Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2012

43. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2011 | 2012 | 2013
Ekstraliga
Suchedniów, 21 – 29 lipca 2012
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Polonia Wrocław 3 5 5 5 5 17 40
2 Polonia Warszawa 3 4 4 5 5 4 5 15 38
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 5 5 4 5 4 15 36½
4 Stoczek 45 Białystok 3 2 1 3 4 3 3 10 26
5 SP 8 Chrzanów 1 2 3 2 5 9 28
6 MKSz Rybnik 1 1 2 4 3 4 7 22½
7 KKSz 1893 Kraków 1 1 1 3 3 5 6 21½
8 Solny Grzybowo (↓) 1 2 2 3 4 5 22
9 GCKiP Czarna (↓) 1 1 3 1 2 3 18
10 Hetman-Politechnika Koszalińska (↓) ½ ½ 2 3 1 2 3 17½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  SP 8 Chrzanów 2 2 4 6 6 6 8 8 9 5
2  MKSz Rybnik 0 2 3 5 7 7 7 7 7 6
3  GCKiP Czarna 0 1 1 1 1 1 1 1 3 9
4  Hetman-Politechnika Koszalińska 0 0 1 1 1 3 3 3 3 10
5  Polonia Warszawa 0 2 3 5 7 9 11 13 15 2
6  Polonia Wrocław 2 4 6 8 9 11 13 15 17 1
7  Solny Grzybowo 2 2 2 3 3 3 3 5 5 8
8  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 4 5 5 7 9 11 13 15 3
9  Stoczek 45 Białystok 2 3 4 4 5 7 7 9 10 4
10  KKSz 1893 Kraków 0 0 1 2 4 4 6 6 6 7
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Polonia Wrocław 40 54 2 Polonia Warszawa 38 54
1
2
3
4
5
6
m
k
I
I
mm
I++
Oskar Wieczorek
Paweł Stankiewicz
Przemysław Piotrowski
Kacper Grela
Anna Iwanow
Aleksandra Dadełło
2284
2137
1933
1875
2186
1860

4
7

8
6
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
m
k
k
k
I
kmf
k
Marcin Krzyżanowski
Bartosz Nowicki
Paweł Jarmuła
Łukasz Jarmuła
Marek Chomczyk
Maria Leks
Ewa Harazińska
2377
2186
2181
2145
1891
2106
1947




6
5
9
9
4
5
9
9
9
9
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 36½ 54 4 Stoczek 45 Białystok 26 54
1
2
.
3
4
5
6
mm
I
I+
II+
II
m
mf
Kamil Dragun
Jakub Koitka
Radosław Świderski
Filip Delekta
Jakub Witczak
Klaudia Wiśniowska
Oliwia Kiołbasa
2434
1973
1934
1848
1705
2165
1761





7
7
9
6
3
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k
I++
I
I
I
I
I
Grzegorz Nasuta
Kacper Żochowski
Jakub Borawski
Jakub Kosakowski
Jakub Szóstko
Anna Rudnik
Gabriela Burakowska
2236
2073
1964
1619
1740
1573
1608
5

2
5


9
5
4
9
9
9
9
5 SP 8 Chrzanów 28 54 6 MKSz Rybnik 22½ 54
1
2
3
4
5
6
mm
I
I
II
k+
I
Daniel Sadzikowski
Andrzej Knapik
Szymon Drop
Krzysztof Szczurek
Malvina Chrząszcz
Honorata Kucharska
2433
1892
1766
1547
2059
1617
7


4
5
3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I
II+
k
II+
Kamil Cichy
Marcin Smołka
Kamil Kozioł
Dawid Klementowski
Angelika Dziodzio
Martyna Konopacka
1983
1991
1852
1692
1886
1648

4

5
4
9
9
9
9
9
9
7 KKSz 1893 Kraków 21½ 54 8 Solny Grzybowo 22 54
1
2
3
4
5
6
II+
I++
I+
II
kmf
I
Maciej Jajte-Pachota
Dominik Marczuk
Adam Czajkowski
Piotr Krawczyk
Mariola Woźniak
Anna Marczuk
1759
1967
1911
1800
1891
1690

5
4
1

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I
II
I
I+
Jakub Gabryjałowicz
Maciej Kowalski
Kacper Karwowski
Maciej Wącior
Agata Przybylska
Julia Antolak
1775
1815
1833
1650
1651
1675
0


3

9
9
9
9
9
9
9 GCKiP Czarna 18 54 10 Hetman-Politechnika Koszalińska 17½ 54
1
2
3
4
5
6
m
kmf
III
I
I++
II+
Damian Lewtak
Mirosław Lewicki
Karol Dulak
Miłosz Szpar
Katarzyna Cyboran
Joanna Święch
2252
2209
1453
1613
1757
1484


0

2
½
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k+
I+
II+
II+
II
I+
II+
Paweł Weichhold
Maciej Adamowicz
Borys Lebiedowicz
Wojciech Januszkiewicz
Miłosz Pijewski
Klara Czaplewska
Aleksandra Trembowiecka
2321
1973
1708
1761
1509
1733
1409
6

½

2

½
9
7
2
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Daniel Sadzikowski SP 8 Chrzanów 7 9
2 Mirosław Lewicki GCKiP Czarna 9
3 Przemysław Piotrowski Polonia Wrocław 7 9
4 Kacper Grela Polonia Wrocław 9
5 Anna Iwanow Polonia Wrocław 8 9
6 Ewa Harazińska Polonia Warszawa 9 9
I liga
Suchedniów, 21 – 29 lipca 2012
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Hetman Koronny Trzebinia (↑) 3 3 4 4 4 14 32
2 Javena Hańcza Suwałki (↑) 3 2 5 3 12 32½
3 Dwójka Tomaszów Lubelski (↑) 3 4 3 3 4 2 5 11 31
4 HetMaN Szopienice Katowice 3 3 3 4 11 30½
5 MOS Wieliczka 4 2 2 4 3 11 28
6 Śródmieście Wrocław 1 3 3 5 10 28½
7 Silesia Racibórz 2 3 3 2 1 4 8 24½
8 Polonia II Wrocław (↓) 2 2 4 5 3 5 25
9 JKSz MCKiS Jaworzno (↓) ½ 4 2 3 5 21
10 Victoria Kielce (↓) 2 ½ 1 3 1 2 3 3 3 17
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Javena Hańcza Suwałki 0 0 2 3 5 7 8 10 12 2
2  MOS Wieliczka 1 3 3 5 7 9 9 9 11 5
3  HetMaN Szopienice Katowice 1 3 3 3 4 5 7 9 11 4
4  Hetman Koronny Trzebinia 2 4 6 7 7 8 10 12 14 1
5  JKSz MCKiS Jaworzno 2 2 2 3 3 3 3 3 5 9
6  Polonia II Wrocław 0 0 2 2 3 3 5 5 5 8
7  Silesia Racibórz 0 2 2 3 3 5 6 8 8 7
8  Śródmieście Wrocław 1 1 3 5 7 8 10 10 10 6
9  Victoria Kielce 1 1 1 2 3 3 3 3 3 10
10  Dwójka Tomaszów Lubelski 2 4 6 7 8 9 9 11 11 3
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Hetman Koronny Trzebinia 32 54 2 Javena Hańcza Suwałki 32½ 54
1
2
.
3
4
5
6
.
II+
I+
II+
I
II
kmf
II
III
Michał Popiół
Kamil Tomsia
Michał Mirski
Dawid Niekraś
Maciej Kasprzyk
Magdalena Mucha
Justyna Filipek
Weronika Walasik
1870
2096
1842
1912
1800
1925
1600
1400
0

5



0
1
2
9
7
9
9
9
5
4
1
2
.
3
4
5
6
k+
k
k
II+
II+
I++
I
Bartosz Sowul
Marcin Pietruszewski
Adam Grabowski
Dawid Moćkun
Rafał Buraczewski
Katarzyna Murawko
Julia Murawko
2196
2121
2095
1721
1707
1859
1607
2
5
2

7

6
8
4
9
9
9
9
3 Dwójka Tomaszów Lubelski 31 54 4 HetMaN Szopienice Katowice 30½ 54
1
2
3
4
5
6
I
I
II+
I
I++
II
Marcin Bartoszek
Rafał Sikora
Marcin Molenda
Maciej Żądło
Sabina Jabłońska
Małgorzata Bębnik
1887
1838
1797
1782
1979
1457

5

7
7
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
II+
II+
I
II
Błażej Kaleta
Piotr Mucha
Piotr Karpacz
Bartłomiej Mazur
Natalia Graczyk
Katarzyna Pokrzywa
2119
1952
1787
1609
1779
1333





3
9
9
9
9
9
9
5 MOS Wieliczka 28 54 6 Śródmieście Wrocław 28½ 54
1
2
.
3
4
.
5
6
mf
I
I++
II+
II
II
I
II
Jan-Krzysztof Duda
Bartosz Ślęczka
Konrad Buś
Sebastian Krzemiński
Mikołaj Ryk
Jan Paweł Gawor
Marcelina Tracz
Michalina Dębowska
2421
1923
2048
1747
1563
1550
1686
1491
9
0
4


2
2
4
9
1
8
9
6
3
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
II+
II
I+
kmf
Filip Dowgird
Bartłomiej Mondrzycki
Franciszek Sernecki
Michał Hołownia
Joanna Korpalska
Agnieszka Dmochowska
2121
2056
1601
1503
1703
1782



4
5
7
9
9
9
9
9
9
7 Silesia Racibórz 24½ 54 8 Polonia II Wrocław 25 54
1
2
3
4
.
5
6
.
k
III
III
II
III
I
I+
III
Kacper Polok
Jan Młynarczyk
Viktor Gažík (SVK)
Kamil Kalinowski
Jacek Nitychoruk
Aleksandra Wieczorek
Veronika Gažíková (SVK)
Paulina Suchanek
2192
1492
2061
1473
1389
1701
1968
1296

0

3
1
½

9
7
9
7
4
5
9
4
1
2
3
4
5
6
I++
I+
I
II
I++
I
Szymon Kulaś
Komil Khamidov
Agata Dwilewicz
Łukasz Lipski
Urszula Grochocińska
Katarzyna Dwilewicz
2019
2090
1576
1494
1818
1581

6
1


9
9
9
9
9
9
9 JKSz MCKiS Jaworzno 21 54 10 Victoria Kielce 17 54
1
2
3
4
5
6
I++
II
II
II
II+
II
Mateusz Łapaj
Grzegorz Szolc
Marcin Rosicki
Krzysztof Erdmann
Matylda Rudol
Natalia Pluta
2037
1767
1669
1590
1451
1369

2

3
2
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I+
II
III
k
Aleksander Kaczmarek
Piotr Jędras
Michał Choina
Tomasz Szczepanowski
Joanna Byrka
2090
2002
1558
1600
1970
4
4

1

9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jan-Krzysztof Duda MOS Wieliczka 9 9
2 Piotr Mucha HetMaN Szopienice Katowice 9
3 Dawid Niekraś Hetman Koronny Trzebinia 9
4 Rafał Buraczewski
Maciej Żądło
Javena Hańcza Suwałki
Dwójka Tomaszów Lubelski
7 9
5 Sabina Jabłońska Dwójka Tomaszów Lubelski 7 9
6 Veronika Gažíková Silesia Racibórz 9
II liga
Borowice, 20 – 29 lipca 2012 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik
1 MTSz Mińsk Mazowiecki (↑) 17 22 Hetman Bydgoszcz 11
2 ŻKSz Żary (↑) 16 23 Carbo Gliwice 11
3 PSSz Pszczyna (↑) 15 24 Smecz Konin 11
4 Rodło Opole 15 25 SP 1 Brzozów 10
5 AZS Politechnika Śląska Gliwice 15 26 UKS Szachylice 10
6 Czternastka Warszawa 15 27 ChTSz Chorzów 10
7 Rotmistrz Grudziądz 14 28 Hetman Częstochowa 10
8 Na Pięterku Poznań 14 29 KKSz 1893 II Kraków 10
9 Śródmieście II Wrocław 14 30 Diagonala Imielin 10
10 Urania Krosno 14 31 Wieniawa Leszno 9
11 Miedź Legnica 13 32 Szach Wolsztyn 9
12 Gryf Szczecin 12 33 Fabryczna Wrocław (↓) 9
13 OTSz Ostrów Wielkopolski 12 34 MDK Otwock (↓) 9
14 Ognisko Rydułtowy 12 35 Strzybniczanka Tarnowskie Góry (↓) 8
15 Kornuty Gorlice 12 36 MDK Radom (↓) 8
16 Odrodzenie Kożuchów 12 37 64 Zielona Góra (↓) 8
17 Chrobry Gniezno 12 38 RKSz Rzeszów (↓) 7
18 UKS 21 Podlesie 12 39 Akademia Szachowa Gliwice (↓) 5
19 KTSz-W Kalisz 11 40 Polonia II Wrocław (↓) 5
20 SZS Cieszyn 11 41 Goniec Kluczbork (↓) 2
21 Pałac Młodzieży Katowice 11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Wandzik AZS Politechnika Śląska Gliwice 10 11
2 Paweł Musiałkiewicz
Jakub Chmielewski
Na Pięterku Poznań
Śródmieście II Wrocław
11
3 Witold Klepek
Wojciech Śmieszek
PSSz Pszczyna
Gryf Szczecin
11
4 Filip Janiszewski KTSz-W Kalisz 10½ 11
5 Maria Warchoł Na Pięterku Poznań 11 11
6 Joanna Burdzy Kornuty Gorlice 10 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close