Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2017

36. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2016 | 2017 | 2018
I liga
Wągrowiec, 13 – 23 października 2017
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Warmia i Mazury Olsztyn 2 3 3 3 4 17
2  Ikar Lublin 2 4 2 3 14
3  Syrenka Warszawa 2 3 3 13
4  Tęcza Poznań 1 2 2 4 3 3 12
5  Podkarpacie Przemyśl ½ 2 ½ 3 2 1 8 16½
6  Łuczniczka Bydgoszcz 1 0 0 3 8 15½
7  Jantar Gdańsk 1 ½ 1 1 2 2 4 6 15½
8  Atut Nysa 0 2 1 1 2 2 2 6 15
9  Lajkonik Kraków ½ ½ 3 2 2 2 5
10  Zryw Słupsk 1 1 ½ 1 0 ½ 2 1

Sędzia główny: Witalis Sapis
Sędzia asystent: Zygmunt Wielecki
Organizator: Józefa Spychała

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Syrenka Warszawa 2 4 4 6 8 9 11 13 13 3
2  Tęcza Poznań 1 1 3 4 6 8 8 10 12 4
3  Podkarpacie Przemyśl 0 0 2 3 5 7 7 7 8 5
4  Zryw Słupsk 0 0 0 0 0 0 0 1 1 10
5  Lajkonik Kraków 0 1 1 1 1 1 3 4 5 9
6  Warmia i Mazury Olsztyn 2 4 6 8 10 11 13 15 17 1
7  Atut Nysa 2 3 3 4 4 5 5 5 6 8
8  Łuczniczka Bydgoszcz 2 4 6 6 8 8 8 8 8 6
9  Ikar Lublin 1 3 5 7 7 8 10 12 14 2
10  Jantar Gdańsk 0 0 0 1 1 3 5 5 6 7
Składy drużyn (na IV szachownicy kobieta lub junior)
1 Warmia i Mazury Olsztyn 27 36 2 Ikar Lublin 23½ 36
1
2
3
.
4
k+
k+
mf
I++
I
Marcin Chojnowski
Ryszard Suder
Tadeusz Żółtek
Andrzej Migala
Joanna Malcer
2099
2061
2121
2025
1611
5


5
5
6
8
6
7
9
1
2
3
4
III
k
k
II
Adam Tyszkiewicz
Zdzisław Wojcieszyn
Bartosz Pawelec
Mateusz Bojczewski
1506
1913
1974
1537

4
8
9
9
9
9
9
3 Syrenka Warszawa 22 36 4 Tęcza Poznań 21½ 36
1
2
3
.
4
mm
I++
I
I
II+
Jacek Stachańczyk
Michał Wolański
Paweł Hagner
Edward Stankiewicz
Alicja Jakimczuk
2196
1923
1711
1834
1270




3
9
9
6
3
9
1
2
3
.
4
I+
k
I++
I++
I
Stanisław Niećko
Marek Maćkowiak
Marian Kowalczyk
Marek Pociejowski
Józefa Spychała
1822
2068
1955
1896
1479

5


7
6
9
6
6
9
5 Podkarpacie Przemyśl 16½ 36 6 Łuczniczka Bydgoszcz 15½ 36
1
2
3
.
4
II
I+
I
II+
II
Janusz Gaweł
Henryk Krynicki
Józef Cebula
Andrzej Jagieła
Elżbieta Jagieła
1549
1715
1722
1661
1486
1


5
4
6
8
9
9
1
2
3
.
4
III
I++
I
I
III
Jan Łazuka
Andrzej Sargalski
Emil Przewoźnik
Józef Wyrzykowski
Fabian Spionkowski
1289
1811
1772
1652
1081
0
3


3
6
9
9
9
7 Jantar Gdańsk 15½ 36 8 Atut Nysa 15 36
1
2
3
4
I
I
II+
I
Józef Żełajtys
Bronisław Hornik
Mieczysław Kaciotys
Krystyna Perszewska
1675
1807
1677
1508


3
9
9
9
9
1
2
3
.
4
I
I++
I
II+
II
Sylwester Barnowski
Piotr Kulpiński
Tadeusz Traczyk
Rajmund Filipiak
Leonarda Liszewska
1835
1859
1820
1713
1349

2
4
3
6
5
9
7
9
9 Lajkonik Kraków 14½ 36 10 Zryw Słupsk 9 36
1
2
3
.
4
k
I
I
II
.
Jacek Ruszczycki
Zdzisław Żarow
Wiktor Szydłowski
Kazimierz Bińkowski
.vacat
1915
1640
1710
1559


3

0
8
7
6
6
9
1
2
3
4
I
I++
II+
bk
Werner Mettel
Roman Staruch
Tadeusz Gryglewicz
Krystyna Pękała
1793
1911
1647
1000
2


2
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jacek Stachańczyk Syrenka Warszawa 9
2 Ryszard Suder Warmia i Mazury Olsztyn 8
3 Bartosz Pawelec Ikar Lublin 8 9
4 Mateusz Bojczewski Ikar Lublin 9 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close