Cracovia 2016

27. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2016

 
Kraków, 27 grudnia 2016 – 4 stycznia 2017
2015 | 2016 | 2017
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 104 uczestników, wyniki
1 am Aleksander Miśta   2592 7½ 
2 am Wołodymyr Bakłan UKR 2609 7
3 mm Daniel Sadzikowski   2547
4 mm Michał Matuszewski   2480
5 mm Maciej Klekowski   2448
6 mf Marcin Molenda   2408
7 mf Michaił Biełous UKR 2309
8 mm Radosław Gajek   2439 6
9 mm Łukasz Jarmuła   2466 6
10 am Ołeksandr Zubariew UKR 2508 6
11 m Maciej Mroziak   2359 6
12 mm Marcin Sieciechowicz   2408 6
13 mm Georg Fröwis AUT 2452 6
14 mm Petro Golubka UKR 2407 6
15 k++ Bartosz Nowicki   2171 6
16 am Aleksiej Kislinskij CZE 2456 6
17 mm Christoph Menezes AUT 2402
18 I++ Szymon Gumularz   2297
19 mm Andreas Diermair AUT 2469
20 mf Aleksander Czerniawski RUS 2274
21 mm Piotr Sabuk   2371
22 mf Arkadiusz Skawiński   2340
23 mm Dariusz Mikrut   2395
24 k Kosma Pacan-Milej   2217
25 am Radosław Jedynak   2351
26 kmf Mateusz Dubiński   2283
27 mf Igor Janik   2320
28 mf Jurij Krykun UKR 2269
29 mf Tarik Selbes TUR 2257 5
30 mf Jewhen Jelisiejew UKR 2334 5
31   Paweł Miroszniczenko RUS 2263 5
32 mf Julianna Terbe HUN 2191 5
33 k Dominik Marczuk   2251 5
34 I++ Radosław Dzierżak   2230 5
35 k Łukasz Zaleski   2225 5
36 mf Piotr Goluch   2291 5
37   Pylyp Lornye UKR 2232 5
38 k++ Mateusz Paszewski   2281 5
39 mf Aleksandra Żerebcowa RUS 2137 5
40 mf Jan Pułtorak   2310 5
41 m Maciej Marszałek   2314 5
42 am Natalija Buksa UKR 2264 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 88 uczestników, wyniki
1 I++ Paweł Parol   2085
2 k Honorata Kucharska   2024 7
3 mf Nadija Szpanko UKR 2018
4 I+ Marcin Kostański   1940
5 k Łukasz Kumor   2088
6 I++ Tomasz Jaskółka   2048
7 I+ Nikodem Śleziński   2003
8 I++ Piotr Widła   2003
9 k Paweł Piętocha   2074
10 I++ Grzegorz Szewczyk   1952

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 124 uczestników, wyniki
1 I Piotr Namyślak   1798 8
2 I++ Łukasz Baniak   1854 7
3 II+ Łukasz Czaplak   1780 7
4 II Szymon Kasperczyk   1646 7
5 I+ Julia Knapik   1711 7
6 II+ Krzysztof Kołodziej   1654 7
7 I Marcin Pasieka   1770 7

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 56 uczestników, wyniki
1 II Paweł Jędraszek   1301
2   Jan Casur BLR 1438 7
3 II Jan Pisarek   1154
4 II Kamil Knapik   1236
5 I Alicja Białek   1246
6 II Tadeusz Rylski   1123

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 38 uczestników, wyniki
1   Siergiej Barysczyk BLR 1237
2 II Igor Musiał   1207 8
3 III Hubert Spytek   1600
4 III Julia Wiszniewska   1001 6
5 III Kamil Pawłowski   1072 6
6 III Wiktor Zmarzły   1600 6
7 IV Krzysztof Wajda   1400 6

 

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Sędziowie asystenci: Bogdan Obrochta, Jarosław Pietraszewski, Paweł Mroziński, Stanisław Turecki,
Kamila Kałużna, Tomasz Skrzypczak
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close