Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2004

35. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2003 | 2004 | 2005
I liga
 Koszalin, 2 – 11 lipca 2004
Sędzia główny: Witalis Sapis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 PTSz Płock 4 4 4 4 5 5 6 47 20
2 Damis Warszawa 3 3 3 5 4 42 19
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 4 5 37½ 14
4 Polonia Trade Trans Warszawa 2 3 4 4 2 3 4 37 14
5 MKSz Rybnik 3 4 4 5 5 37 13
6 Juvena Hańcza Suwałki 3 4 2 2 4 3 3 34 13
7 Pocztowiec TP SA Poznań 2 2 4 4 3 3 4 32 10
8 Hetman-Politechnika Koszalińska 2 4 2 2 3 4 3 31 8
9 Miedź Legnica (↓ baraż) 2 3 2 3 3 4 29½ 9
10 Start Katowice (↓ baraż) 1 1 1 3 2 3 4 24 4
11 Rolnik Róża (↓) 1 2 ½ 1 3 3 3 3 2 23½ 4
12 Fart Kielce (↓) 0 2 1 2 2 2 2 4 21½ 4
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Mce
1  Pocztowiec TP SA Poznań 3 6 8 12 14 16.5 20.5 24.5 27 28.5 32 7
2  Rolnik Róża 3 6 8.5 9 12 13 15.5 17.5 20.5 22.5 23.5 11
3  Polonia Trade Trans Warszawa 2 5.5 9.5 15 18 20 22.5 25.5 29.5 33.5 37 4
4  Hetman-Politechnika Koszalińska 2.5 4.5 8.5 10.5 13.5 17.5 20.5 24 26.5 29 31 8
5  MKSz Rybnik 2.5 4 5.5 10.5 14.5 19.5 23 25.5 29.5 32.5 37 5
6  Damis Warszawa 4 7 11.5 16 21 24.5 28 31 34.5 37.5 42 2
7  Fart Kielce 2 4 5.5 6.5 6.5 8.5 10.5 14.5 16.5 20 21.5 12
8  Juvena Hańcza Suwałki 3.5 6.5 11 14.5 18.5 20 23 25 28 30 34 6
9  Stilon Gorzów Wielkopolski 3.5 8 9.5 14.5 16.5 21 23 27.5 31 35 37.5 3
10  PTSz Płock 4 8 12.5 14 20 24.5 28.5 32.5 37.5 42 47 1
11  Start Katowice 3 5.5 7.5 8.5 9.5 13.5 16.5 18 19 21.5 24  10
12  Miedź Legnica 3 7 10.5 13 16 17.5 20.5 22.5 24.5 28 29.5 9
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 PTSz Płock 47 66 2 Damis Warszawa 42 66
1
2
3
4
5
6
mm
m
k
I++
mf
I
Radosław Wojtaszek
Zbigniew Pakleza
Krzysztof Zapolski
Piotr Lach
Joanna Worek
Aleksandra Lach
2511
2402
2186
2025
2256
1800
10
10

6
8
11
11
11
11
11
11
1
2
.
3
4
5
.
6
.
m
mf
m
k
I
mm
k+
I
II
Marcin Krysztofiak
Krystian Kuźmicz
Michał Olszewski
Arkadiusz Leniart
Dariusz Świercz
Beata Kądziołka
Hanna Leks
Magdalena Wandas
Monika Głuszko
2385
2385
2308
2235
2033
2298
2094
1800
1600


4
7


3
3
0
10
7
5
11
11
5
6
9
2
3 Stilon Gorzów Wlkp. 37½ 66 4 Polonia Warszawa 37 66
1
2
3
4
5
6
k
k
I
II+
k
I
Maciej Rutkowski
Mateusz Bronowicki
Tomasz Gałażewski
Kamil Klim
Joanna Górecka
Maria Demidowicz
2227
2215
2061
1832
2042
1800

5



11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
.
5
6
k
k
I++
I
II
k
I+
Michał Bartel
Jan Skurski
Maciej Brzeski
Robert Pałuba
Tomasz Głuszko
Anna Gasik
Wioletta Sobierska
2258
2248
2182
2022
1941
2013
1900
3

8
3
2

8
11
11
11
6
5
11
11
5 MKSz Rybnik 37 66 6 Juvena Hańcza Suwałki 34 66
1
2
3
4
5
6
k
I
I++
I
mf
I+
Mateusz Kulesza
Dawid Kobiałko
Mateusz Bobula
Marcin Krzyżanowski
Karina Szczepkowska
Maria Gościniak
2308
2008
2156
1934
2221
1929
5
5
7

7
11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
k+
I+
I
I
k+
I+
Tomasz Warakomski
Maciej Kwiatkowski
Victor Kamiński
Mateusz Sawicki
Magdalena Kozak
Anna Warakomska
2288
2093
2000
2000
2055
1911

5
5
3
8
11
11
11
11
11
11
7 Pocztowiec TP SA Poznań 32 66 8 Hetman-Politechnika Koszalińska 31 66
1
2
3
4
5
6
k+
III
k+
I+
I
I
Michał Adamski
Dawid Bajerlein
Jacek Tomczak
Zbigniew Strzemiecki
Aleksandra Ciążela
Małgorzata Nowak
2280
1600
2245
2040
1817
1942
6
2

9

6
11
11
11
11
11
11
1
2
.
3
4
.
.
5
6
.
I
I
k
k
I
I
II
m
k
I
Maciej Gajdzica
Paweł Baran
Barbara Baran
Jakub Masłowski
Stanisław Rydzewski
Marcel Kanarek
Łukasz Adamowicz
Joanna Majdan
Klaudia Kulon
Kinga Zakościelna
2041
2083
2010
2171
2000
1964
1800
2211
1977
1800
1
6
0

1
5

8
6
0
7
11
1
5
6
11
3
11
10
1
9 Miedź Legnica 29½ 66 10 Start Katowice 24 66
1
2
3
4
5
6
m
I
I
I
k
I
Jacek Stopa
Mateusz Madera
Mateusz Dubiński
Arkadiusz Bebel
Dominika Hermanowicz
Katarzyna Adamowicz
2304
1991
2002
2000
2099
1800
7

4


4
11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
I++
I+
II
II
k++
I
Jacek Szwed
Łukasz Turlej
Maciej Fojt
Maciej Kielar
Izabela Tekielak
Anna Depta
2173
2111
1800
1800
2110
1800


1


4
11
11
11
11
11
11
11 Rolnik Róża 23½ 66 12 Fart Kielce 21½ 66
1
2
.
3
4
5
6
I
k
I
I
II
I
I
Wojciech Czarnecki
Tomasz Caba
Paweł Sygulski
Rafał Kasperek
Michał Smoła
Anna Sygulska
Joanna Kasperek
1971
2138
2016
2016
1800
1800
1800
0
3
4



3
1
11
10
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I+
II
Michał Motyka
Andrzej Szczukiewicz
Konrad Cieśla
Borys Tofil
Joanna Giemza
Elżbieta Motyka
2270
2118
2000
1800
1940
1600

4

3

4
11
11
11
11
11
11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Radosław Wojtaszek PTSz Płock 10 11
2 Zbigniew Pakleza PTSz Płock 10 11
3 Krzysztof Zapolski PTSz Płock 11
4 Zbigniew Strzemiecki Pocztowiec TP SA Poznań 9 11
5 Joanna Worek
Magdalena Kozak
PTSz Płock
Juvena Hańcza Suwałki
8 11
6 Maria Gościniak MKSz Rybnik 11
II liga
Sielpia,  28 czerwca – 6 lipca 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 JKSz MCKiS Jaworzno (↑) 19 17 Odrodzenie Kożuchów 11
2 Apator Toruń (↑) 17 18 Hetman Koronny Trzebinia 11
3 EL-TUR SP 3 Bogatynia (↑ baraż) 17 19 Jaćwież Suwałki 11
4 Błękitny Express-Lech Poznań (↑ baraż) 14 20 Orkan Piekary Śląskie 11
5 Carbo Gliwice 14 21 UKS 13 KSz II Gorzów Wlkp. 11
6 Luks Set Lesznowola 13 22 Carbon Black Jasło 11
7 Korona Kraków 13 23 Brzozovia Brzozów 10
8 Pionier Jastrzębie Zdrój 13 24 MDK Radom 10
9 Polfa Grodzisk Mazowiecki 13 25 Śródmieście Wrocław (↓) 9
10 Stoczek 45 Białystok 12 26 Zjednoczeni Ścinawka Średnia (↓) 8
11 Solny Zieleniewo 12 27 Żak Kielce (↓) 7
12 Centrum MOSiR Zabrze 11 28 OTSZ Ostrów Wielkopolski (↓) 7
13 AKS Mikołów 11 29 Hetman Bydgoszcz (↓) 7
14 AZS Politechnika Śląska Gliwice 11 30 Fart II Kielce (↓) 4
15 Polonia Wrocław 11 31 Goniec Kluczbork (↓) 1
16 Drapol Jantar Pruszcz Gdański 11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1
2
3
4
5
6
Mistrzowska strategia

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close