Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2004

61. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 24 kwietnia – 7 maja 2004
2003 | 2004 | 2005
zobacz też: finał kobiet oraz półfinał Mistrzostw Polski (2003)
2545 | am = 8 | mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Bartłomiej Macieja 2633 0 ½ 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 9
2 am Michał Krasenkow 2609 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ 1 52,50
3 am Robert Kempiński 2586 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 51,25
4 am Jacek Gdański 2529 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 49,50
5 am Kamil Mitoń 2563 0 ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 8 46,50
6 am Artur Jakubiec 2532 ½ ½ ½ 0 0 1 ½ ½ ½ 1 1 1 1 8 44,50
7 am Łukasz Cyborowski 2565 0 ½ 0 ½ ½ 0 1 ½ 1 1 1 1 1 8 42,00
8 am Tomasz Markowski 2605 ½ 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 1
9 am Paweł Jaracz 2539 ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 6
10 am Bartosz Soćko 2579 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 33,25
11 mf Krzysztof Jakubowski 2492 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 0 1 1 ½ 1 ½ 30,00
12 mm Piotr Murdzia 2455 ½ ½ 0 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½
13 mm Patryk Łagowski 2425 0 ½ ½ ½ 0 0 0 0 0 0 0 ½ 1 3
14 am Aleksander Miśta 2517 0 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ 0
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Robert Kempiński 1 1.5 2 2.5 3 4 4.5 5 5.5 6.5 7 7.5 8.5 3
2  Patryk Łagowski 1 1.5 2 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3 3 3 3 13
3  Jacek Gdański 0.5 1.5 2 2.5 3.5 4 4.5 5 6 6.5 6.5 7.5 8.5 4
4  Tomasz Markowski 0.5 0.5 1.5 2 3 3.5 4 4.5 4.5 5.5 5.5 6 6.5 8
5  Bartosz Soćko 0.5 1 1.5 2 2.5 3.5 4 4.5 5 5 5 5 5.5 10
6  Łukasz Cyborowski 0 0.5 0.5 1 2 2 3 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8 7
7  Krzysztof Jakubowski 0.5 0.5 1.5 1.5 2 2.5 3 4 4 4 5 5 5.5 11
8  Michał Krasenkow 0.5 1 2 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 6 7 8 8.5 2
9  Bartłomiej Macieja 1 2 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6 7 8 8.5 9 1
10  Paweł Jaracz 0.5 1 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4.5 4.5 5.5 5.5 6 9
11  Artur Jakubiec 0.5 1 2 3 3.5 4 4.5 5.5 5.5 6.5 7 8 8 6
12  Kamil Mitoń 0.5 1.5 2 2.5 3 3.5 3.5 4 5 5.5 6.5 7 8 5
13  Aleksander Miśta 0 0 0 0.5 0.5 1 1 1 1 1 1 1.5 1.5 13
14  Piotr Murdzia 0 0.5 1 1.5 1.5 2 2.5 2.5 3 3.5 3.5 4 4.5 12
1 runda
2 runda
3 runda
J.Gdański – K.Mitoń
K.Jakubowski – M.Krasenkow
R.Kempiński – P.Murdzia
P.Łagowski – A.Miśta
T.Markowski – A.Jakubiec
B.Soćko – P.Jaracz
Ł.Cyborowski – B.Macieja
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
0 – 1
A.Jakubiec – B.Soćko
P.Jaracz – Ł.Cyborowski
R.Kempiński – P.Łagowski
A.Miśta – J.Gdański
P.Murdzia – M.Krasenkow
B.Macieja – K.Jakubowski
K.Mitoń – T.Markowski
remis
remis
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
Ł.Cyborowski – A.Jakubiec
J.Gdański – R.Kempiński
K.Jakubowski – P.Jaracz
M.Krasenkow – B.Macieja
P.Łagowski – P.Murdzia
T.Markowski – A.Miśta
B.Soćko – K.Mitoń
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
4 runda
5 runda
6 runda
R.Kempiński – T.Markowski
P.Łagowski – J.Gdański
A.Miśta – B.Soćko
K.Mitoń – Ł.Cyborowski
P.Murdzia – B.Macieja
P.Jaracz – M.Krasenkow
A.Jakubiec – K.Jakubowski
remis
remis
remis
remis
remis
remis
1 – 0
Ł.Cyborowski – A.Miśta
J.Gdański – P.Murdzia
K.Jakubowski – K.Mitoń
M.Krasenkow – A.Jakubiec
B.Soćko – R.Kempiński
T.Markowski – P.Łagowski
B.Macieja – P.Jaracz
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
remis
J.Gdański – T.Markowski
A.Jakubiec – B.Macieja
P.Łagowski – B.Soćko
A.Miśta – K.Jakubowski
P.Murdzia – P.Jaracz
K.Mitoń – M.Krasenkow
R.Kempiński – Ł.Cyborowski
remis
remis
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
7 runda
8 runda
9 runda
Ł.Cyborowski – P.Łagowski
K.Jakubowski – R.Kempiński
P.Jaracz – A.Jakubiec
M.Krasenkow – A.Miśta
T.Markowski – P.Murdzia
B.Soćko – J.Gdański
B.Macieja – K.Mitoń
1 – 0
remis
remis
1 – 0
remis
remis
1 – 0
J.Gdański – Ł.Cyborowski
R.Kempiński – M.Krasenkow
P.Łagowski – K.Jakubowski
T.Markowski – B.Soćko
A.Miśta – B.Macieja
K.Mitoń – P.Jaracz
P.Murdzia – A.Jakubiec
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
0 – 1
Ł.Cyborowski – T.Markowski
A.Jakubiec – K.Mitoń
P.Jaracz – A.Miśta
M.Krasenkow – P.Łagowski
B.Macieja – R.Kempiński
B.Soćko – P.Murdzia
K.Jakubowski – J.Gdański
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
10 runda
11 runda
12 runda
J.Gdański – M.Krasenkow
T.Markowski – K.Jakubowski
A.Miśta – A.Jakubiec
P.Murdzia – K.Mitoń
R.Kempiński – P.Jaracz
P.Łagowski – B.Macieja
B.Soćko – Ł.Cyborowski
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
Ł.Cyborowski – P.Murdzia
A.Jakubiec – R.Kempiński
K.Jakubowski – B.Soćko
P.Jaracz – P.Łagowski
B.Macieja – J.Gdański
K.Mitoń – A.Miśta
M.Krasenkow – T.Markowski
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
Ł.Cyborowski – K.Jakubowski
J.Gdański – P.Jaracz
R.Kempiński – K.Mitoń
T.Markowski – B.Macieja
P.Murdzia – A.Miśta
B.Soćko – M.Krasenkow
P.Łagowski – A.Jakubiec
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
13 runda
K.Jakubowski – P.Murdzia
P.Jaracz – T.Markowski
M.Krasenkow – Ł.Cyborowski
B.Macieja – B.Soćko
A.Miśta – R.Kempiński
K.Mitoń – P.Łagowski
A.Jakubiec – J.Gdański
remis
remis
remis
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1

Sędzia główny: Tomasz Delega
Dyrektor turnieju: Marek Bartel


Partie