Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2018

37. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2017 | 2018 | 2019
I liga
Wągrowiec, 8 – 18 listopada 2018
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Syrenka Warszawa 3 3 4 4 18
2  Warmia i Mazury Olsztyn 3 3 4 16
3  Tęcza Poznań 1 1 2 3 13 23½
4  Ikar Lublin 1 2 3 3 3 3 3 13 22
5  Atut Nysa ½ 1 1 2 9
6  Lajkonik Kraków ½ ½ 0 ½ 3 8
7  Jantar Gdańsk ½ ½ ½ 2 3 3 5 14
8  Łuczniczka Bydgoszcz 0 ½ ½ 1 2 2 2 5 12
9  Omega Łódź 0 1 1 1 1 2 3
10  Podkarpacie Przemyśl (↓) 0 ½ ½ 1 1 0

Sędzia główny: Małgorzata Napierała

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Omega Łódź 0 0 0 2 2 2 2 3 3 9
2  Atut Nysa 0 2 4 4 6 8 8 8 9 5
3  Ikar Lublin 2 2 4 6 8 10 12 12 13 4
4  Podkarpacie Przemyśl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
5  Lajkonik Kraków 0 0 2 2 4 4 4 6 8 6
6  Warmia i Mazury Olsztyn 2 4 6 8 8 10 12 14 16 2
7  Tęcza Poznań 2 4 4 6 8 8 10 12 13 3
8  Łuczniczka Bydgoszcz 0 2 2 2 2 3 3 4 5 8
9  Syrenka Warszawa 2 4 6 8 10 12 14 16 18 1
10  Jantar Gdańsk 2 2 2 2 2 3 5 5 5 7
Składy drużyn (na IV szachownicy kobieta lub junior)
1 Syrenka Warszawa 29½ 36 2 Warmia i Mazury Olsztyn 27 36
1
2
3
.
4
mm
mm
I++
I
mf
Jacek Stachańczyk
Piotr Dukaczewski
Michał Wolański
Paweł Hagner
Teresa Dębowska
2188
2229
1876
1687
1721
6
7
7

8
8
8
9
2
9
1
2
3
4
k+
k+
mf
I
Marcin Chojnowski
Ryszard Suder
Tadeusz Żółtek
Joanna Malcer
2066
2053
2095
1538
8
7

9
9
9
9
3 Tęcza Poznań 23½ 36 4 Ikar Lublin 22 36
1
2
3
4
.
I++
I+
I++
kmf
I
Marian Kowalczyk
Stanisław Niećko
Marek Pociejowski
Anna Stolarczyk
Józefa Spychała
1946
1795
1886
1947
1420

4
4

8
7
6
9
6
1
2
3
4
k
m
k
.
Bartosz Pawelec
Tadeusz Lipski
Zdzisław Wojcieszyn
.vacat
1978
1789
1904
.
8


0
9
9
9
9
5 Atut Nysa 17 36 6 Lajkonik Kraków 13½ 36
1
2
3
.
4
II
II+
I
I
II
Henryk Zapaśnik
Rajmund Filipiak
Sylwester Barnowski
Tadeusz Traczyk
Barbara Gołębiowska-Fryga
1648
1693
1776
1811
1263
0


5
4
1
9
8
9
9
1
2
3
.
4
k
I
II+
I
.
Jacek Ruszczycki
Paweł Wodas
Mirosław Kopiec
Wiktor Szydłowski
.vacat
1859
1793
1705
1724
.
4
4

2
0
7
8
7
5
9
7 Jantar Gdańsk 14 36 8 Łuczniczka Bydgoszcz 12 36
1
2
3
.
4
II
II
I
II+
I
Józef Jaworski
Lucjan Czyż
Józef Żełajtys
Mieczysław Kaciotys
Krystyna Perszewska
1800
1800
1704
1668
1449
1
0

4
6
4
9
8
9
1
2
3
.
4
III
I++
I
II
II
Jan Łazuka
Andrzej Sargalski
Józef Wyrzykowski
Edward Skiera
Fabian Spionkowski
1274
1840
1642
1442
1302
0
5
1
0
6
3
9
9
6
9
9 Omega Łódź 11½ 36 10 Podkarpacie Przemyśl 9 36
1
2
3
.
4
I
II+
II
II
III
Ryszard Grzywacz
Tomasz Pawlik
Kazimierz Bińkowski
Zbigniew Czarnecki
Eugenia Wewersowicz
1704
1658
1567
1299
1400



0
2
8
9
8
2
9
1
2
3
4
II
II
I
II
Marian Inglot
Stanisław Białas
Andrzej Jagieła
Elżbieta Jagieła
1410
1465
1737
1412
½
0
3
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Marcin Chojnowski
Bartosz Pawelec
Warmia i Mazury Olsztyn
Ikar Lublin
8 9
2 Piotr Dukaczewski Syrenka Warszawa 7 8
3 Tadeusz Żółtek
Zdzisław Wojcieszyn
Warmia i Mazury Olsztyn
Ikar Lublin
9
4 Teresa Dębowska Syrenka Warszawa 8 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji.
Akceptuję