Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2009

40. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2008 | 2009 | 2010
Ekstraliga
Chotowa, 6 – 14 lipca 2009
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                           
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    
                           
1 Stilon Gorzów Wielkopolski   5 2 4 16 37
2 Polonia Wrocław 1   3 4 3 5 14 33
3 Hetman Koronny Trzebinia 4 3   5 3 5 12 34
4 JKSz MCKiS Jaworzno   6 4 10 34½
5 Hetman-Politechnika Koszalińska 2   4 10 28½
6 AZS Politechnika Śląska Gliwice 1   4 4 10 25
7 MKSz Rybnik 2 3 3   5 8 27½
8 Piątka Skierniewice 1 ½ 0 2   5 5 6 21
9 Na Pięterku Poznań (↓) 2 2 2 1   5 4 21
10 Pocztowiec Poznań (↓) ½ ½ 1 ½ 1 1 1   0
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Na Pięterku Poznań 0 0 2 4 4 4 4 4 4 9
2  Polonia Wrocław 2 4 6 8 9 11 13 14 14 2
3  Pocztowiec Poznań 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
4  Hetman Koronny Trzebinia 1 3 5 5 6 8 10 12 12 3
5  Piątka Skierniewice 0 2 2 2 4 4 6 6 6 8
6  Hetman-Politechnika Koszalińska 2 2 2 2 4 6 6 8 10 5
7  MKSz Rybnik 1 1 3 3 3 3 5 6 8 7
8  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 4 6 8 10 12 14 16 1
9  AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 2 2 4 4 6 6 8 10 6
10  JKSz MCKiS Jaworzno 2 4 4 6 8 8 8 8 10 4
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
                       
  1 Stilon Gorzów Wielkopolski   37 54   2 Polonia Wrocław   33 54
1
2
3
4
5
6
mm
k+
k
II
m
k
Kacper Piorun
Kamil Klim
Kamil Dragun
Jakub Koitka
Maria Demidowicz
Klaudia Wiśniowska
2457
2280
2232
1778
2138
1988

5
8
4
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
am
k++
II+
II
mf
I+
Dariusz Świercz
Oskar Wieczorek
Komil Khamidov
Krzysztof Dadełło
Anna Iwanow
Aleksandra Dadełło
2492
2244
1962
1780
2022
1731

6


7
9
9
9
9
9
9
  3 Hetman Koronny Trzebinia   34 54   4 JKSz MCKiS Jaworzno   34½ 54
1
2
3
4
.
5
6
k+
I++
I+
II
II
k
mf
Damian Wcisło
Piotr Lach
Kamil Tomsia
Michał Popiół
Michał Mirski
Wiktoria Wierzbicka
Aleksandra Lach
2211
2148
2103
1788
1604
2037
2069
4


4
2

9
9
9
7
2
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
k
I+
I
k
I
Łukasz Tokarski
Bartosz Tokarski
Kacper Drozdowski
Mateusz Łapaj
Patrycja Łabędź
Luiza Tomaszewska
2277
2227
2105
1796
2044
1848
5




9
9
9
9
9
9
  5 Hetman-Politechnika Koszalińska   28½ 54   6 AZS Politechnika Śląska Gliwice   25 54
1
2
3
4
5
6
mf
I++
II
I
k+
I
Marcel Kanarek
Paweł Weichhold
Mateusz Małaczek
Maciej Adamowicz
Katarzyna Adamowicz
Roksana Jacek
2422
2082
1815
1847
2121
1659
5
6
0

7
4
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I
I+
II
k+
II
Jakub Dudys
Wojciech Wandzik
Maciej Mroziak
Grzegorz Szolc
Magdalena Krasnodębska
Dominika Gorol
2137
2070
2002
1644
2090
1768
2
6


4
2
9
9
9
9
9
9
  7 MKSz Rybnik   27½ 54   8 Piątka Skierniewice   21 54
1
2
3
4
5
6
k
I
II+
I
I
I+
Marcin Krzyżanowski
Przemysław Matuszczyk
Kamil Cichy
Marcin Smołka
Anna Krupa
Angelika Dziodzio
2372
2098
1867
1897
1807
1811


2
7
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I++
I
II
I+
I
Mateusz Kołosowski
Łukasz Kowalski
Jan Budziński
Adam Kowalczyk
Magdalena Kowara
Aleksandra Tarnowska
2270
2052
1846
1745
1826
1754

3



5
9
9
9
9
9
9
  9 Na Pięterku Poznań   21 54   10 Pocztowiec Poznań   54
1
2
3
4
5
6
.
k+
k
I++
I
I
II
III
Marcin Sieciechowicz
Adam Ścibior
Jan Musiałkiewicz
Paweł Musiałkiewicz
Maria Warchoł
Karolina Jarmużek
Dominika Stochniałek
2390
2179
2115
1838
1834
1600
1400

4


1

0
9
9
9
8
9
9
1
1
2
3
4
5
6
I
III
I
II
I++
II
Edgar Wesołowski
Tomasz Chojnacki
Katarzyna Wesołowska
Tomasz Kałużny
Sara Kowalska
Sandra Kucharczak
1939
1816
1657
1547
1880
1600
½
½
3
1

0
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
                 
1 Kacper Piorun Stilon Gorzów Wielkopolski 9    
2 Piotr Lach Hetman Koronny Trzebinia 9    
3 Kamil Dragun Stilon Gorzów Wielkopolski 8 9    
4 Marcin Smołka MKSz Rybnik 7 9    
5 Anna Iwanow
Katarzyna Adamowicz
Polonia Wrocław
Hetman-Politechnika Koszalińska
7 9    
6 Aleksandra Lach Hetman Koronny Trzebinia 9    
             
I liga
Chotowa, 6 – 14 lipca 2009
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                           
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    
                           
1 Polonia Trade Trans Warszawa (↑)   2 4 5 14 35
2 Miedź Legnica (↑) 4   3 4 2 3 4 4 12 30
3 Javena Hańcza Suwałki   4 4 3 2 11 30½
4 Stoczek 45 Białystok   3 4 4 11 29
5 SP 8 Chrzanów 2 3 2   3 5 10 29
6 GCKiP Czarna 2 2 3   3 10 28½
7 Jaćwież Suwałki 1 4 ½ 3   3 4 8 24
8 EL-TUR SP 3 Bogatynia (↓) 3 3 2 3   3 3 7 23½
9 PTSz Płock (↓) 2 4 3   3 4 22½
10 Hetman Częstochowa (↓) ½ 2 2 1 3 2 3 3   3 18
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Miedź Legnica 1 1 3 5 7 7 9 11 12 2
2  Jaćwież Suwałki 1 3 4 4 6 6 6 8 8 7
3  Stoczek 45 Białystok 1 3 3 5 5 7 7 9 11 4
4  PTSz Płock 1 1 2 2 2 2 2 2 4 9
5  Polonia Trade Trans Warszawa 2 4 4 6 6 8 10 12 14 1
6  Javena Hańcza Suwałki 0 2 4 6 7 9 11 11 11 3
7  Hetman Częstochowa 1 1 1 1 2 3 3 3 3 10
8  GCKiP Czarna 1 3 5 5 6 6 8 8 10 6
9  EL-TUR SP 3 Bogatynia 1 1 2 2 3 4 4 6 7 8
10  SP 8 Chrzanów 1 1 2 4 6 8 10 10 10 5
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
                       
  1 Polonia Trade Trans Warszawa   35 54   2 Miedź Legnica   30 54
1
2
.
3
4
.
5
6
.
mf
m
k
I++
I+
I
I++
I++
I
Zbigniew Strzemiecki
Michał Matuszewski
Michał Janczarski
Sebastian Malec
Maria Leks
Paweł Jarmuła
Monika Głuszko
Anna Strzelczyk
Kinga Pastuszko
2314
2301
2202
2041
1899
1828
1940
1842
1806
6

4

5
1


4
9
4
5
8
8
2
9
4
5
1
2
3
4
5
6
k
I++
II+
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2216
2127
1854
1714
1957
1519
5
3
6
5
7
4
9
9
9
9
9
9
  3 Javena Hańcza Suwałki   30½ 54   4 Stoczek 45 Białystok   29 54
1
2
3
4
5
6
mf
I+
I+
I
I++
I
Anna Warakomska
Bartosz Sowul
Marcin Pietruszewski
Michał Poświatowski
Dominika Ostrowska
Katarzyna Murawko
2193
2081
2037
1888
1914
1709





6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I
I+
I
II+
II
Łukasz Wiński
Andrzej Puksza
Grzegorz Nasuta
Kacper Żochowski
Greta Dubrawska
Dominika Gorbacz
2075
1936
2044
1793
1695
1488




4
3
9
9
9
9
9
9
  5 SP 8 Chrzanów   29 54   6 GCKiP Czarna   28½ 54
1
2
3
4
5
6
k
k
I
II
k
II
Daniel Sadzikowski
Radosław Barski
Mirosław Lewicki
Andrzej Knapik
Malvina Chrząszcz
Kinga Kasperek
2284
2218
1992
1809
2029
1600
6
5
7

3
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
.
5
6
k+
I
I++
I
II
I
k+
I
Michał Smoła
Marek Lis
Przemysław Janus
Damian Lewtak
Tomasz Mika
Konrad Gawiec
Joanna Kasperek
Katarzyna Cyboran
2231
2079
2077
1902
1712
1772
2034
1668




2
3

5
9
5
4
9
4
5
9
9
  7 Jaćwież Suwałki   24 54   8 EL-TUR SP 3 Bogatynia   23½ 54
1
2
3
4
5
6
II
.
II+
II
I
II+
Robert Graca
Wojtek Sochacki (FRA)
Jan Góra
Arkadiusz Filipow
Anna Ryszkiewicz
Antonina Góra
2183
2197
1796
1800
1750
1534
4
6


3
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I+
II+
II
I
I+
Marek Piguła
Piotr Goluch
Adrian Grześków
Krzysztof Bernaszuk
Marta Skiba
Dominika Starczewska
2131
2040
1741
1777
1729
1838
½
8

3
1
9
9
9
9
9
9
  9 PTSz Płock   22½ 54   10 Hetman Częstochowa   18 54
1
2
.
3
4
5
6
I++
I
II
V
IV
I++
I
Roman Mucha
Łukasz Karski
Jakub Jędryczka
Dariusz Mordzak
Marcel Osicki
Dorota Sikorska
Magdalena Mucha
2176
1960
1800
1200
1400
1884
1787
6
2
0
0
0

7
9
8
1
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I+
II
II
I
III
Maciej Klekowski
Bartosz Ziębiński
Mateusz Paszewski
Wiktor Wysocki
Patrycja Pacak
Joanna Mielczarek
2292
2045
1724
1800
1802
1400
6



3
½
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
                 
1 Zbigniew Strzemiecki
Daniel Sadzikowski
Roman Mucha
Maciej Klekowski
Polonia Trade Trans Warszawa
SP 8 Chrzanów
PTSz Płock
Hetman Częstochowa
6 9    
2 Piotr Goluch EL-TUR SP 3 Bogatynia 8 9    
3 Mirosław Lewicki SP 8 Chrzanów 7 9    
4 Michał Poświatowski
Kacper Żochowski
Javena Hańcza Suwałki
Stoczek 45 Białystok
9    
5 Dorota Sikorska PTSz Płock 9    
6 Dominika Starczewska EL-TUR SP 3 Bogatynia 9    
             
II liga
Łuków, 3 – 11 lipca 2009 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zbigniew Pyda
                 
1 Polonia II Wrocław (↑)   19   18 Pionier Jastrzębie-Zdrój   11
2 HetMaN Szopienice Katowice (↑)   16   19 Wesoła Warszawa   11
3 Śródmieście Wrocław (↑)   15   20 PPSz Pszczyna   10
4 Brzozovia MOSiR Brzozów   15   21 Fart Kielce   10
5 MOS Wieliczka   14   22 Odrodzenie Kożuchów   10
6 Stilon II Gorzów Wielkopolski   14   23 MKSz II Rybnik   10
7 KKSz 1893 Kraków   13   24 JKSz MCKiS II Jaworzno   10
8 Szach Centrum Łódź   13   25 Zawisza Kolbudy (↓)   9
9 Silesia Racibórz   13   26 MDK Radom (↓)   9
10 Hetman Bydgoszcz   13   27 KTS-W Kalisz (↓)   9
11 Carbo Gliwice   12   28 Kiełbaska Kościelec (↓)   9
12 Solny Grzybowo   12   29 Czternastka Warszawa (↓)   8
13 Victoria Kielce   12   30 Urania MOSiR Krosno (↓)   8
14 Pałac Młodzieży Katowice   11   31 PUKS Makowiec (↓)   7
15 Szach Wolsztyn   11   32 Giecec Radków (↓)   6
16 Pat Ligota Dolna   11   33 Astra Leśniowice (↓)   1
17 Korona Rawicz   11          
                 
Najlepsze wyniki na szachownicach
           
1 Borys Tofil
Arkadiusz Bebel
Piotr Markowski
Solny Grzybowo
Polonia II Wrocław
Korona Rawicz
11  
2 Maciej Chomski Stilon II Gorzów Wielkopolski 11  
3 Jan-Krzysztof Duda
Łukasz Licznerski
Dominik Marczuk
MOS Wieliczka
Hetman Bydgoszcz
KKSz 1893 Kraków
11  
4 Bartosz Woźniak Polonia II Wrocław 10 11  
5 Joanna Byrka Victoria Kielce 11  
6 Katarzyna Kaczor Fart Kielce 10 11  

Strony internetowe

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close