Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2006

37. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2005 | 2006 | 2007
I liga
 Szklarska Poręba,  1 – 10 lipca 2006
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 3 4 19 41
2 Polonia Trade Trans Warszawa 4 3 4 2 4 5 6 17 41
3 Juvena Hańcza Suwałki 2 3 3 3 5 17 39
4 JKSz MCKiS Jaworzno 3 5 4 13 36
5 MKSz Rybnik 2 3 3 3 4 4 13 35½
6 Miedź Legnica 3 2 3 3 2 13 35
7 Śródmieście Wrocław 4 3 3 4 4 12 34
8 AZS Politechnika Śląska Gliwice 3 3 3 3 3 5 9 34½
9 Solny Zieleniewo 2 2 4 2 4 8 30
10 EL-TUR SP 3 Bogatynia (↓) ½ 1 3 3 3 2 5 4 7 29
11 Rolnik Róża (↓) 1 1 2 1 1 3 3 21½
12 PTSz Płock  (↓) 0 2 2 2 2 3 1 19½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Mce
1  AZS Politechnika Śląska Gliwice 1 1 3 3 3 4 5 6 8 8 9 8
2  Solny Zieleniewo 0 2 2 4 4 4 4 6 6 6 8 9
3  PTSz Płock 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 12
4  Polonia Trade Trans Warszawa 2 4 4 6 8 10 12 12 13 15 17 2
5  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 2 3 5 7 9 11 13 15 17 19 1
6  MKSz Rybnik 1 1 3 3 5 6 8 10 11 11 13 5
7  EL-TUR SP 3 Bogatynia 1 1 2 4 4 4 5 5 7 7 7 10
8  Juvena Hańcza Suwałki 2 4 5 7 9 10 12 13 15 17 17 3
9  Rolnik Róża 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 3 11
10  Miedź Legnica 2 2 3 5 7 8 10 10 11 13 13 6
11  Śródmieście Wrocław 2 4 6 6 6 8 8 10 11 11 12 7
12  JKSz MCKiS Jaworzno 1 3 5 5 7 9 9 11 11 13 13 4
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Stilon Gorzów Wlkp. 41 66 2 Polonia Trade Trans Warszawa 41 66
1
2
3
4
.
5
6
k++
I++
I
I
I
I++
I
Mateusz Bronowicki
Michał Mazurkiewicz
Kamil Klim
Arkadiusz Siwiec
Kamil Dragun
Maria Demidowicz
Agata Rosiak
2296
2193
1947
1947
1893
1961
1782

6
6
4
7

7
11
11
6
7
8
11
11
1
2
3
4
5
.
6
mm
k
I++
I+
m
k
I
Michał Olszewski
Arkadiusz Leniart
Tomasz Witek
Michał Janczarski
Hanna Leks
Wioletta Sobierska
Monika Głuszko
2410
2348
2120
2049
2253
2013
1778

8

9

2
11
11
11
11
7
4
11
3 Juvena Hańcza Suwałki 39 66 4 JKSz MCKiS Jaworzno 36 66
1
2
3
4
.
5
6
mf
I
II
II
I
mf
I++
Tomasz Warakomski
Victor Kamiński
Marcin Pietruszewski
Thomas Kamiński
Bartosz Sowul
Magdalena Kozak
Anna Warakomska
2420
2129
1692
1915
1956
2205
1975






9
11
11
4
7
11
11
11
1
2
3
4
5
6
mf
k+
I
II
I
I
Daniel Gumuła
Michał Motyka
Bartosz Tokarski
Maurycy Rudol
Elżbieta Motyka
Patrycja Łabędź
2306
2295
2045
1800
1630
1907
8
8
8


6
11
11
11
11
11
11
5 MKSz Rybnik 35½ 66 6 Miedź Legnica 36 66
1
2
3
4
5
6
.
k
I++
I
I
k
I
I
Mateusz Bobula
Marcin Krzyżanowski
Przemysław Matuszczyk
Jakub Tobolski
Katarzyna Radziewicz
Anna Krupa
Maria Leks
2254
2106
1967
1931
1979
1773
1733
8
6



2
3
11
11
11
11
11
5
6
1
2
3
4
5
6
k+
I++
I
I
k+
I+
Jakub Maciejczak
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Piotr Sabuk
Ewa Przeździecka
Elżbieta Nawrot
2219
2053
1975
2045
2066
1816
6


5
8
7
11
11
11
11
11
11
7 Śródmieście Wrocław 34 66 8 AZS Politechnika Śląska Gliwice 34½ 66
1
2
3
4
.
5
6
.
mf
k
I
II+
II+
I+
I
II+
Robert Krzesaj
Łukasz Butkiewicz
Bartłomiej Mondrzycki
Piotr Mikołajczyk
Wiktor Lasota
Lidia Zdziarska
Karolina Cheńska
Judyta Lachowicz
2275
2260
1879
1830
1801
1934
1800
1600
7
7




0
1
11
11
7
11
4
11
7
4
1
2
3
4
5
6
k
I+
I
I
I++
I
Piotr Wojciechowski
Jakub Dudys
Krzysztof Podmagórski
Wojciech Wandzik
Magdalena Krasnodębska
Natalia Szczurek
2218
2122
1825
1873
1981
1800
4




11
11
11
11
11
11
9 Solny Zieleniewo 30 66 10 EL-TUR SP 3 Bogatynia 29 66
1
2
3
4
5
6
k
I
I
II
II
I
Adrian Panocki
Borys Tofil
Marek Duszkiewicz
Krystian Jacek
Katarzyna Jastrzębska
Martyna Pietrzak
2246
2003
1880
1842
1600
1800




0
7
11
11
11
11
11
11
1
2
3
4
5
.
6
I++
I++
I++
I
I+
I
II+
Tomasz Gałażewski
Maciej Kukla
Łukasz Tokarski
Piotr Goluch
Irena Młodzińska
Katarzyna Ogonowska
Dominika Starczewska
2183
2096
2170
1972
1885
1866
1600

4

4
4
0
5
11
11
11
11
10
1
11
11 Rolnik Róża 21½ 66 12 PTSz Płock 19½ 66
1
2
3
4
5
6
.
I++
I
I
II+
I++
I
II+
Rafał Kasperek
Michał Smoła
Marek Lis
Damian Lewtak
Joanna Kasperek
Marcelina Lis
Katarzyna Cyboran
2021
2017
1895
1799
1912
1800
1600




6

1
11
11
11
11
11
6
5
1
2
3
4
5
6
II
k
IV
I++
k
I
Michał Wydra
Krzysztof Zapolski
Jakub Jędryczka
Roman Mucha
Anna Andrzejewska
Magdalena Mucha
1800
2216
1400
2083
2018
1800
0

0
7

11
11
11
11
11
11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Tomasz Warakomski Juvena Hańcza Suwałki 11
2 Arkadiusz Leniart
Michał Motyka
Polonia Trade Trans Warszawa
JKSz MCKiS Jaworzno
8 11
3 Bartosz Tokarski JKSz MCKiS Jaworzno 8 11
4 Michał Janczarski Polonia Trade Trans Warszawa 9 11
5 Lidia Zdziarska Śródmieście Wrocław 11
6 Anna Warakomska Juvena Hańcza Suwałki 9 11
II liga
Lublin, 7 – 16 lipca 2006 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Hetman-Politechnika Koszalińska (↑) 17 17 Carbo Gliwice 11
2 Pocztowiec Poznań (↑) 17 18 Zjednoczeni Radków 11
3 Na Pięterku Poznań (↑) 17 19 Sandecja Nowy Sącz 11
4 Piątka Skierniewice 15 20 Odrodzenie Kożuchów 10
5 Polonia Trade Trans II Warszawa 15 21 Brzozovia Brzozów 10
6 Polonia Wrocław 15 22 SP 8 Chrzanów 10
7 Hetman Częstochowa 13 23 Start Lublin 10
8 Orkan Piekary Śląskie 12 24 Stilon II Gorzów Wielkopolski 10
9 Stoczek 45 Białystok 12 25 Dom Harcerza Toruń (↓) 9
10 Lech-WSUS Poznań 12 26 MCKiS II Jaworzno (↓) 9
11 Pionier Jastrzębie-Zdrój 12 27 Wesoła Warszawa (↓) 9
12 Hetman Koronny Trzebinia 11 28 Pat Ligota Dolna (↓) 9
13 Żak Kielce 11 29 Korona Kraków (↓) 5
14 Jaćwież Suwałki 11 30 Szach Gryfice (↓) 3
15 MDK Radom 11 31 UKS Kościelec (↓) 2
16 Rodło Opole 11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Piotr Brodowski Odrodzenie Kożuchów 9 11
2 Maciej Kukawski Polonia Trade Trans II Warszawa 11
3 Mateusz Kołosowski
Dariusz Świercz
Zbigniew Strzemiecki
Piątka Skierniewice
Orkan Piekary Śląskie
Pocztowiec Poznań
9 11
4 Daniel Sadzikowski Hetman Koronny Trzebinia 11
5 Anna Gasik Polonia Trade Trans II Warszawa 9 11
6 Kinga Zakościelna Hetman Koszalin 10½ 11

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close