Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2013

36. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Bydgoszcz, 2 – 3 marca 2013
2012 | 2013 | 2014
          Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
                                     
1 am Kacper Piorun   2712 80,75 348 15,00 20 15,00 56 13,00 100 8,75 50 15,00 72 14,00 50
2 am Piotr Murdzia   2800 77,50 304 15,00 15 15,00 50 15,00 59 7,50 50 15,00 80 10,00 50
3 mm Piotr Górski   2453 70,25 358 15,00 18 9,50 60 15,00 100 6,75 50 13,00 80 11,00 50
4 mf Aleksander Miśta   2496 68,50 356 15,00 20 7,00 60 15,00 100 7,50 50 14,00 76 10,00 50
5 mm Martynas Limontas LTU 2518 52,50 360 15,00 20 10,00 60 6,00 100 6,50 50 5,00 80 10,00 50
6   Ryszard Królikowski   2194 51,25 313 15,00 20 10,00 60 15,00 53 3,00 50 4,00 80 4,25 50
7 mf Vidmantas Satkus LTU 2383 48,75 358 15,00 18 3,50 60 6,50 100 5,25 50 10,00 80 8,50 50
8   Paweł Stawarz   2002 39,00 359 15,00 19 5,00 60 10,00 100 4,00 50 0,00 80 5,00 50
9   Vilimantas Satkus LTU 2143 31,00 360 5,00 20 0,00 60 9,00 100 5,00 50 3,00 80 9,00 50
10   Krzysztof Żołnierowicz     28,00 321 15,00 16 3,00 56 5,50 77 1,00 47 0,00 80 3,50 45
11   Mateusz Brzeziński   1662 27,50 357 10,00 20 1,00 60 11,00 100 2,00 50 0,00 80 3,50 47
12   Gromosław Kroczka   1673 18,00 360 5,00 20 0,00 60 5,00 100 2,00 50 1,00 80 5,00 50
13   Samuel Kostecki     14,25 360 5,00 20 2,00 60 4,00 100 1,00 50 0,00 80 2,25 50
14   Szymon Wiśniewski     12,50 341 0,00 20 5,00 60 6,50 81 1,00 50 0,00 80 0,00 50
15   Stanisław Praczukowski   1792 12,25 335 5,00 20 0,00 60 1,50 75 1,00 50 2,00 80 2,75 50
16   Marcin Kołodziejski   1730 11,00 360 0,00 20 0,00 60 5,00 100 1,00 50 0,00 80 5,00 50
17   Waldemar Starzyński     7,00 360 5,00 20 0,00 60 2,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
18   Kacper Dobosz     2,50 360 0,00 20 0,00 60 2,50 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
19   Paweł Kulczyk     2,00 310 0,00 20 0,00 60 2,00 50 0,00 50 0,00 80 0,00 50
20   Krzysztof Spicak     2,00 320 0,00 20 0,00 60 2,00 60 0,00 50 0,00 80 0,00 50
21   Marika Kostecka     1,00 360 0,00 20 0,00 60 1,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
                                     
        maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Arbiter: Vasil Dyachuk (UKR)


Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Kacper Piorun
  2. Mateusz Brzeziński
  3. Gromosław Kroczka
  4. Samuel Kostecki
  5. Szymon Wiśniewski
  6. Stanisław Praczukowski
  7. Kacper Dobosz
  8. Marika Kostecka

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close