Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2011

31. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2010 | 2011 | 2013
Grupa A
Mielno, 26 marca – 3 kwietnia 2011
System dwukołowy, 5 szachownic 1 2 3 4 5 6
1  Warmia i Mazury Olsztyn 2 3 4 16 32½
2  Syrenka Warszawa 3 3 2 3 4 14 29½
3  Ikar Lublin 2 2 3 2 3 3 12 27
4  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 2 3 2 3 4 9 24½
5  Lajkonik Kraków ½ 1 ½ 2 3 6 18½
6  Tęcza Poznań 1 2 1 2 3 18

Sędzia główny: Małgorzata Napierała
Sędzia asystent: Leon Mikłosik

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mce
1  Warmia i Mazury Olsztyn 2 4 5 7 9 11 13 13 14 16 1
2  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 1 1 3 3 5 6 6 8 9 9 4
3  Syrenka Warszawa 2 4 5 7 8 8 10 12 13 14 2
4  Ikar Lublin 0 2 4 4 4 6 8 9 10 12 3
5  Lajkonik Kraków 1 1 1 2 2 3 3 4 6 6 5
6  Tęcza Poznań 0 0 0 1 2 2 2 2 2 3 6
Składy drużyn (na V szachownicy kobieta lub junior)
1 Warmia i Mazury Olsztyn 32½ 50 2 Syrenka Warszawa 29½ 50
1
2
3
4
.
5
I
I
k+
mf
I+
I+
Łukasz Iwańcio
Bernard Olejnik
Ryszard Suder
Tadeusz Żółtek
Andrzej Migala
Piotr Renkowski
2017
1886
2226
2158
2078
1950
2
½

6

9
4
6
10
10
10
10
1
2
3
4
.
5
I
mm
mf
I
mf
II
Edward Stankiewicz
Piotr Dukaczewski
Rafał Gunajew
Paweł Hagner
Teresa Dębowska
Adam Czajkowski
1922
2312
2281
1767
1848
1802
5



½
10
9
10
8
3
10
3 Ikar Lublin 27 50 4 Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 24½ 50
1
2
3
4
.
5
I
m
I++
k
I++
III
Bartosz Pawelec
Tadeusz Lipski
Zenon Gosek
Zdzisław Wojcieszyn
Marian Kowalczyk
Przemysław Siedlanowski
2044
2040
2067
2059
1984
1600
8

5

2
2
10
10
9
8
3
10
1
2
3
4
.
5
II
k+
I++
II
II
II
Grzegorz Bzowski
Jacek Stachańczyk
Dawid Falkowski
Damian Baryła
Łukasz Baryła
Elżbieta Sobótka
1719
2298
2051
1800
1836
1562
2

6
½
3
8
10
10
2
10
10
5 Lajkonik Kraków 18½ 50 6 Tęcza Poznań 18 50
1
2
3
4
5
k
I
I
II+
III
Jacek Ruszczycki
Zdzisław Żarow
Jan Zaleski
Antoni Gastoł
Tomasz Guzik
1959
1955
1880
1701
1600

3


4
10
10
10
10
10
1
2
3
4
.
5
II
k
I
I
kmf
IV
Jerzy Wietecki
Marek Maćkowiak
Bogdan Rutkowski
Kazimierz Krajewski
Anna Stolarczyk
Dawid Myrcha
1800
2177
1811
1968
2014
1400
0

½
3
5
1
4
10
9
10
7
10
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Marek Maćkowiak Tęcza Poznań 10
2 Jacek Stachańczyk
Ryszard Suder
Jutrzenka Dąbrowa Górnicza
Warmia i Mazury Olsztyn
10
3 Rafał Gunajew Syrenka Warszawa 10
4 Zdzisław Wojcieszyn Ikar Lublin  8
5 Piotr Renkowski Warmia i Mazury Olsztyn 9 10
Grupa B
Mielno, 26 marca – 3 kwietnia 2011
System dwukołowy, 5 szachownic 1 2 3 4 5 6
1  Jantar Gdańsk 3 3 3 2 4 4 5 4 5 18 37½
2  Podkarpacie Przemyśl 2 2 3 4 5 5 15 35
3  Zryw Słupsk 2 3 2 4 4 5 12 31
4  Łuczniczka Bydgoszcz 1 1 2 3 4 3 5 11 27½
5  Bryza Szczecin 0 1 1 0 1 ½ 1 2 3 3 4 12½
6  Świętokrzyski Klub Kultury Fizycznej 0 ½ ½ 0 1 0 0 ½ 1 1 0

Sędzia główny: Małgorzata Napierała
Sędzia asystent: Leon Mikłosik

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mce
1  Podkarpacie Przemyśl 0 2 4 6 8 8 10 12 13 15 2
2  Bryza Szczecin 2 2 2 2 2 4 4 4 4 4 5
3  Łuczniczka Bydgoszcz 1 3 3 5 5 7 9 9 11 11 4
4  Zryw Słupsk 1 1 3 3 5 5 7 9 10 12 3
5  Świętokrzyski Klub Kultury Fizycznej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
6  Jantar Gdańsk 2 4 6 8 10 12 12 14 16 18 1
Składy drużyn (na V szachownicy kobieta lub junior)
1 Jantar Gdańsk 37½ 50 2 Podkarpacie Przemyśl 35 50
1
2
3
4
.
5
I+
I
I
II
I
bk
Janusz Jeleń
Eugeniusz Rutkowski
Bronisław Hornik
Władysław Kardasz
Jerzy Dzióbek
Paweł Kardasz
2043
1832
1871
1846
1823
1000
10

4


10
10
10
6
10
4
10
1
2
3
4
5
I
I
I+
II+
III
Henryk Krynicki
Józef Cebula
Mariusz Król
Andrzej Jagieła
Dariusz Trybus
2000
1883
2024
1800
1600
5
7
9
6
8
10
10
10
10
10
3 Zryw Słupsk 31 50 4 Łuczniczka Bydgoszcz 27½ 50
1
2
3
4
5
I
I++
I
II
III
Stanisław Huzarski
Roman Staruch
Zygmunt Myszka
Tadeusz Gryglewicz
Kacper Basiak
2000
1950
1944
1800
1600
5
8


6
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
I
I
I
I
bk
Michał Wolański
Andrzej Sargalski
Emil Przewoźnik
Józef Wyrzykowski
Jakub Olejnik
1966
1919
2060
1792
1000

7


4
10
10
10
10
10
5 Bryza Szczecin 12½ 50 6 Świętokrzyski Klub Kultury Fizycznej 50
1
2
3
4
5
I
I
I
I
Jan Walczak
Zbigniew Bomba
Jan Salamon
Andrzej Haciuk
. vacat
1774
1807
1855
2000



3
0
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
I
II
II
II
Janusz Stolarski
Adam Zakrzyński
Władysław Hudziec
Janusz Żydek
. vacat
1690
1800
1800
1800
0
2
1

0
10
10
10
10
10
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Janusz Jeleń Jantar Gdańsk 10 10
2 Roman Staruch Zryw Słupsk 8 10
3 Mariusz Król Podkarpacie Przemyśl 9 10
4 Władysław Kardasz
Tadeusz Gryglewicz
Jantar Gdańsk
Zryw Słupsk
10
5 Paweł Kardasz Jantar Gdańsk 10 10

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close