Memoriał Akiby Rubinsteina 2010

46. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 19 – 28 sierpnia 2010
2009 | 2010 | 2011

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 41 zawodników, wyniki
1 mm Kacper Piorun 2545
2 mf Zbigniew Strzemiecki 2395
3 mf Mateusz Kołosowski 2308 7
4 k Paweł Łaszewicz 2221 7
5 am Vidmantas Mališauskas LTU 2516
6 m Daniel Sadzikowski 2309
7 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2543
8 am Mirosław Grabarczyk 2466 6
9 mf Boris Furman RUS 2237 6
10 I++ Łukasz Kumor 2143 6
11 mf Bartosz Koćwin 2267 6
12 k Andrzej Bętkowski 2169 6
13 I++ Paweł Szumilas 2223
14 m Aleksander Dobrowolski 2328
15 k Bartosz Siembab 2276
16 k+ Dariusz Bieliński 2249
17 I++ Sebastian Malec 2108
18 I++ Jan Musiałkiewicz 2109
19 I++ Radosław Szusterowski 2042
20 mf Marlena Chlost 2163 5
21 I+ Łukasz Licznerski 2024 5
22 I++ Artur Czyż 2061 5
23 I Piotr Dzieczkaniec 1994 5
24 I++ Luiza Tomaszewska 1968
25 k Malvina Chrząszcz 2032
26 I Paweł Musiałkiewicz 1920
27 k Paweł Panas 2194
28 k+ Józef Litwin 2189
29 I Komil Khamidov 1938
30 I+ Tomasz Klepaczka 2108
31 mf Wiesław Janocha 2304
32 k Marek Szmyd 2071
33 II Robert Kacprzak 1923 4
34 I++ Piotr Rychlik 2114 4
35 I+ Damian Lewtak 2008
36 II Janusz Żochowski 1936
37 II+ Przemysław Piotrowski 1875
38 I Janusz Górecki 1932
39 I+ Władysław Kuciel 2088 3
40 I Adam Nojszewski 1960 3
41 I Andrzej Rakowiecki 2015
Turniej open B
system szwajcarski, 9 rund, 153 zawodników, wyniki
1 I+ Bartosz Nowicki 2067
2 I++ Michał Solnicki 2084 7
3 I Jan Budziński 1881 7
4 I Aleksander Łukasiewicz 1905 7
5 I+ Dariusz Gromczak 2052
6 I Konrad Gawiec 1817

Turniej open C (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 53 zawodników, wyniki
1 II Tomasz Szeglowski 1645 8
2 II Patryk Mrozowski 1800
3 III Konrad Jastrzębski 1600
4 II Filip Janiszewski 1543
5 II Joanna Burdzy 1600
6 II Karolina Szeglowska 1469 6

Turniej open D (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 68 zawodników, wyniki
1 II Miłosz Szpar 1800 8
2 II Aleksy Kozakow 1404
3 III Maksymilian Bogut 1600 7
4 II+ Paulina Pędrak 1600
5 III Tomasz Rosiak 1423
6 III Marcin Dróbka 1600 6

Turniej open E (seniorzy)
system szwajcarski, 10 rund, 46 zawodników, wyniki
1 mf Julian Gralka 2287 8
2 k Stanisław Szczepaniec 2077 8
3 k Władysław Koc 2182
4 k Jan Widera 2040
5 k Władysław Drążek 2070
6 mf Władysław Pojedziniec 2207

Sędziowie główni openów: Zenon Chojnicki (A, E), Ryszard Królikowski (B) i Rafał Siwik (C, D)
Dyrektorzy turnieju: Marek Mazurkiewicz i Rafał Siwik

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close