Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2008

32. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Gniezno, 15 – 16 marca 2008
2007 | 2008 | 2009
          Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
                                     
1 am Piotr Murdzia   2799 85,00 299 15,00 20 15,00 52 15,00 100 10,00 50 15,00 49 15,00 28
2 mm Michal Dragoun CZE 2499 78,50 301 15,00 20 15,00 52 11,00 100 7,50 50 15,00 57 15,00 22
3 mf Vidmantas Satkus LTU 2399 74,50 323 15,00 17 12,00 60 10,00 88 7,50 50 15,00 59 15,00 49
4 mf Miloslav Vanka CZE 2434 71,00 337 15,00 20 11,00 60 12,00 100 9,00 50 14,00 57 10,00 50
5 mf Zbigniew Szczep   2329 67,50 339 15,00 20 4,00 60 13,00 100 6,50 50 14,00 59 15,00 50
6 mm Bogusz Piliczewski   2414 57,50 360 15,00 20 13,50 60 4,00 100 4,00 50 8,50 80 12,50 50
7   Kacper Piorun   2123 52,00 302 15,00 16 4,50 60 14,00 46 2,50 50 6,00 80 10,00 50
8   Piotr Górski   2269 48,50 360 15,00 20 5,50 60 8,00 100 10,00 50 0,00 80 10,00 50
9   Ryszard Królikowski   2073 46,00 357 5,00 20 5,00 60 11,50 97 5,00 50 7,00 80 12,50 50
10 mf Lubomir Siran SVK 2289 44,50 360 15,00 20 5,00 60 6,50 100 2,50 50 5,50 80 10,00 50
11 mf Marek Kolcak SVK 2426 42,50 360 10,00 20 5,00 60 6,50 100 5,00 50 3,50 80 12,50 50
12   Mikalai Sihnevich BLR 2163 41,00 360 10,00 20 5,00 60 5,00 100 4,00 50 7,00 80 10,00 50
13   Vilimantas Satkus LTU 2097 39,00 358 10,00 20 5,00 60 3,00 100 1,50 50 9,50 78 10,00 50
14   Frantisek Sabol CZE 2152 37,00 355 10,00 20 5,50 60 4,00 95 5,00 50 3,50 80 9,00 50
15   Milan Svrcek SVK 2093 36,50 360 10,00 20 5,00 60 4,00 100 4,00 50 3,50 80 10,00 50
16   Statys Steponavicus LTU 1949 36,00 338 10,00 20 5,50 60 8,00 78 2,50 50 0,00 80 10,00 50
17   Janusz Kudełka     24,50 359 5,00 20 4,00 60 11,50 99 0,00 50 0,00 80 4,00 50
18   Łukasz Licznerski     14,00 359 5,00 20 0,00 60 5,00 99 1,50 50 0,00 80 2,50 50
19   Andrey Kalinin LAT 1753 13,00 358 0,00 20 0,00 60 3,00 100 2,50 50 3,50 78 4,00 50
20   Miłosz Kaźmierczak     12,00 330 5,00 18 0,00 60 3,00 72 0,00 50 0,00 80 4,00 50
21   Maciej Kuśmierz     7,50 345 0,00 20 0,00 60 5,00 85 0,00 50 0,00 80 2,50 50
22   Mateusz Brzeziński     7,00 359 0,00 20 0,00 60 3,00 99 0,00 50 0,00 80 4,00 50
23   Mariusz Stoppel     6,50 360 0,00 20 0,00 60 4,00 100 0,00 50 0,00 80 2,50 50
24   Łukasz Nowak     6,00 300 0,00 20 1,00 60 1,00 47 0,00 50 4,00 73 0,00 50
                                     
        maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Arbiter: Pavel Kamenik (CZE)


Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Kacper Piorun
  2. Piotr Górski
  3. Janusz Kudełka
  4. Łukasz Licznerski
  5. Miłosz Kaźmierczak
  6. Mateusz Brzeziński
  7. Łukasz Nowak

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close