Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2015

34. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2014 | 2015 | 2016
I liga
 Wągrowiec, 11 – 20 listopada 2015
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Warmia i Mazury Olsztyn 2 2 3 4 4 3 16 27½
2  Syrenka Warszawa 2 2 2 3 15 26½
3  Tęcza Poznań 2 2 3 2 3 2 14 21½
4  Ikar Lublin 2 2 3 4 4 12 24
5  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza ½ ½ 1 2 2 1 3 3 3 8 16
6  Atut Nysa 1 1 2 2 ½ 8 15½
7  Łuczniczka Bydgoszcz 0 ½ 1 1 3 2 7 15
8  Zryw Słupsk ½ ½ 2 0 1 2 3 6 13
9  Lajkonik Kraków 0 ½ ½ 1 2 2 4 11½
10  Jantar Gdańsk 1 ½ 0 1 1 0

Sędzia główny: Stefan Polny
Sędzia asystent: Zygmunt Wielecki
Organizator: Józefa Spychała

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Warmia i Mazury Olsztyn 1 3 5 7 9 11 13 15 16 1
2  Jantar Gdańsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
3  Lajkonik Kraków 1 1 1 3 3 3 4 4 4 9
4  Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 1 3 3 3 5 7 7 7 8 5
5  Łuczniczka Bydgoszcz 2 2 2 2 2 4 5 7 7 7
6  Atut Nysa 0 0 0 2 3 3 5 7 8 6
7  Ikar Lublin 1 3 5 6 8 8 8 10 12 4
8  Zryw Słupsk 1 1 3 3 3 3 4 4 6 8
9  Tęcza Poznań 2 4 6 8 9 11 12 13 14 3
10  Syrenka Warszawa 1 3 5 6 8 10 12 13 15 2
Składy drużyn (na IV szachownicy kobieta lub junior)
1 Warmia i Mazury Olsztyn 27½ 36 2 Syrenka Warszawa 26½ 36
1
2
3
.
4
k+
mf
k+
I
I
Ryszard Suder
Tadeusz Żółtek
Marcin Chojnowski
Bernard Olejnik
Joanna Malcer
2116
2115
2015
1828
1614


8
½
6
9
8
9
1
9
1
2
3
4
mm
I++
I
mf
Piotr Dukaczewski
Michał Wolański
Paweł Hagner
Teresa Dębowska
2261
1954
1695
1756
8
7

8
9
9
9
9
3 Tęcza Poznań 21½ 36 4 Ikar Lublin 24 36
1
2
3
4
.
II
k
III
kmf
I
Jerzy Wietecki
Marek Maćkowiak
Łukasz Kizym
Anna Stolarczyk
Józefa Spychała
1649
2143
1600
1981
1468
0

2

5
9
6
7
9
1
2
3
4
k
k
I+
III
Bartosz Pawelec
Zdzisław Wojcieszyn
Stanisław Niećko
Przemysław Siedlanowski
2104
1947
1868
1600
6
4

9
9
9
9
5 Jutrzenka Dąbrowa Górnicza 16 36 6 Atut Nysa 15½ 36
1
2
3
4
mf
I++
II+
IV
Jacek Stachańczyk
Dawid Falkowski
Grzegorz Bzowski
Paulina Baj
2240
2017
1581
1250


3
1
9
9
9
9
1
2
3
4
I++
I
I
II
Piotr Kulpiński
Tadeusz Traczyk
Sylwester Barnowski
Barbara Gołębiowska-Fryga
1922
1853
1873
1600

4
5
3
9
9
9
9
7 Łuczniczka Bydgoszcz 15 36 8 Zryw Słupsk 13 36
1
2
3
4
I++
I
I
III
Andrzej Sargalski
Emil Przewoźnik
Józef Wyrzykowski
Jakub Olejnik
1911
1868
1620
1600
4

5
9
9
9
9
1
2
3
4
I
I++
I
IV
Stanisław Huzarski
Roman Staruch
Zygmunt Myszka
Wojciech Wabiszczewicz
1843
1925
1898
1400
2
4
3
4
9
9
9
9
9 Lajkonik Kraków 11½ 36 10 Jantar Gdańsk 36
1
2
3
.
4
I
k
I
II+
Zdzisław Żarow
Jacek Ruszczycki
Wiktor Szydłowski
Józef Korycki
. vacat
1874
1884
1785
1646
3


½
0
8
9
8
2
9
1
2
3
4
II+
I
I
I
Ryszard Lipiński
Władysław Kardasz
Roman Kulik
Krystyna Perszewska
1900
1766
1806
1563
0


9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Piotr Dukaczewski Syrenka Warszawa 8 9
2 Marek Maćkowiak Tęcza Poznań 9
3 Marcin Chojnowski Warmia i Mazury Olsztyn 8 9
4 Przemysław Siedlanowski Ikar Lublin 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close