Cracovia 2017

28. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2017

 
Kraków, 27 grudnia 2017 – 4 stycznia 2018
2016 | 2017 | 2018
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 109 uczestników, wyniki
1 mm Christopher Repka SVK 2487 7
2 am Jewgienij Romanow RUS 2626 7
3 mf Szymon Gumularz   2376 7
4 am Jewgienij Lewin RUS 2544
5 mf Stanisław Żyłka   2336
6 am Andriej Kowalow BLR 2504
7 mm Aleksander Hnydiuk   2412
8 mm Mateusz Kołosowski   2434
9 mf Igor Janik   2413
10 mf Aleksander Kaczmarek   2352 6
11 am Aleksander Miśta   2587 6
12 am Denis Jewsiejew RUS 2514 6
13 mf Mikołaj Tomczak   2372 6
14 mf Dominik Horvath AUT 2330 6
15 mm Lukas Klima CZE 2311 6
16 mf Paweł Miroszniczenko RUS 2287 6
17 am Ołeksandr Zubow UKR 2626
18 mf Michaił Biełous UKR 2348
19 k+ Łukasz Szczepaniak   2138
20 I++ Jakub Fus   2051
21 mm Christof Sielecki GER 2434
22   Platon Galperin UKR 2322
23   Marcell Losonczi HUN 2242
24 k Marcin Chmiel   2269
25 k Jerzy Kyć   2265
26 am Witalij Bernadski UKR 2583 5
27 mf Arkadiusz Skawinski   2432 5
28 mf Marco Dietmayer-Kraeutler AUT 2328 5
29 mf Jurij Krykun UKR 2372 5
30   Baard Dahl ENG 2031 5
31 k+ Ryszard Eggink   2333 5
32 am Katarzyna Toma   2252 5
33 mf Jan Malik CZE 2260 5
34 k+ Andrzej Gbyl   2243 5
35 kmf Mateusz Dubiński   2249 5
36 k+ Kamil Gierulski   2199 5
37 am Radosław Jedynak   2341 5
38 k++ Bartosz Nowicki   2284 5
39 mf Karol Kucza   2325 5
40 mf Aleksandra Żerebcowa RUS 2243 5
41   Midas Ratsma NED 2250 5
42   Sofija Krasnokucka UKR 2255 5
43 k Dominik Marczuk   2278 5
44   Marija Berdnyk UKR 2204 5
45 mf Vladimir Vojtek SVK 2293 5
46 mf Piotr Goluch   2308 5
47 mf Jewhen Jelisiejew UKR 2399 5
48 mf Peter Bombek SVK 2252 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 86 uczestników, wyniki
1 I++ Krzysztof Żarnowski   2031
2 I+ Nikodem Śleziński   2024 7
3   Nadieżda Salah UKR 1956 7
4 k Przemysław Janus   2071
5 I++ Tomasz Mika   2007
6   Irina Barczuk UKR 2014

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 133 uczestników, wyniki
1 k Jerzy Klementys   1738 8
2 I Bartłomiej Piwowarczyk   1553
3 I Łukasz Czaplak   1767 7
4 II Paweł Golimowski   1717 7
5 I Piotr Litwiniuk   1718 7
6 II+ Karol Zając   1581

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 72 uczestników, wyniki
1 I Paweł Jędraszek   1521
2 I Aleksandra Kieca   1261 7
3 II Hubert Zięba   1295
4 II Kamil Knapik   1479
5 II+ Filip Klim   1187
6 II Wojciech Maślanka   1256

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 33 uczestników, wyniki
1   Maksym Dubnewycz UKR 1282 8
2   Herkus Jonaitis LTU 1159 7
3   Daryna Jedynak UKR 1600
4   Lizaweta Liaszkiewicz BLR 1600
5 II Jakub Micuła   1171 6
6   Matwi Aleksejew UKR 1600 6

 

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Sędziowie Openu A: Aleksander Kusina, Kamil Baryczka
Sędziowie Openu B: Maria Michalska, Władysław Kowalewski
Sędziowie Openu C: Stanisław Turecki, Leszek Ludwikowski
Sędzia Openu D: Bogdan Obrochta
Sędzia Openu E: Kamila Kałużna
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close