Cracovia 2016

27. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2016

Kraków, 27 grudnia 2016 – 4 stycznia 2017
2015 | 2016 | 2017
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 104 uczestników, wyniki
1 am Aleksander Miśta 2592 7½ 
2 am Wołodymyr Bakłan UKR 2609 7
3 mm Daniel Sadzikowski 2547
4 mm Michał Matuszewski 2480
5 mm Maciej Klekowski 2448
6 mf Marcin Molenda 2408
7 mf Michaił Biełous UKR 2309
8 mm Radosław Gajek 2439 6
9 mm Łukasz Jarmuła 2466 6
10 am Ołeksandr Zubariew UKR 2508 6
11 m Maciej Mroziak 2359 6
12 mm Marcin Sieciechowicz 2408 6
13 mm Georg Fröwis AUT 2452 6
14 mm Petro Golubka UKR 2407 6
15 k++ Bartosz Nowicki 2171 6
16 am Aleksiej Kislinskij CZE 2456 6
17 mm Christoph Menezes AUT 2402
18 I++ Szymon Gumularz 2297
19 mm Andreas Diermair AUT 2469
20 mf Aleksander Czerniawski RUS 2274
21 mm Piotr Sabuk 2371
22 mf Arkadiusz Skawiński 2340
23 mm Dariusz Mikrut 2395
24 k Kosma Pacan-Milej 2217
25 am Radosław Jedynak 2351
26 kmf Mateusz Dubiński 2283
27 mf Igor Janik 2320
28 mf Jurij Krykun UKR 2269
29 mf Tarik Selbes TUR 2257 5
30 mf Jewhen Jelisiejew UKR 2334 5
31 Paweł Miroszniczenko RUS 2263 5
32 mf Julianna Terbe HUN 2191 5
33 k Dominik Marczuk 2251 5
34 I++ Radosław Dzierżak 2230 5
35 k Łukasz Zaleski 2225 5
36 mf Piotr Goluch 2291 5
37 Pylyp Lornye UKR 2232 5
38 k++ Mateusz Paszewski 2281 5
39 mf Aleksandra Żerebcowa RUS 2137 5
40 mf Jan Pułtorak 2310 5
41 m Maciej Marszałek 2314 5
42 am Natalija Buksa UKR 2264 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 88 uczestników, wyniki
1 I++ Paweł Parol 2085
2 k Honorata Kucharska 2024 7
3 mf Nadija Szpanko UKR 2018
4 I+ Marcin Kostański 1940
5 k Łukasz Kumor 2088
6 I++ Tomasz Jaskółka 2048
7 I+ Nikodem Śleziński 2003
8 I++ Piotr Widła 2003
9 k Paweł Piętocha 2074
10 I++ Grzegorz Szewczyk 1952

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 124 uczestników, wyniki
1 I Piotr Namyślak 1798 8
2 I++ Łukasz Baniak 1854 7
3 II+ Łukasz Czaplak 1780 7
4 II Szymon Kasperczyk 1646 7
5 I+ Julia Knapik 1711 7
6 II+ Krzysztof Kołodziej 1654 7
7 I Marcin Pasieka 1770 7

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 56 uczestników, wyniki
1 II Paweł Jędraszek 1301
2 Jan Casur BLR 1438 7
3 II Jan Pisarek 1154
4 II Kamil Knapik 1236
5 I Alicja Białek 1246
6 II Tadeusz Rylski 1123

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 38 uczestników, wyniki
1 Siergiej Barysczyk BLR 1237
2 II Igor Musiał 1207 8
3 III Hubert Spytek 1600
4 III Julia Wiszniewska 1001 6
5 III Kamil Pawłowski 1072 6
6 III Wiktor Zmarzły 1600 6
7 IV Krzysztof Wajda 1400 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Sędziowie asystenci: Bogdan Obrochta, Jarosław Pietraszewski, Paweł Mroziński, Stanisław Turecki,
Kamila Kałużna, Tomasz Skrzypczak
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close