Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2015

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2015

2014 | 2015 | 2016
Szachy klasyczne – U18
Karpacz, 15 – 22 marca 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 k Ryszard Eggink 2284 7 1 mf Oliwia Kiołbasa 2151
2 mf Łukasz Jarmuła 2384 2 kmf Mariola Woźniak 2178
3 mm Radosław Gajek 2330 3 mf Ewa Harazińska 2143
4 k Przemysław Piotrowski 2195 6 4 I++ Katarzyna Jędrocha 1857
5 k Szymon Kulaś 2145 6 5 k Katarzyna Murawko 1985
6 k Piotr Mucha 2102 6 6 I++ Anna Rudnik 1762
7 k Karol Kucza 2048 7 I++ Gabriela Burakowska 1728
8 I++ Marcin Molenda 2138 8 k Antonina Góra 1893 5
9 k Dominik Marczuk 2190 5 9 k Kinga Pastuszko 1842 5
10 k+ Mikołaj Tomczak 2289 5 10 I++ Aleksandra Dadełło 2051 5
11 I++ Dawid Niekraś 2089 5 11 I++ Kamila Jaśkiewicz 1736 5
12 I++ Komil Khamidov 2058 5 12 I Radosława Lascar 1681 5
13 I+ Maciej Kowalski 2061 5 13 I Kinga Kasperek 1579 5
14 I Nikodem Śleziński 1898 14 I Natalia Rogacka 1649 5
15 I+ Krzysztof Kanicki 2048 15 I+ Weronika Frączek 1713
16 k Dominik Lewtak 2123 16 I Joanna Ostrowska 1604
17 I++ Dawid Czerw 2105 17 I++ Klara Czaplewska 1674
18 k Kacper Tomaszewski 2127 18 I+ Agata Binkowska 1758 4
19 k Karol Ulanowski 2141 19 I++ Paulina Kopica 1820 4
20 I++ Filip Delekta 2032 20 I Agnieszka Bebel 1719 4
21 m Aleksander Kaczmarek 2323 4 21 k+ Joanna Maruszczak 1928 4
22 k Marek Chomczyk 2124 4 22 I++ Joanna Burdzy 1594 4
23 k Jakub Lizak 2206 4 23 I Aleksandra Kozaczyńska 1621 4
24 k Kamil Gierulski 2061 4 24 I Anna Trybowska 1505
25 k Łukasz Nowak 2158 25 I++ Oktawia Wilk 1801
26 I++ Jerzy Kyć 2157 26 I Małgorzata Bębnik 1623
27 k Piotr Śnihur 2247 27 II Monika Kordela 1454 3
28 k Wojciech Śmieszek 2063 3 28 II Natalia Michalak 1329
29 k Damian Śliwicki 2107 3 29 II+ Anna Sendobry 1483 2
30 I+ Patryk Mrozowski 1956
31 k Tobiasz Smal 2136 2
32 I+ Kamil Szczecina 2018
Szachy klasyczne – U16
Karpacz, 15 – 22 marca 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I+ Kacper Grela 2172 1 k Anna Kubicka 1944
2 I++ Igor Janik 2277 7 2 I++ Anna Karykowska 1725
3 I+ Mikołaj Winiarski 2113 3 k Wiktoria Cieślak 1800
4 I++ Stanisław Żyłka 2065 6 4 k Anna Marczuk 1960 6
5 I Antoni Szustakowski 1862 6 5 k+ Julia Antolak 2031 6
6 k Jakub Szóstko 2162 6 I++ Julia Murawko 1694 6
7 I Kamil Nowak 2080 7 I++ Katarzyna Dwilewicz 1881 6
8 I++ Szymon Walter 2179 8 I++ Agata Topolan 1707 6
9 I Dawid Moćkun 1892 9 k Agata Stebel 1999
10 II+ Kornel Maj 2089 10 k+ Karolina Olechnicka 1865
11 I Roman Madej 1935 11 I Anita Daliga 1416
12 k Michał Karpus 2092 12 kmf Agnieszka Dmochowska 1910 5
13 I Kacper Bilczewski 1890 13 I++ Weronika Posuniak 1694 5
14 I Krzysztof Czerniawski 1680 14 I Martyna Ziziuk 1425 5
15 I+ Wojciech Januszkiewicz 1965 5 15 I++ Anna Glapa 1597 5
16 k Kamil Kozioł 2216 5 16 I Jagoda Wójcik 1525
17 I Aleksander Szmer 1767 17 II+ Gabriela Maciak 1488
18 I++ Michał Wiśniewski 2096 18 I++ Pola Parol 1859
19 I Wasyl Badyra 1885 19 I Paulina Pędrak 1454
20 I Tomasz Jankowiak 1663 20 I Oliwia Skorupa 1565
21 II+ Michał Hołownia 1795 21 II+ Natalia Pluta 1584
22 I++ Maciej Wącior 1997 22 I Agnieszka Kwiatkowska 1645 4
23 I++ Łukasz Zaleski 2005 23 II Martyna Godek 1353 4
24 I Filip Michalski 2030 4 24 I++ Aleksandra Kozubal 1681 4
25 I Sebastian Gołda 1874 4 25 I Weronika Ciesińska 1490 4
26 I Filip Janiszewski 1919 4 26 I Aleksandra Wierzbowska 1458 4
27 II+ Jakub Bakalarczyk 1602 4 27 I Julia Humin 1594 4
28 I Maciej Oleszek 1788 4 28 I Monika Malinowska 1407 4
29 I+ Łukasz Domański 1974 29 I Barbara Trybowska 1470
30 I+ Maciej Adamczewski 1903 30 I Zuzanna Borkowska 1387
31 I Martin Rybka 1890 31 I Helena Sękowska 1498
32 I Radosław Tamoń 1880 32 I Weronika Tkaczyk 1493
33 I Piotr Kamiński 1887 33 I Zuzanna Jurkiewicz 1438 3
34 II+ Michał Choina 1678 34 II Bogumiła Walkowiak 1313 3
35 I Paweł Fukowski 1920 3 35 I Karolina Kalinowska 1649 3
36 I Jacek Wiśniewski 1775 3 36 II Agnieszka Łuka 1363
37 I+ Witold Klepek 1931 3 37 II Patrycja Jasińska 1199
38 I Dawid Klementowski 1805
39 I Marcin Pasieka 1683
40 I Dominik Rzeszowski 1780 1
Szachy klasyczne – U14
Suwałki, 8 – 14 kwietnia 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Leszek Zega, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 k Jakub Kosakowski 2186 7 1 mf Alicja Śliwicka 2029
2 I++ Patryk Chylewski 2036 2 I++ Joanna Święch 1701 7
3 I++ Szymon Gumularz 2305 3 I++ Zuzanna Kalinowska 1782
4 k Igor Kowalski 2084 4 I+ Zofia Frej 1854 6
5 I Maciej Popławski 1737 6 5 k Joanna Kaczmarska 1906 6
6 I Mikołaj Nowak 1939 6 6 I Marika Kostecka 1532 6
7 I+ Krzysztof Raczyński 1758 6 7 I Agata Dwilewicz 1686 6
8 k Oskar Wołoch 2110 6 8 I Maria Krzywnicka 1473 6
9 I Bartosz Wyczling 1926 6 9 I Michalina Rudzińska 1623
10 I+ Jakub Garbowski 1964 6 10 I Anna Krzysztyńska 1413
11 I Jakub Kubiak 1753 6 11 I Pola Mościcka 1688
12 I Mateusz Lis 1926 12 I Weronika Łęczek 1641 5
13 I Franciszek Sernecki 1998 13 I Olga Bilczewska 1558 5
14 I+ Jan Kokoszczyński 1906 14 I Zuzanna Kulpa 1615 5
15 I Bartosz Miszkieło 1823 5 15 II Matylda Ossolińska 1329 5
16 I Mikołaj Polczyk 1571 5 16 I Agnieszka Buchta 1647 5
17 II Mateusz Brożyna 1641 5 17 I Zuzanna Szeląg 1635 5
18 I Kacper Jarzębowski 1660 5 18 I++ Honorata Kucharska 1829 5
19 I Jakub Ochowicz 1927 5 19 I Paulina Raczykowska 1531 5
20 k Radosław Psyk 2230 20 I++ Natalia Guzik 1800 5
21 I++ Krzysztof Łukasiewicz 2079 21 I Aleksandra Trembowiecka 1503 5
22 I Michał Wierzbicki 1687 22 II Zofia Hryń 1298 5
23 I Kosma Pacan-Milej 1842 23 I Debora Choińska 1375
24 I Jan Golenia 1725 24 I Julia Trusz 1473
25 I Maciej Pytel 1821 25 I Sylwia Zamarska 1568
26 II+ Piotr Modlich 1665 26 I Karolina Kindler 1564
27 I Przemysław Laszczak 1930 27 I Dominika Gredka 1414
28 I Szymon Gaj 1884 28 I Amelia Pyzio 1384 4
29 II Jakub Banach 1392 29 I Weronika Poręba 1427 4
30 II+ Maciej Kamiński 1600 4 30 II+ Maria Elena Lascar 1375 4
31 I Ignacy Leśkiewicz 1692 4 31 II Julia Surpeta 1146 4
32 II+ Jakub Fus 1821 4 32 I Maria Koruch 1398 4
33 II+ Kacper Modlich 1626 33 II+ Nikola Bohdanowicz 1241 4
34 II Jakub Ulatowski 1511 34 II+ Zuzanna Bakalarczyk 1219 4
35 I Iwo Godzwon 1801 35 II Maja Andrzejewska 1184
36 II Norbert Jagura 1387 36 I Aleksandra Michalska 1465
37 II Mateusz Stanowski 1401 37 II+ Julia Waligóra 1218
38 II Jakub Żółkiewski 1609 38 II+ Aleksandra Borsuk 1190
39 II+ Jacek Miętkiewicz 1505 39 II Justyna Partyka 1149
40 II Marcel Butyrowski 1514 3 40 II Natalia Kędzia 1056 3
41 III Piotr Marciniak 1297 3 41 II Magdalena Łukaszewska 1249 3
42 II Maciej Goździcki 1443 42 II+ Małgorzata Gowin 1369 3
43 II Mateusz Górecki 1529 2 43 I Aleksandra Skiba 1496 3
44 II Rafał Jobda 1640 2 44 II Aleksandra Kubiak 1174 3
45 I Mikołaj Włoch 1564 45 II Angelika Leśniak 1339
46 II Maciej Rak 1476 46 II Olga Kopeć 0
Szachy klasyczne – U12
Suwałki, 8 – 14 kwietnia 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Leszek Zega, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 kmf Paweł Teclaf 2112 1 I++ Magdalena Harazińska 1804 9
2 I Daniel Sanz Wawer 1890 2 I Liwia Jarocka 1469
3 I Adam Kopaczewski 1802 3 I Maria Malicka 1537 6
4 I Krzysztof Szczurek 1962 6 4 I Klaudia Paździerz 1366 6
5 II Tomasz Bąchór 1457 6 5 I Aleksandra Czarniecka 1495 6
6 I Patryk Mike 1583 6 6 I Marta Tomczak 1418 6
7 I Marek Pniaczek 1665 6 7 I Patrycja Waszczuk 1606
8 I Mieszko Miś 1782 8 I Magdalena Budkiewicz 1536
9 I Szymon Poziomkowski 1647 9 I Aleksandra Tarka 1389
10 I Mateusz Lipiak 1642 10 I Emilia Dyląg 1567
11 II+ Ziemowit Ossoliński 1612 11 I Lidia Czarnecka 1431
12 I+ Maciej Czopor 1791 5 12 II Paulina Paździerz 1235 5
13 I Wojciech Golenia 1796 5 13 II Julianna Libura 1141 5
14 I Szymon Skurniak 1549 5 14 I Zuzanna Adamczyk 1510 5
15 II Michał Koziorowicz 1440 5 15 I Maja Filipska 1245 5
16 I Mateusz Mańka 1769 5 16 II+ Julia Nowicka 1286 5
17 II Krzysztof Kabaciński 1505 5 17 I Kinga Wołągiewicz 1402 5
18 II Norbert Kopeć 1415 5 18 I Małgorzata Kawecka 1297 5
19 I Jonasz Baum 1893 5 19 I Monika Marcińczyk 1495 5
20 I Jan Golecki 1716 5 20 II+ Lena Zarębska 1315 5
21 II+ Kamil Stankiewicz 1362 21 II Anna Roszkiewicz 1316 5
22 II+ Maciej Strzelecki 1549 22 I Aleksandra Hryń 1343 5
23 II+ Jakub Stępniowski 1507 23 II Patrycja Chrobot 5
24 II Bartosz Norek 1343 24 II Gabriela Króliczek 1279 5
25 II Michał Redzisz 1455 25 II Malwina Szewczyk 1168
26 I Oskar Dixa 1501 26 II Jagoda Bieńko 1274 4
27 II Michał Fiedorek 1497 27 II Marta Mucha 1219 4
28 II Jakub Musiała 1548 4 28 II Hanna Frej 1248 4
29 I Mateusz Skowron 1691 4 29 II Alicja Słoniewska 1133 4
30 II Mateusz Bujalski 1460 4 30 II Karolina Chojnowska 1106 4
31 II Paweł Brzozowski 1393 4 31 II Agata Tamoń 1050 4
32 II+ Patryk Wolaniecki 1612 4 32 II Ewa Włodarska 1202 4
33 II Maksymilian Majdański 1376 33 II Michalina Matyjasek 4
34 II Szymon Pszczoła 1413 34 II+ Daria Sawa 1002
35 II Tomasz Sokalla 1436 35 II Hanna Trzaskowska 1254
36 II Adam Stolarski 1495 36 II Emilia Załucka 1121
37 II Hubert Jaszczuk 1451 37 II+ Barbara Dadełło 1227
38 II Maciej Marciniszyn 1454 38 II+ Julia Wojtas 1295
39 II Mateusz Janicki 1353 3 39 II+ Klara Nowaczyk
40 II Gabriel Jagura 1331 3 40 II Martyna Tuźnik
41 II Olaf Bartoszewski-Reiski 1298 3 41 II Nela Kultys 1146 3
42 II Łukasz Strugarek 1412 3 42 II+ Marta Zabłocka 3
43 II Marcin Dolata 1438 3 43 II Maria Szelejewska 1031 3
44 II+ Kacper Tarkowski 1470 44 II Emilia Wojtas 1184 2
45 II+ Kamil Maciejewski 1538 45 III Gloria Stvol 2
46 II Konrad Kutyło 1287 2 46 II Julia Drob 1160 1
Szachy klasyczne – U10
Jastrzębia Góra, 1 – 8 marca 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Gracjan Grzesik 1561 7 1 II Weronika Zabrzańska 1294 8
2 I Oskar Ogłaza 1731 7 2 II Barbara Goraj 1352 7
3 II Filip Łuczak 1637 7 3 I Martyna Wikar 1651
4 II Sebastian Półtorak 1467 4 I Martyna Starosta 1281
5 II+ Bartłomiej Turski 1641 5 II Milena Ślusarczyk 1240
6 II Jakub Mechliński 1718 6 II Marta Krzyżosiak 1164
7 II Bartosz Fiszer 1392 7 II Zuzanna Łukasik 1149
8 II Kamil Dzida 1460 8 II Irena Hertlein 6
9 II Ryszard Ćwiek 1369 6 9 II+ Nikola Jacek 1154 6
10 II Krzysztof Oleksy 1243 6 10 III Ewa Barwińska 6
11 I Tymon Czernek 1842 11 II Anna Krzyżosiak 1480 6
12 II+ Arkadiusz Babiarz 1518 12 II Martyna Jędrzejko 1379
13 II+ Jakub Chyży 1558 13 II Aleksandra Kieca
14 II Piotr Sternik 1480 14 II Natalia Myśliwiec 1257
15 II Tymon Ochędzan 1483 15 II+ Magdalena Gaj 1190
16 II Alan Bogusz 1338 16 II Katarzyna Gębal
17 III Piotr Paździerz 17 II Lena Mróz
18 II Paweł Kossowski 1115 18 II Karolina Kulpa 1181
19 II Hubert Meers 1262 19 II Sara Wichura 5
20 II Krzysztof Matela 20 II Izabela Janiak 5
21 II Maciej Popielarczyk 1120 21 II Anna Nowacka 5
22 III Paweł Czarniecki 22 II Maria Sokół 1166 5
23 II Adam Słonina 1288 5 23 II Patrycja Majczyna 1220 5
24 III Tomasz Nawalany 5 24 II Emilia Hals 5
25 II Dawid Szuber 1082 5 25 II Monika Anyż 1291 5
26 II Krzysztof Iwaszkiewicz 1386 5 26 II Maja Mazurek 5
27 III Andrzej Czernecki 1144 5 27 II Roksana Nowak 5
28 II Konrad Łyszczarz 1391 28 III Gabriela Kultys 5
29 II Karol Dembicki 1063 29 II Natalia Malinowska
30 II Maciej Norek 1319 30 II Zofia Reszka
31 II Mateusz Wysocki 1358 31 II Anna Dallemura
32 III Maksymilian Maciejek 32 II Alicja Białek
33 III Filip Celebias 1171 33 II Magdalena Pawicka
34 II Paweł Jędraszek 1288 34 II Wiktoria Cytryniak
35 II Łukasz Gawarski 1258 35 II Katarzyna Tomaszek
36 II Oliwier Klimczak 1176 36 III Zuzanna Rejniak 4
37 II Jan Wojdak 1510 4 37 II Helena Kucharska 1135 4
38 II+ Karol Kacprzak 1313 4 38 III Sandra Najdecka 4
39 II Adam Sieczkowski 1111 4 39 III Agnieszka Retz 4
40 III Maciej Zaborowski 1024 4 40 II Oliwia Ścisła 1335 4
41 III Mikołaj Krupiński 4 41 II Katarzyna Karyś 4
42 II Kamil Knapik 4 42 III Julia Hanuszkiewicz 4
43 II Kacper Kacprzak 1188 4 43 II Maja Garbowska 4
44 II Wojciech Florek 1228 4 44 II Aleksandra Ligęza 1036 4
45 II Paweł Szatkowski 1106 4 45 III Karolina Szymajda
46 II Karol Wieczorek 1209 4 46 III Maria Kamińska
47 II Adam Haładus 1094 4 47 III Zuzanna Arciszewska
48 III Franciszek Bartosik 1414 4 48 II Oliwia Czerwińska
49 III Krzysztof Jarczewski 4 49 II Emilia Pawłowska
50 II Tomasz Misiewicz 1061 4 50 III Katarzyna Kuczyńska
51 III Jakub Jedynak 51 II Wiktoria Olszewska
52 III Kacper Kowalski 52 II Oliwia Błaszczuk 3
53 II Radosław Ptak 1082 53 II Martyna Walendykiewicz 3
54 II Paweł Borek 1144 3 54 II Aleksandra Szyszko 3
55 III Dawid Binek 3 55 III Gabriela Łabędź 3
56 II Piotr Franc 1167 3 56 III Dobromiła Szewc 1004 3
57 III Mateusz Kussowski 3 57 III Karolina Więcek 3
58 III Rafał Topoła 3 58 III Julia Stanowska
59 III Jan Góral 1115 3 59 III Anna Miranowska
60 III Mikołaj Wieczorek 1122 3 60 III Zofia Wieczorek
61 III Noe Rosenfeld 1210 61 III Sonia Garbowska 1
62 III Tomasz Żychlewicz 1211 62 III Zofia Łaszczuk ½
63 III Krzysztof Bartuzi
64 II Miłosz Jaszczuk 1081 2
65 III Filip Nowicki 2
66 III Jerzy Eigner 1
Szachy klasyczne – U8
Poronin, 30 kwietnia – 3 maja 2015 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Bartosz Fiszer 1437 1 III Zuzanna Jędrzejewska
2 III Dariusz Dziewoński 2 II Magdalena Pawicka
3 II Hubert Meers 1269 7 3 III Maria Siekańska
4 III Piotr Karwacki 7 4 III Barbara Kowalczyk
5 II Piotr Kejna 1309 7 5 III Paulina Salamon 6
6 III Wojciech Borowik 7 6 III Zofia Roszkiewicz 6
7 III Aleksander Gos 1122 7 III Nikola Grzesik 6
8 III Michał Zgorzelski 1067 8 III Klaudia Bar 6
9 III Filip Nowak 1347 9 III Magdalena Kicińska 6
10 III Mateusz Żmuda 10 III Jagoda Romejko 6
11 III Rafał Marczak 6 11 III Sandra Papierz
12 III Michał Demski 6 12 III Wiktoria Janikowska 5
13 III Dawid Wierzbicki 6 13 IV Kinga Matuszewska 5
14 IV Krystian Paszkowski 6 14 III Maria Pałejko 1180 5
15 III Szymon Malinowski 6 15 III Liliana Krzanowska 5
16 IV Dawid Kozera 6 16 III Magdalena Pudełko 5
17 II Michał Wolski 1068 6 17 IV Julia Dallemura 5
18 IV Jakub Nikołajuk 6 18 III Emilia Kęska 5
19 IV Mikołaj Szydłowski 6 19 II Maja Mazurek
20 IV Tomasz Gudełajtis 6 20 IV Klara Szczotka
21 IV Tymoteusz Racławicki 6 21 IV Zuzanna Zwolińska
22 III Ryszard Bochenek 22 IV Weronika Śliwicka
23 III Mateusz Kusiak 1068 23 III Anna Czarniecka
24 III Piotr Kubaszewski 1030 24 IV Nadia Komorowska 4
25 III Jakub Herwy 25 IV Jaśmina Kanduła 4
26 IV Kacper Jaśkiewicz 26 III Jadwiga Pieczewska 4
27 III Gabriel Baszczyński 27 III Gabriela Pałejko 4
28 III Marcel Maciejek 28 IV Katarzyna Pastuszko 4
29 II Michał Guzik 5 29 III Zofia Łaźniewska
30 II Grzegorz Iwaszkiewicz 1318 5 30 IV Karolina Dumin
31 III Wojciech Kopaniewski 5 31 Oliwia Stasiak
32 III Jan Rasiński 5 32 IV Małgorzata Zalewska 3
33 III Artur Grządka 5 33 IV Gabriela Spisak 3
34 III Szymon Pancewicz 5 34 IV Aleksandra Szewczuk 3
35 III Maciej Wolak 5 35 IV Pola Seemann 3
36 III Błażej Grot 5 36 III Olga Kraszewska 3
37 IV Kamil Łabędzki 5 37 IV Izabella Seliga 2
38 III Franciszek Okliński 5 38 IV Julia Wiszniewska 2
39 IV Mateusz Michno 5 39 IV Marianna Góra 2
40 IV Miłosz Murawski 5 40 Monika Borowik
41 IV Leon Duda 5
42 IV Tadeusz Rylski 5
43 IV Miłosz Zaborowski 5
44 IV Krzysztof Ciepły 5
 98 uczestników

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close