Memoriał Akiby Rubinsteina 2000

37. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 16 – 26 sierpnia 2000
1999 | 2000 | 2001
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Boris Gelfand ISR 2681 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1
2 am Aleksiej Szyrow ESP 2746 0 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 6
3 am Loek van Wely NED 2643 ½ 0 1 1 ½ ½ ½ 1 1 6
4 am Wasyl Iwanczuk UKR 2719 ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ ½ 1 5
5 am Michał Krasenkow 2702 ½ 0 0 ½ 1 1 0 1 1 5
6 am Tomasz Markowski 2568 ½ 0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ ½ 4
7 am Zoltán Almási HUN 2668 ½ ½ ½ 0 0 ½ 1 0 1 4
8 am Siergiej Mowsesjan SVK 2666 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ 1 4
9 am Piotr Swidler RUS 2689 0 ½ 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½
10 am Aleksiej Fiodorow BLR 2646 0 0 0 0 0 ½ 0 0 ½ 1

Sędzia główny: Czesław Szmigielski
Dyrektor turnieju: Mirosław Sośnicki

Turniej TP SA open A
 system szwajcarski, 10 rund, 182 zawodników
1 mm Paweł Eljanow UKR 2487 8
2 mm Spartak Wysoczyn UKR 2511
3 am Michaił Brodski UKR 2532
4 am Bartosz Soćko 2528
5 am Edvins Kengis LAT 2589
6 mm Serhij Fedorczuk UKR 2408
7 Nazar Firman UKR 2361
8 mm Mirosław Grabarczyk 2495
9 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2548 7
10 mm Aidas Labuckas LTU 2318 7
11 mm Władimir Barski RUS 2409 7
12 am Aloyzas Kveinys LTU 2522 7
13 mm Wadym Szyszkin UKR 2415 7
14 am Robert Kempiński 2522 7
15 am Wiaczesław Dydyszko BLR 2525 7
16 am Wadym Małachatko UKR 2564 7
17 mf Leonid Gorin RUS 2413 7
18 mm Jewhen Mirosznyczenko UKR 2509 7
19 mm Paweł Jaracz 2511 7
20 am Lubomir Michalec UKR 2479
21 mm Eduard Andriejew UKR 2433
22 mm Jewgienij Ragozin RUS 2489
23 mm Vytautas Šlapikas LTU 2430
24 mm Nikołaj Włassow RUS 2455
25 mm Rauf Gadjily AZE 2413
26 Radosław Jedynak 2298
27 am Jurij Zezulkin BLR 2529
28 Rauf Mamedow AZE 2230
29 am Petr Hába CZE 2497
30 mm Władimir Baburin UKR 2379
31 mf Mirosław Maciejewski 2330
32 Marcin Szeląg 2436
Turniej TP SA open B
 system szwajcarski, 10 rund, 306 zawodników
1 Walentin Włassow RUS 1970
2 Waldemar Męczyński 2169
3 Michaił Kołkin UKR 2189 8
4 Michał Adamski 2092 8
5 Adam Plich 2096 8
6 Mirosław Gawroński 2130 8

Turniej TP SA open C
 system szwajcarski, 9 rund, 186 zawodników
1 Radosław Hetman 1800
2 Tomasz Majewski 1800
3 Maciej Andrejczuk 1800 7
4 Jarosław Niewiadomski 1800 7
5 Krzysztof Oracz 1800 7
6 Camaladdin Bahłulow AZE 1800 7

Turniej TP SA open D
 system szwajcarski, 9 rund, 151 zawodników
1 Paweł Nowak 2000
2 Maciej Kukawski 1800 7
3 Krzysztof Łapiński 1800 7
4 Siergiej Baraniuk UKR 1800 7
5 Janusz Łopusiewicz 2063 7
6 Jacek Tomczak 2000 7

Partie

Mistrzowska strategia

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close