Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2002

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2002

2000 | 2002 | 2004
Szachy szybkie – P-30 (mężczyźni + kobiety)
XIII Tumska Wieża
Płock, 6 – 7 kwietnia 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: ?, 113 uczestników, strona internetowa
1 am Bartosz Soćko 2585 9
2 am Michał Krasenkow 2632
3 mm Witalij Koziak (UKR) 2456
4 am Tomasz Markowski 2524 8
5 am Paweł Blehm 2535 8
6   Artur Jakubiec 2518 8
7 mm Kamil Mitoń 2521
8 am Konstantin Czernyszow (RUS) 2539
9 am Bartłomiej Macieja 2612
10 am Robert Kuczyński 2497
11 mm Mateusz Bartel 2413
12   Radosław Jedynak 2425
13 am Robert Kempiński 2576 7
14 mm Mirosław Grabarczyk 2495 7
15 am Orest Grycak (UKR) 2535 7
16 mm Bogdan Grabarczyk 2396 7
17   Grzegorz Gajewski 2354 7
18 mm Serhij Fedorczuk (UKR) 2516 7
19   Piotr Mickiewicz 2275 7
20   Bartłomiej Heberla 2433 7
21 am Jacek Gdański 2530
22 mm Klaudiusz Urban 2451
23   Radosław Wojtaszek 2427
24   Dariusz Mikrut 2388
25   Piotr Łukinow (RUS) 2323
26   Paweł Stoma 2283
27 mm Marek Stryjecki 2445
28   Krystian Jędryczka 2335 6
29 mf Jerzy Ciruk 2258 6
30 mm Leonid Gorin (RUS) 2438 6
31 mm Marcin Dziuba 2478 6
32 am Paweł Jaracz 2513 6
33   Paweł Kukuła 2231 6
34   Krystian Kuźmicz 2211 6
35 mf Piotr Bobras 2431 6
36 mm Mirosław Sarwiński 2372 6
37   Aleksander Kraiński 2276 6
38   Krzysztof Spicak 2151 6
39   Filip Bargłowski 2287 6
40   Włodzimierz Kałużny 2186 6
41 mf Tomasz Pacuszka 2293 6
42 mm Krzysztof Pańczyk 2333 6
43   Władimir Szyszkin (RUS) 2189
44   Aleksander Miśta 2419
45   Michał Bartel 2149
46 mf Leszek Węglarz 2362
47   Jan Skurski 2088
48   Sławomir Kurpiewski 2161
49   Andriej Iwanov (RUS) 2324
50   Dominik Wypych 2075
51   Jerzy Struk 2280
52   Krzysztof Grochulski 1800
53   Marek Łada 2245
54   Marcin Tazbir 2177 5
55   Mirosław Dinić (YUG) 2000 5
56   Maciej Brzeski 2137 5
57   Mariusz Kamiński 1800 5
58   Holger Bergmann (GER) 2136 5
59   Jewgienij Konjachin (RUS) 2000 5
60   Tomasz Delega 2106 5
61   Zdzisław Jastrzębski 2156 5
62   Peter Cymbalista (GER) 1700 5
63 mf Mirosław Maciejewski 2341 5
64   Mariusz Grochowski 1800 5
65 mf Przemysław Gdański 2310 5
66   Józef Rybak 2000 5
67   Jan Szymański 2000
68   Dawid Purzycki 1800
69   Helmut Lachmann (GER) 1700
70   Zdzisław Orzechowski 2072
71   Andrzej Ossowski 2232
72   Wladislaw Simakow (UKR) 2000
73   Tomasz Zbrzeźny 1800
74   Franciszek Jaszczak 1800
75   Marek Kubak 1800 4
76   Sławomir Kalinowski 1600 4
77   Maciej Zuba 1800 4
78   Tomasz Pakuła 2000 4
79   Michał Wydra 1600 4
80   Wojciech Klicki 1800 4
81   Leon Bręgoszewski 2000 4
82   Stanisław Dziuba 2000
83   Zbigniew Kurkowski 1800
84   Volker Neitzert (GER) 1800
85   Witold Kunysz 1600
86   Radosław Czajkowski 1600 3
87   Artur Wydra 1600 3
88   Filip Tułnik 1800 3
89   Rajmund Gątarek 1800 3
90   Paweł Orzechowski 2000 3
91   Bartosz Maciejewski 1200 2
92   Piotr Miller 2000 2
93   Stanisław Koliński 2000 2
94   Adam Piorun 1800 0
95   Sławomir Kraiński 2213 0
96   Marek Bartel 2246 0
1 am Joanna Dworakowska 2441 9
2 am Marta Zielińska 2410 8
3   Katarzyna Jurkiewicz 2175
4 mm Anna Muzyczuk (UKR) 2239 7
5 am Monika Soćko 2353 7
6 am Agnieszka Brustman 2354
7   Magdalena Łysiak 2160
8 mm Dalia Blimke 2223
9 mm Ilena Krasenkowa (RUS) 2230
10 mm Agnieszka Matras 2213 5
11   Alicja Chmielińska 2081 5
12   Anna Staszewska 2006 5
13   Karolina Boder 2150
14 mm Magdalena Kludacz 2208 4
15   Maryana Huda (UKR)   2
16   Marija Muzyczuk (UKR)   1
17 mm Barbara Jaracz 2302 0
 

Tytuły i rankingi FIDE zgodne z Listą rankingową FIDE na dzień 1 kwietnia 2002

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close