina Chrząszcz | 2043 | 7 | |
6 | I+ | Bartosz Sowul | 2136 | 7 | 6 | I | Martyna Sowa | 1692 | 7 | |
7 | I++ | Marcin Pietruszewski | 2089 | 7 | 7 | I+ | Aleksandra Kozera | 1870 | 7 | |
8 | I | Damian Lewtak | 1942 | 7 | 8 | I+ | Sabina Jabłońska | 1856 | 6½ | |
9 | mf | Jan-Krzysztof Duda | 2197 | 7 | 9 | I+ | Dominika Starczewska | 1871 | 6½ | |
10 | k++ | Daniel Sadzikowski | 2285 | 7 | 10 | I+ | Magdalena Mucha | 1892 | 6½ | |
11 | I | Tomasz Klepaczka | 2077 | 6½ | 11 | I++ | Anna Strzelczyk | 1932 | 6½ | |
12 | I++ | Marek Lis | 2071 | 6½ | 12 | I+ | Alicja Stodolnik | 1812 | 6½ | |
13 | I | Adam Grabowski | 1926 | 6½ | 13 | kmf | Maria Leks | 1962 | 6 | |
14 | I | Grzegorz Grochulski | 2004 | 6½ | 14 | I | Roksana Jacek | 1681 | 6 | |
15 | I | Tomasz Jaskółka | 1871 | 6½ | 15 | II+ | Maria Wiatr | 1520 | 6 | |
16 | I+ | Kacper Polok | 1981 | 6 | 16 | I++ | Sara Kowalska | 1882 | 6 | |
17 | I | Damian Bednarczyk | 2032 | 6 | 17 | I | Kaja Łukiewicz | 1744 | 6 | |
18 | I | Krystian Jacek | 2052 | 6 | 18 | II+ | Aleksandra Wieczorek | 1685 | 5½ | |
19 | I | Łukasz Licznerski | 2001 | 6 | 19 | I | Małgorzata Jaśnikowska | 1655 | 5½ | |
20 | I | Maciej Zieliński | 1956 | 6 | 20 | I | Aleksandra Gawor | 1593 | 5½ | |
21 | I+ | Maciej Adamowicz | 1968 | 6 | 21 | II+ | Joanna Pańczuk | 1614 | 5½ | |
22 | I++ | Jan Musiałkiewicz | 2164 | 6 | 22 | I | Marika Olchówko | 1671 | 5½ | |
23 | II | Adam Jachym | 1814 | 6 | 23 | II+ | Katarzyna Kaczor | 1664 | 5½ | |
24 | I++ | Sebastian Malec | 2130 | 5½ | 24 | I | Agata Kowalewska | 1630 | 5½ | |
25 | I+ | Przemysław Adamek | 2123 | 5½ | 25 | I | Maria Warchoł | 1820 | 5 | |
26 | I | Paweł Musiałkiewicz | 1908 | 5½ | 26 | I | Natalia Graczyk | 1619 | 5 | |
27 | I | Kamil Kubica | 1910 | 5½ | 27 | II+ | Katarzyna Zelenka | 1574 | 5 | |
28 | I | Michał Kanarkiewicz | 1899 | 5½ | 28 | II | Katarzyna Różaniecka | 1600 | 5 | |
29 | II+ | Adrian Grześków | 1763 | 5½ | 29 | II | Marta Wolska | 1651 | 5 | |
30 | I | Piotr Jędras | 1975 | 5½ | 30 | II | Roksana Socha | 1486 | 5 | |
31 | II | Patryk Gałaszewski | 1790 | 5 | 31 | II | Angelika Władyka | 1643 | 5 | |
32 | I | Paweł Stankiewicz | 1885 | 5 | 32 | I | Zofia Wodzyńska | 1572 | 5 | |
33 | I++ | Mirosław Lewicki | 2151 | 5 | 33 | I | Joanna Dobrzańska | 1597 | 5 | |
34 | I | Tomasz Chudzik | 1873 | 4½ | 34 | II | Alicja Bednarczyk | 1480 | 5 | |
35 | I | Aleksander Latocha | 1923 | 4½ | 35 | II+ | Aleksandra Lange | 1413 | 5 | |
36 | I | Robert Malec | 1854 | 4½ | 36 | I | Alina Zezulkin | 1673 | 4½ | |
37 | I | Grzegorz Zaręba | 1772 | 4½ | 37 | II | Joanna Nun | 1586 | 4½ | |
38 | II | Bartosz Prażmowski | 1862 | 4½ | 38 | II+ | Diana Paterek | 1461 | 4 | |
39 | II | Rafał Sikora | 1729 | 4½ | 39 | II | Aleksandra Rogalska | 1561 | 3 | |
40 | I | Jakub Suliborski | 1884 | 4½ | 40 | Martyna Dobroszek | 1255 | 3 | ||
41 | II+ | Mateusz Grota | 1815 | 4 | 41 | II | Martyna Choina | 1600 | 1½ | |
42 | II | Sebastian Ochman | 1716 | 4 | ||||||
43 | II+ | Mateusz Małaczek | 1841 | 4 | ||||||
44 | II+ | Jan Góra | 1841 | 4 | ||||||
45 | I | Wojciech Reza | 1940 | 3½ | ||||||
46 | II+ | Damian Kiołbasa | 1831 | 3½ | ||||||
47 | II+ | Mateusz Paszewski | 1805 | 3 | ||||||
48 | I+ | Bartosz Ziębiński | 1980 | 2½ | ||||||
49 | I | Maciej Chomski | 1836 | 2½ | ||||||
50 | II+ | Jakub Bartoszek | 1739 | 1 | ||||||
Szachy klasyczne – U14 |
||||||||||
Sękocin Stary, 30 kwietnia – 8 maja 2010 (system szwajcarski, 10 rund) Sędzia główny: Andrzej Żochowski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | k | Kacper Drozdowski | 2203 | 9½ | 1 | II+ | Monika Rykała | 1717 | 7½ | |
2 | I | Bartosz Nowicki | 1936 | 7½ | 2 | I | Judyta Lachowicz | 1752 | 7½ | |
3 | I+ | Grzegorz Nasuta | 2108 | 7 | 3 | II | Dagmara Szurek | 1563 | 7½ | |
4 | I | Aleksander Kaczmarek | 2006 | 6½ | 4 | I | Aleksandra Tarnowska | 1741 | 7 | |
5 | I | Filip Cukrowski | 1932 | 6½ | 5 | I+ | Katarzyna Wesołowska | 1752 | 7 | |
6 | I | Paweł Jarmuła | 1956 | 6½ | 6 | I | Katarzyna Cyboran | 1751 | 6½ | |
7 | I | Michał Poświatowski | 1907 | 6½ | 7 | I+ | Angelika Dziodzio | 1828 | 6½ | |
8 | I | Wiktor Kwiatkowski | 1851 | 6 | 8 | I+ | Urszula Grochocińska | 1720 | 6½ | |
9 | II+ | Mateusz Mazalon | 1790 | 6 | 9 | II+ | Marcelina Tracz | 1657 | 6½ | |
10 | II | Mateusz Eggink | 1820 | 6 | 10 | I | Katarzyna Murawko | 1736 | 6½ | |
11 | I | Damian Śliwicki | 1856 | 5½ | 11 | II+ | Antonina Góra | 1549 | 6 | |
12 | II+ | Marcin Chmiel | 1815 | 5½ | 12 | I | Urszula Cichocka | 1650 | 6 | |
13 | I | Mateusz Błaszkiewicz | 1931 | 5½ | 13 | I++ | Kinga Pastuszko | 1836 | 6 | |
14 | I | Dominik Marczuk | 1957 | 5½ | 14 | II | Joanna Korpalska | 1521 | 6 | |
15 | I | Ryszard Eggink | 1898 | 5½ | 15 | I | Anna Delekta | 1664 | 5½ | |
16 | I | Kacper Żochowski | 1882 | 5½ | 16 | I | Karolina Cheńska | 1560 | 5½ | |
17 | II | Radosław Świderski | 1772 | 5½ | 17 | I | Emilia Kustal | 1621 | 5½ | |
18 | I | Jan Budziński | 1902 | 5½ | 18 | I | Paula Szymczak | 1687 | 5½ | |
19 | I | Karol Ulanowski | 1834 | 5½ | 19 | II+ | Radosława Lascar | 1517 | 5½ | |
20 | I | Kamil Cichy | 1912 | 5 | 20 | II+ | Joanna Maruszczak | 1644 | 5 | |
21 | II | Sebastian Fronczak | 1627 | 5 | 21 | II+ | Anna Kotłowska | 1651 | 5 | |
22 | I+ | Piotr Renkowski | 1898 | 5 | 22 | II+ | Dominika Gorbacz | 1624 | 5 | |
23 | I | Marcin Smołka | 1864 | 5 | 23 | II+ | Klara Czaplewska | 1533 | 5 | |
24 | I | Bartosz Woźniak | 1931 | 5 | 24 | I | Anna Mazur | 1469 | 5 | |
25 | II | Samuel Matysiak | 1798 | 5 | 25 | I | Kamila Jaśkiewicz | 1611 | 5 | |
26 | II | Sebastian Karski | 1842 | 5 | 26 | I | Agata Żyła | 1565 | 5 | |
27 | I | Konrad Gawiec | 1792 | 5 | 27 | II | Karolina Jarmużek | 1504 | 5 | |
28 | II+ | Marcin Klimek | 1762 | 5 | 28 | II | Karolina Skoczek | 1583 | 5 | |
29 | II | Patrycjusz Cieślak | 1698 | 5 | 29 | I | Inga Białowąs | 1673 | 4½ | |
30 | II+ | Michał Chmielecki | 1761 | 4½ | 30 | II | Anna Rudnik | 4½ | ||
31 | I | Komil Khamidov | 2001 | 4½ | 31 | II | Dominika Ociepka | 1399 | 4½ | |
32 | II | Michał Łada | 1642 | 4½ | 32 | II | Iwona Sybis | 4½ | ||
33 | II | Maciej Chmielarz | 1739 | 4½ | 33 | II | Natalia Rogacka | 1479 | 4 | |
34 | II | Mariusz Kowalczyk | 1761 | 4 | 34 | II | Katarzyna Chłopek | 1497 | 4 | |
35 | II | Andrzej Knapik | 1871 | 4 | 35 | II | Karolina Szeglowska | 1511 | 4 | |
36 | II | Michał Mirski | 1710 | 4 | 36 | II | Anna Larysz | 1450 | 4 | |
37 | II+ | Jakub Chmielewski | 1744 | 3½ | 37 | II | Magdalena Ziemba | 4 | ||
38 | II | Karol Perończyk | 1655 | 3½ | 38 | II | Milena Barszcz | 4 | ||
39 | II+ | Jakub Marciniszyn | 1744 | 3½ | 39 | II | Agata Binkowska | 1584 | 3½ | |
40 | II | Artur Ziemba | 1670 | 3½ | 40 | II | Agata Wicikowska | 3½ | ||
41 | II | Dawid Czerw | 1709 | 3½ | 41 | II | Żaneta Bednarczyk | 3 | ||
42 | II | Adam Kowalczyk | 1748 | 3½ | 42 | II | Agnieszka Kądziela | 3 | ||
43 | II | Borys Lebiedowicz | 1599 | 3 | 43 | I | Anna Gudełajtis | 1533 | 3 | |
44 | II | Maciej Jajte-Pachota | 1685 | 3 | 44 | II | Kamila Rylska | 2½ | ||
45 | II | Łukasz Siedlanowski | 1759 | 3 | 45 | II | Kornelia Sieradzka | 2 | ||
46 | I | Jakub Gabryjałowicz | 1780 | 2½ | 46 | II | Iwona Ślęczka | 2 | ||
Szachy klasyczne – U12 |
||||||||||
Wisła, 19 – 28 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | II+ | Filip Delekta | 1716 | 8½ | 1 | I | Mariola Woźniak | 1661 | 10 | |
2 | II | Piotr Śnihur | 1704 | 8 | 2 | kmf | Agnieszka Dmochowska | 1575 | 8½ | |
3 | II | Piotr Karpacz | 1648 | 7½ | 3 | II+ | Veronika Gažíková (SVK) | 1741 | 8 | |
4 | II | Jakub Ogonowski | 1587 | 7½ | 4 | I+ | Aleksandra Dadełło | 1726 | 7½ | |
5 | II | Radosław Gajek | 1832 | 7½ | 5 | II+ | Emilia Kaniewska | 7½ | ||
6 | II | Łukasz Jarmuła | 1634 | 7½ | 6 | II | Martyna Konopacka | 1600 | 7 | |
7 | II | Adam Czajkowski | 1783 | 7 | 7 | I | Ewa Harazińska | 1739 | 7 | |
8 | II | Wojciech Śmieszek | 1662 | 7 | 8 | II | Weronika Posuniak | 7 | ||
9 | II | Dawid Niekraś | 7 | 9 | III | Ewelina Wojna | 7 | |||
10 | II | Przemysław Piotrowski | 1853 | 7 | 10 | III | Oktawia Wilk | 7 | ||
11 | II+ | Kamil Osiński | 1715 | 6½ | 11 | II | Anna Kubicka | 6½ | ||
12 | II | Emil Osiński | 1664 | 6½ | 12 | II | Karolina Olechnicka | 1442 | 6½ | |
13 | III | Mikołaj Winiarski | 1708 | 6½ | 13 | I | Paulina Kopica | 6½ | ||
14 | II | Bartłomiej Kurzępa | 1559 | 6 | 14 | II+ | Katarzyna Dwilewicz | 1488 | 6½ | |
15 | I | Andrzej Maciejewski | 1720 | 6 | 15 | II+ | Anna Marczuk | 1625 | 6½ | |
16 | II | Rafał Buraczewski | 1629 | 6 | 16 | II | Anna Glapa | 6 | ||
17 | II | Wojciech Januszkiewicz | 1711 | 6 | 17 | II | Magdalena Kotula | 6 | ||
18 | II | Jan Drabek | 1678 | 6 | 18 | II | Julia Murawko | 1494 | 6 | |
19 | II | Artur Marchlewicz | 1733 | 6 | 19 | II | Kinga Kasperek | 1530 | 6 | |
20 | I | Kacper Karwowski | 1794 | 5½ | 20 | II | Kamila Szwajkowska | 1290 | 6 | |
21 | II | Kacper Jóźków | 1629 | 5½ | 21 | II+ | Karolina Karleszko | 5½ | ||
22 | II | Stanisław Koza | 1453 | 5½ | 22 | II | Anna Sokołowska | 5½ | ||
23 | II | Tomasz Smolarczyk | 1638 | 5½ | 23 | II | Joanna Burdzy | 5½ | ||
24 | II | Krzysztof Żarnowski | 1697 | 5½ | 24 | II | Daria Grubalska | 5½ | ||
25 | II | Dawid Moćkun | 1698 | 5½ | 25 | II | Martyna Godek | 5½ | ||
26 | II | Wojciech Bronsztejn | 1678 | 5½ | 26 | II | Helena Sękowska | 5½ | ||
27 | II | Szymon Drop | 1606 | 5½ | 27 | II | Małgorzata Bębnik | 5½ | ||
28 | II | Jakub Lizak | 5½ | 28 | II+ | Maria Redmerska | 5½ | |||
29 | II | Michał Wiśniewski | 1483 | 5 | 29 | II | Agnieszka Bebel | 5½ | ||
30 | II | Filip Michalski | 1582 | 5 | 30 | II | Maria Rudol | 1459 | 5 | |
31 | I | Maciej Żądło | 1634 | 5 | 31 | II | Katarzyna Pokrzywa | 5 | ||
32 | II | Juliusz Pham | 1601 | 5 | 32 | II | Gabriela Burakowska | 5 | ||
33 | II | Marek Chomczyk | 1556 | 5 | 33 | II | Edyta Skrzypczak | 5 | ||
34 | II | Krzysztof Szulc | 1605 | 4½ | 34 | III | Beata Siorek | 5 | ||
35 | II | Artur Nowakowski | 1556 | 4½ | 35 | III | Oliwia Skorupa | 5 | ||
36 | II | Piotr Lankof | 1474 | 4½ | 36 | II | Marta Sobczak | 5 | ||
37 | II | Krystian Kałwik | 4½ | 37 | II | Dominika Rewers | 5 | |||
38 | II | Andrzej Mykita | 1608 | 4½ | 38 | II | Aleksandra Kozubal | 4½ | ||
39 | III | Krzysztof Erdmann | 4½ | 39 | II | Natalia Kopacka | 4½ | |||
40 | II | Jakub Wiaterek | 4½ | 40 | III | Gabriela Maciak | 4½ | |||
41 | II | Kacper Lasota | 4½ | 41 | II | Magdalena Chądzyńska | 4½ | |||
42 | II | Przemysław Kindler | 4 | 42 | II | Aleksandra Wierzbowska | 4½ | |||
43 | II | Maciej Adamczewski | 1537 | 4 | 43 | III | Julia Wójcik | 4 | ||
44 | II | Maciej Korpalski | 1556 | 4 | 44 | II | Dominika Walukiewicz | 4 | ||
45 | II | Marcin Molenda | 3½ | 45 | II | Klara Hosiawa | 4 | |||
46 | II | Adam Śnihur | 1406 | 3 | 46 | III | Aleksandra Szymańska | 4 | ||
47 | III | Filip Gwardecki | 2½ | 47 | II | Anna Prokopowicz | 3 | |||
48 | II | Piotr Sękowski | 2½ | 48 | III | Weronika Ślęczka | 2½ | |||
49 | II | Katarzyna Bednarczyk | 2½ | |||||||
Szachy klasyczne – U10 |
||||||||||
Wisła, 19 – 28 marca 2010 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | II | Kacper Grela | 1727 | 9 | 1 | II | Oliwia Kiołbasa | 1584 | 9 | |
2 | II | Kamil Kozioł | 1856 | 8½ | 2 | II | Agata Stebel | 9 | ||
3 | II | Kacper Bilczewski | 1514 | 8½ | 3 | II | Pola Parol | 8½ | ||
4 | II | Konrad Drozdowski | 1683 | 8 | 4 | II | Agata Dwilewicz | 7½ | ||
5 | II | Dawid Klementowski | 8 | 5 | II | Zuzanna Choremska | 7½ | |||
6 | II | Łukasz Zaleski | 7½ | 6 | II | Natalia Najuch | 7 | |||
7 | II | Igor Szymanowski | 1369 | 7 | 7 | III | Oliwia Gil | 7 | ||
8 | II | Igor Janik | 1612 | 7 | 8 | II | Julia Antolak | 1487 | 7 | |
9 | II | Adrian Gajdamowicz | 1445 | 7 | 9 | II | Monika Malinowska | 7 | ||
10 | II | Adam Woźniak | 1460 | 7 | 10 | III | Małgorzata Budzińska | 7 | ||
11 | II | Filip Janiszewski | 1550 | 7 | 11 | II | Agnieszka Kwiatkowska | 7 | ||
12 | II | Mateusz Tustanowski | 6½ | 12 | II | Weronika Łęczek | 6½ | |||
13 | III | Stanisław Leszczyński | 6½ | 13 | II | Karolina Kalinowska | 6½ | |||
14 | III | Tomasz Rosiak | 6½ | 14 | II | Alicja Śliwicka | 6½ | |||
15 | II | Igor Kowalski | 6½ | 15 | II | Zofia Frej | 6½ | |||
16 | III | Martin Rybka | 6½ | 16 | II | Weronika Górska | 6½ | |||
17 | II | Szymon Walter | 6 | 17 | II | Weronika Momot | 6½ | |||
18 | II | Kacper Surażyński | 6 | 18 | III | Alicja Cebula | 6½ | |||
19 | III | Mateusz Kałwik | 6 | 19 | II | Katarzyna Bylica | 6 | |||
20 | III | Aleksy Kozakow | 1420 | 6 | 20 | III | Julia Humin | 6 | ||
21 | II | Daniel Pietraś | 6 | 21 | II | Natalia Popiel | 6 | |||
22 | II | Michał Choina | 6 | 22 | II | Barbara Trybowska | 6 | |||
23 | II | Dawid Włodarczyk | 6 | 23 | II | Wiktoria Cieślak | 1381 | 6 | ||
24 | III | Radomił Baran | 6 | 24 | III | Anna Karykowska | 6 | |||
25 | II | Jakub Garbowski | 6 | 25 | III | Anna Tomaka | 6 | |||
26 | III | Jacek Grot | 6 | 26 | III | Nina Koperska | 6 | |||
27 | III | Jan Guzik | 5½ | 27 | II | Paulina Pędrak | 5½ | |||
28 | II | Aleksander Szmer | 1602 | 5½ | 28 | II | Weronika Soćko | 5½ | ||
29 | II | Dominik Muzyka | 5½ | 29 | III | Jagoda Wójcik | 5½ | |||
30 | III | Maciej Solnicki | 5½ | 30 | II | Karolina Kindler | 5 | |||
31 | II | Krzysztof Tylenda | 5 | 31 | IV | Sara Robaszkiewicz | 5 | |||
32 | II | Bartosz Wyczling | 5 | 32 | III | Anna Krzysztyńska | 5 | |||
33 | II | Paweł Radzewicz | 5 | 33 | IV | Zuzanna Misiek | 5 | |||
34 | III | Robert Świerc | 5 | 34 | III | Zuzanna Jurkiewicz | 5 | |||
35 | III | Maciej Piotrowski | 5 | 35 | III | Gabriela Święch | 5 | |||
36 | III | Mateusz Mulet | 5 | 36 | III | Justyna Filipek | 5 | |||
37 | III | Mateusz Rojek | 5 | 37 | III | Weronika Tkaczyk | 5 | |||
38 | III | Krzysztof Raczyński | 5 | 38 | III | Daria Szymaniuk | 5 | |||
39 | III | Jan Mrozowski | 5 | 39 | IV | Zuzanna Borkowska | 5 | |||
40 | III | Szymon Matyja | 5 | 40 | II | Honorata Kucharska | 4½ | |||
41 | III | Bartosz Gliniecki | 5 | 41 | IV | Klaudia Szczota | 4½ | |||
42 | II | Dominik Paliszewski | 5 | 42 | II | Michalina Rudzińska | 4½ | |||
43 | II | Franciszek Sernecki | 5 | 43 | III | Gabriela Mrozowska | 4½ | |||
44 | II | Mateusz Staroń | 4½ | 44 | III | Julia Jankiewicz | 4 | |||
45 | III | Michał Mroziński | 4½ | 45 | III | Paulina Daciuk | 4 | |||
46 | III | Mateusz Stanowski | 4½ | 46 | III | Patrycja Szulc | 4 | |||
47 | III | Maciej Pytel | 4½ | 47 | III | Żaneta Szczuka | 3½ | |||
48 | III | Radosław Tamoń | 4 | 48 | IV | Alicja Kalinowska | 3½ | |||
49 | II | Krzysztof Łukasiewicz | 4 | 49 | III | Klaudia Kocur | 3½ | |||
50 | III | Rafał Jobda | 4 | 50 | III | Maria Litowska | 3½ | |||
51 | III | Julian Jażdżyk | 4 | 51 | IV | Justyna Partyka | 3½ | |||
52 | III | Wojciech Urbański | 4 | 52 | III | Blanka Białowąs | 3 | |||
53 | III | Michał Wieczorek | 3½ | 53 | III | Małgorzata Gowin | 2 | |||
54 | III | Mikołaj Strzelecki | 3½ | 54 | III | Małgorzata Rudnik | 0 | |||
55 | III | Maciej Popławski | 3½ | |||||||
56 | III | Piotr Radzewicz | 3 | |||||||
57 | III | Jakub Piotrowicz | 2½ | |||||||
58 | IV | Nikodem Pabiszczak | 1 | |||||||
Szachy klasyczne – U8 |
||||||||||
Międzyzdroje, 29 kwietnia – 3 maja 2010 (system szwajcarski, 9 rund) Sędzia główny: Andrzej Modzelan, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | II | Jan Pułtorak | 8½ | 1 | II | Michalina Rudzińska | 8 | |||
2 | III | Mikołaj Polczyk | 8 | 2 | IV | Maria Elena Lascar | 7½ | |||
3 | IV | Wojciech Golenia | 7 | 3 | II | Honorata Kucharska | 7 | |||
4 | III | Michał Wierzbicki | 6½ | 4 | III | Joanna Święch | 5½ | |||
5 | III | Jan Kokoszczyński | 6½ | 5 | III | Pola Mościcka | 5½ | |||
6 | IV | Paweł Kozłowski | 6 | 6 | IV | Justyna Partyka | 5 | |||
7 | IV | Piotr Majocha | 6 | 7 | IV | Anna Kaniowska | 5 | |||
8 | III | Mateusz Lis | 6 | 8 | III | Julia Jankiewicz | 5 | |||
9 | III | Maciej Pytel | 6 | 9 | III | Debora Choińska | 5 | |||
10 | IV | Maciej Makszewski | 6 | 10 | IV | Alicja Kalinowska | 5 | |||
11 | III | Rafał Jobda | 6 | 11 | III | Julia Mazgaj | 4½ | |||
12 | III | Jakub Ochowicz | 6 | 12 | III | Natalia Niewiejska | 4½ | |||
13 | IV | Mateusz Ćwirko | 6 | 13 | III | Olga Bilczewska | 4 | |||
14 | IV | Damian Dąbrowski | 5½ | 14 | III | Marta Mucha | 4 | |||
15 | III | Miłosz Pijewski | 5½ | 15 | IV | Małgorzata Ciesielska | 4 | |||
16 | III | Mikołaj Ryk | 5 | 16 | IV | Maja Molenda | 4 | |||
17 | IV | Nikodem Pabiszczak | 5 | 17 | IV | Hanna Maruszczak | 4 | |||
18 | IV | Jan Golenia | 5 | 18 | IV | Olga Kopeć | 3½ | |||
19 | IV | Adam Kawaler | 5 | 19 | V | Lidia Kondratowicz | 3 | |||
20 | III | Juliusz Grzybowski | 5 | 20 | V | Zuzanna Kogutek | 2 | |||
21 | IV | Maciej Goździcki | 5 | 21 | IV | Malwina Szewczyk | 2 | |||
22 | III | Paweł Węgrzyniak | 5 | 22 | V | Justyna Sławińska | 1 | |||
23 | IV | Wojciech Zawadzki | 5 | |||||||
24 | IV | Olaf Rowgiejsza | 5 | |||||||
25 | IV | Michał Nikitiuk | 5 | |||||||
26 | III | Piotr Salamoński | 5 | |||||||
27 | IV | Michał Maliszewski | 5 | |||||||
28 | IV | Ignacy Jurkowski | 4½ | |||||||
29 | V | Adam Naumiec | 4½ | |||||||
30 | IV | Paweł Dombrzalski | 4½ | |||||||
31 | Gracjan Giela | 4½ | ||||||||
32 | IV | Mateusz Górecki | 4½ | |||||||
33 | IV | Tomasz Nehring | 4½ | |||||||
34 | IV | Michał Zontek | 4½ | |||||||
35 | IV | Miłosz Smal | 4 | |||||||
36 | IV | Szymon Soćko | 4 | |||||||
37 | V | Natan Gabryś | 4 | |||||||
38 | IV | Łukasz Sypiański | 4 | |||||||
39 | IV | Miron Dembski | 4 | |||||||
40 | IV | Szymon Poziomkowski | 4 | |||||||
41 | III | Jakub Bukowski | 4 | |||||||
42 | IV | Jan Ancuta | 4 | |||||||
43 | IV | Michał Królicki | 4 | |||||||
60 uczestników |