Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1988

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1988

1987 | 1988 | 1989
Szachy klasyczne – U19
Wągrowiec, 19 – 30 lipca 1988 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Robert Kula 8 1 Danuta Kłusek 9
2 Piotr Delekta 8 2 Joanna Śmiechowska
3 Mariusz Buś 3 Małgorzata Bednarska 8
4 Mirosław Grabarczyk 4 Bożena Padoł
5 Dominik Pędzich 5 Justyna Markowska
6 Piotr Jezierski 7 6 Anna Szmigielska 7
7 Jacek Dawidów 7 7 Magdalena Gauza 7
8 Jakub Komorzycki 7 8 Joanna Detko 7
9 Adam Kujawski 9 Małgorzata Rabiega 7
10 Dominik Czarnik 10 Katarzyna Bukowska
11 Andrzej Gołota 11 Katarzyna Jańczak
12 Tomasz Krystofiak 12 Marzena Bielak
13 Artur Niemiec 13 Małgorzata Pietruszewska
14 Marcin Stasiak 6 14 Wioletta Kreft
15 Piotr Paluch 6 15 Alicja Zawadzka 6
16 Mariusz Duch 6 16 Barbara Beczała 6
17 Tomasz Przybek 6 17 Bożena Araśniewicz 6
18 Rafał Przedmojski 6 18 Małgorzata Wołowiec 6
19 Grzegorz Zieliński 6 19 Magdalena Kuk 6
20 Błażej Bzowski 6 20 Katarzyna Leń 6
21 Adrian Franczak 6 21 Dorota Gaweł 6
22 Bogusz Piliczewski 6 22 Sabina Kempa 6
23 Rafał Padrak 6 23 Aneta Pondo 6
24 Dariusz Krauze 24 Katarzyna Laure
25 Jacek Saskowski 25 Beata Pączek
26 Marcin Dłużniewski 26 Anna Kleszarska
27 Marcin Chałupnik 27 Grażyna Chabowska
28 Andrzej Zamaro 28 Dorota Szulc 5
29 Adam Czarnowski 29 Izabela Szafraniec 5
30 Bogusław Kliś 30 Maria Michalska 5
31 Wojciech Dąbrowski 31 Grażyna Penk 5
32 Adam Kałdus 32 Katarzyna Stefańska 5
33 Przemysław Skalik 5 33 Katarzyna Tabaka 5
34 Dariusz Dudziak 5 34 Iwona Zaborowska 5
35 Jacek Rozwarski 35 Ewa Szczepaniak 5
36 Tomasz Włodarczyk 36 Renata Henc 5
37 Piotr Ilczuk 37 Anna Krawiec 5
38 Witosław Walkusz 38 Beata Bednarz
39 Krzysztof Witkowski 39 Edyta Radecka
40 Grzegorz Krawczyk 40 Beata Schmidt
41 Artur Goj 41 Alina Hoc
42 Paweł Kulbaski 42 Anna Krauze
43 Krzysztof Dulka 43 Magdalena Dworzańska 4
44 Szymon Żok 4 44 Jadwiga Danek 4
45 Jarosław Zdancewicz 4 45 Małgorzata Peikow 4
46 Tomasz Gromek 4 46 Dorota Horyza
47 Waldemar Radzewicz 4 47 Agnieszka Warzywoda
48 Grzegorz Błaszczok 48 Anna Wiśniewska 3
49 Wojciech Ilecki 49 Ewa Fudała
50 Monika Zawalska 1
Szachy klasyczne – U15
Wrocław, 26 czerwca – 4 lipca 1988 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
1 Artur Jakubiec 7 1 Krystyna Dąbrowska 7
2 Tomasz Muc 7 2 Jolanta Turczynowicz
3 Damian Markowski 3 Wioletta Zakrzewska 6
4 Jacek Gęsicki 4 Monika Kleszarska 6
5 Zbigniew Robak 6 5 Sylwia Lewicka 6
6 Tomasz Golon 6 6 Ewa Michalska 6
7 Marcin Kamiński 6 7 Ewa Burczyk 6
8 Wojciech Zdrojewski 8 Magdalena Gużkowska 6
9 Przemysław Gralka 9 Joanna Nowak
10 Piotr Kaim 10 Joanna Byczyńska
11 Waldemar Męczyński 11 Magdalena Kludacz
12 Łukasz Kwiatkowski 12 Jolanta Krynicka
13 Lech Sopur 13 Katarzyna Lewandowska
14 Marek Oliwa 14 Ewa Ereńska
15 Michał Rams 15 Anna Radoszewska
16 Przemysław Lasoń 5 16 Olimpia Bartosik
17 Radosław Gralka 5 17 Agnieszka Serwa 5
18 Tomasz Markowski 5 18 Aneta Omachel 5
19 Jacek Dubiel 5 19 Małgorzata Sułkowska 5
20 Tomasz Gąsior 5 20 Barbara Marchut 5
21 Paweł Jaracz 21 Maria Makowska 5
22 Tomasz Keitek 22 Karina Walura 5
23 Bartłomiej Siwiec 23 Anna Gumna
24 Grzegorz Pędrak 24 Wioletta Rogalska
25 Jacek Duliński 25 Marta Pytka
26 Piotr Bartosik 26 Joanna Burdzińska
27 Sławomir Opaliński 27 Hanna Jabłońska
28 Wiesław Krużyński 28 Danuta Tarachowicz
29 Mariusz Zbanyszek 4 29 Agnieszka Szczygieł
30 Michał Rudolf 4 30 Agnieszka Szmechtig 4
31 Piotr Sztuba 4 31 Dorota Węcławska 4
32 Paweł Gidziela 4 32 Kamila Budzińska 4
33 Piotr Wulkiewicz 4 33 Anna Kostera 4
34 Marcin Sterkowiec 4 34 Agnieszka Zielińska 4
35 Łukasz Dworakowski 4 35 Judyta Kujawa 4
36 Bartłomiej Macieja 4 36 Mariola Guzy 4
37 Jacek Habirek 4 37 Wioletta Wawrzyniak
38 Miłosz Zieliński 4 38 Monika Bobrowska
39 Dariusz Koszyk 39 Beata Idziaszek
40 Tomasz Jakubowski 40 Barbara Mackiewicz
41 Robert Ciemniak 41 Beata Rusin
42 Sebastian Sośnik 42 Anna Broda 3
43 Piotr Mulet 3 43 Monika Zięba 3
44 Krzysztof Ciszewski 3 44 Renata Dzieniak 3
45 Mirosław Zwonarz 3 45 Dorota Kułak 3
46 Krzysztof Romanowski 46 Agata Stolarek 3
47 Krzysztof Szukowski 47 Ewa Haponik
48 Grzegorz Chodak 48 Halina Felczak 2
49 Daniel Onyszczuk 49 Magdalena Mysłowska 2
50 Grzegorz Protaziuk 2 50 Marzena Starczewska

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close