Memoriał Akiby Rubinsteina 2012

48. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 17 – 26 sierpnia 2012
2011 | 2012 | 2013

Nie rozegrano turnieju kołowego (Grupa A).

Grupa B
system szwajcarski, 9 rund, 76 zawodników, wyniki
1 I++ Paweł Kowalczyk   2126 7
2   Pall Thorarinsson ISL 2214 7
3 mm Kamil Stachowiak   2433
4 k Eneasz Wiewióra   2152
5 m Jacek Orzechowski   2225
6 mf Filip Bargłowski   2339
7 mm Siergiej Chamicki BLR 2273
8 mf Bartosz Koćwin   2226
9 k Mateusz Sypień   2272
10 k++ Bartosz Siembab   2276 6
11 I++ Piotr Kamiński   2164 6
12 I Paweł Witwicki   1915
13 I Daniel Michalski   2138
14 I++ Maciej Mroziak   2197
15 I++ Arkadiusz Szmyd   2161
16 I++ Radosław Szusterowski   2200
17 I Łukasz Nowak   1719
18 k Paweł Panas   2175
19 I+ Sławomir Kędzierski   2101
20 k Rafał Kowalczyk   2164
21 k Piotr Bieluszewski   2104 5
22 I Mariusz Kowalczyk   1917 5
23 I++ Kacper Tomaszewski   1939 5
24 I+ Dawid Czerw   1880 5
25 I Dariusz Sycz   1991 5
26 I++ Jakub Suliborski   2013 5
27 I Przemysław Piotrowski   1923 5
28 I Adrian Grześków   1833 5
29 k Piotr Goluch   2250 5
29   Pasi Korhonen FIN 2082 5
31 I++ Paweł Łęczycki   2038 5
32 k+ Adam Karbowiak   2187 5
33 k Paweł Łaszewicz   2197 5
Grupa C (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 52 zawodników, wyniki
1 k+ Bogdan Olejarczyk   2087 8
2 k Kazimierz Zowada   2110 7
3 k Ireneusz Łada   1940
4 mf Julian Gralka   2240
5 I++ Andrzej Kozicz   2052
6 mf Władysław Pojedziniec   2151 6

Grupa D
system szwajcarski, 9 rund, 122 zawodników, wyniki
1 I Tomasz Żebracki   1942
2 I Piotr Mucha   1965 7
3 I Michał Wiśniewski   1863 7
4 I Marcin Szydełko   1869 7
5 I Leszek Duś   1741
6 I Janusz Górecki   1869

Grupa E (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 57 zawodników, wyniki
1 II Antoni Fritz   1392 7
2 II Kacper Racławicki   1451
3 II Jan Madaliński   1800
4 II Jakub Aftanasiuk   1548
5 II Piotr Żyliński   1425
6 II Łukasz Lipski   1496

Grupa F (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 50 zawodników, wyniki
1 II Oskar Ogłaza   1800
2 II Piotr Majocha   1503 7
3 II Piotr Namyślak   1800 7
4 II Mateusz Górecki   1800
5 III Mateusz Baran   1600
6 II Rafał Jobda   1499 6

 

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close