Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1992

23. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

1991 | 1992 | 1993
I liga
Słupsk, 17 – 25 lipca 1992
Sędzia główny: Mirosław Gnieciak, dyrektor turnieju: Janusz Gdański
System szwajcarski, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  Gedania Gdańsk 33
19
5
4
3
7
4
3
5
13
2
3
6
4
34
2  Włókniarz Bielsko-Biała 25
3
14
3
18
4
22
4
10
5
9
5
6
3
1
3
4
33½
3  AZS Politechnika Wrocław 18
12
9
3
24
6
1
6
4
5
7
3
33
4  Polonia Warszawa 16
6
7
1
3
6
5
3
26
5
3
25
2
32½
5  Kolejarz Katowice 31
5
27
6
3
26
4
3
1
11
4
3
10
31½
6  ROW Rybnik 21
4
32
5
5
3
4
7
4
3
2
3
8
3
1
2
31 275,0
7  Legion Warszawa 35
5
4
27
1
2
6
2
13
9
26
5
3
3
31 258,5
8  Start Lublin 23
3
28
4
10
2
11
3
19
3
22
18
6
3
21
4
30
9  Jagiellonia Białystok 29
5
26
3
3
3
10
25
4
2
1
7
19
4
11
29½ 258,5
10  MDK Biała Podlaska 24
3
30
4
8
4
9
2
1
12
23
5
18
5
5
29½ 256,5
11  Skra Częstochowa 32
20
16
5
8
3
21
4
25
4
5
2
13
9
29 246,5
12  Maraton Warszawa 20
3
32
31
17
10
14
15
25
5
29 242,0
13  Stilon Gorzów Wielkopolski 28
3
23
22
20
30
7
1
11
19
27 249,0
14  Unia Skierniewice 15
3
2
3
23
25
2
20
2
19
12
21
17
3
27 247,5
15  Apator Toruń 14
3
25
17
18
24
3
23
31
12
26
4
27 236,5
16  Piast Sieradz 4
0
29
4
11
1
36
3
32
2
35
5
34
22
33
6
27 218,0
17  UNTS Warszawa 26
1
35
15
32
12
24
21
20
14
3
26½ 266,5
18  Almat-Enter Szczecin 3
21
4
2
2
15
22
20
8
10
1
29
4
26½ 257,5
19  ZPD Jasień 22
4
1
1
30
3
27
4
8
3
14
33
9
2
13
26½ 244,5
20  MKS Kraków 12
11
25
3
13
14
4
18
26
2
17
24
3
26½ 242,0
21  Rolnik Róża 6
2
18
2
34
28
4
11
2
27
4
17
14
8
2
26½ 241,5
22  Hetman Bydgoszcz 19
2
33
13
2
2
18
8
28
16
30
26½ 241,0
23  Agrotechnik Strzałkowo 8
3
13
14
29
27
3
15
10
1
34
4
36
26½ 230,0
24  Górnik 23 Czerwionka 10
3
34
26
3
0
15
3
17
29
3
28
20
3
26
25  Anilana Łódź 2
3
15
20
3
14
4
9
2
11
2
30
4
12
1
25½ 258,0
26  MDK nr 2 Bydgoszcz 17
5
9
3
24
5
31
4
1
20
4
7
1
15
2
25½ 254,5
27  Start Elbląg 36
5
5
7
½
19
2
23
3
21
2
32
4
33
3
28
3
25 229,5
28  Lech Poznań 13
3
8
2
31
21
2
33
3
34
22
24
27
3
25 228,0
29  Górnik Zabrze 9
1
16
2
36
23
35
4
32
24
3
30
18
2
25 221,5
30  Polonia Słupsk 34
3
10
2
19
3
33
13
31
25
29
22
24 227,0
31  Zastal Zielona Góra 5
1
36
28
12
26
30
15
35
4
34
3
24 222,5
32  Chrobry Głogów 11
6
1
12
17
16
4
29
27
2
36
35
23
33  Arka YMCA Gdynia 1
22
35
30
28
3
36
5
19
27
3
16
0
21½ 227,0
34  Pocztowiec Poznań 30
3
24
½
21
35
2
36
28
16
23
2
31
3
21½ 218,0
35  Iskra Konin 7
1
17
33
34
4
29
2
16
1
36
31
2
32
21
36  MKSz Myślibórz 27
1
31
29
16
3
34
33
1
35
32
23
18
Zobacz też: DMP 1992
Do gry uprawnione były drużyny, które w DMPJ 1991 zajęły miejsca 1–28 oraz zwycięzcy rozgrywek makroregionalnych juniorów w 1992.
Status drużyn I-ligowych zachowywały zespoły z miejsc 1–12, natomiast II-ligowych – 13-26.
Od miejsca 27: spadek do rozgrywek makroregionalnych.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Gedania Gdańsk 4.5 9.5 12.5 16.5 19 22.5 27 30 34 1
2  Chrobry Głogów 3.5 4.5 7 8.5 12.5 15 17 19.5 23 32
3  Polonia Warszawa 6 9.5 12.5 15 18 23 25.5 30 32.5 4
4  AZS Politechnika Wrocław 3.5 8 11 17 20.5 23 26.5 30 33 3
5  Stilon Gorzów Wielkopolski 3 6.5 9 12.5 17 20.5 22 23.5 27 13
6  Legion Warszawa 5 7.5 13 15 17 19.5 23 28 31 7
7  Start Lublin 3 7 9 12 15 19.5 23 26 30 8
8  Apator Toruń 3 4.5 8 10.5 13.5 16 20.5 23 27 15
9  ROW Rybnik 4 9 12 15.5 19.5 23 26 29 31 6
10  Kolejarz Katowice 5 8.5 11.5 16 19 21.5 25.5 28 31.5 5
11  MDK nr 2 Bydgoszcz 5 8 11.5 13 17.5 18.5 22.5 23.5 25.5 26
12  Start Elbląg 5 7.5 8 10 13 15 19 22 25 27
13  Hetman Bydgoszcz 2 6.5 10 12 14.5 16 18.5 22 26.5 22
14  Włókniarz Bielsko-Biała 3 6 10 14 19 24 27 30 33.5 2
15  Maraton Warszawa 3.5 5 8.5 11 14.5 18 20.5 24 29 12
16  Jagiellonia Białystok 5 8 11 14.5 18.5 19.5 22 26 29.5 9
17  Pocztowiec Poznań 3 3.5 6 8 11.5 14 16.5 18.5 21.5 34
18  Górnik 23 Czerwionka 3 8.5 11 11 14 16.5 19.5 23 26 24
19  Arka YMCA Gdynia 1.5 3 7.5 9 12 17 18.5 21.5 21.5 33
20  Skra Częstochowa 2.5 4 9 12 16 20 22 26.5 29 11
21  Piast Sieradz 0 4 5 8 10 15 18.5 21 27 16
22  Almat-Enter Szczecin 2.5 6.5 8.5 12 15.5 19 21.5 22.5 26.5 18
23  Lech Poznań 3 5 7.5 9.5 12.5 16 19.5 22 25 28
24  Iskra Konin 1 3.5 5 9 11 12 16.5 18.5 21 35
25  Agrotechnik Strzałkowo 3 5.5 7 10.5 13.5 17 18 22 26.5 23
26  Unia Skierniewice 3 6 10.5 12.5 14.5 18 21.5 24 27 14
27  Rolnik Róża 2 4 7.5 11.5 13.5 17.5 21 24.5 26.5 21
28  Zastal Zielona Góra 1 5.5 9 12.5 14 15.5 17 21 24 31
29  UNTS Warszawa 1 4.5 7 11.5 14 17.5 20 23.5 26.5 17
30  MKSz Myślibórz 1 2.5 5 8 10.5 11.5 13 16.5 18 36
31  ZPD Jasień 4 5 8 12 15 17.5 22 24 26.5 19
32  Anilana Łódź 3 7.5 10.5 14.5 16.5 18.5 23 24.5 25.5 25
33  MKS Kraków 2.5 7 10 12.5 16.5 19 21 23.5 26.5 20
34  Górnik Zabrze 1 3 6.5 9 13 16.5 19.5 23 25 29
35  Polonia Słupsk 3 5 8 12.5 14 18.5 20 22.5 24 30
36  MDK Biała Podlaska 3 7 11 13.5 14.5 17 22 27 29.5 10
Lista startowa ustalona według kolejności zajętych miejsc w DMPJ 1991 (numery 1–28) oraz wyników rozgrywek makroregionalnych juniorów w 1992 (numery 29–36).
1 runda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gedania Gdańsk (1)
Skra Częstochowa (20)
Polonia Warszawa (3)
Almat-Enter Szczecin (22)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Iskra Konin (24)
Start Lublin (7)
Unia Skierniewice (26)
ROW Rybnik (9)
Zastal Zielona Góra (28)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
MKSz Myślibórz (30)
Hetman Bydgoszcz (13)
Anilana Łódź (32)
Maraton Warszawa (15)
Górnik Zabrze (34)
Pocztowiec Poznań (17)
MDK Biała Podlaska (36)
4½ : 1½
2½ : 3½
6 : 0
2½ : 3½
3 : 3
1 : 5
3 : 3
3 : 3
4 : 2
1 : 5
5 : 1
1 : 5
2 : 4
3 : 3
3½ : 2½
1 : 5
3 : 3
3 : 3
Arka YMCA Gdynia (19)
Chrobry Głogów (2)
Piast Sieradz (21)
AZS Politechnika Wrocław (4)
Lech Poznań (23)
Legion Warszawa (6)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Apator Toruń (8)
Rolnik Róża (27)
Kolejarz Katowice (10)
UNTS Warszawa (29)
Start Elbląg (12)
ZPD Jasień (31)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
MKS Kraków (33)
Jagiellonia Białystok (16)
Polonia Słupsk (35)
Górnik 23 Czerwionka (18)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 runda
5
5
5
4
3.5
3.5
3
3
3
3
3
3
2.5
2
1.5
1
1
0
Legion Warszawa (6)
Kolejarz Katowice (10)
Jagiellonia Białystok (16)
ZPD Jasień (31)
Chrobry Głogów (2)
AZS Politechnika Wrocław (4)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Lech Poznań (23)
Apator Toruń (8)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Polonia Słupsk (35)
MKS Kraków (33)
Rolnik Róża (27)
Arka YMCA Gdynia (19)
UNTS Warszawa (29)
MKSz Myślibórz (30)
Piast Sieradz (21)
2½ : 3½
3½ : 2½
3 : 3
1 : 5
1 : 5
4½ : 1½
2½ : 3½
2 : 4
1½ : 4½
3 : 3
5½ : ½
2 : 4
4½ : 1½
2 : 4
1½ : 4½
3½ : 2½
1½ : 4½
4 : 2
Polonia Warszawa (3)
Start Elbląg (12)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Gedania Gdańsk (1)
ROW Rybnik (9)
Maraton Warszawa (15)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Start Lublin (7)
Anilana Łódź (32)
Unia Skierniewice (26)
Pocztowiec Poznań (17)
MDK Biała Podlaska (36)
Skra Częstochowa (20)
Almat-Enter Szczecin (22)
Hetman Bydgoszcz (13)
Iskra Konin (24)
Zastal Zielona Góra (28)
Górnik Zabrze (34)
6
5
5
4.5
4
3.5
3
3
3
3
3
3
2.5
2.5
2
1
1
1
3 runda
9.5
9
8
8
7.5
7.5
7
6.5
6.5
6
5.5
5
5
4.5
4
3.5
3.5
3
Gedania Gdańsk (1)
ROW Rybnik (9)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Jagiellonia Białystok (16)
Start Elbląg (12)
Anilana Łódź (32)
Start Lublin (7)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Almat-Enter Szczecin (22)
Unia Skierniewice (26)
Zastal Zielona Góra (28)
Polonia Słupsk (35)
Maraton Warszawa (15)
UNTS Warszawa (29)
Skra Częstochowa (20)
Pocztowiec Poznań (17)
Iskra Konin (24)
Górnik Zabrze (34)
3 : 3
3 : 3
3½ : 2½
3 : 3
½ : 5½
3 : 3
2 : 4
2½ : 3½
2 : 4
4½ : 1½
3½ : 2½
3 : 3
3½ : 2½
2½ : 3½
5 : 1
2½ : 3½
1½ : 4½
3½ : 2½
Polonia Warszawa (3)
Kolejarz Katowice (10)
Górnik 23 Czerwionka (18)
AZS Politechnika Wrocław (4)
Legion Warszawa (6)
MKS Kraków (33)
MDK Biała Podlaska (36)
Hetman Bydgoszcz (13)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Lech Poznań (23)
ZPD Jasień (31)
Chrobry Głogów (2)
Apator Toruń (8)
Piast Sieradz (21)
Rolnik Róża (27)
Arka YMCA Gdynia (19)
MKSz Myślibórz (30)
9.5
8.5
8.5
8
7.5
7
7
6.5
6
5.5
5
5
4.5
4.5
4
4
3
2.5
4 runda
13
12.5
11.5
11
11
10.5
10
10
9
9
8
8
7.5
7.5
7
7
5
5
Legion Warszawa (6)
Polonia Warszawa (3)
Kolejarz Katowice (10)
AZS Politechnika Wrocław (4)
MDK Biała Podlaska (36)
Anilana Łódź (32)
Hetman Bydgoszcz (13)
MKS Kraków (33)
Skra Częstochowa (20)
Zastal Zielona Góra (28)
Apator Toruń (8)
Start Elbląg (12)
Arka YMCA Gdynia (19)
Lech Poznań (23)
Chrobry Głogów (2)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Iskra Konin (24)
Piast Sieradz (21)
2 : 4
2½ : 3½
4½ : 1½
6 : 0
2½ : 3½
4 : 2
2 : 4
2½ : 3½
3 : 3
3½ : 2½
2½ : 3½
2 : 4
1½ : 4½
2 : 4
1½ : 4½
3½ : 2½
4 : 2
3 : 3
Gedania Gdańsk (1)
ROW Rybnik (9)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Jagiellonia Białystok (16)
Unia Skierniewice (26)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Start Lublin (7)
Maraton Warszawa (15)
Almat-Enter Szczecin (22)
ZPD Jasień (31)
Polonia Słupsk (35)
Rolnik Róża (27)
UNTS Warszawa (29)
Górnik Zabrze (34)
Pocztowiec Poznań (17)
MKSz Myślibórz (30)
12.5
12
11.5
11
11
10.5
10
9
9
8.5
8.5
8
8
7.5
7
6.5
6
5
5 runda
16.5
15
15.5
14.5
14
13
12.5
12.5
12
12
11.5
11
11
10.5
9.5
9
8
8
Gedania Gdańsk (1)
Polonia Warszawa (3)
ROW Rybnik (9)
Jagiellonia Białystok (16)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Unia Skierniewice (26)
ZPD Jasień (31)
Almat-Enter Szczecin (22)
Rolnik Róża (27)
Maraton Warszawa (15)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Lech Poznań (23)
Górnik Zabrze (34)
Piast Sieradz (21)
MKSz Myślibórz (30)
2½ : 3½
3 : 3
4 : 2
4 : 2
5 : 1
4½ : 1½
4½ : 1½
2 : 4
3 : 3
3½ : 2½
2 : 4
3½ : 2½
3 : 3
3 : 3
3 : 3
4 : 2
2 : 4
2½ : 3½
AZS Politechnika Wrocław (4)
Kolejarz Katowice (10)
Legion Warszawa (6)
Anilana Łódź (32)
MDK Biała Podlaska (36)
Zastal Zielona Góra (28)
Polonia Słupsk (35)
MKS Kraków (33)
Start Lublin (7)
Hetman Bydgoszcz (13)
Skra Częstochowa (20)
UNTS Warszawa (29)
Apator Toruń (8)
Start Elbląg (12)
Arka YMCA Gdynia (19)
Iskra Konin (24)
Chrobry Głogów (2)
Pocztowiec Poznań (17)
17
16
15
14.5
13.5
12.5
12.5
12.5
12
12
12
11.5
10.5
10
9
9
8.5
8
6 runda
20.5
19
19
17.5
17
16.5
16.5
15
15
14.5
14
14
13.5
13
12.5
11.5
12
11
AZS Politechnika Wrocław (4)
Kolejarz Katowice (10)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Legion Warszawa (6)
Anilana Łódź (32)
MKS Kraków (33)
Start Lublin (7)
ZPD Jasień (31)
MDK Biała Podlaska (36)
UNTS Warszawa (29)
Polonia Słupsk (35)
Apator Toruń (8)
Start Elbląg (12)
Chrobry Głogów (2)
Pocztowiec Poznań (17)
Arka YMCA Gdynia (19)
Iskra Konin (24)
2½ : 3½
2½ : 3½
5 : 1
1 : 5
2½ : 3½
2 : 4
2½ : 3½
4½ : 1½
2½ : 3½
2½ : 3½
3½ : 2½
4½ : 1½
2½ : 3½
2 : 4
2½ : 3½
2½ : 3½
5 : 1
1 : 5
ROW Rybnik (9)
Gedania Gdańsk (1)
Jagiellonia Białystok (16)
Polonia Warszawa (3)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Skra Częstochowa (20)
Almat-Enter Szczecin (22)
Hetman Bydgoszcz (13)
Unia Skierniewice (26)
Maraton Warszawa (15)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Zastal Zielona Góra (28)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Rolnik Róża (27)
Górnik Zabrze (34)
Lech Poznań (23)
MKSz Myślibórz (30)
Piast Sieradz (21)
19.5
19
18.5
18
17
16
15.5
14.5
14.5
14.5
14
14
13.5
13.5
13
12.5
10.5
10
7 runda
23
23
22.5
20
19.5
19
19
18.5
18
17.5
17
17
16.5
16
15.5
15
15
11.5
ROW Rybnik (9)
Polonia Warszawa (3)
Gedania Gdańsk (1)
Skra Częstochowa (20)
Jagiellonia Białystok (16)
Almat-Enter Szczecin (22)
MKS Kraków (33)
Polonia Słupsk (35)
Maraton Warszawa (15)
Rolnik Róża (27)
Arka YMCA Gdynia (19)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Hetman Bydgoszcz (13)
Zastal Zielona Góra (28)
Chrobry Głogów (2)
Piast Sieradz (21)
MKSz Myślibórz (30)
3 : 3
2½ : 3½
4½ : 1½
2 : 4
2½ : 3½
2½ : 3½
2 : 4
1½ : 4½
2½ : 3½
3½ : 2½
1½ : 4½
1 : 5
3 : 3
2½ : 3½
1½ : 4½
2 : 4
3½ : 2½
1½ : 4½
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
AZS Politechnika Wrocław (4)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Kolejarz Katowice (10)
Legion Warszawa (6)
Start Lublin (7)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Anilana Łódź (32)
Unia Skierniewice (26)
UNTS Warszawa (29)
ZPD Jasień (31)
MDK Biała Podlaska (36)
Górnik Zabrze (34)
Lech Poznań (23)
Apator Toruń (8)
Start Elbląg (12)
Pocztowiec Poznań (17)
Iskra Konin (24)
24
23
20.5
21.5
19.5
19.5
18.5
18.5
18
17.5
17.5
17
16.5
16
16
15
14
12
8 runda
27
26.5
23
23
23
22
22
22
21.5
20.5
20
19.5
19.5
19
18.5
16.5
16.5
13
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
AZS Politechnika Wrocław (4)
Start Lublin (7)
Anilana Łódź (32)
Legion Warszawa (6)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
ZPD Jasień (31)
MDK Biała Podlaska (36)
Unia Skierniewice (26)
Apator Toruń (8)
UNTS Warszawa (29)
Górnik Zabrze (34)
Lech Poznań (23)
Start Elbląg (12)
Hetman Bydgoszcz (13)
Pocztowiec Poznań (17)
Iskra Konin (24)
MKSz Myślibórz (30)
3 : 3
3½ : 2½
3 : 3
1½ : 4½
5 : 1
1½ : 4½
2 : 4
5 : 1
2½ : 3½
2½ : 3½
3½ : 2½
3½ : 2½
2½ : 3½
3 : 3
3½ : 2½
2 : 4
2 : 4
3½ : 2½
Gedania Gdańsk (1)
Kolejarz Katowice (10)
ROW Rybnik (9)
Polonia Warszawa (3)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Skra Częstochowa (20)
Jagiellonia Białystok (16)
Almat-Enter Szczecin (22)
Rolnik Róża (27)
Maraton Warszawa (15)
MKS Kraków (33)
Polonia Słupsk (35)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Arka YMCA Gdynia (19)
Piast Sieradz (21)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
Zastal Zielona Góra (28)
Chrobry Głogów (2)
27
25.5
26
25.5
22.5
22
22
21.5
21
20.5
21
20
19.5
18.5
18.5
18
17
17
9 runda
30
30
28
28
26.5
24.5
24
23.5
24
23.5
23
22.5
22.5
22
21
21
19.5
22
Gedania Gdańsk (1)
Polonia Warszawa (3)
Legion Warszawa (6)
Kolejarz Katowice (10)
Skra Częstochowa (20)
Rolnik Róża (27)
Maraton Warszawa (15)
Stilon Gorzów Wlkp. (5)
Unia Skierniewice (26)
MDK nr 2 Bydgoszcz (11)
Górnik 23 Czerwionka (18)
Almat-Enter Szczecin (22)
Polonia Słupsk (35)
Lech Poznań (23)
Piast Sieradz (21)
Zastal Zielona Góra (28)
Chrobry Głogów (2)
Agrotechnik Strzałkowo (25)
4 : 2
2½ : 3½
3 : 3
3½ : 2½
2½ : 3½
2 : 4
5 : 1
3½ : 2½
3 : 3
2 : 4
3 : 3
4 : 2
1½ : 4½
3 : 3
6 : 0
3 : 3
3½ : 2½
4½ : 1½
ROW Rybnik (9)
Włókniarz Bielsko-Biała (14)
AZS Politechnika Wrocław (4)
MDK Biała Podlaska (36)
Jagiellonia Białystok (16)
Start Lublin (7)
Anilana Łódź (32)
ZPD Jasień (31)
UNTS Warszawa (29)
Apator Toruń (8)
MKS Kraków (33)
Górnik Zabrze (34)
Hetman Bydgoszcz (13)
Start Elbląg (12)
Arka YMCA Gdynia (19)
Pocztowiec Poznań (17)
Iskra Konin (24)
MKSz Myślibórz (30)
29
30
30
27
26
26
24.5
24
23.5
23
23.5
23
22
22
21.5
18.5
18.5
16.5
Składy drużyn (2 juniorów U19, 2 juniorów U15, 1 juniorka U19, 1 juniorka U15)
1 Gedania Gdańsk 34 54 2 Włókniarz Bielsko-Biała 33½ 54
1
2
3
4
5
6
k+
k
I+
I
I
II
Łukasz Kwiatkowski
Robert Kempiński
Łukasz Twardowski
Przemysław Koc
Joanna Karczmarzyk
Karolina Pomorska
2285
2290
2120
2000
1800
1800
8

6
7
3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k+
k
I+
II+
I+
II+
Artur Jakubiec
Aleksander Pisarek
Czesław Spisak
Sławomir Piter
Małgorzata Sułkowska
Katarzyna Cieślawska
2280
2225
2100
1800
2025
1600

6
9
3
4
5
9
9
9
9
9
9
3 AZS Politechnika Wrocław 33 54 4 Polonia Warszawa 32½ 54
1
2
.
3
4
5
.
6
.
I
I
I+
I
I+
I
I
k
II+
Krzysztof Romanowski
Łukasz Jabłoński
Edward Łupkowski
Jarosław Suleja
Łukasz Kłykow
Danuta Kuchta
Mirosława Mączka
Monika Aksiuczyc
Anna Kucypera
2000
2000
2100
2000
2235
1800
1800
1935
1600

0


8

0
5
0
9
2
7
9
9
8
1
7
2
1
2
.
3
4
5
6
.
k+
I++
k
I++
I
I
I
II+
Bartłomiej Macieja
Robert Siekaczyński
Michał Rudolf
Bartosz Soćko
Marcin Zakrzewski
Magdalena Zwolak
Luiza Krzanowska
Eliza Krzanowska
2295
2245
2240
2082
2000
1800
1800
1600


0
7



1
9
8
1
9
9
9
6
3
5 Kolejarz Katowice 31½ 54 6 ROW Rybnik 31 54
1
2
3
4
5
6
k
k
II
I
m
mf
Piotr Mulet
Piotr Dobrowolski
Krzysztof Wilk
Adam Wilk
Katarzyna Lewandowska
Dalia Blimke
2265
2215
1800
2000
2170
2015


½
3
8
7
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
.
II
I
I++
II
I
k+
I
Waldemar Staszczyk
Marcin Wałach
Przemysław Grądalski
Adrian Juzek
Hanna Dzieńkowska
Monika Bobrowska
Małgorzata Kupczak
1800
2000
2100
1800
1800
2195
1800
3

6
6


9
9
9
9
6
9
3
7 Legion Warszawa 31 54 8 Start Lublin 30 54
1
2
3
4
5
6
k+
I+
II+
II
I
I
Piotr Kaim
Łukasz Dworakowski
Grzegorz Ruciński
Radosław Jedynak
Joanna Dworakowska
Dorota Iwaniuk
2325
2105
1800
1800
1800
1800
4


4

9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
I+
I
II+
I
I
I
I
Michał Swół
Gabriel Jasiński
Andrzej Niemiec
Rafał Łobejko
Piotr Polkowski
Monika Kleszarska
Dorota Niemiec
2098
2000
1800
2000
2000
1800
1800

0
3


5
9
3
6
9
9
9
9
9 Jagiellonia Białystok 29½ 54 10 MDK Biała Podlaska 29½ 54
1
2
3
4
5
6
I
I+
I
II
k
I
Marcin Sterkowiec
Piotr Bobras
Łukasz Korecki
Jacek Kujawa
Jolanta Krynicka
Magdalena Brzostowska
2000
2126
2000
1800
2125
1800
2

5
5

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I
II
I
I+
Marek Kosiorek
Paweł Madyński
Marcin Myć
Przemysław Celiński
Agnieszka Rybak
Maja Izdebska
2000
2000
2000
1800
1800
1912





7
9
9
9
9
9
9
11 Skra Częstochowa 29 54 12 Maraton Warszawa 29 54
1
2
.
3
4
.
5
6
I+
I+
I
I
II+
II
I
II
Bartłomiej Wilk
Marcin Grządka
Adam Pfranger
Adrian Gleń
Bartłomiej Kaszyński
Aleksander Strzelczyk
Agnieszka Adamusińska
Aleksandra Koćwin
2100
2100
2000
2000
1800
1800
1800
1800
5
3
½


1

7
9
6
3
8
8
2
9
9
1
2
3
4
5
6
I+
III
I
II
k
II
Grzegorz Protaziuk
Paweł Fedoryński
Grzegorz Osipiak
Bartosz Warszawski
Anna Protaziuk
Dorota Kwiatkowska
2100
1600
2000
1800
1953
1600



6

2
9
9
9
9
9
9
13 Stilon Gorzów Wielkopolski 27 54 14 Unia Skierniewice 27 54
1
2
.
3
4
.
5
6
.
I
I
II+
I+
III
III
I++
II
II+
Daniel Paczkowski
Daniel Pyra
Robert Karanowski
Olaf Michalski
Paweł Grodek
Radosław Liśkowiak
Dorota Rusak
Monika Kilanowska
Jowita Kilanowska
2000
2000
1800
2240
1600
1600
2120
1600
1600

5
1
6
2
0

2
1
9
8
1
9
7
2
9
6
3
1
2
.
3
4
5
6
I+
I
I
II
I+
II
I
Tomasz Babik
Krzysztof Sitarek
Krzysztof Wipczyński
Andrzej Zakonnik
Joanna Strojna
Aleksandra Banasik
Dorota Zaremba
2230
2000
2000
1800
1920
1600
1800


3


0
7
9
4
5
9
9
9
9
15 Apator Toruń 27 54 16 Piast Sieradz 27 54
1
2
3
4
.
5
6
I+
I
I
II
II+
I
k
Piotr Kania
Miłosz Zieliński
Łukasz Jabłoński
Marek Przybylski
Anna Jabłońska
Agnieszka Kotowska
Hanna Jabłońska
2250
2000
2000
1800
1600
1800
1966
5


2
½

7
9
9
9
5
4
9
9
1
2
.
3
4
5
.
6
k+
II
II
II+
III
I
I
II+
Lech Sopur
Piotr Wulkiewicz
Romuald Żbik
Paweł Krępczyński
Tomasz Magda
Anna Kostera
Wioletta Rogalska
Anna Tust
2355
1800
1800
1800
1600
1800
1800
1600
7
3
1
6
2
4
0
4
9
5
4
9
9
7
2
9
17 UNTS Warszawa 26½ 54 18 Almat-Enter Szczecin 26½ 54
1
2
3
4
5
6
I
II
I
II
I
II
Bartosz Klin
Mariusz Karbowiak
Maciej Nurkiewicz
Łukasz Lewandowski
Magdalena Stanowska
Magdalena Rejniak
2000
1800
2000
1800
1800
1600


6
4

3
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
.
6
.
I
I
I
II
II
k
I++
I
II
Andrzej Maj
Kamil Soiński
Robert Iwanow
Tomasz Deptalski
Maciej Andruch
Ewa Michalska
Magdalena Kludacz
Sylwia Romaszko
Agnieszka Mikołajczak
2000
2220
2000
1800
1800
1996
1949
1800
1600
2

2
½

2

6
7
8
3
6
9
4
5
9
3
19 ZPD Jasień 26½ 54 20 MKS Kraków 26½ 54
1
2
3
4
5
6
I
II+
I
I
I
I
Grzegorz Murawski
Dariusz Bieliński
Adam Kruszyński
Rafał Biały
Małgorzata Dziopa
Barbara Grabarska
2000
1800
2000
2000
1800
1800
4
2

6
2
8
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
.
I+
II+
I
II
II
I
II
II+
Grzegorz Pędrak
Grzegorz Urban
Rafał Suchan
Krzysztof Jamroz
Bartosz Szczechowicz
Aneta Guzy
Karolina Łabza
Joanna Ryba
2040
1800
2000
1800
1800
1800
1600
1600
4
5
6
1

3
2
2
9
9
9
3
6
8
5
5
21 Rolnik Róża 26½ 54 22 Hetman Bydgoszcz 26½ 54
1
2
.
3
4
.
5
6
I+
I+
I+
I
II
II
II
I
Grzegorz Krogulski
Ryszard Palus
Andrzej Ostrowski
Arkadiusz Zaskalski
Tomasz Stanisz
Jarosław Gurgul
Beata Gońka
Marta Rychlińska
2080
2093
2100
2000
1800
1800
1600
1800
5


5
0


9
5
4
9
1
8
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
II
II
k
II
Zbigniew Robak
Dawid Szymański
Marek Heise
Adam Seichter
Joanna Byczyńska
Jolanta Miśko
2260
2000
1800
1800
2070
1600


4
6

4
9
9
9
9
9
9
23 Agrotechnik Strzałkowo 26½ 54 24 Górnik 23 Czerwionka 26 54
1
2
3
4
5
6
.
I
I
I
I
I
II+
II
Marcin Bortkun
Paweł Tomczak
Maciej Burdziński
Sławomir Burdziński
Joanna Burdzińska
Iwona Tomczykowska
Karolina Barańska
2000
2000
2000
2000
1800
1600
1600


5
5

7
1
9
9
9
9
8
9
1
1
2
3
4
.
5
6
I
II
I
I
II+
I+
I+
Damian Goczał
Aleksander Stabla
Rafał Drzazga
Piotr Stefanek
Michał Cipa
Karina Walura
Monika Luks
2000
1800
2000
2000
1800
1900
1900



3


9
9
7
8
3
9
9
25 Anilana Łódź 25½ 54 26 MDK nr 2 Bydgoszcz 25½ 54
1
2
3
4
5
6
I+
I
I
II
I
II
Przemysław Lasoń
Janis Chrisidis
Wojciech Kurzyjamski
Błażej Ojrzyński
Ewa Michalska
Natalia Górska
2110
2000
2000
1800
1800
1600





4
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k
I++
I+
II
II
I+
II+
Jacek Gęsicki
Bartłomiej Siwiec
Wiesław Krużyński
Rafał Lewandowski
Robert Tomsza
Anna Maleska
Joanna Sewina
2305
2280
2038
1800
1800
1902
1600
6

1

5

2
9
5
4
9
9
9
9
27 Start Elbląg 25 54 28 Lech Poznań 25 54
1
2
.
3
4
.
5
.
6
I
I
II
II
I
III
I++
I+
II
Marek Czerwiński
Rafał Jóźwik
Andrzej Olechnowicz
Tomasz Redlicki
Krzysztof Martowicz
Leszek Szulc
Angelika Maculewicz
Wioletta Zakrzewska
Emilia Suchomska
2000
2000
1800
1800
2000
1600
1876
1826
1600


2
1

2


5
9
4
4
9
5
5
4
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I
II+
I
III
Mariusz Madaliński
Krzysztof Podlas
Dariusz Kaszowski
Emil Pudło
Aleksandra Makulec
Romana Leś
2000
2000
2000
1800
1800
1400
3
4

5
4
9
9
9
9
9
9
29 Górnik Zabrze 25 54 30 Polonia Słupsk 24 54
1
2
.
3
4
.
5
6
I+
I
k
I
III
III
I+
III
Andrzej Moskalik
Piotr Moskalik
Iwona Wiliczkiewicz
Aleksander Hnydiuk
Damian Rysz
Łukasz Piotrowski
Zdzisława Wiliczkiewicz
Katarzyna Strzelczyk
2100
2000
1978
2000
1600
1600
1900
1400
3
3
4


2
5
1
6
5
7
9
5
4
9
9
1
2
3
4
.
5
6
I+
II
III
III
IV
I
I
Ryszard Wismont
Rafał Studziński
Daniel Kulczycki
Paweł Szewczyk
Sebastian Rubinowski
Danuta Tarachowicz
Alina Tarachowicz
2100
1800
1600
1600
1400
1800
1800
5

0
3
0
6
9
9
7
9
2
9
9
31 Zastal Zielona Góra 24 54 32 Chrobry Głogów 23 54
1
2
3
4
.
5
6
II+
II
II
III
III
II
II
Łukasz Światłowski
Marcin Nowakowski
Daniel Michalski
Robert Kazimirski
Tomasz Sułkowski
Joanna Leple
Agata Leple
1800
1800
1800
1600
1600
1600
1600
4
4


0
3
5
9
9
9
7
2
9
9
1
2
3
4
5
6
.
II
II
III
I
I+
.vacat
Marek Zieliński
Łukasz Skalik
Karol Rydzik
Katarzyna Majewska
Marta Zielińska
.
1800
1800
1600
1800
1905
0
3
2
6

9
9
9
9
9
9
33 Arka YMCA Gdynia 21½ 54 34 Pocztowiec Poznań 21½ 54
1
2
.
3
4
5
.
.
6
I+
II+
I
II
II
k
I+
I
III
Maciej Werra
Paweł Kruszyn
Michał Barczak
Tomasz Ciesielski
Jakub Jabłoński
Ewa Burczyk
Małgorzata Walkusz
Magdalena Kozińska
Kornelia Walkusz
2109
1800
2000
1800
1800
2065
2075
1800
1400
4
½
3
3

1

1
2
9
2
7
9
9
2
5
2
9
1
2
3
4
.
5
6
I++
I
II
II
II
III
IV
Jerzy Struk
Filip Kolendo
Mateusz Kolendo
Marcin Szeląg
Przemysław Steclik
Wiesława Perkowska
Grażyna Stypka
2310
2000
1800
1800
1800
1400
1250
4


6
0
1
9
8
9
9
1
9
9
35 Iskra Konin 21 54 36 MKSz Myślibórz 18 54
1
2
.
3
4
5
6
I++
I
I
III
V
II
I
Waldemar Męczyński
Maciej Sekerdej
Michał Rusin
Przemysław Dudek
Waldemar Wcisłek
Dorota Działak
Beata Rusin
2076
2000
2000
1600
1200
1600
1800
6

3

½
2
9
4
5
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
II+
II
II
III
II
II+
Sebastian Matul
Rafał Chodarcewicz
Łukasz Olszówka
Izydor Olszówka
Justyna Bocheńska
Anna Sawińska
1800
1800
1800
1600
1600
1600
4
6
2
2
3
1
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Łukasz Kwiatkowski Gedania Gdańsk 8 9
2 Piotr Dobrowolski Kolejarz Katowice 9
3 Czesław Spisak Włókniarz Bielsko-Biała 9 9
4 Piotr Polkowski Start Lublin 9
5 Jolanta Krynicka Jagiellonia Białystok 9
6 Barbara Grabarska ZPD Jasień 8 9

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close