Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2005

36. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2004 | 2005 | 2006
I liga
 Koszalin, 4 – 13 lipca 2005
Sędzia główny: Jacek Matlak
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Juvena Hańcza Suwałki 3 4 4 4 5 21 45
2 Miedź Legnica 4 3 4 3 5 3 15 40½
3 PTSz Płock 2 4 3 4 5 15 40
4 MKSz Rybnik 3 4 3 14 35
5 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 2 2 4 2 3 12 34½
6 Apator Toruń ½ 2 4 3 3 5 12 32
7 Polonia Trade Trans Warszawa 3 3 2 3 5 4 5 4 11 35½
8 EL-TUR SP-3 Bogatynia 2 4 2 3 3 10 31
9 Hetman-Politechnika Koszalińska (↓ baraż) 2 3 3 1 3 4 9 30½
10 JKSz MCKiS Jaworzno (↓ baraż) 2 1 1 3 3 2 3 3 6 27½
11 Pocztowiec Poznań (↓) 2 3 1 1 2 3 6 25½
12 Start Katowice (↓) 1 ½ ½ 2 3 1 19
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Mce
1  Juvena Hańcza Suwałki 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 21 1
2  JKSz MCKiS Jaworzno 0 0 2 2 3 3 4 4 5 5 6 10
3  PTSz Płock 0 2 2 4 6 8 8 10 12 14 15 3
4  EL-TUR SP-3 Bogatynia 1 1 3 3 4 4 6 8 10 10 10 8
5  Miedź Legnica 2 3 5 7 7 9 11 11 13 14 15 2
6  MKSz Rybnik 2 4 6 8 10 10 11 11 11 12 14 4
7  Pocztowiec Poznań 0 1 1 1 1 1 1 3 3 5 6 11
8  Hetman-Politechnika Koszalińska 0 0 2 4 4 5 6 6 7 7 9 9
9  Polonia Trade Trans Warszawa 1 2 2 4 6 8 8 8 8 10 11 7
10  Apator Toruń 2 4 4 4 6 7 9 11 11 11 12 6
11  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 2 2 2 4 5 7 9 11 12 5
12  Start Katowice 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Juvena Hańcza Suwałki 45 66 2 Miedź Legnica 40½ 66
1
2
3
4
5
6
mf
I++
I+
II
mf
I++
Tomasz Warakomski
Maciej Kwiatkowski
Mateusz Kołosowski
Bartosz Sowul
Magdalena Kozak
Anna Warakomska
2375
2123
2011
1800
2171
1923


7


8
11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
m
I+
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Piotr Sabuk
Dominika Hermanowicz
Elżbieta Nawrot
2460
2067
1990
1985
2079
1800


5


11
11
11
11
11
11
3 PTSz Płock 40 66 4 MKSz Rybnik 35 66
1
2
3
4
5
6
am
I++
I
I
k
I
Radosław Wojtaszek
Krzysztof Zapolski
Roman Mucha
Oskar Wieczorek
Anna Kohut
Magdalena Mucha
2591
2180
2007
2033
2065
1800
9
7
7
8
4
5
11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
.
k
I++
I+
II+
mf
I
I
Mateusz Kulesza
Mateusz Bobula
Marcin Krzyżanowski
Jakub Tobolski
Karina Szczepkowska
Anna Krupa
Maria Leks
2294
2164
2005
2034
2245
1825
1690


6
5
10

½
11
11
11
11
11
7
4
5 Stilon Gorzów Wlkp. 34½ 66 6 Apator Toruń 32 66
1
2
3
4
.
5
6
mf
k+
I
I
I
k
I++
Maciej Rutkowski
Mateusz Bronowicki
Kamil Klim
Kamil Dragun
Arkadiusz Siwiec
Joanna Górecka
Maria Demidowicz
2358
2239
1955
1844
1793
2069
1940
5





7
11
11
8
6
8
11
11
1
2
3
4
5
6
k+
II
I+
I
k
I+
Michał Szczepiński
Tomasz Tokarski jr
Łukasz Tokarski
Bartosz Tokarski
Magdalena Wesołowska
Lidia Bryła
2259
1800
2105
1952
2020
1950
5
0


8
5
11
11
11
11
11
11
7 Polonia Warszawa 35½ 66 8 EL-TUR SP-3 Bogatynia 31 66
1
2
.
3
4
.
5
6
mm
k+
k+
I+
I
I
k
I
Michał Luch
Jan Skurski
Maciej Brzeski
Michał Matuszewski
Tomasz Witek
Paweł Witek
Anna Gasik
Monika Głuszko
2414
2313
2249
1999
2024
1914
2082
1800
7
4

4


6
4
11
6
5
8
9
5
11
11
1
2
3
4
5
6
I++
I++
I+
I
I+
I
Michał Mazurkiewicz
Tomasz Gałażewski
Maciej Kukła
Marek Piguła
Irena Młodzińska
Katarzyna Ogonowska
2124
2173
1969
2010
1916
1853
4
4
6
9

11
11
11
11
11
11
9 Hetman-Politechnika Koszalińska 30½ 66 10 JKSz MCKiS Jaworzno 27½ 66
1
2
.
3
4
5
6
I
I++
mf
I
I+
mf
I
Maciej Gajdzica
Paweł Baran
Joanna Majdan
Marcel Kanarek
Katarzyna Adamowicz
Klaudia Kulon
Kinga Zakościelna
2052
2094
2219
2026
1885
2069
1906
2
0
6


6
10
1
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
k+
k+
II
I
I
I
Daniel Gumuła
Michał Motyka
Piotr Siedliński
Daniel Sadzikowski
Elżbieta Motyka
Malvina Chrząszcz
2287
2140
1864
2032
1800
1800
4

3

0
11
11
11
11
11
11
11 Pocztowiec Poznań 25½ 66 12 Start Katowice 19 66
1
2
.
3
4
5
6
k++
k++
II
I++
II
I++
II
Jacek Tomczak
Michał Adamski
Dawid Bajerlein
Zbigniew Strzemiecki
Tomasz Chojnacki
Małgorzata Nowak
Małgorzata Ciążela
2329
2287
1893
2195
1800
1921
1600
6

0
9


0
11
9
2
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
I++
I+
I
II
I
I
Jacek Szwed
Martin Surman
Marek Borecki
Wojciech Grygierczyk
Magdalena Gorol
Monika Cieślar
2162
2058
2000
1800
1890
1800


1


5
11
11
11
11
11
11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Radosław Wojtaszek PTSz Płock 9 11
2 Mateusz Bobula
Mateusz Bronowicki
MKSz Rybnik
Stilon Gorzów Wielkopolski
11
3 Łukasz Tokarski Apator Toruń 11
4 Marek Piguła EL-TUR SP-3 Bogatynia 9 11
5 Karina Szczepkowska MKSz Rybnik 10 11
6 Elżbieta Nawrot
Kinga Zakościelna
Miedź Legnica
Hetman-Politechnika Koszalińska
11
II liga
Sielpia, 4 – 13 lipca 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 Solny Zieleniewo (↑) 19 17 Wesoła Warszawa 11
2 Rolnik Róża (↑) 17 18 Sandecja Nowy Sącz 11
3 AZS Politechnika Śląska Gliwice (↑ baraż) 17 19 Korona Kraków 10
4 Śródmieście Wrocław (↑ baraż) 15 20 Żak Kielce 10
5 Błękitny Express-Lech Poznań 14 21 Brzozovia MOSiR Brzozów 10
6 Stoczek 45 Białystok 13 22 Hetman Częstochowa 10
7 Hetman Koronny Trzebinia 13 23 UKS 13 Gorzów Wielkopolski 10
8 Na Pięterku Poznań 12 24 Rodło Opole 10
9 MDK Radom 12 25 Carbo Gliwice (↓) 9
10 Fart Kielce 12 26 Korona-Rawbud Rawicz (↓) 9
11 Polonia Wrocław 12 27 AKS Mikołów (↓) 9
12 Polfa Grodzisk Mazowiecki 12 28 MKSz II Rybnik (↓) 7
13 Pionier Jastrzębie-Zdrój 11 29 MDK Jasło (↓) 6
14 Orkan Piekary Śląskie 11 30 S-KKSz Przemyśl (↓) 5
15 Jaćwież Suwałki 11 31 ŻKSz Żary (↓) 2
16 Odrodzenie Kożuchów 11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Moranda Żak Kielce 11 11
2 Marcin Muc S-KKSz Przemyśl 11
3 Maciej Klekowski Hetman Częstochowa 10 11
4 Kamil Krzyżanowski Korona Kraków 10½ 11
5 Marta Szydłowska AZS Gliwice 11
6 Patrycja Łabędź Pionier Jastrzębie-Zdrój 11

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close