Memoriał Akiby Rubinsteina 2019

55. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 15 – 25 sierpnia 2019
2018 | 2019 | 2020

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Open A
system szwajcarski, 9 rund, 112 zawodników, wyniki
1 am Tomasz Warakomski 2497 8
2 k++ Antoni Kozak 2354 7
3 mf Mieszko Miś 2296 7
4 am Mirosław Grabarczyk 2362
5 mf Oskar Ogłaza 2367
6 mf Damian Lewtak 2354
7 mf Filip Cukrowski 2424
8 mf Piotr Goluch 2418
9 mf Jakub Kosakowski 2401
10 m Maciej Marszałek 2295
11 k++ Radosław Psyk 2326
12 mf Karol Kucza 2296 6
13 k++ Tomasz Jaskółka 2227 6
14 am Wadym Szyszkin UKR 2445 6
15 m Karol Jaroch 2231 6
16 k+ Michał Wiśniewski 2130 6
17 I Krzysztof Oleksy 1840 6
18 I+ Kamil Deryło 2030 6
19 I++ Łukasz Luba 2130
20 k Krzysztof Łukasiewicz 2185
21 k Łukasz Domański 2058
22 kmf Maria Malicka 2062
23 k+ Mateusz Łapaj 2233
24 k Mariusz Mazalon 2012
25 k Michał Gosławski 2160
26 I+ Marcin Rosicki 2042
27 I+ Szymon Skurniak 1962
28 I++ Jakub Luberański 1996
29 I++ Michał Słomczewski NED 2115 5
30 I Marek Zych 2061 5
31 I Mikołaj Stachecki 1765 5
32 k Stanisław Praczukowski 2126 5
33 am Lubomir Michalec UKR 2412 5
34 k Aleksandra Czarniecka 2042 5
35 mf Krzysztof Szczurek 2112 5
36 I Kamil Grochol 1837 5
37 k Bartłomiej Niedbała 2169 5
38 k Andrzej Bętkowski 2023 5
39 I++ Mateusz Hasterok 1911 5
40 k Zuzanna Adamczyk 1911 5
41 I++ Piotr Jankowiak 2033 5
42 I Alexander Rosol AUT 1968 5
43 I Mikołaj Wieczorek 1709 5
44 k Janusz Siekański 2263 5
45 I++ Filip Wnęk 2021 5
46 I++ Marcel Butyrowski 1913 5
47 I+ Andrzej Kulesza 1940 5
Open B (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 52 zawodników, wyniki
1 mf Siergiej Szyłow UKR 2129
2 mf Wiesław Janocha 2264
3 I+ Boris Fainberg ISR 2030
4 I Yaacov Idesis ISR 1856
5 I+ Naum Margovsky ISR 2002
6 k Zbigniew Kwiecień 2024 6

Open C
system szwajcarski, 9 rund, 215 zawodników, wyniki
1 I+ Hubert Janzer 1803
2 I+ Patryk Mike 1840
3 kmf Maksim Andruszcziak UKR 1826
4 k Andrzej Szcześniak 1954 7
5 k Roman Pyka 1860 7
6 I+ Kamil Kaliszuk 1853

Open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 100 zawodników, wyniki
1 II Antoni Komendecki 1459 8
2 I Justyna Łochina 1335
3 II+ Karolina Więcek 1221 7
4 II Agnieszka Kokot 1121 7
5 II Franciszek Miler 1369
6 II Andrzej Zeissel 1241

Open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 91 zawodników, wyniki
1 II Marek Karwot 1128
2 II Bruno Stachowiak 1345 8
3 II Dawid Ogłaza 1345 7
4 II Małgorzata Miklosz 1061 7
5 II Marek Konieczny 1800 7
6 II Grzegorz Komendecki 1113

Sędzia główny openów: Rafał Siwik

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close