Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2008

39. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2007 | 2008 | 2009
Ekstraliga
 Gorzów Wielkopolski, 5 – 13 lipca 2008
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Stilon Gorzów Wielkopolski 1 5 3 15 31
2 Polonia Wrocław 14 33½
3 MKSz Rybnik 4 4 4 12 30
4 Hetman-Politechnika Koszalińska 5 2 4 3 4 4 11 30½
5 Pocztowiec Poznań 2 3 4 4 11 28½
6 JKSz MCKiS Jaworzno 2 3 4 4 9 27½
7 AZS Politechnika Śląska Gliwice 3 2 4 7 23
8 Na Pięterku Poznań 1 2 2 2 5 6 24
9 Polonia Trade Trans Warszawa (↓) 3 2 2 4 1 4 5 22½
10 Javena Hańcza Suwałki (↓) 2 2 2 2 0 19½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Hetman-Politechnika Koszalińska 0 2 3 3 3 5 7 9 11 4
2  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 4 6 8 10 12 13 15 1
3  JKSz MCKiS Jaworzno 2 4 5 5 5 5 5 7 9 6
4  MKSz Rybnik 2 2 4 6 6 8 8 10 12 3
5  AZS Politechnika Śląska Gliwice 2 2 3 3 5 5 7 7 7 7
6  Javena Hańcza Suwałki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
7  Polonia Trade Trans Warszawa 0 2 4 4 4 4 4 5 5 9
8  Pocztowiec Poznań 0 2 3 5 7 9 11 11 11 5
9  Na Pięterku Poznań 0 0 0 2 4 6 6 6 6 8
10  Polonia Wrocław 2 4 4 6 8 8 10 12 14 2
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 54 2 Polonia Wrocław 33½ 54
1
2
3
4
.
5
6
k
I++
k
II
II
k+
I++
Tomasz Gałażewski
Kamil Klim
Kamil Dragun
Michał Kulaszyński
Maciej Chomski
Maria Demidowicz
Klaudia Wiśniowska
2210
2181
2240
1813
1762
2032
1905
2
5


1

9
9
9
6
3
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I++
k+
II
k
mf
Arkadiusz Leniart
Jan Zyśko
Oskar Wieczorek
Komil Khamidov
Katarzyna Radziewicz
Anna Iwanow
2391
2148
2232
1932
1923
1979

6
6
5

9
9
9
9
9
9
3 MKSz Rybnik 30 54 4 Hetman-Politechnika Koszalińska 30½ 54
1
2
3
4
.
5
6
mf
mf
k
II+
II+
I
I
Kacper Piorun
Mateusz Bobula
Marcin Krzyżanowski
Marcin Smołka
Kamil Cichy
Anna Krupa
Maria Leks
2445
2405
2261
1849
1785
1786
1861



2
3

5
9
9
9
5
4
9
9
1
2
.
3
4
5
6
mf
m
mf
I
II+
k
I
Marcel Kanarek
Adrian Panocki
Kinga Zakościelna
Paweł Weichhold
Maciej Adamowicz
Katarzyna Adamowicz
Alicja Stodolnik
2349
2338
2125
2022
1790
2063
1805
2

5

4

5
2
8
8
9
9
9
9
5 Pocztowiec Poznań 28½ 54 6 JKSz MCKiS Jaworzno 27½ 54
1
2
3
4
5
6
mm
mf
I
k++
I++
I
Jacek Tomczak
Zbigniew Strzemiecki
Przemysław Adamek
Małgorzata Nowak
Sara Kowalska
Katarzyna Wesołowska
2451
2334
1963
2052
1848
1656
7

3


3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I++
I
Łukasz Tokarski
Bartosz Tokarski
Błażej Kaleta
Maurycy Rudol
Patrycja Łabędź
Luiza Tomaszewska
2238
2157
1948
1664
1949
1835



1
7
4
9
9
9
9
9
9
7 AZS Politechnika Śląska Gliwice 23 54 8 Na Pięterku Poznań 24 54
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
I
k
II
Piotr Wojciechowski
Jakub Dudys
Wojciech Wandzik
Eneasz Wiewióra
Magdalena Krasnodębska
Dominika Gorol
2247
2189
2063
1992
2051
1600


4


0
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
.
5
6
k
I++
I++
I
I
I
I
I
Marcin Sieciechowicz
Dominik Płończak
Adam Ścibior
Jan Musiałkiewicz
Paweł Musiałkiewicz
Damian Goliński
Agata Wyczawska
Maria Warchoł
2311
2162
2157
2061
1854
1898
1813
1817
1

5


3

3
2
7
9
9
5
4
9
9
9 Polonia Trade Trans Warszawa 22½ 54 10 Javena Hańcza Suwałki 19½ 54
1
2
.
.
3
4
.
5
.
6
.
m
k
k
k
I
II
II
k
I++
I+
I
Maciej Brzeski
Tomasz Głuszko
Michał Matuszewski
Michał Janczarski
Sebastian Malec
Paweł Jarmuła
Mariusz Szewczyk
Wioletta Sobierska
Monika Głuszko
Anna Strzelczyk
Kinga Pastuszko
2208
2225
2233
2238
1798
1549
1800
1991
1848
1823
1735
3
½






2

0
7
3
4
4
8
6
4
5
4
8
1
1
2
3
4
.
5
6
mf
I
I
I
I
I++
I
Anna Warakomska
Adam Grabowski
Bartosz Sowul
Marcin Pietruszewski
Michał Poświatowski
Dominika Ostrowska
Katarzyna Murawko
2211
1777
1985
1924
1775
1846
1622
3
0

4
4
2
4
9
5
9
8
5
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jacek Tomczak Pocztowiec Poznań 7 9
2 Bartosz Tokarski JKSz MCKiS Jaworzno 9
3 Marcin Krzyżanowski
Kamil Dragun
MKSz Rybnik
Stilon Gorzów Wielkopolski
9
4 Eneasz Wiewióra AZS Politechnika Śląska Gliwice 9
5 Magdalena Krasnodębska AZS Politechnika Śląska Gliwice 9
6 Klaudia Wiśniowska Stilon Gorzów Wielkopolski 9
I liga
Gorzów Wielkopolski, 5 – 13 lipca 2008
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Piątka Skierniewice (↑) 3 3 4 4 6 16 38
2 Hetman Koronny Trzebinia (↑) 3 5 3 3 5 15 35
3 EL-TUR SP 3 Bogatynia 3 4 4 3 4 4 14 33½
4 SP 8 Chrzanów 1 2 3 3 4 6 10 30½
5 GCKiP Czarna 2 3 2 3 3 4 4 5 9 28½
6 Hetman Częstochowa 3 3 3 3 6 8 27
7 Miedź Legnica 2 3 2 2 7 25½
8 Śródmieście Wrocław (↓) ½ 3 3 6 23½
9 Pionier Jastrzębie-Zdrój (↓) 0 ½ 2 2 3 6 15½
10 Odrodzenie Kożuchów (↓) ½ 1 2 0 1 0 3 3 2 13
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Odrodzenie Kożuchów 0 1 1 1 1 1 1 1 2 10
2  Śródmieście Wrocław 2 3 4 4 4 4 4 4 6 8
3  Piątka Skierniewice 2 4 6 8 10 12 13 14 16 1
4  Miedź Legnica 0 0 0 2 4 4 6 6 7 7
5  EL-TUR SP 3 Bogatynia 0 2 4 6 8 10 11 13 14 3
6  Hetman Koronny Trzebinia 2 4 6 7 9 11 13 14 15 2
7  SP 8 Chrzanów 2 2 2 3 4 6 8 10 10 4
8  GCKiP Czarna 0 2 2 3 4 5 7 9 9 5
9  Pionier Jastrzębie-Zdrój 0 0 2 2 2 2 2 2 3 9
10  Hetman Częstochowa 2 2 3 4 4 5 5 7 8 6
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Piątka Skierniewice 38 54 2 Hetman Koronny Trzebinia 35 54
1
2
3
4
5
6
mf
I++
I
I
I
I
Mateusz Kołosowski
Łukasz Kowalski
Tomasz Klepaczka
Jan Budziński
Magdalena Kowara
Aleksandra Tarnowska
2239
2095
2047
1866
1763
1718

4
6
7
8
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
.
6
k
k+
I+
II
k
I+
II+
Dariusz Fistek
Damian Wcisło
Kamil Tomsia
Damian Bednarczyk
Wiktoria Wierzbicka
Joanna Święszek
Katarzyna Zelenka
2208
2216
2075
1836
2033
1877
1566


6
6
6
1
4
9
9
9
9
8
1
9
3 EL-TUR SP 3 Bogatynia 33½ 54 4 SP 8 Chrzanów 30½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I++
I
Marek Piguła
Maciej Kukła
Paweł Stankiewicz
Adrian Grześków
Katarzyna Ogonowska
Dominika Starczewska
2182
2156
1809
1756
1837
1729
5



7
8
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I
I++
I
I++
I
Radosław Barski
Miłosz Lorek
Daniel Sadzikowski
Mirosław Lewicki
Malvina Chrząszcz
Joanna Byrka
2154
1910
2140
1844
1986
1606

4
7

4
9
9
9
9
9
9
5 GCKiP Czarna 28½ 54 6 Hetman Częstochowa 27 54
1
2
3
4
5
6
I++
I++
I
I
k+
I
Przemysław Janus
Michał Smoła
Marek Lis
Damian Lewtak
Joanna Kasperek
Katarzyna Cyboran
2017
2188
2014
1875
2041
1714
1
7

6
6
3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I++
I
II
I
II
Maciej Klekowski
Piotr Piesik
Bartosz Ziębiński
Mateusz Paszewski
Patrycja Pacak
Joanna Pańczuk
2197
2150
1939
1622
1759
1445
6


5

9
9
9
9
9
9
7 Miedź Legnica 25½ 54 8 Śródmieście Wrocław 23½ 54
1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II
I+
I
Mateusz Dubiński
Piotr Szumilas
Robert Malec
Artemiusz Krepski
Aleksandra Zmarzły
Karolina Bukwa
2099
2070
1789
1662
1929
1855
5
5



4
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
I
I+
I
II
II
I
I
Maciej Kaczmarek
Tomasz Januszewski
Bartłomiej Mondrzycki
Filip Dowgird
Jakub Chmielewski
Anna Piekarska
Judyta Lachowicz
2019
1957
2018
1891
1733
1822
1689
2
2
6
7
0

5
8
9
9
9
1
9
9
9 Pionier Jastrzębie-Zdrój 15½ 54 10 Odrodzenie Kożuchów 13 54
1
2
3
4
5
6
I+
I+
II+
II
II+
II+
Zbigniew Marcinowski
Marcin Matusiak
Artur Wiczyński
Paweł Rydzewski
Magdalena Pisarek
Maria Wiatr
2057
2002
1809
1665
1726
1600
4
3

3

½
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
kmf
II
III
III
III
II+
II
Michał Walentukiewicz
Maciej Statucki
Paweł Domagała
Grzegorz Nun
Dominik Nowak
Alina Zezulkin
Joanna Nun
2200
1568
1600
1736
1600
1641
1568

2
0

0

9
9
6
9
3
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Mateusz Kołosowski
Dariusz Fistek
Piątka Skierniewice
Hetman Koronny Trzebinia
9
2 Michał Smoła GCKiP Czarna 7 9
3 Daniel Sadzikowski SP 8 Chrzanów 7 9
4 Filip Dowgird
Jan Budziński
Śródmieście Wrocław
Piątka Skierniewice
7 9
5 Magdalena Kowara Piątka Skierniewice 8 9
6 Dominika Starczewska EL-TUR SP 3 Bogatynia 8 9
II liga
Sielpia, 4 – 13 lipca 2008 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik
1 Stoczek 45 Białystok (↑) 19 16 Victoria Kielce 11
2 PTSz Płock (↑) 16 17 Żak Kielce 11
3 Jaćwież Suwałki (↑) 15 18 Brzozovia MOSiR Brzozów 11
4 Polonia II Wrocław 15 19 Carbo Gliwice 10
5 KTSW Kalisz 14 20 Silesia Racibórz 10
6 MKSz II Rybnik 14 21 Szach-Centrum Cosinus Łódź 10
7 Pałac Młodzieży Katowice 14 22 Pat Ligota Dolna 10
8 Rodło Opole 13 23 MDK Radom 9
9 HetMaN Szopienice Katowice 12 24 Szach Wolsztyn 9
10 Wesoła Warszawa 12 25 Wicher Zbąszyń (↓) 9
11 Stomil SP1 Bełchatów 12 26 KKSz 1893 Kraków (↓) 8
12 MOS Wieliczka 12 27 Makowiec Skaryszew (↓) 8
13 Hetman Michałowice 12 28 SP 8 II Chrzanów (↓) 5
14 Hetman Bydgoszcz 12 29 Hetman Pilzno (↓) 5
15 Stilon II Gorzów Wlkp. 11 30 Urania Krosno (↓) 1
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Michał Kopczyński Rodło Opole 11
2 Maciej Siątkowski Stomil SP1 Bełchatów 9 11
3 Łukasz Licznerski
Grzegorz Nasuta
Hetman Bydgoszcz
Stoczek 45 Białystok
10 11
4 Aleksander Kaczmarek
Kamil Kubica
Victoria Kielce
HetMaN Szopienice Katowice
10½ 11
5 Dorota Sikorska
Anna Skrzypczak
PTSz Płock
MDK Radom
10½ 11
6 Anna Gadzinowska KTSW Kalisz 11 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close