Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2000

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2000

1999 | 2000 | 2001
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 29 marca – 8 kwietnia 2000 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 mm Paweł Blehm 2494 1 Katarzyna Jurkiewicz 2170
2 mm Rafał Antoniewski 2443 7 2 Edyta Andrzejewska 2199 8
3 Aleksander Miśta 2354 7 3 Dorota Iwaniuk 2211
4 Marcin Szeląg 2392 7 4 Małgorzata Głazik 2146 7
5 mf Krzysztof Jakubowski 2353 6 5 Agnieszka Matras 2186 6
6 Marcin Szymański 2335 6 Katarzyna Toma 2075
7 Mateusz Bartel 2325 5 7 Karolina Szymanowska 2119 5
8 Dominik Orzech 2224 5 8 Małgorzata Reszka 2091
9 Krystian Jędryczka 2374 9 Daria Pokojska 2103 4
10 Przemysław Liwak 2272 4 10 Maria Szymańska 2073 4
11 Radosław Jedynak 2299 11 Izabela Tekielak
12 Jacek Markiewicz 2226 3 12 Małgorzata Kucypera 2131
Szachy klasyczne – U18
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 Aleksander Miśta 2354 1 m Agnieszka Matras 2186
2 Marcin Dziuba 2341 2 k+ Małgorzata Reszka 2091 8
3 mf Krzysztof Jakubowski 2353 8 3 I++ Paulina Kamińska 8
4 Michał Szulc 2215 7 4 I+ Aleksandra Gorczyca 7
5 Krzysztof Gratka 2339 7 5 k+ Joanna Zimny 2121 7
6 Adrian Wiśniewski 2226 7 6 I++ Dominika Nowak 7
7 Radosław Jedynak 2299 7 7 m Katarzyna Jurkiewicz 2170 7
8 Jędrzej Długosz 2177 7 8 k+ Karolina Szymanowska 2119 7
9 Dominik Orzech 2224 7 9 k+ Magdalena Łysiak 2067
10 Krzysztof Jasik 2221 7 10 k+ Monika Zembrzuska 2106
11 Piotr Łopusiewicz 2224 11 m Małgorzata Głazik 2146
12 Przemysław Liwak 2272 12 k Marta Samborska 2049
13 Marcin Szymański 2335 13 k Elżbieta Janiszyn 2007
14 Michał Fudalej 2164 14 k Małgorzata Zielińska 2040
15 Marcin Mąka 2062 15 I Renata Bursa 6
16 Krzysztof Chojnacki 2199 16 I Anna Płonka 6
17 Jan Adamowski 2069 17 I++ Arleta Magnucka 6
18 Sebastian Rubinowski 2042 6 18 I Katarzyna Woniak
19 Robert Bojdoł 2060 6 19 k Agnieszka Pikulska 2032
20 Paweł Wenc 2099 6 20 I+ Marta Piktel
21 Piotr Jasik 2048 6 21 I+ Agnieszka Gościniak
22 Paweł Wasilewski 2049 22 I Agnieszka Sowa
23 Zbigniew Stypka 2076 23 I Izabela Jurga
24 Adam Wojciechowski 2092 24 I+ Dominika Gorczyca 5
25 Marcin Urbanek 2116 25 I+ Kinga Nowak 2023 5
26 Paweł Hudziak 2192 26 I Małgorzata Szydłowska 5
27 Bartosz Becker 27 I Bożena Foszcz 5
28 Paweł Stoma 2139 5 28 I Beata Maj 5
29 Kamil Grycel 2223 5 29 II Marlena Chlost
30 Krzysztof Smolak 2054 5 30 I Marta Derlacz
31 Dawid Janaszak 2156 5 31 I+ Dorota Kostek
32 Piotr Kukła 2010 5 32 I Joanna Przytycka
33 Tadeusz Moskwiński 2004 5 33 I Anna Kulozik 4
34 Marcin Fojudzki 2156 5 34 I Monika Walczak 4
35 Michał Paterek 2150 35 I Katarzyna Moranda 4
36 Sebastian Augustyn 36 II Małgorzata Śliczna
37 Waldemar Jabłoński 2042 37 II Małgorzata Chiciak
38 Marcin Taboła 2100 38 II+ Małgorzata Raryta 3
39 Maciej Janiszewski 39 II Monika Wiśniewska 3
40 Krzysztof Bełzo 40 I Anna Gorol
41 Łukasz Kopacz
42 Aleksander Dydel
43 Paweł Grabowski 4
44 Kamil Kolendo 4
45 Sebastian Tworuszka
46 Piotr Żochowski 2100
47 Łukasz Rozumek
48 Łukasz Goszczyński
49 Michał Mąka 2077
50 Bartosz Piątkowiak 2
Szachy klasyczne – U16
Wisła, 26 lutego – 8 marca 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Jerzy Owczarzak 2225 1 Katarzyna Toma 2075 9
2 Bartłomiej Heberla 2262 2 Anna Socha 2075
3 Rafał Tomczak 2194 8 3 Daria Pokojska 2103 8
4 Maciej Skrzypnik 2238 4 Alicja Chmielińska 2028 8
5 Mateusz Bartel 2325 5 Edyta Kupczyk 2010
6 Krystian Singer 2011 6 Justyna Skrochocka 2039 7
7 Tomasz Trabszys 2079 7 7 Elżbieta Balkiewicz 7
8 Filip Bargłowski 2178 7 8 Agnieszka Tadych 7
9 Adam Cieśla 2107 7 9 Małgorzata Sobocińska 7
10 Grzegorz Gajewski 2227 7 10 Małgorzata Kucypera 2131
11 Stanisław Zawadzki 2250 11 Magdalena Zając
12 Ryszard Macioł 2058 12 Karolina Boder
13 Piotr Szymański 2086 13 Maria Szymańska 2073
14 Sebastian Tekielak 14 Joanna Czerwińska
15 Bartłomiej Katkowski 15 Sylwia Gapa
16 Patryk Łagowski 2182 16 Ewa Smolak 6
17 Michał Mirosław 2077 17 Kamila Nieśpielak 6
18 Jakub Czakon 18 Dorota Tułacz 6
19 Marcin Dębowiak 2114 6 19 Agnieszka Rutkowska 6
20 Dawid Ziółkowski 2169 6 20 Anna Juszczak 2025 6
21 Maciej Marszałek 2108 6 21 Anna Kotermańska 6
22 Krzysztof Rek 6 22 Milena Magnucka 2055
23 Dariusz Klimaszewski 23 Aleksandra Bartodziej
24 Marcin Jakubowski 2292 24 Magdalena Florkiewicz
25 Michał Flasiński 2092 25 Paulina Cagara
26 Robert Ślęzak 2121 26 Olga Zajkowska
27 Maciej Sroczyński 27 Justyna Cieplik 5
28 Wojciech Przybylski 2177 28 Marta Blach 5
29 Krzysztof Paszek 29 Katarzyna Paterek 5
30 Michał Kunicki 30 Karolina Hanarz 5
31 Dominik Jezierski 31 Marta Kaźmierczak 5
32 Piotr Pukos 5 32 Anna Kania 5
33 Piotr Dryja 2016 5 33 Małgorzata Łapińska 5
34 Przemysław Kosmowski 5 34 Dorota Licznerska 5
35 Piotr Rychlik 5 35 Joanna Bartosik 5
36 Krzysztof Turecki 5 36 Joanna Olender
37 Łukasz Bełzo 5 37 Joanna Skurzak
38 Przemysław Walczak 2128 38 Agnieszka Ślęzak
39 Damian Blandzi 2049 39 Aleksandra Jackowska
40 Bartłomiej Matlęga 2282 40 Karolina Mleko
41 Jakub Tyczkowski 2100 41 Joanna Kochmańska 4
42 Piotr Dudziński 42 Izabela Kania 4
43 Andrzej Plichta 43 Anna Bejma
44 Robert Gawłowski 44 Anita Baryczka
45 Grzegorz Jamroz 2068 45 Anna Kulicka
46 Grzegorz Fudalej 2056 46 Justyna Plicner
47 Adam Jarząb 47 Maria Markiewicz 3
48 Daniel Blandzi
49 Rafał Kaźmierczak
50 Adam Brożyński
51 Kazimierz Merklejn
52 Miłosz Rudnicki 3
53 Adam Plicner 2
Szachy klasyczne – U14
Biała, 29 kwietnia – 7 maja 2000 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny:
1 Dariusz Szoen 2128 1 Dorota Czarnota
2 Radosław Wojtaszek 2217 2 Joanna Worek 2050 7
3 Marcin Krysztofiak 2130 3 Beata Kądziołka 2074
4 Marcin Ciołek 4 Dominika Hermanowicz 6
5 Krzysztof Bulski 6 5 Katarzyna Poznańska 6
6 Jan Skurski 2059 6 Karina Szczepkowska 6
7 Marcin Tobys 7 Aleksandra Wojciechowska 6
8 Mateusz Sypień 8 Jolanta Zawadzka 6
9 Kamil Stachowiak 2036 9 Joanna Bojdoł
10 Dominik Sypnicki 10 Izabela Tekielak
11 Zbigniew Pakleza 2098 11 Małgorzata Wilczyńska
12 Maciej Rutkowski 12 Anna Kohut
13 Michał Masłowski 13 Magdalena Wesołowska
14 Paweł Szablowski 2099 14 Aneta Korościel 5
15 Łukasz Luba 2037 15 Hanna Rychlik 5
16 Bartosz Machaj 2113 16 Marta Marszałek 5
17 Bartosz Pawłowski 2065 5 17 Marta Szydłowska 5
18 Grzegorz Urbański 5 18 Beata Mazur 5
19 Dariusz Strejczek 5 19 Eliza Truszkiewicz 5
20 Andrzej Szczukiewicz 5 20 Mirosława Litwiniec 5
21 Michał Adamski 2059 5 21 Hanna Domagała 5
22 Krystian Kuźmicz 2047 22 Anna Staszewska
23 Krzysztof Szromba 2022 23 Joanna Górecka
24 Mateusz Kulesza 2140 24 Marta Taboła
25 Michał Szczepiński 2056 25 Magdalena Bielawska
26 Jacek Stopa 2094 26 Justyna Dutka
27 Mateusz Kuzioła 27 Marzena Kozłowska
28 Tomasz Pakuła 28 Weronika Kobak 4
29 Tomasz Caba 29 Julia Zapaśnik 4
30 Stanisław Mirski 4 30 Agata Świątek 4
31 Michał Bugalski 4 31 Agata Zawadka 4
32 Łukasz Schreiber 2040 4 32 Alina Dawidczyk 4
33 Paweł Dziubiński 4 33 Lena Szymanowska 4
34 Dawid Śmierzchalski 4 34 Barbara Baran 4
35 Maciej Cajbel 4 35 Katarzyna Maleńczyk
36 Łukasz Kidziński 4 36 Małgorzata Szelest
37 Michał Bartel 2009 37 Izabela Śliwinska
38 Mateusz Najbar 38 Anna Borowska
39 Krzysztof Sitarski 39 Anna Sienkiewicz
40 Bartłomiej Guziński 40 Barbara Błach
41 Bartosz Przybylski 41 Paulina Lewandowska
42 Adam Niepsuj 42 Katarzyna Krajewska
43 Maciej Kwiatkowski 43 Monika Barańska
44 Sławomir Liberadzki 3 44 Aleksandra Jończyk 3
45 Bartosz Probola 3 45 Żaneta Zdanowicz 3
46 Artur Jóźwiak 46 Magdalena Frąckowiak
47 Andrzej Stuczyński 47 Joanna Górska 2
48 Piotr Szczęśniak 48 Anna Lenarczyk ½
49 Paweł Błaszczyk
50 Tomasz Gościniak 2
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Paweł Czarnota 9 1 Beata Andrejczuk 10
2 Michał Luch 2 Ewa Przeździecka 9
3 Piotr Brodowski 8 3 Magdalena Kozak 8
4 Marcin Tazbir 4 Edyta Wesołowska
5 Michał Motyka 7 5 Hanna Leks 7
6 Mateusz Bronowicki 7 6 Marta Łabędzka 7
7 Piotr Ziółkowski 7 7 Marta Przeździecka 7
8 Michał Efinowicz 7 8 Katarzyna Cieślukowska 7
9 Maciej Andrejczuk 7 9 Joanna Majdan
10 Wojciech Moranda 10 Anna Stolarczyk
11 Robert Krzesaj 11 Magdalena Matyszewska
12 Tomasz Warakomski 12 Matylda Kozłowska
13 Arkadiusz Skawiński 13 Anna Matyjek
14 Łukasz Butkiewicz 14 Anna Bartoniewicz
15 Filip Diczew 15 Joanna Gaś
16 Kamil Schreiber 16 Klaudia Żak 6
17 Radosław Laskowski 17 Magdalena Kozieł 6
18 Łukasz Kisiel 6 18 Anna Gasik 6
19 Marcin Majcher 6 19 Hanna Filipowicz 6
20 Rafał Lubczyński 6 20 Paulina Pietruszewska 6
21 Daniel Gumuła 6 21 Ewa Międzybrodzka 6
22 Krystian Kudła 6 22 Karolina Kosecka
23 Leszek Piętal 6 23 Katarzyna Kumorowicz
24 Michał Olszewski 24 Lidia Zdziarska
25 Krzysztof Łapiński 25 Agnieszka Malewska
26 Michał Piec 26 Magdalena Tobiasz
27 Michał Mazurkiewicz 27 Klaudia Domowicz
28 Piotr Pytel 28 Joanna Zmyślony
29 Michał Szafarski 29 Karolina Majcher 5
30 Maciej Kukawski 5 30 Aleksandra Wilk 5
31 Paweł Baran 5 31 Anna Nawrot 5
32 Sebastian Opaliński 5 32 Karolina Dębska 5
33 Jacek Szwed 5 33 Joanna Szerszeń 5
34 Marcin Stefanik 5 34 Magdalena Chojnacka 5
35 Kamil Figurski 5 35 Anna Dudel 5
36 Bartosz Hrynkiewicz 36 Emilia Bodzenta
37 Jarosław Gomułka 37 Dorota Gramcow
38 Jakub Wawrzyczek 38 Patrycja Matusik
39 Szymon Sanetra 39 Katarzyna Bogdańska
40 Rafał Pluszczewicz 40 Anna Andrzejewska 4
41 Dawid Kobiałko 41 Jagoda Krzywoń 4
42 Jędrzej Małyszko 4 42 Natalia Oszmian 4
43 Jakub Kuzioła 4 43 Izabela Borkowska 4
44 Marcin Barański 4 44 Paulina Przybylska 4
45 Łukasz Gajtkowski 45 Joanna Górecka 4
46 Paweł Marcinkowski 46 Aleksandra Kmiotek 4
47 Marcin Pruski 3 47 Elżbieta Smolak 4
48 Arkadiusz Sieroń 3 48 Jagoda Grzelczak 3
49 Maciej Gajdzica 3 49 Katarzyna Matlak
50 Adam Górski 1 50 Monika Łojas 2
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 1 – 11 lutego 2000 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Jacek Tomczak 9 1 Maria Jankowska 10
2 Maciej Brzeski 8 2 Maria Gościniak
3 Paweł Babijczuk 8 3 Elżbieta Motyka
4 Tomasz Żórawik 4 Wiktoria Wierzbicka
5 Mateusz Bobula 7 5 Aleksandra Kuna
6 Michał Kopczyński 7 6 Joanna Kasperek
7 Mateusz Dubiński 7 7 Anna Warakomska 7
8 Jakub Masłowski 7 8 Michalina Botor
9 Adrian Panocki 7 9 Małgorzata Nowak
10 Piotr Wojciechowski 7 10 Elżbieta Nawrot
11 Rafał Kasperek 11 Karolina Bukwa
12 Artur Kochmański 12 Hanna Gołębiowska
13 Oskar Nieśpielak 13 Magdalena Gorol 6
14 Michał Walentukiewicz 14 Agnieszka Raszkiewicz 6
15 Robert Pałuba 15 Amelia Urbanowicz 6
16 Piotr Szymura 6 16 Joanna Kuś 6
17 Jakub Dudys 6 17 Marlena Boder 5
18 Szymon Wróblewski 6 18 Aleksandra Pałczak 6
19 Marcin Maciążek 6 19 Hanna Maciąg 6
20 Paweł Wrzesiński 6 20 Agata Łysakowska 6
21 Mateusz Świerczek 21 Ewa Sroka 6
22 Arkadiusz Leniart 22 Katarzyna Radziewicz
23 Janusz Kudełka 23 Kinga Zakościelna
24 Tomasz Baturo 24 Katarzyna Jastrzębska
25 Jakub Radej 25 Magdalena Chmielecka 5
26 Piotr Sieliwonik 26 Joanna Bogdanowicz 5
27 Wiesław Murawski 27 Paulina Łasut 5
28 Maciej Bosak 28 Dorota Słodyczka 5
29 Jan Litwin 5 29 Anna Sygulska 5
30 Adam Oksiński 5 30 Klaudia Hajduk 5
31 Wojciech Mazur 5 31 Dorota Rzeszowska 5
32 Krzysztof Bartczak 5 32 Joanna Kądziołka 5
33 Michał Duszenko 33 Emilia Warchoł 5
34 Szymon Gryczka 34 Izabela Górecka 5
35 Piotr Szumilas 35 Elżbieta Dusza
36 Jakub Rymarowicz 36 Justyna Furman
37 Konrad Cieśla 37 Maria Cholewa
38 Michał Botor 38 Dorota Prandzioch 4
39 Kamil Krzyżanowski 39 Emilia Clapa 4
40 Rafał Podziński 40 Aleksandra Abramowicz 4
41 Krzysztof Kubejko 41 Anna Latoszek 4
42 Patryk Kasiańczuk 42 Marta Pałuba
43 Jakub Włodarczak 4 43 Anna Jankowska
44 Paweł Latoszek 4 44 Julia Gardolińska 0
45 Marcin Sęk 3
46 Stanisław Rydzewski 3
47 Kacper Jakubczyk
48 Bartosz Bogatko

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close