Memoriał Akiby Rubinsteina 2013

49. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 16 – 25 sierpnia 2013
2012 | 2013 | 2014
am = 6, mm = 4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Wojciech Moranda 2572 ½ ½ 1 ½ ½ ½ 1 1 ½ 6
2 am Aleksander Miśta 2576 ½ ½ ½ ½ 0 1 1 1 1 6
3 am Robert Kempiński 2583 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1
4 am Siergiej Owsiejewicz UKR 2569 0 ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1
5 am Paweł Czarnota 2534 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ 5
6 am Aloyzas Kveinys LTU 2491 ½ 1 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ 4
7 am Ołeksandr Sułypa UKR 2483 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 4
8 mm Tomasz Warakomski 2503 0 0 0 0 1 1 1 ½ ½ 4
9 mm Milan Pacher SVK 2453 0 0 ½ ½ 0 0 ½ ½ 1 3
10 mf Grzegorz Nasuta 2341 ½ 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 0 2

Sędzia główny: Rafał Siwik
Wyniki: ChessArbiter

Grupa B
system szwajcarski, 9 rund, 38 zawodników, wyniki
1 k Rafał Kowalczyk 2122 7
2 I++ Paweł Kowalczyk 2165
3 k++ Władysław Tiba UKR 2275
4 mm Siergiej Chamicki BLR 2264 6
5 I Rafał Guzewicz 2036 6
6 I++ Przemysław Piotrowski 2038 6
7 I+ Andrzej Szybka 1994 6
8 I++ Mikołaj Tomczak 2051
9 mm Jakub Żeberski 2359
10 I+ Rafał Faron 2013
11 k Michał Obruśnik 2230
12 I Adam Czuchnicki 2088 5
13 I++ Jan Budziński 2024 5
14 I++ Wiesław Lipień 2066 5
15 I++ Szymon Kulaś 2034 5
16 II+ Adam Kowalczyk 1889
17 k Paweł Panas 2159
18 I+ Kacper Grela 2042
19 mf Bartosz Koćwin 2237
20 I+ Dariusz Gromczak 2053
21 k Krzysztof Jurkiewicz 2105
22 I Wiktor Kwiatkowski 1945
23 I Łukasz Zaleski 1841 4
24 II+ Wojciech Koszkul 1917 4
25 I Michał Dzikowski 1947 4
26 k++ Piotr Kaim 2270 4
27 I++ Jakub Szóstko 1935 4
28 I+ Bartłomiej Różycki 2041 4
Grupa C (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 41 zawodników, wyniki
1 mf Julian Gralka 2233 8
2 mm Zbigniew Szymczak 2279 8
3 k Kazimierz Zowada 2094
4 k+ Bogdan Olejarczyk 2136
5 mf Władysław Pojedziniec 2120
6 k Jan Widera 2004

Grupa D
system szwajcarski, 9 rund, 104 zawodników, wyniki
1 I Mariusz Kowalczyk 1957
2 I Marcin Bajkowski 1831
3 I Emil Osiński 1833 7
4 I++ Tomasz Żebracki 1990 7
5 I Kamil Osiński 1759 7
6 I+ Andrzej Szybka 1994

Grupa E (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 20 zawodników, wyniki
1 II Piotr Żyliński 1455
2 II Aleksander Kowalski 1469
3 III Damian Urban 1600
4 II Michał Szydełko 1354 6
5 III Jan Żurko 1600 5
6 III Eryk Woźniak 1600 5

Grupa F (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 34 zawodników, wyniki
1 II Patryk Mike 1352
2 II Szymon Skurniak 1354 7
3 II Hubert Marczuk 1281 7
4 II Michał Fiedorek 1800 6
5 III Miłosz Organiściak 1600 6
6 III Łukasz Panenka 1600 6

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close