Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2005

62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Poznań, 21 kwietnia – 4 maja 2005
2004 | 2005 | 2006
am = 8, mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Radosław Wojtaszek 2569 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ 1 1 1 ½ 1
2 am Bartosz Soćko 2583 0 ½ ½ 1 1 1 1 0 ½ ½ 1 1 1 9
3 am Robert Kempiński 2627 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1
4 mm Piotr Bobras 2501 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 45,25
5 am Tomasz Markowski 2560 ½ 0 0 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 43,50
6 am Kamil Mitoń 2592 0 0 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 1 1 1 41,25
7 am Bartłomiej Macieja 2613 ½ 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 1 ½ 1 ½ ½ 7
8 am Mirosław Grabarczyk 2487 ½ 0 ½ ½ ½ 0 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½
9 am Paweł Jaracz 2530 ½ 1 ½ ½ 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ 1 6
10 mm Paweł Czarnota 2478 0 ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 0
11 mf Wojciech Moranda 2452 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 1 5
12 mm Klaudiusz Urban 2497 0 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½
13 mf Tomasz Warakomski 2384 ½ 0 0 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ 4
14 mm Marcin Szeląg 2497 0 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 3
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Bartosz Soćko 0.5 0.5 1 2 2.5 3.5 3.5 4.5 5.5 6 7 8 9 2
2  Radosław Wojtaszek 0.5 1.5 2.5 3 4 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8.5 9.5 1
3  Robert Kempiński 0.5 1 1.5 2 2.5 3.5 4.5 5 5.5 6.5 7.5 8 8.5 3
4  Marcin Szeląg 0.5 0.5 1 1 1 1 1 2 2.5 2.5 3 3 3 14
5  Paweł Czarnota 0.5 1 2 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3.5 4 5 5.5 10
6  Mirosław Grabarczyk 0.5 1 1.5 1.5 2 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6.5 8
7  Paweł Jaracz 0.5 0.5 1 1.5 2 2 3 3.5 4 5 5.5 5.5 6 9
8  Tomasz Warakomski 0.5 1.5 2 2 2.5 2.5 3 3 3.5 3.5 4 4 4 13
9  Tomasz Markowski 0.5 1.5 2 3 3.5 4 4.5 5.5 5.5 6 6 7 7.5 5
10  Piotr Bobras 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 4
11  Klaudiusz Urban 0.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4 4 4 4 4.5 12
12  Kamil Mitoń 0.5 1.5 1.5 2.5 3 4 4.5 5 6 7 7.5 7.5 7.5 6
13  Bartłomiej Macieja 0.5 1 1.5 2.5 3 4 4.5 4.5 5 6 6.5 7 7 7
14  Wojciech Moranda 0.5 0.5 0.5 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 3.5 4 4.5 5 11
1 runda
2 runda
3 runda
P.Czarnota – P.Bobras
M.Grabarczyk – T.Markowski
P.Jaracz – T.Warakomski
R.Kempiński – K.Mitoń
B.Soćko – W.Moranda
M.Szeląg – K.Urban
R.Wojtaszek – B.Macieja
remis
remis
remis
remis
remis
remis
remis
P.Bobras – M.Grabarczyk
B.Macieja – R.Kempiński
T.Markowski – P.Jaracz
K.Mitoń – M.Szeląg
W.Moranda – T.Warakomski
B.Soćko – R.Wojtaszek
K.Urban – P.Czarnota
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
P.Czarnota – K.Mitoń
M.Grabarczyk – K.Urban
P.Jaracz – P.Bobras
R.Kempiński – B.Soćko
T.Warakomski – T.Markowski
R.Wojtaszek – W.Moranda
M.Szeląg – B.Macieja
1 – 0
remis
remis
remis
remis
1 – 0
remis
4 runda
5 runda
6 runda
P.Bobras – T.Warakomski
B.Macieja – P.Czarnota
W.Moranda – T.Markowski
B.Soćko – M.Szeląg
K.Urban – P.Jaracz
R.Wojtaszek – R.Kempiński
K.Mitoń – M.Grabarczyk
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
1 – 0
P.Czarnota – B.Soćko
M.Grabarczyk – B.Macieja
P.Jaracz – K.Mitoń
R.Kempiński – W.Moranda
T.Warakomski – K.Urban
M.Szeląg – R.Wojtaszek
T.Markowski – P.Bobras
remis
remis
remis
remis
remis
0 – 1
remis
B.Macieja – P.Jaracz
K.Mitoń – T.Warakomski
W.Moranda – P.Bobras
B.Soćko – M.Grabarczyk
K.Urban – T.Markowski
R.Wojtaszek – P.Czarnota
R.Kempiński – M.Szeląg
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
7 runda
8 runda
9 runda
P.Bobras – K.Urban
P.Czarnota – R.Kempiński
M.Grabarczyk – R.Wojtaszek
P.Jaracz – B.Soćko
T.Markowski – K.Mitoń
T.Warakomski – B.Macieja
M.Szeląg – W.Moranda
remis
0 – 1
remis
1 – 0
remis
remis
0 – 1
R.Kempiński – M.Grabarczyk
B.Macieja – T.Markowski
W.Moranda – K.Urban
B.Soćko – T.Warakomski
M.Szeląg – P.Czarnota
R.Wojtaszek – P.Jaracz
K.Mitoń – P.Bobras
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
P.Bobras – B.Macieja
P.Czarnota – W.Moranda
M.Grabarczyk – M.Szeląg
P.Jaracz – R.Kempiński
T.Markowski – B.Soćko
K.Urban – K.Mitoń
T.Warakomski – R.Wojtaszek
remis
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
remis
10 runda
11 runda
12 runda
P.Czarnota – M.Grabarczyk
W.Moranda – K.Mitoń
B.Soćko – P.Bobras
M.Szeląg – P.Jaracz
B.Macieja – K.Urban
R.Wojtaszek – T.Markowski
R.Kempiński – T.Warakomski
remis
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
P.Bobras – R.Wojtaszek
M.Grabarczyk – W.Moranda
P.Jaracz – P.Czarnota
T.Markowski – R.Kempiński
K.Mitoń – B.Macieja
K.Urban – B.Soćko
T.Warakomski – M.Szeląg
remis
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
P.Czarnota – T.Warakomski
R.Kempiński – P.Bobras
W.Moranda – B.Macieja
M.Szeląg – T.Markowski
R.Wojtaszek – K.Urban
M.Grabarczyk – P.Jaracz
B.Soćko – K.Mitoń
1 – 0
remis
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
13 runda
P.Jaracz – W.Moranda
K.Mitoń – R.Wojtaszek
T.Warakomski – M.Grabarczyk
B.Macieja – B.Soćko
T.Markowski – P.Czarnota
P.Bobras – M.Szeląg
K.Urban – R.Kempiński
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
remis

Sędzia główny: Janusz Woda
Sędzia asystent: Waldemar Kopydłowski


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close