Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1989

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1989

1988 | 1989 | 1990
Szachy klasyczne – U19
Jędrzejów, 14 – 24 lipca 1989 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Dominik Pędzich     1   Aneta Pondo   9
2   Jacek Dawidów     2   Anna Szmigielska   8
3   Grzegorz Masternak     3   Małgorzata Bednarska  
4   Mariusz Buś     4   Katarzyna Lewandowska  
5   Mirosław Grabarczyk   7   5   Katarzyna Bukowska   7
6   Maciej Krzywda   7   6   Magdalena Gauza   7
7   Zbigniew Robak   7   7   Jolanta Turczynowicz   7
8   Piotr Delekta   7   8   Jolanta Krynicka   7
9   Robert Kula   7   9   Renata Henc   7
10   Wojciech Zdrojewski   7   10   Izabela Szafraniec   7
11   Sławomir Smuga   7   11   Małgorzata Wołowiec  
12   Jacek Gęsicki     12   Joanna Byczyńska  
13   Lech Sopur     13   Nel Dąbrowska  
14   Rafał Furdzik     14   Dorota Tomczyk   6
15   Dominik Czarnik     15   Justyna Markowska   6
16   Grzegorz Toczek   6   16   Joanna Śmiechowska   6
17   Przemysław Skalik   6   17   Edyta Radecka   6
18   Arkadiusz Wodniczek   6   18   Sylwia Lewicka   6
19   Michał Groborz   6   19   Anna Radoszewska   6
20   Dominik Lewiński   6   20   Katarzyna Leń  
21   Tomasz Krystofiak   6   21   Anna Krawiec  
22   Grzegorz Zieliński   6   22   Wioletta Kreft  
23   Mirosław Maślej     23   Iwona Radzewicz  
24   Jarosław Zdancewicz     24   Wioletta Zakrzewska  
25   Jakub Komorzycki     25   Małgorzata Pietruszewska  
26   Marcin Dłużniewski     26   Anna Kostera   5
27   Jacek Saskowski     27   Iwona Smagacz   5
28   Maciej Lasik     28   Grażyna Penk   5
29   Bogusz Piliczewski     29   Maria Michalska   5
30   Marcin Stasiak     30   Anna Kleszarska   5
31   Piotr Kaim     31   Małgorzata Luto   5
32   Jacek Pawłowski     32   Iwona Wiliczkiewicz   5
33   Adam Deszczyński   5   33   Katarzyna Stefańska   5
34   Bartosz Koćwin   5   34   Agnieszka Krysztopa   5
35   Miłosz Zieliński   5   35   Magdalena Dworzańska  
36   Artur Jakubiec   5   36   Benedyktyna Goszczyńska  
37   Tomasz Babik   5   37   Agata Felczak  
38   Łukasz Kwiatkowski   5   38   Dorota Gaweł  
39   Dariusz Smagacz     39   Ewa Fudała  
40   Arkadiusz Kupiec     40   Ewa Michalska   4
41   Mariusz Duch     41   Monika Pijaj   4
42   Dariusz Koszyk     42   Dorota Maziarka   4
43   Arkadiusz Kielech     43   Anna Skibicka  
44   Piotr Kadłubowski   4   44   Monika Zawalska  
45   Dariusz Przewoźnik   4   45   Katarzyna Wiechowska  
46   Adam Czarnowski   4   46   Mirosława Delekta  
47   Paweł Gidziela              
48   Grzegorz Pędrak              
49   Marek Prasoł              
50   Piotr Paluch              
                     
Szachy klasyczne – U15
Żychlin, 22 – 30 czerwca 1989 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Paweł Jaracz     1   Małgorzata Sułkowska   7
2   Damian Markowski   7   2   Joanna Burdzińska  
3   Piotr Bartosik   7   3   Hanna Jabłońska  
4   Bartłomiej Siwiec     4   Magdalena Kludacz  
5   Aleksander Pisarek   6   5   Ewa Burczyk  
6   Marek Oliwa   6   6   Magdalena Gużkowska   6
7   Piotr Kania   6   7   Anna Protaziuk   6
8   Tomasz Markowski   6   8   Bogumiła Tarachowicz   6
9   Tomasz Kwitek   6   9   Mirosława Mączka   6
10   Marcin Kamiński     10   Monika Kleszarska   6
11   Michał Knaflewski     11   Joanna Nowak  
12   Łukasz Dworakowski     12   Joanna Gutkowska  
13   Sebastian Sośnik     13   Lucyna Wadych  
14   Przemysław Gralka     14   Magdalena Zielińska   5
15   Piotr Murdzia   5   15   Dorota Węcławska   5
16   Robert Ciemniak   5   16   Olimpia Bartosik   5
17   Piotr Dobrowolski   5   17   Danuta Tarachowicz   5
18   Grzegorz Krogulski   5   18   Karina Walura   5
19   Michał Rudolf   5   19   Monika Bobrowska   5
20   Piotr Nowakowski   5   20   Hanna Dzieńkowska   5
21   Bartłomiej Macieja   5   21   Małgorzata Walkusz  
22   Marcin Wałach   5   22   Agnieszka Szczygieł  
23   Krzysztof Podlas   5   23   Agnieszka Szmechtig  
24   Damian Krzyżak     24   Katarzyna Majewska  
25   Piotr Kimak     25   Dorota Nikonowicz  
26   Tomasz Gąsior     26   Dorota Rusak  
27   Waldemar Męczyński     27   Danuta Kuchta  
28   Mariusz Babiarz     28   Ewa Kaputa  
29   Piotr Bobras     29   Barbara Grabarska  
30   Radosław Kilar     30   Hanna Felczak   4
31   Saturnin Skindzier   4   31   Magdalena Zwolak   4
32   Czesław Spisak   4   32   Urszula Sikora   4
33   Radomir Potok   4   33   Zdzisława Wiliczkiewicz   4
34   Robert Fiszer   4   34   Małgorzata Mańkowska   4
35   Mariusz Skucha   4   35   Anna Maleska   4
36   Szymon Dudziak   4   36   Wioletta Rogalska   4
37   Tomasz Jakubowski   4   37   Marta Pytka   4
38   Krzysztof Wipczyński   4   38   Monika Jędryczka   4
39   Janis Chrisidis   4   39   Agnieszka Serwa  
40   Krzysztof Ciszewski     40   Ewa Michalska  
41   Maciej Poskrop     41   Anita Jarosz  
42   Michał Barczak     42   Ewa Kalaga   3
43   Michał Swół     43   Anna Wądołowska   3
44   Jarosław Szczerba     44   Małgorzata Głuszko   3
45   Ryszard Palus   3   45   Barbara Mackiewicz   3
46   Przemysław Lasoń   3   46   Magdalena Brzostowska  
47   Jarosław Szaro   3   47   Hanna Smutek  
48   Rafał Łobejko   3   48   Magdalena Kulik  
49   Robert Kempiński     49   Aneta Sendor   2
50   Wojciech Smug     50   Ewa Haponik  
51   Marcin Wata              
52   Piotr Stefanek   0            
                     
Szachy klasyczne – U14
Piechowice, 5 – 13 maja 1989 (system kołowy, 9 rund)
Sędzia główny: Stefan Hałubek
                     
1   Paweł Jaracz   7   1   Magdalena Gużkowska   7
2   Robert Ciemniak     2   Hanna Dzieńkowska  
3   Przemysław Gralka     3   Magdalena Kludacz  
4   Grzegorz Krogulski   5   4   Bogumiła Tarachowicz  
5   Piotr Bartosik     5   Olimpia Bartosik   5
6   Bartłomiej Siwiec   4   6   Agnieszka Szmechtig  
7   Piotr Kania   4   7   Dorota Węcławska   3
8   Piotr Dobrowolski     8   Urszula Sikora   3
9   Tomasz Markowski     9   Dorota Nikonowicz  
10   Krzysztof Romanowski     10   Ewa Michalska  
                     
Szachy klasyczne – U12
Piechowice, 5 – 13 maja 1989 (system kołowy, 9 rund)
Sędzia główny: Stefan Hałubek
                     
1   Marcin Kamiński     1   Hanna Jabłońska  
2   Robert Kempiński     2   Beata Rusin  
3   Grzegorz Protaziuk   5   3   Marta Zielińska  
4   Bartosz Soćko   5   4   Beata Idziaszek   6
5   Tomasz Jakubowski     5   Monika Luks   4
6   Olaf Michalski   4   6   Monika Aksiuczyc   4
7   Bartłomiej Macieja   4   7   Magdalena Brzostowska  
8   Przemysław Grądalski     8   Monika Bobrowska  
9   Michał Swół   3   9   Elżbieta Magner  
10   Edward Łupkowski   2   10   Joanna Hawliczek   0
                     
Szachy klasyczne – U10
Piechowice, 5 – 13 maja 1989 (system kołowy, 9 rund)
Sędzia główny: Stefan Hałubek
                     
1   Piotr Stefanek     1   Ewa Kalaga   7
2   Konrad Jaskólski   6   2   Joanna Strojna   7
3   Tomasz Chmielewski   6   3   Maja Izdebska  
4   Rafał Drzazga   6   4   Eliza Krzanowska  
5   Rafał Biały     5   Mariola Rutkowska   5
6   Szymon Adamala     6   Monika Painta   4
7   Łukasz Lewandowski     7   Anna Blicharska   3
8   Sebastian Bieroński     8   M.Zuziakowska   3
9   Tomasz Kempiński   2   9   Marta Michalska  
10   Sebastian Drzazga     10   Anna Jaworska  

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close