Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1982

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1982

1981 | 1982 | 1983
Szachy klasyczne – U20
Częstochowa, 17 – 28 lipca 1982 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Piotr Staniszewski 1 Krystyna Więckiewicz
2 Dariusz Drzemicki 8 2 Jolanta Rojek
3 Manfred Mannke 8 3 Ewa Kaczmarek
4 Andrzej Szypulski 8 4 Liliana Leszner 7
5 Mieczysław Ciszek 8 5 Irena Hebisch 7
6 Krzysztof Strzelecki 6 Izabela Krysiak 7
7 Marek Zieliński 7 Agnieszka Stodółkiewicz
8 Waldemar Popławski 7 8 Ewa Kardasiewicz
9 Dariusz Łunkiewicz 7 9 Edyta Brustman 6
10 Robert Kuczyński 7 10 Alicja Aduckiewicz 6
11 Tomasz Masłowski 7 11 Grażyna Pisarek
12 Ignacy Szyszko 7 12 Małgorzata Kanarek
13 Krzysztof Paćko 7 13 Bogusława Autowicz
14 Bohdan Fronczek 7 14 Danuta Kasprzyk
15 Józef Włodyga 15 Elżbieta Machander
16 Aleksander Maliszewski 16 Lucyna Majchrzyk
17 Andrzej Machaj 17 Małgorzata Brzozowska
18 Witalis Sapis 18 Mariola Michalska
19 Jacek Szewczyk 6 19 Bogusława Stryszyk
20 Jerzy Skrzypczak 6 20 Lidia Czupryńska
21 Aleksander Masternak 6 21 Jadwiga Szczodruch
22 Wojciech Rudak 6 22 Krystyna Gościewska 5
23 Marian Banasik 6 23 Alicja Bagier 5
24 Jarosław Świątek 6 24 Mariola Warchoł 5
25 Andrzej Doniec 6 25 Halina Kmieć 5
26 Lubomir Wyrzykowski 6 26 Małgorzata Kaźmierska
27 Mariusz Knoff 6 27 Dorota Maślanka 4
28 Robert Zawadzki 6 28 Halina Kolis
29 Krzysztof Buczak 6 29 Teresa Lelito
30 Sławomir Domagała 6 30 Irena Salomonowicz 3
31 Zbigniew Sieńczewski 6 31 Grażyna Kacprzyk 3
32 Zbigniew Pelc 6 32 Elżbieta Adamowicz 2
33 Robert Bator
34 Jan Sobczak
35 Jacek Radzieńczak
36 Krzysztof Zakuła
37 Zdzisław Zięba
38 Witold Winnik
39 Bogdan Sumiński
40 Mirosław Mielczarski
41 Ryszard Probola
42 Mariusz Leszner
43 Andrzej Bętkowski
44 Cezary Piątkowski
45 Jacek Perzyński 5
46 Adam Karbowiak 5
47 Fryderyk Małecki 5
48 Marek Spólnik 5
49 Paweł Kruza 5
50 Jacek Matlak 5
51 Jacek Bieniek 5
52 Jan Chromik 5
53 Wiesław Jończyk
54 Grzegorz Paszczyk
55 Jarosław Dutka
56 Sławomir Konarski
57 Adam Paczkowski
58 Zbigniew Bieńkowski
59 Andrzej Pietrzak 4
60 Jerzy Kesner 4
61 Andrzej Fiedorowicz 4
62 Krzysztof Biernacki 4
63 Wojciech Wicha 4
64 Jacek Danielewicz 4
65 Andrzej Majkowski 4
66 Mariusz Kukuś 4
67 Tomasz Mańko 4
68 Mirosław Laskowski
69 Jacek Gębala
70 Paweł Sośnia
71 Cezary Borkowski
72 Grzegorz Pasierb
Szachy klasyczne – U17
Częstochowa, 17 – 28 lipca 1982 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Marek Piórecki 1 Joanna Jagodzińska
2 Tadeusz Juroszek 2 Urszula Nowik
3 Jarosław Sendera 8 3 Izabela Łaszewska
4 Jarosław Marszałek 8 4 Anna Lissowska 8
5 Konrad Typek 8 5 Beata Ziętek 8
6 Andrzej Stempin 6 Barbara Graczyk
7 Marek Matlak 7 Justyna Berlik
8 Leszek Węglarz 8 Danuta Kłusek
9 Andrzej Modzelan 7 9 Anna Domaradzka
10 Henryk Samborski 7 10 Dorota Konieczka
11 Przemysław Gdański 7 11 Bożena Kanarek
12 Piotr Dukaczewski 7 12 Anna Barańska
13 Dariusz Bartos 7 13 Jadwiga Danek 7
14 Jacek Woda 7 14 Ewa Milanowska 7
15 Tomasz Chachaj 7 15 Lidia Krzyżanowska 7
16 Mirosław Jaworski 7 16 Anna Gajewska 7
17 Jan Wolny 7 17 Dorota Żegarska 7
18 Jacenty Wojcieszyn 7 18 Katarzyna Urban
19 Dariusz Szopka 7 19 Lidia Winnik
20 Jerzy Ciruk 20 Bożena Rzeczycka
21 Dariusz Czarkowski 21 Elżbieta Probola
22 Andrzej Ossowski 22 Anna Lodzińska
23 Piotr Tkaczyk 23 Jolanta Dudzińska
24 Paweł Woźniak 24 Małgorzata Roszko
25 Roman Kaula 25 Katarzyna Laure
26 Aleksander Czerwoński 26 Alicja Zawadzka
27 Andrzej Maciejewski 27 Urszula Kołodziejczak
28 Tomasz Stróżyk 28 Joanna Dankowska
29 Mirosław Perdek 6 29 Grażyna Płuciennik
30 Artur Pieniążek 6 30 Iwona Meredzińska
31 Krzysztof Baranowski 6 31 Teresa Osadców
32 Artur Chochulski 6 32 Joanna Wojnar
33 Bogdan Nocuń 6 33 Anna Pustelnik
34 Andrzej Dados 6 34 Klaudia Dyczka
35 Sławomir Pilarski 6 35 Ewa Wrzeszcz
36 Jerzy Cybulak 6 36 Aleksandra Kontny 6
37 Waldemar Połczyński 6 37 Barbara Koncka 6
38 Leszek Dubas 6 38 Elżbieta Romaniszyn 6
39 Kazimierz Herba 6 39 Alicja Jabłońska 6
40 Dariusz Wyrzykowski 6 40 Dorota Bondel 6
41 Dariusz Okoń 6 41 Kamila Orlik 6
42 Dariusz Nalepa 6 42 Maria Michalska 6
43 Janusz Fabrowski 6 43 Renata Dybowska 6
44 Mirosław Walczak 6 44 Anna Hołub
45 Jan Pisuliński 45 Samanta Filus
46 Jan Lewiński 46 Joanna Kowalczuk
47 Marek Nowak 47 Barbara Tokajuk
48 Dariusz Ostrowski 48 Ewa Śmiechowska
49 Janusz Hyndle 49 Danuta Tarcik
50 Sławomir Ulak 50 Justyna Markowska
51 Jacek Gdański 51 Justyna Harasim
52 Adam Kurlenda 52 Monika Śmiechowska
53 Bogdan Celiński 53 Marzena Prochaska
54 Michał Gawliński 54 Iwona Chojnacka
55 Wiktor Pańczyszyn 55 Alicja Stodółkiewicz
56 Andrzej Plesiuk 5 56 Ewa Wierzbicka
57 Ryszard Kujawski 5 57 Bogumiła Grzywińska
58 Artur Zaremba 5 58 Krystyna Szczygieł
59 Jan Dubiel 5 59 Katarzyna Bożek
60 Wojciech Kiszka 5 60 Katarzyna Wrzeszcz
61 Tomasz Włodarski 5 61 Czesława Grochot 5
62 Marek Łada 5 62 Joanna Śmiechowska 5
63 Krzysztof Weiland 5 63 Dorota Zapolska 5
64 Lech Mettel 5 64 Anna Orłowska 5
65 Olaf Szewczyk 5 65 Małgorzata Jakman 5
66 Krzysztof Gola 5 66 Marta Nowakiewicz 5
67 Michał Chojnacki 5 67 Sabina Ulicyn 5
68 Cezary Pelc 5 68 Agnieszka Dąbrowska 5
69 Witold Puchała 69 Dorota Kosmacka 5
70 Dariusz Brzeziński 70 Anna Majer
71 Robert Karnasiewicz 71 Cecylia Toma
72 Jacek Ilczuk 72 Iwona Popławska
73 Sławomir Brym 73 Tamara Filus
74 Dariusz Krzewski 74 Małgorzata Pejkow
75 Jacek Ładny 75 Renata Gorzelańczyk
76 Adam Kazimierczak 76 Dorota Szulc
77 Robert Jakuć 77 Anna Lewicka
78 Jacek Strzałka 78 Renata Kołtuniak
79 Waldemar Kozłowski 79 Renata Staniec
80 Robert Kowal 4 80 Jolanta Lodzińska
81 Marcin Autowicz 4 81 Małgorzata Grodzka
82 Marek Przygoda 4 82 Ewa Dyczewska
83 Grzegorz Bieńkowski 4 83 Beata Zielińska
84 Roman Żądło 4 84 Beata Jastrzębska 4
85 Konrad Nowak 4 85 Marta Cudnik 4
86 Krzysztof Parfiński 4 86 Anna Kutak 4
87 Grzegorz Dziębowski 87 Joanna Karmazyn 4
88 Przemysław Kania 88 Katarzyna Bukowska 4
89 Marian Dulemba 89 Anna Radecka 4
90 Marcin Małkowski 90 Marta Oberc 4
91 Marek Mierzejewski 91 Barbara Krystopa 4
92 Janusz Robaszek 92 Ewa Skorupska 4
93 Jarosław Kurpiel 3 93 Ewa Mazurek
94 Czesław Kosowski 3 94 Agnieszka Krystopa
95 Janusz Gałan 3 95 Irena Sienkiewicz
96 Adrian Franczak 1 96 Halina Brudny
97 Wojciech Szymański 1 97 Elżbieta Majewska
  98 Kasandra Filus
  99 Danuta Dybiec 3
  100 Beata Galler 3
  101 Joanna Mikołajków 3
  102 Teresa Wileńska 3
  103 Monika Mikołajczyk
  104 Katarzyna Lelek ½

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close