Memoriał Akiby Rubinsteina 1999

36. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 16 – 26 sierpnia 1999
1998 | 1999 | 2000

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Loek van Wely NED 2629 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 1 7
2 am Michaił Gurewicz BEL 2643 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1
3 am Aleksander Oniszczuk UKR 2657 ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ 1 1 6
4 am Wadim Miłow SUI 2626 ½ ½ 0 1 1 0 ½ ½ 1 5
5 am Igor Chenkin GER 2633 ½ ½ ½ 0 ½ 1 0 ½ 1
6 am Robert Kempiński 2549 0 0 1 0 ½ 0 1 1 ½ 4
7 am Emil Sutowski ISR 2587 0 0 0 1 0 1 1 1 0 4
8 am Aleksander Rustemow RUS 2573 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ ½
9 am Dmitrij Bunzmann GER 2596 0 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 1
10 am Tomasz Markowski 2557 0 0 0 0 0 ½ 1 ½ 0 2

Sędzia główny: Franciszek Jankowski
Dyrektor turnieju: Mirosław Sośnicki

Turniej PZU SA open A
system szwajcarski, 10 rund, 147 zawodników, wyniki
1 mm Gamil Agamaliew AZE 2478
2 mm Wadym Małachatko UKR 2537
3 am Aleksander Waulin RUS 2492
4 am Aleksander Poluljachow RUS 2554
5 Leonid Kernazicki UKR 2438
6 am Jewgienij Najer RUS 2562
7 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2525
8 Artur Jakubiec 2453 7
9 mm Jurij Zezulkin BLR 2478 7
10 mm Mirosław Grabarczyk 2484 7
11 am Walerij Filippow RUS 2605 7
12 am Michaił Brodski UKR 2512 7
13 am Siergiej Bieszukow RUS 2506 7
14 Rasuł Ibrachimow AZE 2396 7
15 Paweł Eljanow UKR 2447
16 mm Ołeksandr Moisejenko UKR 2501
17 mm Jewhen Mirosznyczenko UKR 2483
18 Siergiej Siwocho RUS 2434
19 mm Aleksander Czerwoński 2426
20 mm Aleksander Motylew RUS 2532
21 Michael Richter GER 2410
22 am Šarūnas Šulskis LTU 2521
23 Andrij Tobak UKR 2421
24 mm Siergiej Wokariew RUS 2469
25 mm Olli Salmensuu FIN 2443
26 mm Bogdan Grabarczyk 2375
najlepsze kobiety
42 mm Magdalena Kludacz 2217
59 mm Viktorija Čmilytė LTU 2354
68 mm Barbara Grabarska 2293 5
Przegląd Sportowy open B
system szwajcarski, 10 rund, 216 zawodników, wyniki
1 Piotr Polkowski 2184 9
2 Michaił Kołkin UKR 2175
3 Dmitrij Isakow RUS 2000 8
4 Grzegorz Dąbrowski 2173 8
5 Robert Wieczorek 2163 8
6 Monika Aksiuczyc 2198

FWP open C
system szwajcarski, 9 rund, 166 zawodników, wyniki
1 Waldemar Maciejewski 1800 8
2 Jurij Beliczenko UKR 1800
3 Nikołaj Aliawdin BLR 1800 7
4 Piotr Rychlik 1800 7
5 Marta Szydłowska 1800 7
6 Wiesław Dzieczkaniec 1800

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close