Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2009

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2009

2008 | 2009 | 2010
Szachy klasyczne – U18
Chotowa, 28 marca – 5 kwietnia 2009 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 k Arkadiusz Bebel 2249 9 1 mf Anna Warakomska 2169 10
2 k Kamil Klim 2256 8 2 I++ Patrycja Łabędź 1992 9
3 I++ Piotr Sabuk 2107 8 3 mf Klaudia Kulon 2251 8
4 mm Kacper Piorun 2464 7 4 k Wiktoria Wierzbicka 2045 8
5 I++ Piotr Lach 2115 7 5 k++ Maria Demidowicz 2131
6 mf Mateusz Kołosowski 2249 7 6 k+ Joanna Kasperek 2037 7
7 I++ Dominik Płończak 2148 7 7 k Jagoda Gołek 2028
8 k+ Marcin Sieciechowicz 2341 8 k Magdalena Krasnodębska 2085 6
9 I++ Jakub Dudys 2098 9 I Monika Cieślar 1731 6
10 k Maciej Klekowski 2213 10 I+ Magdalena Kowara 1833 6
11 I++ Andrzej Żurkowski 2047 11 I Natalia Szczurek 1723 6
12 I++ Borys Tofil 2125 12 I Żaklin Wojdyło 1788 6
13 I+ Andrzej Szybka 1935 13 I Oktawia Kotula 1737 6
14 I++ Roman Mucha 2143 6 14 I Angelika Mąkosa 1717 6
15 I Sebastian Kobus 2021 6 15 k Anna Skrzypczak 2000
16 k Adam Ścibior 2225 6 16 I Teresa Stępień 1605
17 I++ Przemysław Janus 2054 6 17 I+ Agata Dzionk 1855
18 I++ Piotr Markowski 2149 6 18 I++ Dorota Sikorska 1940
19 I+ Piotr Szumilas 2093 19 I Kamila Dąbrowska 1675
20 k+ Michał Smoła 2204 20 I++ Katarzyna Ogonowska 1859
21 I Marcin Puczyłowski 1993 21 I Agata Rosiak 1813
22 I+ Piotr Goluch 2026 22 I Izabela Siergiej 1723
23 I Jacek Borys 1966 23 I Daria Jaśnikowska 1762
24 k+ Damian Wcisło 2227 5 24 II Patrycja Lampkowska 1531
25 I Paweł Kapica 1866 5 25 II Agnieszka Kowalczyk 5
26 I Krystian Walczak 1948 5 26 I Kamila Jarmużynska 1697 5
27 k Marek Piguła 2167 5 27 II Natalia Wojna 1476 5
28 I+ Tomasz Żądło 2080 5 28 I Danuta Więcławek 1602 5
29 I Łukasz Karski 1963 5 29 II Agnieszka Przybielska 1575
30 I Piotr Wąsik 1991 5 30 I Katarzyna Stępień 1626
31 I++ Łukasz Kowalski 2082 5 31 I Aleksandra Jaworska 1648
32 I Sebastian Hanusek 1996 5 32 II Natalia Klimczok 1501
33 I++ Paweł Kowalczyk 2179 5 33 II Monika Murawa 1599
34 II Piotr Grudzień 1965 5 34 II Lidia Janik 1471 4
35 I Wojciech Mamak 1969 35 II Patrycja Orłowska 1450
36 I Michał Botor 1970 4 36 II Agnieszka Molenda 3
37 II Mateusz Bugajski 1601 4 37 II Klaudia Stopyra 1464 3
38 I Michał Buzun 1924 4
39 I Piotr Januszewski 1848 4
40 II Dawid Pilarski 1828
41 I Miłosz Zwarycz 1724
Szachy klasyczne – U16
Chotowa, 28 marca – 5 kwietnia 2009 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Marcel Kanarek 2453 1 I++ Dominika Ostrowska 1884 9
2 mf Zbigniew Strzemiecki 2307 2 k+ Katarzyna Adamowicz 2077
3 k Marcin Krzyżanowski 2248 8 3 I++ Sara Kowalska 1828
4 k Michał Janczarski 2247 4 mf Kinga Zakościelna 2123 8
5 I++ Daniel Sadzikowski 2195 7 5 I Patrycja Pacak 1760 8
6 I++ Radosław Barski 2180 7 6 I Anna Krupa 1816 7
7 I Przemysław Matuszczyk 2035 7 7 I Sabina Jabłońska 1773 7
8 I++ Przemysław Święch 2111 7 8 I Joanna Byrka 1672 7
9 I++ Michał Obruśnik 2181 7 9 I++ Magdalena Barburzyńska 1871
10 k++ Oskar Wieczorek 2265 7 10 k Malvina Chrząszcz 2042
11 m Michał Matuszewski 2316 11 I Aleksandra Kozera 1770
12 I Wojciech Wandzik 2051 12 II+ Kaja Łukiewicz 1666
13 I Tomasz Klepaczka 2055 13 I+ Aleksandra Zmarzły 1945 6
14 I+ Maciej Koziej 2022 14 II+ Marta Skiba 1674 6
15 I Michał Solnicki 1998 6 15 I Maria Warchoł 1790 6
16 I Bartosz Ziębiński 1959 6 16 II Joanna Pańczuk 1500 6
17 I Bartosz Sowul 2012 6 17 I Izabela Piechota 1745 6
18 I Krystian Jacek 2027 6 18 I Joanna Chmielewska 1671 6
19 I Rafał Kowalczyk 2011 6 19 I Aleksandra Gawor 6
20 I Adam Grabowski 1788 6 20 I++ Monika Głuszko 1952
21 I++ Paweł Weichhold 2133 6 21 I Anna Żądło 1809
22 I+ Paweł Łęczycki 1953 22 II Greta Dubrawska 1678
23 I Przemysław Adamek 1956 23 II+ Katarzyna Zelenka 1580
24 I++ Tomasz Witek 2170 24 I Martyna Sowa 1624
25 I+ Eneasz Wiewióra 2044 25 I Malgorzata Jaśnikowska 1641
26 II+ Filip Dowgird 1991 26 I Katarzyna Sieliwonik 1670
27 I+ Arkadiusz Siwiec 2082 27 I Marika Olchówko 1687
28 I Damian Graczyk 1862 28 I Aneta Sokołowska 1687
29 II+ Mateusz Brzeziński 1931 29 II Jolanta Bakalarczyk 1725
30 I+ Kacper Polok 2058 30 II+ Maria Wiatr 1438
31 I Edgar Wesołowski 1866 5 31 I+ Alicja Stodolnik 1846 5
32 I Wojciech Zieliński 1990 5 32 I Katarzyna Major 1796 5
33 II Marcin Somyk 1779 5 33 II+ Justyna Dulat 5
34 I Marek Lis 2003 34 I Martyna Pietrzak 1815
35 I Miłosz Lorek 1950 35 I Monika Buśko 1459
36 I Krzysztof Łuka 1889 36 I Daria Wolniaczyk 1628
37 II Szymon Tomczyk 1754 37 I Joanna Dobrzańska 1650
38 II+ Damian Marchlewicz 1911 38 II+ Magdalena Pisarek 1680
39 I Grzegorz Grochulski 1954 39 II Dominika Palka 1616
40 II Michał Kulaszyński 1836 40 I Magdalena Łaszewicz 1628 4
41 I Rafał Ratajczyk 1908 41 II Aleksandra Wieczorek 1614 4
42 I Konrad Kądziela 1862 42 I Natalia Graczyk 1741 4
43 II Dominik Sobaniec 1792 43 II Marta Wolska 1611 4
44 I Tomasz Chudzik 1889 44 I Gabriela Handzel
45 I Michał Cieślar 1908 4 45 I Magdalena Dobrzańska 3
46 II Paweł Polarczyk 1778 4 46 II+ Aleksandra Lange 1413 3
47 II+ Adam Ancuta 1867 47 II Ewelina Parda
48 II Maciej Chomski 1822 3 48 II Angelika Władyka
49 II Krzysztof Nowacki 1693 2
50 I Marcin Bartoszek 1823 1
Szachy klasyczne – U14
Sielpia, 26 kwietnia – 4 maja 2009 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I+ Jan Musiałkiewicz 2105 8 1 I Luiza Tomaszewska 1815 8
2 k Kamil Dragun 2217 8 2 mf Aleksandra Lach 2068 8
3 I+ Kacper Drozdowski 2073 3 mf Anna Iwanow 2011 8
4 I Mirosław Lewicki 1966 7 4 I++ Klaudia Wiśniowska 2016 7
5 I Sebastian Malec 1924 5 I+ Maria Leks 1855 7
6 II+ Aleksander Latocha 1813 6 I+ Dominika Starczewska 1828
7 II Damian Kiołbasa 1554 7 I+ Angelika Dziodzio 1750
8 I+ Maciej Mroziak 1962 8 II Monika Rykała 1647 6
9 I Łukasz Licznerski 1927 6 9 I Oliwia Chalastra 1637 6
10 I+ Kamil Tomsia 2127 6 10 I Aleksandra Tarnowska 1773 6
11 I+ Marcin Pietruszewski 2050 6 11 II+ Emilia Kustal 1532 6
12 I Mateusz Błaszkiewicz 1916 6 12 I Anna Delekta 1691 6
13 II Jakub Borawski 1737 6 13 I Katarzyna Cyboran 1655 6
14 I+ Grzegorz Nasuta 2082 14 I+ Urszula Grochocińska 1680 6
15 I Damian Lewtak 1869 15 II+ Urszula Cichocka 1638
16 I Jan Budziński 1845 16 I Magdalena Mucha 1803
17 II+ Jan Góra 1761 17 II+ Anna Kotłowska
18 II Mateusz Małaczek 1796 18 I Karolina Cheńska 1539
19 I Maciej Adamowicz 1862 19 I++ Anna Strzelczyk 1854
20 I Michał Poświatowski 1913 20 II Dominika Gorol 5
21 II Bartosz Nowicki 1889 21 I Inga Białowąs 1625 5
22 I Tomasz Jaskółka 1800 5 22 I Agata Kowalewska 1647 5
23 II Sebastian Karski 1835 5 23 I Natalia Ostalska 1525 5
24 I Maciej Zieliński 1911 5 24 II+ Diana Paterek 1434 5
25 I Paweł Musiałkiewicz 1897 5 25 II Marcelina Tracz 1571 5
26 II Paweł Jarmuła 1707 5 26 II Magdalena Szybka 5
27 II+ Mateusz Mazalon 1740 27 II Joanna Nun 1603 5
28 I Kacper Żochowski 1789 28 II Alicja Bednarczyk 1513 5
29 II+ Marcin Klimek 1675 29 I Roksana Jacek 1660
30 II Adam Kowalczyk 1714 30 I Katarzyna Wesołowska 1691
31 II Tomasz Mika 1687 31 II Małgorzata Domańska
32 II Michał Popiół 1778 32 II Katarzyna Kaczor 1692
33 II+ Filip Cukrowski 1870 33 II Dagmara Szurek 4
34 II+ Marcin Smołka 1877 4 34 II Luiza Czerwińska 4
35 III Bartosz Prażmowski 1796 4 35 II Anna Larysz 4
36 II Witold Oszczanowski 1629 4 36 II Joanna Korpalska 1508 4
37 II Mateusz Eggink 1766 4 37 II Dominika Gorbacz 4
38 II+ Michał Chmielecki 1738 4 38 II Sandra Wieczorek 4
39 I Aleksander Kuśpak 1805 39 II+ Iga Lechowicz 4
40 I Grzegorz Zaręba 1722 40 II Karolina Szeglowska
41 II Jędrzej Adamczewski 1710 41 II+ Justyna Wąsik 1656
42 II Patryk Gałaszewski 1834 3 42 II Karolina Skoczek
43 I Paweł Stankiewicz 1867 3 43 II Katarzyna Różaniecka 3
44 II Andrzej Knapik 1822 3 44 II Patrycja Ner 3
45 II+ Adrian Grześków 1779 45 II Sylwia Zarychta 1
46 II Jakub Bartoszek 1683 1 46 II Kesja Kuliś 1
Szachy klasyczne – U12
Łeba, 14 – 22 marca 2009 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Jan-Krzysztof Duda 2027 10 1 I Kinga Pastuszko 1763 9
2 I Aleksander Kaczmarek 1886 2 I Katarzyna Murawko 1671
3 I Ryszard Eggink 1762 3 I+ Aleksandra Dadełło 1776 8
4 II Komil Khamidov 1972 8 4 II+ Joanna Maruszczak 1640 8
5 II+ Damian Śliwicki 1738 5 I Judyta Lachowicz 1657
6 I Dominik Marczuk 1828 6 II Mariola Woźniak 1552
7 II Kamil Szczecina 1686 7 II Radosława Lascar 1489 7
8 II Radosław Gajek 1720 8 I Ewa Harazińska 7
9 I Kacper Karwowski 1781 9 II Paulina Kopica 7
10 II Grzegorz Nun 1703 10 II+ Antonina Góra 1583 7
11 II Piotr Śnihur 1720 11 II Magdalena Ziemba
12 II+ Karol Ulanowski 1759 12 II+ Anna Gudełajtis
13 II Mariusz Kowalczyk 1710 13 II Natalia Rogacka
14 II Szymon Kulaś 1904 6 14 I Aleksandra Łapa
15 II Maciej Chmielarz 6 15 I Kamila Jaśkiewicz
16 II Andrzej Mykita 6 16 II Anna Rolka
17 II Przemysław Piotrowski 1550 6 17 II Iwona Sybis
18 II Jakub Koitka 1677 6 18 II Dominika Ociepka 6
19 II Piotr Karpacz 1640 6 19 II+ Paula Szymczak 1681 6
20 II+ Kacper Tomaszewski 1718 6 20 II+ Klara Czaplewska 6
21 II Tomasz Żebracki 1795 21 II Kinga Kasperek 6
22 II Emil Osiński 22 II+ Weronika Komala 6
23 II+ Kamil Osiński 23 II Sandra Kucharczak 6
24 II Rafał Buraczewski 24 II Milena Barszcz
25 I Maciej Żądło 1667 25 II Anna Sokołowska
26 II Sebastian Fronczak 1651 26 II Żaneta Bednarczyk
27 II Mateusz Szymanowski 1556 27 II Kamila Szwajkowska
28 II Dawid Czerw 1675 28 II Matylda Rudol
29 II Maciej Jajte-Pachota 1661 29 III Aleksandra Pawlak
30 II Adam Czajkowski 1756 30 II Joanna Ostrowska 5
31 II Jakub Witbrodt 1605 5 31 II Monika Zygacka 5
32 II Szymon Drop 5 32 II Teresa Wojtusiak 5
33 II Krzysztof Kruszyński 1700 5 33 II Edyta Leszczewska 5
34 II Maciej Matuszewski 1576 5 34 II Iwona Ślączka 5
35 II Kacper Jóźków 1657 5 35 II Kinga Żabińska 5
36 II Łukasz Siedlanowski 36 III Gabriela Burakowska 5
37 II Borys Lebiedowicz 1770 37 II Daria Grubalska 5
38 II Piotr Terochin 1710 38 III Kamila Rylska
39 II Krzysztof Żarnowski 39 II Aleksandra Chmielecka
40 II Jakub Gładysz 1547 40 III Adrianna Duda
41 II Wojciech Bronsztejn 1668 41 III Adrianna Rasmus
42 II Paweł Głuszak 42 II Joanna Burdzy
43 II+ Krzysztof Wyszomirski 1656 43 II Kornelia Sieradzka
44 II Krzysztof Szulc 1625 44 II Małgorzata Bębnik 4
45 II Filip Delekta 4 45 III Anna Naglik 4
46 II Michał Mirski 4 46 II Zuzanna Święch 4
47 II Tomasz Szeglowski 1585 47 III Marta Mikołajczyk
48 II Andrzej Przybyła 3 48 II Aleksandra Kozaczyńska
49 II Adam Choina 49 III Monika Zielińska
50 II Marcin Molenda 1 50 III Ewelina Wojna
51 III Hanna Stoltmann 2
Szachy klasyczne – U10
Łeba, 14 – 22 marca 2009 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Wojciech Januszkiewicz 1 III Veronika Gažíková (SVK) 10½
2 II Maciej Adamczewski 1527 2 I Agnieszka Dmochowska 1519 9
3 II Artur Marchlewicz 8 3 II+ Maria Redmerska 8
4 II Filip Janiszewski 8 4 II Anna Marczuk 8
5 II Michał Wiśniewski 8 5 II Katarzyna Pokrzywa
6 II Kamil Kozioł 6 II Martyna Konopacka
7 II Piotr Lankof 7 II Anna Kubicka 7
8 II Konrad Drozdowski 7 8 II+ Katarzyna Dwilewicz 7
9 III Maciej Kaczkowski 7 9 II+ Karolina Karleszko 7
10 II Kacper Grela 7 10 II Julia Murawko 1505 7
11 II Bartłomiej Kurzępa 7 11 II Aleksandra Szymańska 7
12 II Juliusz Pham 7 12 II Agata Topolan 7
13 III Mikołaj Winiarski 7 13 II Helena Sękowska
14 III Paweł Fukowski 14 II Anna Glapa
15 II Tomasz Smolarczyk 15 II Emilia Kaniewska
16 III Krzysztof Czerniawski 16 II Karolina Olechnicka
17 III Kacper Bilczewski 6 17 III Alicja Śliwicka
18 II Szymon Wojtas 6 18 III Marta Sobczak
19 III Maciej Walczyk 6 19 II Oliwia Kiołbasa 6
20 II Dawid Moćkun 1627 6 20 II Aleksandra Kozubal 6
21 II Maciej Oleszek 6 21 II Weronika Łęczek 6
22 III Aleksy Kozakow 6 22 II Wiktoria Cieślak 6
23 II Michał Choina 6 23 II Agata Dwilewicz 6
24 III Jakub Seweryn 6 24 II Aleksandra Żółkiewska 6
25 II Bartosz Kotarski 6 25 III Maria Rudol 6
26 II Damian Koseski 6 26 II Weronika Posuniak
27 II Igor Szymanowski 6 27 III Pola Parol
28 III Mateusz Krasiński 6 28 III Weronika Soćko
29 II Aleksander Szmer 29 III Natalia Najuch
30 III Dominik Rzeszowski 30 III Julia Wójcik
31 III Mateusz Staroń 31 II Paulina Pędrak
32 III Adam Woźniak 5 32 III Oliwia Skorupa
33 III Aleksander Kowalski 5 33 II Julia Antolak 5
34 III Michał Marciniak 5 34 III Dominika Stochniałek 5
35 II Stanisław Gajda 5 35 II Zuzanna Choremska 5
36 III Mateusz Roj 5 36 II Partycja Reda 5
37 III Jan Guzik 5 37 IV Kamila Koseska 5
38 II Daniel Pietraś 5 38 IV Małgorzata Budzińska 5
39 III Dominik Piechaczek 5 39 II Klara Hosiawa 5
40 III Michał Kuna 5 40 III Katarzyna Bylica 5
41 III Dawid Klementowski 5 41 III Agata Stebel 5
42 III Maciej Wącior 42 II Martyna Godek
43 III Szymon Matyja 43 III Beata Siorek
44 III Dawid Włodarczyk 44 III Magdalena Chądzyńska
45 III Paweł Zajdel 45 III Katarzyna Bednarczyk
46 III Mateusz Domusa 46 III Natalia Szymczak
47 II Paweł Szapiel 4 47 IV Monika Malinowska
48 III Tymoteusz Karczewski 4 48 III Karolina Kalinowska 4
49 III Mateusz Mendak 4 49 III Honorata Kucharska 4
50 III Beniamin Tyński 4 50 III Weronika Tkaczyk 4
51 III Piotr Leśniak 4 51 IV Daria Kondraciuk 4
52 III Oskar Starzykiewicz 52 IV Gabriela Święch 4
53 III Tomasz Nowak 53 III Julia Borowczyk 4
54 II Mikołaj Handzel 3 54 III Gabriela Maciak
55 III Filip Michalski 3 55 IV Maria Litowska 3
56 III Wiktor Gogol 56 III Bogna Czerwińska 3
57 III Piotr Kulis 1 57 III Julia Opic
58 III Paulina Daciuk 0
Szachy klasyczne – U8
Dziwnówek, 30 kwietnia – 4 maja 2009 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Kajetan Przysiecki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 III Mateusz Tustanowski 8 1 II Agata Dwilewicz 9
2 II Igor Szymanowski 7 2 II Alicja Śliwicka 8
3 III Mateusz Rojek 3 Zofia Frej 7
4 Kacper Gondro 6 4 III Magdalena Jankowska 6
5 III Franciszek Sernecki 6 5 IV Katarzyna Bochniarz 5
6 III Adrian Gajdamowicz 6 6 V Hanna Maruszczak 4
7 III Mateusz Mendak 6 7 V Olga Kopeć 4
8 II Jakub Garbowski 8 Aneta Gruszeczka 4
9 IV Maksymilian Roj 9 Małgorzata Ciesielska
10 III Paweł Topolan 10 IV Julia Wolak 3
11 III Dominik Paliszewski 11 V Oliwia Sikorska
12 IV Mateusz Stanowski 12 Liwia Szatkowska
13 IV Jakub Grunas 13 Klaudia Kicmal
14 IV Dominik Muzyka 14 IV Paulina Pabich 2
15 III Maksymilian Bogut 5
16 III Maciej Poplawski 5
17 IV Piotr Kossowski 5
18 Damian Dąbrowski
19 IV Patryk Otkało
20 IV Michał Szydełko
21 IV Aleksander Hyżorek
22 IV Krzysztof Łukasiewicz
23 V Szymon Sienkiewicz
24 IV Jakub Sprawka 4
25 IV Jakub Bukowski 4
26 IV Dominik Dzięgielewski 4
27 III Michał Mroziński 4
28 V Kacper Zieniuk 4
29 IV Aleksander Litwa
30 V Marek Barszcz
31 V Paweł Pietrzak
32 V Kacper Dobrowolski
33 V Wojciech Wącior
34 IV Piotr Klukowski
35 IV Jan Ciesielski
36 V Kamil Wolak 3
37 IV Damian Pulikowski 3
38 V Maciej Makszewski
39 Igor Remian 1
40 V Kacper Iwanicki 0

 

MP w szachach 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close