Memoriał Akiby Rubinsteina 2011

47. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 19 – 28 sierpnia 2011
2010 | 2011 | 2012
    am = 6½, mm = 5
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 0  
                               
1 mm Aleksander Hnydiuk   2432 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 ½ 1
2 mm Marcin Tazbir   2520 ½ 1 ½ ½ ½ 0 1 ½ 1
3 mm Marcin Sieciechowicz   2454 ½ 0 ½ ½ ½ 1 1 ½ 1
4 mf Mateusz Kołosowski   2408 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1
5 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2455 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 5
6 am Wadym Szyszkin UKR 2457 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 0 5
7 mf Daniel Sadzikowski   2388 0 1 0 ½ ½ 0 ½ 1 1
8 mm Pavel Šimáček CZE 2470 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 1 1
9 am Ilmārs Starostits LAT 2500 ½ ½ ½ 0 ½ 0 0 0 0 2
10 m Paweł Stoma   2322 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2

Sędzia główny: Rafał Siwik
Wyniki: ChessArbiter

Grupa B
system szwajcarski, 9 rund, 73 zawodników, wyniki
1 mf Michał Rudolf   2384 7
2 mf Boris Furman RUS 2262 7
3 I++ Piotr Goluch   2155 7
4 k+ Paweł Weichhold   2336
5 mf Jerzy Kubień   2191
6 I++ Rafał Kowalczyk   2085
7 k Paweł Panas   2186
8 k++ Radosław Barski   2313
9 m Piotr Mickiewicz   2386 6
10 I++ Tomasz Klepaczka   2144 6
11 k Malvina Chrząszcz   2046 6
12 k++ Piotr Kaim   2269 6
13 k Andrzej Bętkowski   2185 6
14 k Michał Solnicki   2118
15 I Przemysław Piotrowski   1956
16 k Paweł Jarmuła   2119
17 I Komil Khamidov   2040
18 mf Anna Iwanow   2162
19 I Konrad Buś   1871 5
20 I Jan Budziński   1945 5
21 I Paweł Parol   1918 5
22 II+ Mateusz Eggink   1968 5
23 k Mariusz Mazalon   2047 5
24 kmf Magdalena Mucha   1856 5
25 k Jerzy Strzelecki   2145 5
26 I Andrzej Słabicki   2037 5
27 II Emil Osiński   1731 5
28 mf Anna Warakomska   2181 5
Grupa C (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 39 zawodników, wyniki
1 k+ Bogdan Olejarczyk     7
2 mf Julian Gralka     7
3 k Jan Widera    
4 II+ Ryszard Galicki    
5 mf Władysław Pojedziniec     6
6 I++ Andrzej Kozicz     6

Grupa D
system szwajcarski, 9 rund, 108 zawodników, wyniki
1 II+ Piotr Mucha   1867
2 I Aleksander Łukasiewicz   1925
3 I+ Konrad Kądziela   1959
4 II Michał Powałka   1541 7
5 I+ Piotr Jagieła   1808
6 I+ Jakub Suliborski   1967

Grupa E (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 39 zawodników, wyniki
1 III Szymon Gaj   1600 8
2 II+ Emilia Kaniewska   1669 7
3 II Martyna Ziziuk   1600
4 II Honorata Kucharska   1600
5 II Michał Witek   1470 6
6 III Paweł Mucha   1600 6

Grupa F (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 43 zawodników, wyniki
1 II Maksymilian Bogut   1800
2 III Maciej Rak   1600 7
3 II Michał Szydełko   1800
4 III Piotr Majocha   1600
5 III Mikołaj Rura   1600 6
6 III Tomasz Żyła   1600 6

 

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close