Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2001

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2001

2000 | 2001 | 2002
Szachy klasyczne – U20
Brzeg Dolny, 7 – 17 lutego 2001 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Rafał Tomczak 2314   1   Katarzyna Jurkiewicz 2189
2   Marcin Dziuba 2421 8   2 mm Agnieszka Matras 2235 7
3   Aleksander Miśta 2432   3   Katarzyna Toma 2101 7
4 am Iweta Radziewicz 2350 7   4   Beata Kądziołka 2169
5   Bartłomiej Heberla 2364   5   Karolina Szymanowska 2130 6
6 mm Marek Stryjecki 2445 6   6   Jolanta Zawadzka 2028 6
7 mm Marcin Szeląg 2403   7   Karina Szczepkowska 2140
8   Jerzy Owczarzak 2311 5   8   Edyta Andrzejewska 2244
9   Adrian Wiśniewski 2292   9   Daria Pokojska 2048
10   Mateusz Bartel 2392   10   Alicja Chmielińska 2065
11   Patryk Łagowski 2301 3   11   Małgorzata Reszka 2093
12   Stanisław Zawadzki 2335 2   12   Anna Staszewska 2094
                     
Szachy klasyczne – U18
Zakopane, 16 – 26 stycznia 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                     
1   Aleksander Miśta 2432 8   1   Maria Szymańska 2059
2 mf Marcin Dziuba 2421 8   2   Małgorzata Reszka 2093
3   Krzysztof Jakubowski 2331 8   3   Justyna Skrochocka 2037
4   Stanisław Zawadzki 2335   4   Małgorzata Kucypera 2055 7
5   Patryk Łagowski 2301   5   Renata Bursa  
6 mf Marcin Szymański 2366 7   6   Anna Juszczak 2025
7   Jerzy Owczarzak 2311 7   7   Agnieszka Tadych  
8   Dawid Janaszak 2134   8   Katarzyna Paterek  
9 mf Marcin Jakubowski 2234   9   Elżbieta Janiszyn  
10   Paweł Kos 2111   10   Sylwia Gapa  
11   Maciej Skrzypnik 2259 6   11   Małgorzata Szydłowska   6
12   Tomasz Mołdawski 2021 6   12   Marlena Chlost 2047 6
13   Rafał Tomczak 2314 6   13   Magdalena Zając 2074 6
14   Michał Paterek 2141 6   14   Paulina Cagara   6
15   Krzysztof Chojnacki 2232 6   15   Aleksandra Gorczyca 2073
16   Adam Cieśla 2199 6   16   Monika Walczak  
17   Adam Wojciechowski 2112 6   17   Alicja Chmielińska 2065
18   Tomasz Trabszys 2120 6   18   Maria Markiewicz  
19   Grzegorz Iwiński   6   19   Katarzyna Woniak  
20   Marcin Dębowiak 2143 6   20   Małgorzata Sobocińska   5
21   Bartłomiej Katkowski 2139   21   Karolina Mleko   5
22   Paweł Stoma 2209   22   Mariola Szewczuk  
23   Marcin Urbanek 2112   23   Katarzyna Huchwajda  
24   Ignacy Moryc 2100   24   Joanna Czerwińska  
25   Krzysztof Turecki     25   Justyna Plicner  
26   Radosław Krajewski 2083 5   26   Agnieszka Ślęzak  
27   Paweł Bęben 2102 5   27   Małgorzata Raryta  
28   Rafał Kaźmierczak 2111 5   28   Anika Tadych   4
29   Daniel Blandzi   5   29   Izabela Jurga   4
30   Maciej Sroczyński 2151 5   30   Agnieszka Sowa   4
31   Marcin Mąka 2094   31   Ewa Gruz   3
32   Piotr Szymański 2108   32   Agnieszka Madej   2
33   Piotr Kukła 2058            
34   Dawid Ziółkowski 2187            
35   Michał Fłasiński 2121            
36   Łukasz Kopacz 2100            
37   Dominik Jezierski              
38   Przemysław Walczak 2059            
39   Paweł Bloch 2080 4            
40   Sebastian Tworuszka 2100 4            
41   Marcin Zawadzki   2            
                     
Szachy klasyczne – U16
Zakopane, 16 – 26 stycznia 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                     
1   Bartłomiej Heberla 2364   1   Joanna Worek 2132 9
2   Dominik Sypnicki 2162 8   2   Edyta Kupczyk  
3   Zbigniew Pakleza 2165   3   Beata Kądziołka 2169
4   Michał Mirosław 2114 7   4   Izabela Tekielak  
5   Marcin Krysztofiak 2296 7   5   Natalia Maszota 2033
6   Dariusz Szoen 2152 7   6   Elżbieta Balkiewicz 2047
7   Filip Bargłowski 2141 7   7   Katarzyna Toma 2101 7
8   Kamil Stachowiak 2128 7   8   Eliza Truszkiewicz   7
9   Krzysztof Szromba 2031 7   9   Dorota Tułacz  
10   Maciej Marszałek 2166 7   10   Milena Magnucka 2038
11   Krystian Singer 2116   11   Aleksandra Wojciechowska 2021
12   Grzegorz Gajewski 2344 6   12   Joanna Olender   6
13   Krzysztof Paszek 2135 6   13   Katarzyna Poznańska 2083 6
14   Łukasz Duda 2099 6   14   Karolina Boder   6
15   Bartosz Machaj 2196 6   15   Anna Socha 2075 6
16   Łukasz Kidziński   6   16   Hanna Rychlik   6
17   Maciej Cajbel   6   17   Lena Szymanowska  
18   Jakub Czakon 2083 6   18   Ewa Smolak  
19   Wojciech Przybylski 2170   19   Aleksandra Jackowska  
20   Sebastian Tekielak 2157   20   Anna Staszewska 2094
21   Michał Masłowski 2140   21   Kinga Zych  
22   Piotr Zimolzak 2052   22   Anna Bejma  
23   Sławomir Liberadzki     23   Joanna Bojdol  
24   Grzegorz Jamroz 2045   24   Izabela Kania  
25   Marcin Ciołek 2085   25   Marta Taboła  
26   Robert Ślęzak 2105 5   26   Barbara Baran   5
27   Paweł Dziubiński   5   27   Magdalena Florkiewicz  
28   Tomasz Fajfer   5   28   Olga Zajkowska  
29   Paweł Dobrzański 2015 5   29   Kamila Marciniak  
30   Mateusz Sypień 2103 5   30   Małgorzata Łapińska  
31   Michał Kunicki 2020 5   31   Urszula Krokay  
32   Michał Bartel 2003 5   32   Mirosława Litwiniec  
33   Grzegorz Fudalej 2035 5   33   Anna Kotermańska  
34   Marcin Wątorek     34   Marta Kaźmierczak  
35   Dariusz Klimaszewski 2168   35   Paulina Lis   4
36   Miłosz Rudnicki 2054   36   Kamila Nieśpielak   4
37   Przemysław Kosmowski 2127   37   Magdalena Frąckowiak   4
38   Paweł Wojciechowski   4   38   Alina Dawidczyk   3
39   Adam Plicner     39   Marta Ziółkowska  
40   Adam Gasik              
41   Bartosz Probola   2            
                     
Szachy klasyczne – U14
Pokrzywna, 28 kwietnia – 6 maja 2001 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak
                     
1   Radosław Wojtaszek 2252   1   Dominika Hermanowicz   8
2   Michał Adamski 2160   2   Dorota Czarnota 2064 8
3   Krzysztof Bulski 2142   3   Anna Kohut 2019
4   Michał Luch 2092   4   Jolanta Zawadzka 2068
5   Jacek Stopa 2163   5   Karina Szczepkowska 2140
6   Marcin Tazbir 2100   6   Anna Gasik  
7   Łukasz Butkiewicz 2027   7   Joanna Górecka  
8   Mateusz Kuzioła 2095   8   Magdalena Kozak  
9   Wojciech Moranda 2058   9   Marta Przeździecka   6
10   Mateusz Kaleciński   6   10   Marta Szydłowska   6
11   Bartosz Pawłowski 2109 6   11   Marzena Kozłowska   6
12   Maciej Rutkowski   6   12   Anna Stolarczyk   6
13   Paweł Baran   6   13   Hanna Domagała   6
14   Mateusz Kulesza 2089 6   14   Anna Tomczyk   6
15   Krystian Kuźmicz 2170   15   Magdalena Wesołowska  
16   Paweł Czarnota 2137   16   Katarzyna Krajewska  
17   Robert Krzesaj 2096   17   Joanna Majdan 2028
18   Tomasz Caba     18   Agata Halamus  
19   Michał Szczepiński 2031   19   Lidia Zdziarska  
20   Michał Więcław     20   Kinga Siwek  
21   Łukasz Schreiber 2030   21   Ewa Przeździecka  
22   Krzysztof Ejsmont   5   22   Aneta Korościel  
23   Mateusz Władyka   5   23   Marta Łabędzka  
24   Maciej Kwiatkowski   5   24   Marta Marszałek  
25   Tomasz Kubit 2029 5   25   Weronika Kobak   5
26   Jan Skurski 2100   26   Klaudia Żak   5
27   Dariusz Roubo     27   Beata Andrejczuk  
28   Marcin Majcher 2079   28   Izabela Śliwińska  
29   Marcin Tobys     29   Małgorzata Wilczyńska  
30   Krzysztof Budrewicz     30   Justyna Dutka  
31   Krzysztof Łapiński     31   Agata Zawadka  
32   Rafał Pluszczewicz     32   Alicja Bura  
33   Bartosz Koźmiński     33   Barbara Błach  
34   Bartłomiej Guziński     34   Karolina Tumolewska   4
35   Arkadiusz Skawiński     35   Hanna Filipowicz   4
36   Paweł Błaszczyk     36   Karolina Dębska   4
37   Rafał Lubczyński     37   Małgorzata Szelest   4
38   Andrzej Goszczyński     38   Aleksandra Ciążela   4
39   Andrzej Szczukiewicz   4   39   Katarzyna Kumorowicz  
40   Paweł Zwierzyński   4   40   Magdalena Tobiasz  
41   Piotr Pytel   4   41   Anna Przeździecka  
42   Andrzej Stuczyński   4   42   Katarzyna Cieślukowska  
43   Jarosław Gomułka   4   43   Karolina Zerner   3
44   Michał Chmielewski     44   Sylwia Kozłowska   3
45   Dariusz Rośniak     45   Edyta Wesołowska   3
46   Łukasz Kisiel   3   46   Beata Tyda   3
47   Konrad Domowicz     47   Paulina Krysztofiuk   3
48   Artur Jóźwiak   0   48   Emilia Bodzenta  
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 3 – 13 lutego 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1   Tomasz Warakomski   8   1   Hanna Leks   10
2   Jakub Masłowski 2049 8   2   Magdalena Matyszewska   9
3   Mateusz Bobula   8   3   Katarzyna Radziewicz   8
4   Maciej Brzeski   8   4   Magdalena Chojnacka  
5   Michał Olszewski 2017   5   Alicja Demidowicz  
6   Michał Motyka     6   Anna Nawrot   7
7   Piotr Brodowski   7   7   Anna Dudel   7
8   Mateusz Bronowicki 2035 7   8   Aleksandra Pałczak   7
9   Daniel Gumuła   7   9   Maria Gościniak   7
10   Maciej Gajdzica   7   10   Małgorzata Nowak   7
11   Michał Kopczyński   7   11   Matylda Kozłowska  
12   Jacek Tomczak     12   Elżbieta Smolak  
13   Maciej Andrejczuk     13   Monika Kaniak  
14   Adrian Panocki     14   Anna Flazińska  
15   Robert Pałuba     15   Michalina Botor  
16   Jacek Szwed     16   Maria Jankowska   6
17   Krzysztof Zapolski     17   Klaudia Domowicz   6
18   Michał Mazurkiewicz   6   18   Marlena Boder   6
19   Mateusz Dubiński   6   19   Paulina Pietruszewska   6
20   Dawid Kobiałko   6   20   Joanna Szerszeń   6
21   Michał Paździora   6   21   Elżbieta Dusza  
22   Michał Walentukiewicz   6   22   Natalia Oszmian  
23   Paweł Marcinkowski   6   23   Wioletta Sobierska  
24   Michał Efinowicz     24   Izabela Borkowska  
25   Kamil Windorpski     25   Maria Cholewa  
26   Tomasz Żórawik     26   Magdalena Chmielecka  
27   Piotr Wojciechowski     27   Ewa Międzobrodzka  
28   Piotr Ziółkowski     28   Justyna Kaniak  
29   Sebastian Opaliński     29   Agata Zajkowska  
30   Oskar Nieśpielak     30   Julia Kaczmarek  
31   Piotr Lewiarz     31   Katarzyna Bogdańska   5
32   Marcin Maciążek     32   Magdalena Gorol   5
33   Paweł Dłutkowski     33   Karolina Bukwa   5
34   Paweł Babijczuk   5   34   Karolina Gola   5
35   Wojciech Mazur   5   35   Joanna Kuś   5
36   Marcin Muc   5   36   Dorota Gramcow   5
37   Maciej Bosak   5   37   Amelia Urbanowicz  
38   Rafał Kasperek   5   38   Hanna Gołębiowska  
39   Dawid Wysocki   5   39   Marzena Zięba  
40   Tomasz Baturo   5   40   Kinga Gabrysiak  
41   Stanisław Rydzewski     41   Anna Sygulska  
42   Paweł Wrzesiński     42   Joanna Giemza  
43   Paweł Latoszek     43   Agnieszka Raszkiewicz  
44   Szymon Gryczka     44   Katarzyna Gondko   4
45   Michał Forys     45   Martyna Mikołajczak   4
46   Kacper Jakubczyk     46   Agnieszka Mrozińska  
47   Arkadiusz Szczepański     47   Emilia Clapa   3
48   Adrian Zieliński     48   Agnieszka Prugar   3
49   Piotr Szymura   4   49   Anna Szczepańska  
50   Adam Górski   4            
51   Maciej Kukawski              
52   Maciej Wiącek   3            
53   Tomasz Cłapa   3            
54   Mateusz Gardoliński   3            
55   Marcin Bryła              
56   Tomasz Kawałek   0            
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 3 – 13 lutego 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1   Arkadiusz Leniart     1   Wiktoria Wierzbicka   10
2   Artur Kochmański   8   2   Joanna Kasperek  
3   Krzysztof Bartczak   8   3   Elżbieta Nawrot   8
4   Jakub Dudys   8   4   Agata Dzionk  
5   Maciej Kukła     5   Elżbieta Motyka   7
6   Dariusz Świercz     6   Jagoda Gołek   7
7   Nikodem Gosławski     7   Katarzyna Jastrzębska   7
8   Łukasz Wiński   7   8   Maria Demidowicz   7
9   Michał Botor   7   9   Lidia Bryła   7
10   Dominik Płończak     10   Anna Warakomska   7
11   Kamil Kapica     11   Kinga Zakościelna  
12   Adam Oksiński     12   Magdalena Krasnodębska  
13   Piotr Wasik     13   Żaneta Piorun  
14   Konrad Cieśla     14   Marta Ostrowska  
15   Zbigniew Strzemiecki     15   Maria Prugar  
16   Wojciech Mamak     16   Klaudia Kulon   6
17   Jakub Bielan     17   Aleksandra Kuna   6
18   Jakub Pająk     18   Katarzyna Adamowicz   6
19   Piotr Lach   6   19   Aleksandra Lach   6
20   Michał Porwisz   6   20   Emilia Warchoł   6
21   Kamil Krzyżanowski   6   21   Julia Gardolińska   6
22   Emil Kusztal   6   22   Dorota Prandzioch  
23   Wiktor Lech   6   23   Kamila Dąbrowska  
24   Łukasz Kowalski   6   24   Ewa Efinowicz  
25   Piotr Markowski     25   Dorota Słodyczka  
26   Paweł Drozdowski     26   Agata Wyczawska  
27   Krystian Rubinowski     27   Joanna Mączka   5
28   Patryk Kasiańczuk     28   Izabela Górecka   5
29   Diogenes Spodzieja     29   Agnieszka Mierska   5
30   Paweł Piętocha     30   Marta Pałuba   5
31   Michał Drozdek     31   Monika Paniczek   5
32   Łukasz Tokarski     32   Urszula Staniszewska   5
33   Jakub Tobolski     33   Maria Warchoł   5
34   Marek Piguła   5   34   Aleksandra Krajewska  
35   Rafał Podziński   5   35   Dominika Ostrowska  
36   Bartosz Tokarski   5   36   Edyta Wojdyło  
37   Jan Kurowski   5   37   Aleksandra Myć  
38   Piotr Siedliński     38   Izabela Siergiej  
39   Piotr Szumilas     39   Ernesta Miłkowska   4
40   Adam Plichta     40   Anna Jaskorzyńska   4
41   Marcel Kanarek     41   Anna Jankowska   4
42   Michał Dudel     42   Anna Latoszek   4
43   Marcin Sęk     43   Sabina Kuś   4
44   Mateusz Zając     44   Oktawia Kotula   4
45   Adam Ścibior     45   Joanna Motyka  
46   Tomasz Błaszczyk     46   Anna Krupa   3
47   Patryk Opaliński     47   Maria Kuś   2
48   Mateusz Krajewski              
49   Bartosz Lewiarz   4            
50   Konrad Kotula   4            
51   Marek Moskwiński              
52   Michał Wodzyński              
53   Piotr Nguyen              
54   Łukasz Dudzik              
55   Grzegorz Mazur   2            
56   Jakub Szczubelek   ½            

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close