Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2000

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2000

1999 | 2000 | 2001
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 29 marca – 8 kwietnia 2000 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                     
1 mm Paweł Blehm 2494   1   Katarzyna Jurkiewicz 2170
2 mm Rafał Antoniewski 2443 7   2   Edyta Andrzejewska 2199 8
3   Aleksander Miśta 2354 7   3   Dorota Iwaniuk 2211
4   Marcin Szeląg 2392 7   4   Małgorzata Głazik 2146 7
5 mf Krzysztof Jakubowski 2353 6   5   Agnieszka Matras 2186 6
6   Marcin Szymański 2335   6   Katarzyna Toma 2075
7   Mateusz Bartel 2325 5   7   Karolina Szymanowska 2119 5
8   Dominik Orzech 2224 5   8   Małgorzata Reszka 2091
9   Krystian Jędryczka 2374   9   Daria Pokojska 2103 4
10   Przemysław Liwak 2272 4   10   Maria Szymańska 2073 4
11   Radosław Jedynak 2299   11   Izabela Tekielak  
12   Jacek Markiewicz 2226 3   12   Małgorzata Kucypera 2131
                     
Szachy klasyczne – U18
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1   Aleksander Miśta 2354   1 m Agnieszka Matras 2186
2   Marcin Dziuba 2341   2 k+ Małgorzata Reszka 2091 8
3 mf Krzysztof Jakubowski 2353 8   3 I++ Paulina Kamińska   8
4   Michał Szulc 2215 7   4 I+ Aleksandra Gorczyca   7
5   Krzysztof Gratka 2339 7   5 k+ Joanna Zimny 2121 7
6   Adrian Wiśniewski 2226 7   6 I++ Dominika Nowak   7
7   Radosław Jedynak 2299 7   7 m Katarzyna Jurkiewicz 2170 7
8   Jędrzej Długosz 2177 7   8 k+ Karolina Szymanowska 2119 7
9   Dominik Orzech 2224 7   9 k+ Magdalena Łysiak 2067
10   Krzysztof Jasik 2221 7   10 k+ Monika Zembrzuska 2106
11   Piotr Łopusiewicz 2224   11 m Małgorzata Głazik 2146
12   Przemysław Liwak 2272   12 k Marta Samborska 2049
13   Marcin Szymański 2335   13 k Elżbieta Janiszyn 2007
14   Michał Fudalej 2164   14 k Małgorzata Zielińska 2040
15   Marcin Mąka 2062   15 I Renata Bursa   6
16   Krzysztof Chojnacki 2199   16 I Anna Płonka   6
17   Jan Adamowski 2069   17 I++ Arleta Magnucka   6
18   Sebastian Rubinowski 2042 6   18 I Katarzyna Woniak  
19   Robert Bojdoł 2060 6   19 k Agnieszka Pikulska 2032
20   Paweł Wenc 2099 6   20 I+ Marta Piktel  
21   Piotr Jasik 2048 6   21 I+ Agnieszka Gościniak  
22   Paweł Wasilewski 2049   22 I Agnieszka Sowa  
23   Zbigniew Stypka 2076   23 I Izabela Jurga  
24   Adam Wojciechowski 2092   24 I+ Dominika Gorczyca   5
25   Marcin Urbanek 2116   25 I+ Kinga Nowak 2023 5
26   Paweł Hudziak 2192   26 I Małgorzata Szydłowska   5
27   Bartosz Becker     27 I Bożena Foszcz   5
28   Paweł Stoma 2139 5   28 I Beata Maj   5
29   Kamil Grycel 2223 5   29 II Marlena Chlost  
30   Krzysztof Smolak 2054 5   30 I Marta Derlacz  
31   Dawid Janaszak 2156 5   31 I+ Dorota Kostek  
32   Piotr Kukła 2010 5   32 I Joanna Przytycka  
33   Tadeusz Moskwiński 2004 5   33 I Anna Kulozik   4
34   Marcin Fojudzki 2156 5   34 I Monika Walczak   4
35   Michał Paterek 2150   35 I Katarzyna Moranda   4
36   Sebastian Augustyn     36 II Małgorzata Śliczna  
37   Waldemar Jabłoński 2042   37 II Małgorzata Chiciak  
38   Marcin Taboła 2100   38 II+ Małgorzata Raryta   3
39   Maciej Janiszewski     39 II Monika Wiśniewska   3
40   Krzysztof Bełzo     40 I Anna Gorol  
41   Łukasz Kopacz              
42   Aleksander Dydel              
43   Paweł Grabowski   4            
44   Kamil Kolendo   4            
45   Sebastian Tworuszka              
46   Piotr Żochowski 2100            
47   Łukasz Rozumek              
48   Łukasz Goszczyński              
49   Michał Mąka 2077            
50   Bartosz Piątkowiak   2            
                     
Szachy klasyczne – U16
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Jerzy Owczarzak 2225   1   Katarzyna Toma 2075 9
2   Bartłomiej Heberla 2262   2   Anna Socha 2075
3   Rafał Tomczak 2194 8   3   Daria Pokojska 2103 8
4   Maciej Skrzypnik 2238   4   Alicja Chmielińska 2028 8
5   Mateusz Bartel 2325   5   Edyta Kupczyk 2010
6   Krystian Singer 2011   6   Justyna Skrochocka 2039 7
7   Tomasz Trabszys 2079 7   7   Elżbieta Balkiewicz   7
8   Filip Bargłowski 2178 7   8   Agnieszka Tadych   7
9   Adam Cieśla 2107 7   9   Małgorzata Sobocińska   7
10   Grzegorz Gajewski 2227 7   10   Małgorzata Kucypera 2131
11   Stanisław Zawadzki 2250   11   Magdalena Zając  
12   Ryszard Macioł 2058   12   Karolina Boder  
13   Piotr Szymański 2086   13   Maria Szymańska 2073
14   Sebastian Tekielak     14   Joanna Czerwińska  
15   Bartłomiej Katkowski     15   Sylwia Gapa  
16   Patryk Łagowski 2182   16   Ewa Smolak   6
17   Michał Mirosław 2077   17   Kamila Nieśpielak   6
18   Jakub Czakon     18   Dorota Tułacz   6
19   Marcin Dębowiak 2114 6   19   Agnieszka Rutkowska   6
20   Dawid Ziółkowski 2169 6   20   Anna Juszczak 2025 6
21   Maciej Marszałek 2108 6   21   Anna Kotermańska   6
22   Krzysztof Rek   6   22   Milena Magnucka 2055
23   Dariusz Klimaszewski     23   Aleksandra Bartodziej  
24   Marcin Jakubowski 2292   24   Magdalena Florkiewicz  
25   Michał Flasiński 2092   25   Paulina Cagara  
26   Robert Ślęzak 2121   26   Olga Zajkowska  
27   Maciej Sroczyński     27   Justyna Cieplik   5
28   Wojciech Przybylski 2177   28   Marta Błach   5
29   Krzysztof Paszek     29   Katarzyna Paterek   5
30   Michał Kunicki     30   Karolina Hanarz   5
31   Dominik Jezierski     31   Marta Kaźmierczak   5
32   Piotr Pukos   5   32   Anna Kania   5
33   Piotr Dryja 2016 5   33   Małgorzata Łapińska   5
34   Przemysław Kosmowski   5   34   Dorota Licznerska   5
35   Piotr Rychlik   5   35   Joanna Bartosik   5
36   Krzysztof Turecki   5   36   Joanna Olender  
37   Łukasz Bełzo   5   37   Joanna Skurzak  
38   Przemysław Walczak 2128   38   Agnieszka Ślęzak  
39   Damian Blandzi 2049   39   Aleksandra Jackowska  
40   Bartłomiej Matlęga 2282   40   Karolina Mleko  
41   Jakub Tyczkowski 2100   41   Joanna Kochmańska   4
42   Piotr Dudziński     42   Izabela Kania   4
43   Andrzej Plichta     43   Anna Bejma  
44   Robert Gawłowski     44   Anita Baryczka  
45   Grzegorz Jamroz 2068   45   Anna Kulicka  
46   Grzegorz Fudalej 2056   46   Justyna Plicner  
47   Adam Jarząb     47   Maria Markiewicz   3
48   Daniel Blandzi              
49   Rafał Kaźmierczak              
50   Adam Brożyński              
51   Kazimierz Merklejn              
52   Miłosz Rudnicki   3            
53   Adam Plicner   2            
                     
Szachy klasyczne – U14
Biała, 29 kwietnia – 7 maja 2000 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Dariusz Szoen 2128   1   Dorota Czarnota  
2   Radosław Wojtaszek 2217   2   Joanna Worek 2050 7
3   Marcin Krysztofiak 2130   3   Beata Kądziołka 2074
4   Marcin Ciołek     4   Dominika Hermanowicz   6
5   Krzysztof Bulski   6   5   Katarzyna Poznańska   6
6   Jan Skurski 2059   6   Karina Szczepkowska   6
7   Marcin Tobys     7   Aleksandra Wojciechowska   6
8   Mateusz Sypień     8   Jolanta Zawadzka   6
9   Kamil Stachowiak 2036   9   Joanna Bojdoł  
10   Dominik Sypnicki     10   Izabela Tekielak  
11   Zbigniew Pakleza 2098   11   Małgorzata Wilczyńska  
12   Maciej Rutkowski     12   Anna Kohut  
13   Michał Masłowski     13   Magdalena Wesołowska  
14   Paweł Szablowski 2099   14   Aneta Korościel   5
15   Łukasz Luba 2037   15   Hanna Rychlik   5
16   Bartosz Machaj 2113   16   Marta Marszałek   5
17   Bartosz Pawłowski 2065 5   17   Marta Szydłowska   5
18   Grzegorz Urbański   5   18   Beata Mazur   5
19   Dariusz Strejczek   5   19   Eliza Truszkiewicz   5
20   Andrzej Szczukiewicz   5   20   Mirosława Litwiniec   5
21   Michał Adamski 2059 5   21   Hanna Domagała   5
22   Krystian Kuźmicz 2047   22   Anna Staszewska  
23   Krzysztof Szromba 2022   23   Joanna Górecka  
24   Mateusz Kulesza 2140   24   Marta Taboła  
25   Michał Szczepiński 2056   25   Magdalena Bielawska  
26   Jacek Stopa 2094   26   Justyna Dutka  
27   Mateusz Kuzioła     27   Marzena Kozłowska  
28   Tomasz Pakuła     28   Weronika Kobak   4
29   Tomasz Caba     29   Julia Zapaśnik   4
30   Stanisław Mirski   4   30   Agata Świątek   4
31   Michał Bugalski   4   31   Agata Zawadka   4
32   Łukasz Schreiber 2040 4   32   Alina Dawidczyk   4
33   Paweł Dziubiński   4   33   Lena Szymanowska   4
34   Dawid Śmierzchalski   4   34   Barbara Baran   4
35   Maciej Cajbel   4   35   Katarzyna Maleńczyk  
36   Łukasz Kidziński   4   36   Małgorzata Szelest  
37   Michał Bartel 2009   37   Izabela Śliwinska  
38   Mateusz Najbar     38   Anna Borowska  
39   Krzysztof Sitarski     39   Anna Sienkiewicz  
40   Bartłomiej Guziński     40   Barbara Błach  
41   Bartosz Przybylski     41   Paulina Lewandowska  
42   Adam Niepsuj     42   Katarzyna Krajewska  
43   Maciej Kwiatkowski     43   Monika Barańska  
44   Sławomir Liberadzki   3   44   Aleksandra Jończyk   3
45   Bartosz Probola   3   45   Żaneta Zdanowicz   3
46   Artur Jóźwiak     46   Magdalena Frąckowiak  
47   Andrzej Stuczyński     47   Joanna Górska   2
48   Piotr Szczęśniak     48   Anna Lenarczyk   ½
49   Paweł Błaszczyk              
50   Tomasz Gościniak   2            
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1 I Paweł Czarnota   9   1 I+ Beata Andrejczuk   10
2 I Michał Luch 2051   2 I Ewa Przeździecka   9
3 I Piotr Brodowski   8   3 I Magdalena Kozak   8
4 I Marcin Tazbir     4 III Edyta Wesołowska  
5 II+ Michał Motyka   7   5 I Hanna Leks   7
6 I Mateusz Bronowicki   7   6 II+ Marta Łabędzka   7
7 II Piotr Ziółkowski   7   7 I Marta Przeździecka   7
8 II Michał Efinowicz   7   8 II Katarzyna Cieślukowska   7
9 II Maciej Andrejczuk   7   9 I Joanna Majdan  
10 I Wojciech Moranda     10 I Anna Stolarczyk  
11 I Robert Krzesaj     11 I Magdalena Matyszewska  
12 II+ Tomasz Warakomski     12 II+ Matylda Kozłowska  
13 II+ Arkadiusz Skawiński     13 II+ Anna Matyjek  
14 II Łukasz Butkiewicz     14 II Anna Bartoniewicz  
15 II Filip Diczew     15 II Joanna Gaś  
16 II+ Kamil Schreiber     16 II Klaudia Żak   6
17 II Radosław Laskowski     17 II Magdalena Kozieł   6
18 II Łukasz Kisiel   6   18 II+ Anna Gasik   6
19 II+ Marcin Majcher   6   19 II Hanna Filipowicz   6
20 II+ Rafał Lubczyński   6   20 III Paulina Pietruszewska   6
21 II Daniel Gumuła   6   21 II+ Ewa Międzybrodzka   6
22 II+ Krystian Kudła   6   22 II Karolina Kosecka  
23 II+ Leszek Piętal   6   23 III Katarzyna Kumorowicz  
24 II+ Michał Olszewski     24 II Lidia Zdziarska  
25 II Krzysztof Łapiński     25 II+ Agnieszka Malewska  
26 II Michał Piec     26 II Magdalena Tobiasz  
27 II Michał Mazurkiewicz     27 II Klaudia Domowicz  
28 II Piotr Pytel     28 III Joanna Zmyślony  
29 II Michał Szafarski     29 III Karolina Majcher   5
30 II Maciej Kukawski   5   30 II Aleksandra Wilk   5
31 II Paweł Baran   5   31 II Anna Nawrot   5
32 III Sebastian Opaliński   5   32 II Karolina Dębska   5
33 II+ Marcin Stefanik   5   33 II Joanna Szerszeń   5
34 II Jacek Szwed   5   34 III Magdalena Chojnacka   5
35 III Kamil Figurski   5   35 II Anna Dudel   5
36 II Bartosz Hrynkiewicz     36 III Emilia Bodzenta  
37 II Jarosław Gomułka     37 III Dorota Gramcow  
38 III Jakub Wawrzyczek     38 III Patrycja Matusik  
39 III Szymon Sanetra     39 II+ Katarzyna Bogdańska  
40 II Rafał Pluszczewicz     40 II Anna Andrzejewska   4
41 II Dawid Kobiałko     41 II Jagoda Krzywoń   4
42 III Jędrzej Małyszko   4   42 II Natalia Oszmian   4
43 II Jakub Kuzioła   4   43 II Izabela Borkowska   4
44 II Marcin Barański   4   44 III Paulina Przybylska   4
45 II Łukasz Gajtkowski     45 II Joanna Górecka   4
46 III Paweł Marcinkowski     46 III Aleksandra Kmiotek   4
47 II Marcin Pruski   3   47 II+ Elżbieta Smolak   4
48 II+ Arkadiusz Sieroń   3   48 III Jagoda Grzelczak   3
49 II Maciej Gajdzica   3   49 III Katarzyna Matlak  
            50 IV Monika Łojas   2
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1 II Jacek Tomczak   9   1 II Maria Jankowska   10
2 II Maciej Brzeski   8   2 II Maria Gościniak  
3 II Paweł Babijczuk   8   3 III Elżbieta Motyka  
4 II Tomasz Żórawik     4 III Wiktoria Wierzbicka  
5 II Mateusz Bobula   7   5 IV Aleksandra Kuna  
6 II Michał Kopczyński   7   6 II Joanna Kasperek  
7 III Mateusz Dubiński   7   7 II Anna Warakomska   7
8 II Jakub Masłowski   7   8 II Michalina Botor  
9 III Adrian Panocki   7   9 III Małgorzata Nowak  
10 II Piotr Wojciechowski   7   10 III Elżbieta Nawrot  
11 II Rafał Kasperek     11 III Karolina Bukwa  
12 III Artur Kochmański     12 III Hanna Gołębiowska  
13 II Oskar Nieśpielak     13 III Magdalena Gorol   6
14 II Michał Walentukiewicz     14 II Agnieszka Raszkiewicz   6
15 III Robert Pałuba     15 II Amelia Urbanowicz   6
16 III Piotr Szymura   6   16 III Joanna Kuś   6
17 III Jakub Dudys   6   17 III Marlena Boder   5
18 II Szymon Wróblewski   6   18 III Aleksandra Pałczak   6
19 III Marcin Maciążek   6   19 III Hanna Maciąg   6
20 II Paweł Wrzesiński   6   20 IV Agata Łysakowska   6
21 III Mateusz Świerczek     21 III Ewa Sroka   6
22 III Arkadiusz Leniart     22 III Katarzyna Radziewicz  
23 III Janusz Kudełka     23   Kinga Zakościelna  
24 III Tomasz Baturo     24 III Katarzyna Jastrzębska  
25 III Jakub Radej     25 III Magdalena Chmielecka   5
26 III Piotr Sieliwonik     26 IV Joanna Bogdanowicz   5
27 III Wiesław Murawski     27 III Paulina Łasut   5
28 IV Maciej Bosak     28 V Dorota Słodyczka   5
29 II Jan Litwin   5   29 III Anna Sygulska   5
30 III Adam Oksiński   5   30 III Klaudia Hajduk   5
31 III Wojciech Mazur   5   31 IV Dorota Rzeszowska   5
32 III Krzysztof Bartczak   5   32 IV Joanna Kądziołka   5
33 II Michał Duszenko     33 III Emilia Warchoł   5
34 IV Szymon Gryczka     34 IV Izabela Górecka   5
35 IV Piotr Szumilas     35 III Elżbieta Dusza  
36 III Jakub Rymarowicz     36 II Justyna Furman  
37 III Konrad Cieśla     37 III Maria Cholewa  
38 III Michał Botor     38 IV Dorota Prandzioch   4
39 III Kamil Krzyżanowski     39 III Emilia Clapa   4
40 IV Rafał Podziński     40 III Aleksandra Abramowicz   4
41 III Krzysztof Kubejko     41   Anna Latoszek   4
42 IV Patryk Kasiańczuk     42 IV Marta Pałuba  
43 IV Jakub Włodarczak   4   43 IV Anna Jankowska  
44 III Paweł Latoszek   4            
45 IV Marcin Sęk   3            
46 III Stanisław Rydzewski   3            
47 IV Kacper Jakubczyk              
48 III Bartosz Bogatko              

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close