Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2000 |
1999 | 2000 | 2001 |
Szachy klasyczne – U20 |
||||||||||
Trzebinia, 29 marca – 8 kwietnia 2000 (system kołowy, 11 rund) Sędzia główny: Zenon Chojnicki |
||||||||||
1 | mm | Paweł Blehm | 2494 | 8½ | 1 | Katarzyna Jurkiewicz | 2170 | 8½ | ||
2 | mm | Rafał Antoniewski | 2443 | 7 | 2 | Edyta Andrzejewska | 2199 | 8 | ||
3 | Aleksander Miśta | 2354 | 7 | 3 | Dorota Iwaniuk | 2211 | 7½ | |||
4 | Marcin Szeląg | 2392 | 7 | 4 | Małgorzata Głazik | 2146 | 7 | |||
5 | mf | Krzysztof Jakubowski | 2353 | 6 | 5 | Agnieszka Matras | 2186 | 6 | ||
6 | Marcin Szymański | 2335 | 5½ | 6 | Katarzyna Toma | 2075 | 5½ | |||
7 | Mateusz Bartel | 2325 | 5 | 7 | Karolina Szymanowska | 2119 | 5 | |||
8 | Dominik Orzech | 2224 | 5 | 8 | Małgorzata Reszka | 2091 | 4½ | |||
9 | Krystian Jędryczka | 2374 | 4½ | 9 | Daria Pokojska | 2103 | 4 | |||
10 | Przemysław Liwak | 2272 | 4 | 10 | Maria Szymańska | 2073 | 4 | |||
11 | Radosław Jedynak | 2299 | 3½ | 11 | Izabela Tekielak | 3½ | ||||
12 | Jacek Markiewicz | 2226 | 3 | 12 | Małgorzata Kucypera | 2131 | 2½ | |||
Szachy klasyczne – U18 |
||||||||||
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | Aleksander Miśta | 2354 | 8½ | 1 | m | Agnieszka Matras | 2186 | 8½ | ||
2 | Marcin Dziuba | 2341 | 8½ | 2 | k+ | Małgorzata Reszka | 2091 | 8 | ||
3 | mf | Krzysztof Jakubowski | 2353 | 8 | 3 | I++ | Paulina Kamińska | 8 | ||
4 | Michał Szulc | 2215 | 7 | 4 | I+ | Aleksandra Gorczyca | 7 | |||
5 | Krzysztof Gratka | 2339 | 7 | 5 | k+ | Joanna Zimny | 2121 | 7 | ||
6 | Adrian Wiśniewski | 2226 | 7 | 6 | I++ | Dominika Nowak | 7 | |||
7 | Radosław Jedynak | 2299 | 7 | 7 | m | Katarzyna Jurkiewicz | 2170 | 7 | ||
8 | Jędrzej Długosz | 2177 | 7 | 8 | k+ | Karolina Szymanowska | 2119 | 7 | ||
9 | Dominik Orzech | 2224 | 7 | 9 | k+ | Magdalena Łysiak | 2067 | 6½ | ||
10 | Krzysztof Jasik | 2221 | 7 | 10 | k+ | Monika Zembrzuska | 2106 | 6½ | ||
11 | Piotr Łopusiewicz | 2224 | 6½ | 11 | m | Małgorzata Głazik | 2146 | 6½ | ||
12 | Przemysław Liwak | 2272 | 6½ | 12 | k | Marta Samborska | 2049 | 6½ | ||
13 | Marcin Szymański | 2335 | 6½ | 13 | k | Elżbieta Janiszyn | 2007 | 6½ | ||
14 | Michał Fudalej | 2164 | 6½ | 14 | k | Małgorzata Zielińska | 2040 | 6½ | ||
15 | Marcin Mąka | 2062 | 6½ | 15 | I | Renata Bursa | 6 | |||
16 | Krzysztof Chojnacki | 2199 | 6½ | 16 | I | Anna Płonka | 6 | |||
17 | Jan Adamowski | 2069 | 6½ | 17 | I++ | Arleta Magnucka | 6 | |||
18 | Sebastian Rubinowski | 2042 | 6 | 18 | I | Katarzyna Woniak | 5½ | |||
19 | Robert Bojdoł | 2060 | 6 | 19 | k | Agnieszka Pikulska | 2032 | 5½ | ||
20 | Paweł Wenc | 2099 | 6 | 20 | I+ | Marta Piktel | 5½ | |||
21 | Piotr Jasik | 2048 | 6 | 21 | I+ | Agnieszka Gościniak | 5½ | |||
22 | Paweł Wasilewski | 2049 | 5½ | 22 | I | Agnieszka Sowa | 5½ | |||
23 | Zbigniew Stypka | 2076 | 5½ | 23 | I | Izabela Jurga | 5½ | |||
24 | Adam Wojciechowski | 2092 | 5½ | 24 | I+ | Dominika Gorczyca | 5 | |||
25 | Marcin Urbanek | 2116 | 5½ | 25 | I+ | Kinga Nowak | 2023 | 5 | ||
26 | Paweł Hudziak | 2192 | 5½ | 26 | I | Małgorzata Szydłowska | 5 | |||
27 | Bartosz Becker/a> | 5½ | 27 | I | Bożena Foszcz | 5 | ||||
28 | Paweł Stoma | 2139 | 5 | 28 | I | Beata Maj | 5 | |||
29 | Kamil Grycel | 2223 | 5 | 29 | II | Marlena Chlost | 4½ | |||
30 | Krzysztof Smolak | 2054 | 5 | 30 | I | Marta Derlacz | 4½ | |||
31 | Dawid Janaszak | 2156 | 5 | 31 | I+ | Dorota Kostek | 4½ | |||
32 | Piotr Kukła | 2010 | 5 | 32 | I | Joanna Przytycka | 4½ | |||
33 | Tadeusz Moskwiński | 2004 | 5 | 33 | I | Anna Kulozik | 4 | |||
34 | Marcin Fojudzki | 2156 | 5 | 34 | I | Monika Walczak | 4 | |||
35 | Michał Paterek | 2150 | 4½ | 35 | I | Katarzyna Moranda | 4 | |||
36 | Sebastian Augustyn | 4½ | 36 | II | Małgorzata Śliczna | 3½ | ||||
37 | Waldemar Jabłoński | 2042 | 4½ | 37 | II | Małgorzata Chiciak | 3½ | |||
38 | Marcin Taboła | 2100 | 4½ | 38 | II+ | Małgorzata Raryta | 3 | |||
39 | Maciej Janiszewski | 4½ | 39 | II | Monika Wiśniewska | 3 | ||||
40 | Krzysztof Bełzo | 4½ | 40 | I | Anna Gorol | 2½ | ||||
41 | Łukasz Kopacz | 4½ | ||||||||
42 | Aleksander Dydel | 4½ | ||||||||
43 | Paweł Grabowski | 4 | ||||||||
44 | Kamil Kolendo | 4 | ||||||||
45 | Sebastian Tworuszka | 3½ | ||||||||
46 | Piotr Żochowski | 2100 | 3½ | |||||||
47 | Łukasz Rozumek | 3½ | ||||||||
48 | Łukasz Goszczyński | 3½ | ||||||||
49 | Michał Mąka | 2077 | 3½ | |||||||
50 | Bartosz Piątkowiak | 2 | ||||||||
Szachy klasyczne – U16 |
||||||||||
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: |
||||||||||
1 | Jerzy Owczarzak | 2225 | 8½ | 1 | Katarzyna Toma | 2075 | 9 | |||
2 | Bartłomiej Heberla | 2262 | 8½ | 2 | Anna Socha | 2075 | 8½ | |||
3 | Rafał Tomczak | 2194 | 8 | 3 | Daria Pokojska | 2103 | 8 | |||
4 | Maciej Skrzypnik | 2238 | 7½ | 4 | Alicja Chmielińska | 2028 | 8 | |||
5 | Mateusz Bartel | 2325 | 7½ | 5 | Edyta Kupczyk | 2010 | 7½ | |||
6 | Krystian Singer | 2011 | 7½ | 6 | Justyna Skrochocka | 2039 | 7 | |||
7 | Tomasz Trabszys | 2079 | 7 | 7 | Elżbieta Balkiewicz | 7 | ||||
8 | Filip Bargłowski | 2178 | 7 | 8 | Agnieszka Tadych | 7 | ||||
9 | Adam Cieśla | 2107 | 7 | 9 | Małgorzata Sobocińska | 7 | ||||
10 | Grzegorz Gajewski | 2227 | 7 | 10 | Małgorzata Kucypera | 2131 | 6½ | |||
11 | Stanisław Zawadzki | 2250 | 6½ | 11 | Magdalena Zając | 6½ | ||||
12 | Ryszard Macioł | 2058 | 6½ | 12 | Karolina Boder | 6½ | ||||
13 | Piotr Szymański | 2086 | 6½ | 13 | Maria Szymańska | 2073 | 6½ | |||
14 | Sebastian Tekielak | 6½ | 14 | Joanna Czerwińska | 6½ | |||||
15 | Bartłomiej Katkowski | 6½ | 15 | Sylwia Gapa | 6½ | |||||
16 | Patryk Łagowski | 2182 | 6½ | 16 | Ewa Smolak | 6 | ||||
17 | Michał Mirosław | 2077 | 6½ | 17 | Kamila Nieśpielak | 6 | ||||
18 | Jakub Czakon | 6½ | 18 | Dorota Tułacz | 6 | |||||
19 | Marcin Dębowiak | 2114 | 6 | 19 | Agnieszka Rutkowska | 6 | ||||
20 | Dawid Ziółkowski | 2169 | 6 | 20 | Anna Juszczak | 2025 | 6 | |||
21 | Maciej Marszałek | 2108 | 6 | 21 | Anna Kotermańska | 6 | ||||
22 | Krzysztof Rek | 6 | 22 | Milena Magnucka | 2055 | 5½ | ||||
23 | Dariusz Klimaszewski | 5½ | 23 | Aleksandra Bartodziej | 5½ | |||||
24 | Marcin Jakubowski | 2292 | 5½ | 24 | Magdalena Florkiewicz | 5½ | ||||
25 | Michał Flasiński | 2092 | 5½ | 25 | Paulina Cagara | 5½ | ||||
26 | Robert Ślęzak | 2121 | 5½ | 26 | Olga Zajkowska | 5½ | ||||
27 | Maciej Sroczyński | 5½ | 27 | Justyna Cieplik | 5 | |||||
28 | Wojciech Przybylski | 2177 | 5½ | 28 | Marta Błach | 5 | ||||
29 | Krzysztof Paszek | 5½ | 29 | Katarzyna Paterek | 5 | |||||
30 | Michał Kunicki | 5½ | 30 | Karolina Hanarz | 5 | |||||
31 | Dominik Jezierski | 5½ | 31 | Marta Kaźmierczak | 5 | |||||
32 | Piotr Pukos | 5 | 32 | Anna Kania | 5 | |||||
33 | Piotr Dryja | 2016 | 5 | 33 | Małgorzata Łapińska | 5 | ||||
34 | Przemysław Kosmowski | 5 | 34 | Dorota Licznerska | 5 | |||||
35 | Piotr Rychlik | 5 | 35 | Joanna Bartosik | 5 | |||||
36 | Krzysztof Turecki | 5 | 36 | Joanna Olender | 4½ | |||||
37 | Łukasz Bełzo | 5 | 37 | Joanna Skurzak | 4½ | |||||
38 | Przemysław Walczak | 2128 | 4½ | 38 | Agnieszka Ślęzak | 4½ | ||||
39 | Damian Blandzi | 2049 | 4½ | 39 | Aleksandra Jackowska | 4½ | ||||
40 | Bartłomiej Matlęga | 2282 | 4½ | 40 | Karolina Mleko | 4½ | ||||
41 | Jakub Tyczkowski | 2100 | 4½ | 41 | Joanna Kochmańska | 4 | ||||
42 | Piotr Dudziński | 4½ | 42 | Izabela Kania | 4 | |||||
43 | Andrzej Plichta | 4½ | 43 | Anna Bejma | 3½ | |||||
44 | Robert Gawłowski | 4½ | 44 | Anita Baryczka | 3½ | |||||
45 | Grzegorz Jamroz | 2068 | 4½ | 45 | Anna Kulicka | 3½ | ||||
46 | Grzegorz Fudalej | 2056 | 4½ | 46 | Justyna Plicner | 3½ | ||||
47 | Adam Jarząb | 4½ | 47 | Maria Markiewicz | 3 | |||||
48 | Daniel Blandzi | 4½ | ||||||||
49 | Rafał Kaźmierczak | 4½ | ||||||||
50 | Adam Brożyński | 3½ | ||||||||
51 | Kazimierz Merklejn | 3½ | ||||||||
52 | Miłosz Rudnicki | 3 | ||||||||
53 | Adam Plicner | 2 | ||||||||
Szachy klasyczne – U14 |
||||||||||
Biała, 29 kwietnia – 7 maja 2000 (system szwajcarski, 10 rund) Sędzia główny: |
||||||||||
1 | Dariusz Szoen | 2128 | 7½ | 1 | Dorota Czarnota | 7½ | ||||
2 | Radosław Wojtaszek | 2217 | 7½ | 2 | Joanna Worek | 2050 | 7 | |||
3 | Marcin Krysztofiak | 2130 | 6½ | 3 | Beata Kądziołka | 2074 | 6½ | |||
4 | Marcin Ciołek | 6½ | 4 | Dominika Hermanowicz | 6 | |||||
5 | Krzysztof Bulski | 6 | 5 | Katarzyna Poznańska | 6 | |||||
6 | Jan Skurski | 2059 | 5½ | 6 | Karina Szczepkowska | 6 | ||||
7 | Marcin Tobys | 5½ | 7 | Aleksandra Wojciechowska | 6 | |||||
8 | Mateusz Sypień | 5½ | 8 | Jolanta Zawadzka | 6 | |||||
9 | Kamil Stachowiak | 2036 | 5½ | 9 | Joanna Bojdoł | 5½ | ||||
10 | Dominik Sypnicki | 5½ | 10 | Izabela Tekielak | 5½ | |||||
11 | Zbigniew Pakleza | 2098 | 5½ | 11 | Małgorzata Wilczyńska | 5½ | ||||
12 | Maciej Rutkowski | 5½ | 12 | Anna Kohut | 5½ | |||||
13 | Michał Masłowski | 5½ | 13 | Magdalena Wesołowska | 5½ | |||||
14 | Paweł Szablowski | 2099 | 5½ | 14 | Aneta Korościel | 5 | ||||
15 | Łukasz Luba | 2037 | 5½ | 15 | Hanna Rychlik | 5 | ||||
16 | Bartosz Machaj | 2113 | 5½ | 16 | Marta Marszałek | 5 | ||||
17 | Bartosz Pawłowski | 2065 | 5 | 17 | Marta Szydłowska | 5 | ||||
18 | Grzegorz Urbański | 5 | 18 | Beata Mazur | 5 | |||||
19 | Dariusz Strejczek | 5 | 19 | Eliza Truszkiewicz | 5 | |||||
20 | Andrzej Szczukiewicz | 5 | 20 | Mirosława Litwiniec | 5 | |||||
21 | Michał Adamski | 2059 | 5 | 21 | Hanna Domagała | 5 | ||||
22 | Krystian Kuźmicz | 2047 | 4½ | 22 | Anna Staszewska | 4½ | ||||
23 | Krzysztof Szromba | 2022 | 4½ | 23 | Joanna Górecka | 4½ | ||||
24 | Mateusz Kulesza | 2140 | 4½ | 24 | Marta Taboła | 4½ | ||||
25 | Michał Szczepiński | 2056 | 4½ | 25 | Magdalena Bielawska | 4½ | ||||
26 | Jacek Stopa | 2094 | 4½ | 26 | Justyna Dutka | 4½ | ||||
27 | Mateusz Kuzioła | 4½ | 27 | Marzena Kozłowska | 4½ | |||||
28 | Tomasz Pakuła | 4½ | 28 | Weronika Kobak | 4 | |||||
29 | Tomasz Caba | 4½ | 29 | Julia Zapaśnik | 4 | |||||
30 | Stanisław Mirski | 4 | 30 | Agata Świątek | 4 | |||||
31 | Michał Bugalski | 4 | 31 | Agata Zawadka | 4 | |||||
32 | Łukasz Schreiber | 2040 | 4 | 32 | Alina Dawidczyk | 4 | ||||
33 | Paweł Dziubiński | 4 | 33 | Lena Szymanowska | 4 | |||||
34 | Dawid Śmierzchalski | 4 | 34 | Barbara Baran | 4 | |||||
35 | Maciej Cajbel | 4 | 35 | Katarzyna Maleńczyk | 3½ | |||||
36 | Łukasz Kidziński | 4 | 36 | Małgorzata Szelest | 3½ | |||||
37 | Michał Bartel | 2009 | 3½ | 37 | Izabela Śliwinska | 3½ | ||||
38 | Mateusz Najbar | 3½ | 38 | Anna Borowska | 3½ | |||||
39 | Krzysztof Sitarski | 3½ | 39 | Anna Sienkiewicz | 3½ | |||||
40 | Bartłomiej Guziński | 3½ | 40 | Barbara Błach | 3½ | |||||
41 | Bartosz Przybylski | 3½ | 41 | Paulina Lewandowska | 3½ | |||||
42 | Adam Niepsuj | 3½ | 42 | Katarzyna Krajewska | 3½ | |||||
43 | Maciej Kwiatkowski | 3½ | 43 | Monika Barańska | 3½ | |||||
44 | Sławomir Liberadzki | 3 | 44 | Aleksandra Jończyk | 3 | |||||
45 | Bartosz Probola | 3 | 45 | Żaneta Zdanowicz | 3 | |||||
46 | Artur Jóźwiak | 2½ | 46 | Magdalena Frąckowiak | 2½ | |||||
47 | Andrzej Stuczyński | 2½ | 47 | Joanna Górska | 2 | |||||
48 | Piotr Szczęśniak | 2½ | 48 | Anna Lenarczyk | ½ | |||||
49 | Paweł Błaszczyk | 2½ | ||||||||
50 | Tomasz Gościniak | 2 | ||||||||
Szachy klasyczne – U12 |
||||||||||
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Witalis Sapis |
||||||||||
1 | I | Paweł Czarnota | 9 | 1 | I+ | Beata Andrejczuk | 10 | |||
2 | I | Michał Luch | 2051 | 8½ | 2 | I | Ewa Przeździecka | 9 | ||
3 | I | Piotr Brodowski | 8 | 3 | I | Magdalena Kozak | 8 | |||
4 | I | Marcin Tazbir | 7½ | 4 | III | Edyta Wesołowska | 7½ | |||
5 | II+ | Michał Motyka | 7 | 5 | I | Hanna Leks | 7 | |||
6 | I | Mateusz Bronowicki | 7 | 6 | II+ | Marta Łabędzka | 7 | |||
7 | II | Piotr Ziółkowski | 7 | 7 | I | Marta Przeździecka | 7 | |||
8 | II | Michał Efinowicz | 7 | 8 | II | Katarzyna Cieślukowska | 7 | |||
9 | II | Maciej Andrejczuk | 7 | 9 | I | Joanna Majdan | 6½ | |||
10 | I | Wojciech Moranda | 6½ | 10 | I | Anna Stolarczyk | 6½ | |||
11 | I | Robert Krzesaj | 6½ | 11 | I | Magdalena Matyszewska | 6½ | |||
12 | II+ | Tomasz Warakomski | 6½ | 12 | II+ | Matylda Kozłowska | 6½ | |||
13 | II+ | Arkadiusz Skawiński | 6½ | 13 | II+ | Anna Matyjek | 6½ | |||
14 | II | Łukasz Butkiewicz | 6½ | 14 | II | Anna Bartoniewicz | 6½ | |||
15 | II | Filip Diczew | 6½ | 15 | II | Joanna Gaś | 6½ | |||
16 | II+ | Kamil Schreiber | 6½ | 16 | II | Klaudia Żak | 6 | |||
17 | II | Radosław Laskowski | 6½ | 17 | II | Magdalena Kozieł | 6 | |||
18 | II | Łukasz Kisiel | 6 | 18 | II+ | Anna Gasik | 6 | |||
19 | II+ | Marcin Majcher | 6 | 19 | II | Hanna Filipowicz | 6 | |||
20 | II+ | Rafał Lubczyński | 6 | 20 | III | Paulina Pietruszewska | 6 | |||
21 | II | Daniel Gumuła | 6 | 21 | II+ | Ewa Międzybrodzka | 6 | |||
22 | II+ | Krystian Kudła | 6 | 22 | II | Karolina Kosecka | 5½ | |||
23 | II+ | Leszek Piętal | 6 | 23 | III | Katarzyna Kumorowicz | 5½ | |||
24 | II+ | Michał Olszewski | 5½ | 24 | II | Lidia Zdziarska | 5½ | |||
25 | II | Krzysztof Łapiński | 5½ | 25 | II+ | Agnieszka Malewska | 5½ | |||
26 | II | Michał Piec | 5½ | 26 | II | Magdalena Tobiasz | 5½ | |||
27 | II | Michał Mazurkiewicz | 5½ | 27 | II | Klaudia Domowicz | 5½ | |||
28 | II | Piotr Pytel | 5½ | 28 | III | Joanna Zmyślony | 5½ | |||
29 | II | Michał Szafarski | 5½ | 29 | III | Karolina Majcher | 5 | |||
30 | II | Maciej Kukawski | 5 | 30 | II | Aleksandra Wilk | 5 | |||
31 | II | Paweł Baran | 5 | 31 | II | Anna Nawrot | 5 | |||
32 | III | Sebastian Opaliński | 5 | 32 | II | Karolina Dębska | 5 | |||
33 | II+ | Marcin Stefanik | 5 | 33 | II | Joanna Szerszeń | 5 | |||
34 | II | Jacek Szwed | 5 | 34 | III | Magdalena Chojnacka | 5 | |||
35 | III | Kamil Figurski | 5 | 35 | II | Anna Dudel | 5 | |||
36 | II | Bartosz Hrynkiewicz | 4½ | 36 | III | Emilia Bodzenta | 4½ | |||
37 | II | Jarosław Gomułka | 4½ | 37 | III | Dorota Gramcow | 4½ | |||
38 | III | Jakub Wawrzyczek | 4½ | 38 | III | Patrycja Matusik | 4½ | |||
39 | III | Szymon Sanetra | 4½ | 39 | II+ | Katarzyna Bogdańska | 4½ | |||
40 | II | Rafał Pluszczewicz | 4½ | 40 | II | Anna Andrzejewska | 4 | |||
41 | II | Dawid Kobiałko | 4½ | 41 | II | Jagoda Krzywoń | 4 | |||
42 | III | Jędrzej Małyszko | 4 | 42 | II | Natalia Oszmian | 4 | |||
43 | II | Jakub Kuzioła | 4 | 43 | II | Izabela Borkowska | 4 | |||
44 | II | Marcin Barański | 4 | 44 | III | Paulina Przybylska | 4 | |||
45 | II | Łukasz Gajtkowski | 3½ | 45 | II | Joanna Górecka | 4 | |||
46 | III | Paweł Marcinkowski | 3½ | 46 | III | Aleksandra Kmiotek | 4 | |||
47 | II | Marcin Pruski | 3 | 47 | II+ | Elżbieta Smolak | 4 | |||
48 | II+ | Arkadiusz Sieroń | 3 | 48 | III | Jagoda Grzelczak | 3 | |||
49 | II | Maciej Gajdzica | 3 | 49 | III | Katarzyna Matlak | 2½ | |||
50 | IV | Monika Łojas | 2 | |||||||
Szachy klasyczne – U10 |
||||||||||
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Witalis Sapis |
||||||||||
1 | II | Jacek Tomczak | 9 | 1 | II | Maria Jankowska | 10 | |||
2 | II | Maciej Brzeski | 8 | 2 | II | Maria Gościniak | 8½ | |||
3 | II | Paweł Babijczuk | 8 | 3 | III | Elżbieta Motyka | 7½ | |||
4 | II | Tomasz Żórawik | 7½ | 4 | III | Wiktoria Wierzbicka | 7½ | |||
5 | II | Mateusz Bobula | 7 | 5 | IV | Aleksandra Kuna | 7½ | |||
6 | II | Michał Kopczyński | 7 | 6 | II | Joanna Kasperek | 7½ | |||
7 | III | Mateusz Dubiński | 7 | 7 | II | Anna Warakomska | 7 | |||
8 | II | Jakub Masłowski | 7 | 8 | II | Michalina Botor | 6½ | |||
9 | III | Adrian Panocki | 7 | 9 | III | Małgorzata Nowak | 6½ | |||
10 | II | Piotr Wojciechowski | 7 | 10 | III | Elżbieta Nawrot | 6½ | |||
11 | II | Rafał Kasperek | 6½ | 11 | III | Karolina Bukwa | 6½ | |||
12 | III | Artur Kochmański | 6½ | 12 | III | Hanna Gołębiowska | 6½ | |||
13 | II | Oskar Nieśpielak | 6½ | 13 | III | Magdalena Gorol | 6 | |||
14 | II | Michał Walentukiewicz | 6½ | 14 | II | Agnieszka Raszkiewicz | 6 | |||
15 | III | Robert Pałuba | 6½ | 15 | II | Amelia Urbanowicz | 6 | |||
16 | III | Piotr Szymura | 6 | 16 | III | Joanna Kuś | 6 | |||
17 | III | Jakub Dudys | 6 | 17 | III | Marlena Boder | 5 | |||
18 | II | Szymon Wróblewski | 6 | 18 | III | Aleksandra Pałczak | 6 | |||
19 | III | Marcin Maciążek | 6 | 19 | III | Hanna Maciąg | 6 | |||
20 | II | Paweł Wrzesiński | 6 | 20 | IV | Agata Łysakowska | 6 | |||
21 | III | Mateusz Świerczek | 5½ | 21 | III | Ewa Sroka | 6 | |||
22 | III | Arkadiusz Leniart | 5½ | 22 | III | Katarzyna Radziewicz | 5½ | |||
23 | III | Janusz Kudełka | 5½ | 23 | Kinga Zakościelna | 5½ | ||||
24 | III | Tomasz Baturo | 5½ | 24 | III | Katarzyna Jastrzębska | 5½ | |||
25 | III | Jakub Radej | 5½ | 25 | III | Magdalena Chmielecka | 5 | |||
26 | III | Piotr Sieliwonik | 5½ | 26 | IV | Joanna Bogdanowicz | 5 | |||
27 | III | Wiesław Murawski | 5½ | 27 | III | Paulina Łasut | 5 | |||
28 | IV | Maciej Bosak | 5½ | 28 | V | Dorota Słodyczka | 5 | |||
29 | II | Jan Litwin | 5 | 29 | III | Anna Sygulska | 5 | |||
30 | III | Adam Oksiński | 5 | 30 | III | Klaudia Hajduk | 5 | |||
31 | III | Wojciech Mazur | 5 | 31 | IV | Dorota Rzeszowska | 5 | |||
32 | III | Krzysztof Bartczak | 5 | 32 | IV | Joanna Kądziołka | 5 | |||
33 | II | Michał Duszenko | 4½ | 33 | III | Emilia Warchoł | 5 | |||
34 | IV | Szymon Gryczka | 4½ | 34 | IV | Izabela Górecka | 5 | |||
35 | IV | Piotr Szumilas | 4½ | 35 | III | Elżbieta Dusza | 4½ | |||
36 | III | Jakub Rymarowicz | 4½ | 36 | II | Justyna Furman | 4½ | |||
37 | III | Konrad Cieśla | 4½ | 37 | III | Maria Cholewa | 4½ | |||
38 | III | Michał Botor | 4½ | 38 | IV | Dorota Prandzioch | 4 | |||
39 | III | Kamil Krzyżanowski | 4½ | 39 | III | Emilia Clapa | 4 | |||
40 | IV | Rafał Podziński | 4½ | 40 | III | Aleksandra Abramowicz | 4 | |||
41 | III | Krzysztof Kubejko | 4½ | 41 | Anna Latoszek | 4 | ||||
42 | IV | Patryk Kasiańczuk | 4½ | 42 | IV | Marta Pałuba | 2½ | |||
43 | IV | Jakub Włodarczak | 4 | 43 | IV | Anna Jankowska | 1½ | |||
44 | III | Paweł Latoszek | 4 | |||||||
45 | IV | Marcin Sęk | 3 | |||||||
46 | III | Stanisław Rydzewski | 3 | |||||||
47 | IV | Kacper Jakubczyk | 2½ | |||||||
48 | III | Bartosz Bogatko | 1½ |