Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2000

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2000

1998 | 2000 | 2002
Szachy szybkie – P-30 (mężczyźni + kobiety)
Żnin, 27 – 28 maja 2000 (system szwajcarski, mężczyźni 11 – rund, kobiety – 9 rund)
Sędzia główny: Ulrich Jahr, 108 uczestników
1–2 am Jacek Gdański 2535
1–2 am Bartosz Soćko 2556
3 mm Mirosław Grabarczyk 2522 8
4 mm Paweł Jaracz 2490 8
5 mm Paweł Blehm 2494 8
6 mf Wiesław Janocha 2339 8
7 mf Krzysztof Jakubowski 2353 8
8 mm Zbigniew Jaśnikowski 2424
9 Aleksander Miśta 2354
10 am Włodzimierz Schmidt 2428
11 Artur Jakubiec 2456
12 am Robert Kuczyński 2451 7
13 mm Artur Sygulski 2381 7
14 mm Bogdan Grabarczyk 2394 7
15 am Michał Krasenkow 2661 7
16 Rafał Tomczak 2194 7
17 am Bartłomiej Macieja 2538 7
18 Grzegorz Gajewski 2227 7
19 Dariusz Kaszowski 2258 7
20 mm Bogusław Sygulski 2358
21 Marcin Szeląg 2392
22 mm Klaudiusz Urban 2467
23 Tomasz Trabszys 2079
24 mm Mirosław Sarwiński 2380
25 Dariusz Mikrut 2312
26 Waldemar Jagodziński 2255
27 Bartłomiej Siwiec 2229
28 Stanisław Zawadzki 2250
29 Grzegorz Krogulski 2268
30 Tomasz Popek 2169 6
31 Aleksander Hnydiuk 2352 6
32 mm Paweł Stempin 2392 6
33 mf Ignacy Nowak 2367 6
34 Tomasz Stróżyk 2230 6
35 Michał Tworuszka 2237 6
36 Włodzimierz Kałużny 2194 6
37 Maciej Woźniak 2079 6
38 Jarosław Jakubowski 2238 6
39 mf Ryszard Bernard 2364 6
40 mm Krzysztof Żołnierowicz 2340 6
41 Adam Cybulak 2250 6
42 Przemysław Wiśniewski 2143
43 Paweł Kukuła 2195
44 Aleksander Kraiński 2271
45 Arkadiusz Zaskalski 2218
46 Mariusz Mazalon 2207
47 Piotr Kukła 2010
48 mm Andrzej Filipowicz 2330
49 Tomasz Rybak 2174
50 Krzysztof Chojnacki 2199
51 Karol Rydzik 2068
52 Łukasz Adam Jabłoński 2161
53 mm Przemysław Skalik 2409 5
54 Oskar Włodarczyk 2098 5
55 Krzysztof Spičak 2124 5
56 Łukasz Smętkowski 2191 5
57 Bartłomiej Katkowski 5
58 mf Jerzy Ciruk 2238 5
59 Józef Klugiewicz 5
60 Paweł Zawadzki 5
61 Marcin Bernat 2226 5
62 Wiesław Krużyński 2180 5
63 mf Janusz Żyła 2329 5
64 Marek Olszewski 2128 5
65 Donat Brzezicki 2190 5
66 Dariusz Rymaszewski 2233 5
67 Tomasz Palacz 5
68 Robert Wieczorek 2183
69 Ryszard Palus 2219
70 Krzysztof Podlas
71 Alojzy Grobelny 2244
72 Bartosz Machaj 2113
73 Bernard Grylewicz
74 Bartosz Fladrowski 2084
75 Jarosław Maliszewski 2047 4
76 Sławomir Pawłowski 2129 4
77 Marcin Sibik 4
78 Przemysław Hałas 4
79 Piotr Konieczyński 4
80 Damian Majdan 4
81 Leszek Adasiak 2059 4
82 Jarosław Grzelak 4
83 Zygmunt Majdan 4
84 Robert Wiśniewski
85 Bartosz Zbytniewski
86 Józef Marciniak
87 Dawid Jankowski 3
88 Mikołaj Dahm 3
89 Alan Król 2085
90 Piotr Rynarzewski 2
91 Bernard Różański 1
92 Jarosław Gryniaków 2236 0
93 Marcin Dobosz 0
Dogrywka: J.Gdański – B.Soćko 1 : 1
(złoty medal zdobył J.Gdański)
1–2 am Joanna Dworakowska 2328 7
1–2 am Monika Soćko 2417 7
3 mm Dalia Blimke 2268
4 Agnieszka Matras 2186
5 Katarzyna Jurkiewicz 2170
6 am Marta Zielińska 2379
7 Karolina Boder
8 am Agnieszka Brustman 2351 5
9 Jolanta Zawadzka
10 mm Barbara Grabarska 2316 4
11 Monika Wiśniewska 4
12 mf Olimpia Bartosik 2064 4
13 Monika Zembrzuska 2106
14 Anna Maleska 2046 2
15 Hanna Flig
Dogrywka: J.Dworakowska – M.Soćko 1 : 1
(złoty medal zdobyła J.Dworakowska)

Tytuły i rankingi FIDE zgodne z Listą rankingową FIDE na dzień 1 stycznia 2000

188 Total Views 1 Views Today

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close