Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2014

33. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2013 | 2014 | 2015
I liga
 Wągrowiec, 28 listopada – 7 grudnia 2014
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Ikar Lublin 4 3 3 4 4 16 29
2  Syrenka Warszawa 2 2 3 2 4 4 15 26½
3  Warmia i Mazury Olsztyn 2 3 3 2 3 14 23
4  Atut Nysa 0 2 2 3 3 12 20
5  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 1 1 1 2 2 2 4 9 18
6  Łuczniczka Bydgoszcz 1 2 ½ 1 2 3 2 3 7 16
7  Tęcza Poznań 0 0 1 1 2 2 2 3 7 13½
8  Zryw Słupsk ½ ½ 2 1 4 5 15
9  Jantar Gdańsk ½ ½ ½ 2 2 2 0 3 10½
10  Podkarpacie Przemyśl 0 0 1 0 1 1 2

Sędzia główny: Zygmunt Wielecki
Sędzia asystent: Stefan Polny
Organizator: Józefa Spychała

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Syrenka Warszawa 1 3 4 6 8 9 11 13 15 2
2  Tęcza Poznań 2 2 3 3 4 4 4 6 7 7
3  Warmia i Mazury Olsztyn 2 4 5 7 9 11 11 13 14 3
4  Jantar Gdańsk 0 1 1 1 2 2 3 3 3 9
5  Ikar Lublin 2 4 6 8 8 10 12 14 16 1
6  Atut Nysa 0 2 4 5 7 8 10 10 12 4
7  Zryw Słupsk 2 2 2 2 2 4 4 4 5 8
8  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 0 1 1 2 4 6 8 8 9 5
9  Podkarpacie Przemyśl 0 0 2 2 2 2 2 2 2 10
10  Łuczniczka Bydgoszcz 1 1 2 4 4 4 5 7 7 6
Składy drużyn (na IV szachownicy kobieta lub junior)
1 Ikar Lublin 29 36 2 Syrenka Warszawa 26½ 36
1
2
3
4
I++
k
I
II
Bartosz Pawelec
Zdzisław Wojcieszyn
Stanisław Niećko
Rafał Bojczewski
2047
1963
1825
1423
7
6
7
9
9
9
9
9
1
2
3
4
mm
I++
I
mf
Piotr Dukaczewski
Michał Wolański
Paweł Hagner
Teresa Dębowska
2307
1973
1737
1710

5
5
8
9
9
9
9
3 Warmia i Mazury Olsztyn 23 36 4 Atut Nysa 20 36
1
2
3
4
k+
mf
I
I
Ryszard Suder
Tadeusz Żółtek
Bernard Olejnik
Joanna Malcer
2146
2149
1826
1688


6
6
9
9
9
9
1
2
3
.
4
I++
I
II
I
II
Piotr Kulpiński
Tadeusz Traczyk
Dominik Kasperczyk
Sylwester Barnowski
Beata Kasperczyk
1939
1836
1735
1854
1453
3

1
7
8
9
2
8
9
5 Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 18 36 6 Łuczniczka Bydgoszcz 16 36
1
2
3
4
mf
I++
II+
bk
Jacek Stachańczyk
Dawid Falkowski
Grzegorz Bzowski
Oskar Sówka
2324
2077
1617
1000

7

1
9
9
9
9
1
2
3
.
4
II
I+
I
I
III
Edward Skiera
Andrzej Sargalski
Józef Wyrzykowski
Kazimierz Zieliński
Alicja Muller
1548
1922
1706
2000
1400

7

0
3
8
9
9
1
9
7 Tęcza Poznań 13½ 36 8 Zryw Słupsk 15 36
1
2
3
.
4
k
II
I
III
I
Marek Maćkowiak
Jerzy Wietecki
Bogdan Rutkowski
Łukasz Kizym
Józefa Spychała
2167
1800
1753
1600
1468

1

1
6
8
7
6
9
1
2
3
4
I
I++
I
V
Stanisław Huzarski
Roman Staruch
Zygmunt Myszka
Wojciech Wabiszczewicz
1844
1922
1946
1200
3

4
9
9
9
9
9 Jantar Gdańsk 10½ 36 10 Podkarpacie Przemyśl 36
1
2
3
.
4
II+
I
I
I
bk
Mieczysław Kaciotys
Władysław Kardasz
Jerzy Dziobek
Roman Kulik
Barbara Wentowska
1787
1773
1748
1804
1000
½

4
1
9
9
7
2
9
1
2
3
.
4
I+
I
II+
II
bk
Henryk Krynicki
Józef Cebula
Andrzej Jagieła
Marian Inglot
Amelia Balińska
1811
1799
1900
1484
1000

2
2
0
0
8
9
9
1
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Piotr Dukaczewski Syrenka Warszawa 9
2 Andrzej Sargalski
Dawid Falkowski
Łuczniczka Bydgoszcz
Jutrzenka Dąbrowa Górnicza
7 9
3 Sylwester Barnowski Atut Nysa 7 8
4 Rafał Bojczewski Ikar Lublin 9 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close