Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2001

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2001

2000 | 2001 | 2002
Szachy klasyczne – U20
Brzeg Dolny, 7 – 17 lutego 2001 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Rafał Tomczak 2314 1 Katarzyna Jurkiewicz 2189
2 Marcin Dziuba 2421 8 2 mm Agnieszka Matras 2235 7
3 Aleksander Miśta 2432 3 Katarzyna Toma 2101 7
4 am Iweta Radziewicz 2350 7 4 Beata Kądziołka 2169
5 Bartłomiej Heberla 2364 5 Karolina Szymanowska 2130 6
6 mm Marek Stryjecki 2445 6 6 Jolanta Zawadzka 2028 6
7 mm Marcin Szeląg 2403 7 Karina Szczepkowska 2140
8 Jerzy Owczarzak 2311 5 8 Edyta Andrzejewska 2244
9 Adrian Wiśniewski 2292 9 Daria Pokojska 2048
10 Mateusz Bartel 2392 10 Alicja Chmielińska 2065
11 Patryk Łagowski 2301 3 11 Małgorzata Reszka 2093
12 Stanisław Zawadzki 2335 2 12 Anna Staszewska 2094
Szachy klasyczne – U18
Zakopane, 16 – 26 stycznia 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 Aleksander Miśta 2432 8 1 Maria Szymańska 2059
2 mf Marcin Dziuba 2421 8 2 Małgorzata Reszka 2093
3 Krzysztof Jakubowski 2331 8 3 Justyna Skrochocka 2037
4 Stanisław Zawadzki 2335 4 Małgorzata Kucypera 2055 7
5 Patryk Łagowski 2301 5 Renata Bursa
6 mf Marcin Szymański 2366 7 6 Anna Juszczak 2025
7 Jerzy Owczarzak 2311 7 7 Agnieszka Tadych
8 Dawid Janaszak 2134 8 Katarzyna Paterek
9 mf Marcin Jakubowski 2234 9 Elżbieta Janiszyn
10 Paweł Kos 2111 10 Sylwia Gapa
11 Maciej Skrzypnik 2259 6 11 Małgorzata Szydłowska 6
12 Tomasz Mołdawski 2021 6 12 Marlena Chlost 2047 6
13 Rafał Tomczak 2314 6 13 Magdalena Zając 2074 6
14 Michał Paterek 2141 6 14 Paulina Cagara 6
15 Krzysztof Chojnacki 2232 6 15 Aleksandra Gorczyca 2073
16 Adam Cieśla 2199 6 16 Monika Walczak
17 Adam Wojciechowski 2112 6 17 Alicja Chmielińska 2065
18 Tomasz Trabszys 2120 6 18 Maria Markiewicz
19 Grzegorz Iwiński 6 19 Katarzyna Woniak
20 Marcin Dębowiak 2143 6 20 Małgorzata Sobocińska 5
21 Bartłomiej Katkowski 2139 21 Karolina Mleko 5
22 Paweł Stoma 2209 22 Mariola Szewczuk
23 Marcin Urbanek 2112 23 Katarzyna Huchwajda
24 Ignacy Moryc 2100 24 Joanna Czerwińska
25 Krzysztof Turecki 25 Justyna Plicner
26 Radosław Krajewski 2083 5 26 Agnieszka Ślęzak
27 Paweł Bęben 2102 5 27 Małgorzata Raryta
28 Rafał Kaźmierczak 2111 5 28 Anika Tadych 4
29 Daniel Blandzi 5 29 Izabela Jurga 4
30 Maciej Sroczyński 2151 5 30 Agnieszka Sowa 4
31 Marcin Mąka 2094 31 Ewa Gruz 3
32 Piotr Szymański 2108 32 Agnieszka Madej 2
33 Piotr Kukła 2058
34 Dawid Ziółkowski 2187
35 Michał Fłasiński 2121
36 Łukasz Kopacz 2100
37 Dominik Jezierski
38 Przemysław Walczak 2059
39 Paweł Bloch 2080 4
40 Sebastian Tworuszka 2100 4
41 Marcin Zawadzki 2
Szachy klasyczne – U16
Zakopane, 16 – 26 stycznia 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 Bartłomiej Heberla 2364 1 Joanna Worek 2132 9
2 Dominik Sypnicki 2162 8 2 Edyta Kupczyk
3 Zbigniew Pakleza 2165 3 Beata Kądziołka 2169
4 Michał Mirosław 2114 7 4 Izabela Tekielak
5 Marcin Krysztofiak 2296 7 5 Natalia Maszota 2033
6 Dariusz Szoen 2152 7 6 Elżbieta Balkiewicz 2047
7 Filip Bargłowski 2141 7 7 Katarzyna Toma 2101 7
8 Kamil Stachowiak 2128 7 8 Eliza Truszkiewicz 7
9 Krzysztof Szromba 2031 7 9 Dorota Tułacz
10 Maciej Marszałek 2166 7 10 Milena Magnucka 2038
11 Krystian Singer 2116 11 Aleksandra Wojciechowska 2021
12 Grzegorz Gajewski 2344 6 12 Joanna Olender 6
13 Krzysztof Paszek 2135 6 13 Katarzyna Poznańska 2083 6
14 Łukasz Duda 2099 6 14 Karolina Boder 6
15 Bartosz Machaj 2196 6 15 Anna Socha 2075 6
16 Łukasz Kidziński 6 16 Hanna Rychlik 6
17 Maciej Cajbel 6 17 Lena Szymanowska
18 Jakub Czakon 2083 6 18 Ewa Smolak
19 Wojciech Przybylski 2170 19 Aleksandra Jackowska
20 Sebastian Tekielak 2157 20 Anna Staszewska 2094
21 Michał Masłowski 2140 21 Kinga Zych
22 Piotr Zimolzak 2052 22 Anna Bejma
23 Sławomir Liberadzki 23 Joanna Bojdol
24 Grzegorz Jamroz 2045 24 Izabela Kania
25 Marcin Ciołek 2085 25 Marta Taboła
26 Robert Ślęzak 2105 5 26 Barbara Baran 5
27 Paweł Dziubiński 5 27 Magdalena Florkiewicz
28 Tomasz Fajfer 5 28 Olga Zajkowska
29 Paweł Dobrzański 2015 5 29 Kamila Marciniak
30 Mateusz Sypień 2103 5 30 Małgorzata Łapińska
31 Michał Kunicki 2020 5 31 Urszula Krokay
32 Michał Bartel 2003 5 32 Mirosława Litwiniec
33 Grzegorz Fudalej 2035 5 33 Anna Kotermańska
34 Marcin Wątorek 34 Marta Kaźmierczak
35 Dariusz Klimaszewski 2168 35 Paulina Lis 4
36 Miłosz Rudnicki 2054 36 Kamila Nieśpielak 4
37 Przemysław Kosmowski 2127 37 Magdalena Frąckowiak 4
38 Paweł Wojciechowski 4 38 Alina Dawidczyk 3
39 Adam Plicner 39 Marta Ziółkowska
40 Adam Gasik
41 Bartosz Probola 2
Szachy klasyczne – U14
Pokrzywna, 28 kwietnia – 6 maja 2001 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak
1 Radosław Wojtaszek 2252 1 Dominika Hermanowicz 8
2 Michał Adamski 2160 2 Dorota Czarnota 2064 8
3 Krzysztof Bulski 2142 3 Anna Kohut 2019
4 Michał Luch 2092 4 Jolanta Zawadzka 2068
5 Jacek Stopa 2163 5 Karina Szczepkowska 2140
6 Marcin Tazbir 2100 6 Anna Gasik
7 Łukasz Butkiewicz 2027 7 Joanna Górecka
8 Mateusz Kuzioła 2095 8 Magdalena Kozak
9 Wojciech Moranda 2058 9 Marta Przeździecka 6
10 Mateusz Kaleciński 6 10 Marta Szydłowska 6
11 Bartosz Pawłowski 2109 6 11 Marzena Kozłowska 6
12 Maciej Rutkowski 6 12 Anna Stolarczyk 6
13 Paweł Baran 6 13 Hanna Domagała 6
14 Mateusz Kulesza 2089 6 14 Anna Tomczyk 6
15 Krystian Kuźmicz 2170 15 Magdalena Wesołowska
16 Paweł Czarnota 2137 16 Katarzyna Krajewska
17 Robert Krzesaj 2096 17 Joanna Majdan 2028
18 Tomasz Caba 18 Agata Halamus
19 Michał Szczepiński 2031 19 Lidia Zdziarska
20 Michał Więcław 20 Kinga Siwek
21 Łukasz Schreiber 2030 21 Ewa Przeździecka
22 Krzysztof Ejsmont 5 22 Aneta Korościel
23 Mateusz Władyka 5 23 Marta Łabędzka
24 Maciej Kwiatkowski 5 24 Marta Marszałek
25 Tomasz Kubit 2029 5 25 Weronika Kobak 5
26 Jan Skurski 2100 26 Klaudia Żak 5
27 Dariusz Roubo 27 Beata Andrejczuk
28 Marcin Majcher 2079 28 Izabela Śliwińska
29 Marcin Tobys 29 Małgorzata Wilczyńska
30 Krzysztof Budrewicz 30 Justyna Dutka
31 Krzysztof Łapiński 31 Agata Zawadka
32 Rafał Pluszczewicz 32 Alicja Bura
33 Bartosz Koźmiński 33 Barbara Błach
34 Bartłomiej Guziński 34 Karolina Tumolewska 4
35 Arkadiusz Skawiński 35 Hanna Filipowicz 4
36 Paweł Błaszczyk 36 Karolina Dębska 4
37 Rafał Lubczyński 37 Małgorzata Szelest 4
38 Andrzej Goszczyński 38 Aleksandra Ciążela 4
39 Andrzej Szczukiewicz 4 39 Katarzyna Kumorowicz
40 Paweł Zwierzyński 4 40 Magdalena Tobiasz
41 Piotr Pytel 4 41 Anna Przeździecka
42 Andrzej Stuczyński 4 42 Katarzyna Cieślukowska
43 Jarosław Gomułka 4 43 Karolina Zerner 3
44 Michał Chmielewski 44 Sylwia Kozłowska 3
45 Dariusz Rośniak 45 Edyta Wesołowska 3
46 Łukasz Kisiel 3 46 Beata Tyda 3
47 Konrad Domowicz 47 Paulina Krysztofiuk 3
48 Artur Jóźwiak 0 48 Emilia Bodzenta
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 3 – 13 lutego 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
1 Tomasz Warakomski 8 1 Hanna Leks 10
2 Jakub Masłowski 2049 8 2 Magdalena Matyszewska 9
3 Mateusz Bobula 8 3 Katarzyna Radziewicz 8
4 Maciej Brzeski 8 4 Magdalena Chojnacka
5 Michał Olszewski 2017 5 Alicja Demidowicz
6 Michał Motyka 6 Anna Nawrot 7
7 Piotr Brodowski 7 7 Anna Dudel 7
8 Mateusz Bronowicki 2035 7 8 Aleksandra Palczak 7
9 Daniel Gumuła 7 9 Maria Gościniak 7
10 Maciej Gajdzica 7 10 Małgorzata Nowak 7
11 Michał Kopczyński 7 11 Matylda Kozłowska
12 Jacek Tomczak 12 Elżbieta Smolak
13 Maciej Andrejczuk 13 Monika Kaniak
14 Adrian Panocki 14 Anna Flazińska
15 Robert Pałuba 15 Michalina Botor
16 Jacek Szwed 16 Maria Jankowska 6
17 Krzysztof Zapolski 17 Klaudia Domowicz 6
18 Michał Mazurkiewicz 6 18 Marlena Boder 6
19 Mateusz Dubiński 6 19 Paulina Pietruszewska 6
20 Dawid Kobiałko 6 20 Joanna Szerszeń 6
21 Michał Paździora 6 21 Elżbieta Dusza
22 Michał Walentukiewicz 6 22 Natalia Oszmian
23 Paweł Marcinkowski 6 23 Wioletta Sobierska
24 Michał Efinowicz 24 Izabela Borkowska
25 Kamil Windorpski 25 Maria Cholewa
26 Tomasz Żórawik 26 Magdalena Chmielecka
27 Piotr Wojciechowski 27 Ewa Międzobrodzka
28 Piotr Ziółkowski 28 Justyna Kaniak
29 Sebastian Opaliński 29 Agata Zajkowska
30 Oskar Nieśpielak 30 Julia Kaczmarek
31 Piotr Lewiarz 31 Katarzyna Bogdańska 5
32 Marcin Maciążek 32 Magdalena Gorol 5
33 Paweł Dłutkowski 33 Karolina Bukwa 5
34 Paweł Babijczuk 5 34 Karolina Gola 5
35 Wojciech Mazur 5 35 Joanna Kuś 5
36 Marcin Muc 5 36 Dorota Gramcow 5
37 Maciej Bosak 5 37 Amelia Urbanowicz
38 Rafał Kasperek 5 38 Hanna Gołębiowska
39 Dawid Wysocki 5 39 Marzena Zięba
40 Tomasz Baturo 5 40 Kinga Gabrysiak
41 Stanisław Rydzewski 41 Anna Sygulska
42 Paweł Wrzesiński 42 Joanna Giemza
43 Paweł Latoszek 43 Agnieszka Raszkiewicz
44 Szymon Gryczka 44 Katarzyna Gondko 4
45 Michał Forys 45 Martyna Mikołajczak 4
46 Kacper Jakubczyk 46 Agnieszka Mrozińska
47 Arkadiusz Szczepański 47 Emilia Clapa 3
48 Adrian Zieliński 48 Agnieszka Prugar 3
49 Piotr Szymura 4 49 Anna Szczepańska
50 Adam Górski 4
51 Maciej Kukawski
52 Maciej Wiącek 3
53 Tomasz Cłapa 3
54 Mateusz Gardoliński 3
55 Marcin Bryła
56 Tomasz Kawałek 0
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 3 – 13 lutego 2001 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
1 Arkadiusz Leniart 1 Wiktoria Wierzbicka 10
2 Artur Kochmański 8 2 Joanna Kasperek
3 Krzysztof Bartczak 8 3 Elżbieta Nawrot 8
4 Jakub Dudys 8 4 Agata Dzionk
5 Maciej Kukła 5 Elżbieta Motyka 7
6 Dariusz Świercz 6 Jagoda Gołek 7
7 Nikodem Gosławski 7 Katarzyna Jastrzębska 7
8 Łukasz Wiński 7 8 Maria Demidowicz 7
9 Michał Botor 7 9 Lidia Bryła 7
10 Dominik Płończak 10 Anna Warakomska 7
11 Kamil Kapica 11 Kinga Zakościelna
12 Adam Oksiński 12 Magdalena Krasnodębska
13 Piotr Wasik 13 Żaneta Piorun
14 Konrad Cieśla 14 Marta Ostrowska
15 Zbigniew Strzemiecki 15 Maria Prugar
16 Wojciech Mamak 16 Klaudia Kulon 6
17 Jakub Bielan 17 Aleksandra Kuna 6
18 Jakub Pająk 18 Katarzyna Adamowicz 6
19 Piotr Lach 6 19 Aleksandra Lach 6
20 Michał Porwisz 6 20 Emilia Warchoł 6
21 Kamil Krzyżanowski 6 21 Julia Gardolińska 6
22 Emil Kusztal 6 22 Dorota Prandzioch
23 Wiktor Lech 6 23 Kamila Dąbrowska
24 Łukasz Kowalski 6 24 Ewa Efinowicz
25 Piotr Markowski 25 Dorota Słodyczka
26 Paweł Drozdowski 26 Agata Wyczawska
27 Krystian Rubinowski 27 Joanna Mączka 5
28 Patryk Kasiańczuk 28 Izabela Górecka 5
29 Diogenes Spodzieja 29 Agnieszka Mierska 5
30 Paweł Piętocha 30 Marta Pałuba 5
31 Michał Drozdek 31 Monika Paniczek 5
32 Łukasz Tokarski 32 Urszula Staniszewska 5
33 Jakub Tobolski 33 Maria Warchoł 5
34 Marek Piguła 5 34 Aleksandra Krajewska
35 Rafał Podziński 5 35 Dominika Ostrowska
36 Bartosz Tokarski 5 36 Edyta Wojdyło
37 Jan Kurowski 5 37 Aleksandra Myć
38 Piotr Siedliński 38 Izabela Siergiej
39 Piotr Szumilas 39 Ernesta Miłkowska 4
40 Adam Plichta 40 Anna Jaskorzyńska 4
41 Marcel Kanarek 41 Anna Jankowska 4
42 Michał Dudel 42 Anna Latoszek 4
43 Marcin Sęk 43 Sabina Kuś 4
44 Mateusz Zając 44 Oktawia Kotula 4
45 Adam Ścibior 45 Joanna Motyka
46 Tomasz Błaszczyk 46 Anna Krupa 3
47 Patryk Opaliński 47 Maria Kuś 2
48 Mateusz Krajewski
49 Bartosz Lewiarz 4
50 Konrad Kotula 4
51 Marek Moskwiński
52 Michał Wodzyński
53 Piotr Nguyen
54 Łukasz Dudzik
55 Grzegorz Mazur 2
56 Jakub Szczubelek ½

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close