Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2006

63. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Kraków, 25 lutego – 9 marca 2006
2005 | 2006 | 2007
am = 7½, mm = 5 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3
1 am Mateusz Bartel 2524 ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 1 1 1 ½ 1
2 am Bartosz Soćko 2610 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 7 40,75
3 am Radosław Wojtaszek 2605 ½ 0 ½ 1 1 ½ ½ 1 0 ½ ½ 1 7 40,50
4 am Piotr Bobras 2531 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 0 1 ½ ½ 1 7 38,75
5 am Bartłomiej Macieja 2585 ½ ½ 0 ½ 0 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 7 38,25
6 mm Paweł Czarnota 2497 ½ ½ 0 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1
7 mm Bartłomiej Heberla 2487 1 ½ ½ 0 0 ½ ½ 0 1 ½ 1 ½ 6
8 mm Marcin Dziuba 2491 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 0 31,50
9 mm Grzegorz Gajewski 2486 0 ½ 0 1 0 ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 31,25
10 am Tomasz Markowski 2565 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 0 1 ½ ½ 1 30,75
11 am Robert Kempiński 2619 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ ½ 5
12 am Mirosław Grabarczyk 2479 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 0 4
13 mf Tomasz Warakomski 2430 0 0 0 0 0 0 ½ 1 ½ 0 ½ 1
14 mm Klaudiusz Urban 2462 0 0 ½ ½ 0 ½

Uwaga: Klaudiusz Urban wycofał się po 6. rundzie

Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Piotr Bobras 0.5 0.5 1.5 1.5 2 2.5 3.5 3.5 4.5 5 5.5 6 7 4
2  Klaudiusz Urban 14
3  Marcin Dziuba 0.5 1 1 1 1.5 1.5 2 2.5 3.5 4 4 5 5.5 8
4  Mateusz Bartel 0.5 1 1 2 2 3 3.5 4.5 5 6 7 8 8.5 1
5  Robert Kempiński 0.5 1 1.5 2 2.5 2.5 3 3 3.5 4 4.5 4.5 5 11
6  Paweł Czarnota 1 1.5 2 3 3.5 4 4 4.5 5 5.5 5.5 6 6.5 6
7  Tomasz Markowski 1 2 2.5 3 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 4 4.5 5.5 10
8  Grzegorz Gajewski 0 0 0.5 1 1.5 1.5 2.5 3.5 3.5 4 4 5 5.5 9
9  Tomasz Warakomski 0 0 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 2 2 2 3 3 3.5 13
10  Mirosław Grabarczyk 0.5 1 1.5 2 2 2.5 3 3 3 3.5 3.5 3.5 4 12
11  Bartosz Soćko 0.5 1 1.5 2 2.5 3.5 4 5 5.5 6 6.5 6.5 7 2
12  Bartłomiej Macieja 0.5 1 1.5 1.5 2 3 4 5 5.5 5.5 6.5 7 7 5
13  Bartłomiej Heberla 0 0.5 1.5 2 2.5 3.5 3.5 4 5 5.5 5.5 6 6 7
14  Radosław Wojtaszek 0.5 1.5 1.5 2.5 3 3.5 4 4 4.5 5.5 6.5 7 7 3
1 runda
2 runda
3 runda
P.Bobras – R.Wojtaszek
M.Dziuba – B.Macieja
M.Bartel – B.Soćko
R.Kempiński – M.Grabarczyk
P.Czarnota – T.Warakomski
T.Markowski – G.Gajewski
K.Urban – B.Heberla
remis
remis
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
R.Wojtaszek – G.Gajewski
T.Warakomski – T.Markowski
M.Grabarczyk – P.Czarnota
B.Soćko – R.Kempiński
B.Macieja – M.Bartel
B.Heberla – M.Dziuba
P.Bobras – K.Urban
1 – 0
0 – 1
remis
remis
remis
remis
remis
M.Dziuba – P.Bobras
M.Bartel – B.Heberla
R.Kempiński – B.Macieja
P.Czarnota – B.Soćko
T.Markowski – M.Grabarczyk
G.Gajewski – T.Warakomski
K.Urban – R.Wojtaszek
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
remis
0 – 1
4 runda
5 runda
6 runda
R.Wojtaszek – T.Warakomski
M.Grabarczyk – G.Gajewski
B.Soćko – T.Markowski
B.Macieja – P.Czarnota
B.Heberla – R.Kempiński
P.Bobras – M.Bartel
K.Urban – M.Dziuba
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
M.Dziuba – R.Wojtaszek
R.Kempiński – P.Bobras
P.Czarnota – B.Heberla
T.Markowski – B.Macieja
G.Gajewski – B.Soćko
T.Warakomski – M.Grabarczyk
M.Bartel – K.Urban
remis
remis
remis
remis
remis
1 – 0
1 – 0
R.Wojtaszek – M.Grabarczyk
B.Soćko – T.Warakomski
B.Macieja – G.Gajewski
B.Heberla – T.Markowski
P.Bobras – P.Czarnota
M.Dziuba – M.Bartel
K.Urban – R.Kempiński
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
remis
7 runda
8 runda
9 runda
M.Bartel – R.Wojtaszek
R.Kempiński – M.Dziuba
T.Markowski – P.Bobras
G.Gajewski – B.Heberla
T.Warakomski – B.Macieja
M.Grabarczyk – B.Soćko
P.Czarnota (pauza)
remis
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
R.Wojtaszek – B.Soćko
B.Macieja – M.Grabarczyk
B.Heberla – T.Warakomski
P.Bobras – G.Gajewski
M.Dziuba – P.Czarnota
M.Bartel – R.Kempiński
T.Markowski (pauza)
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
remis
1 – 0
R.Kempiński – R.Wojtaszek
P.Czarnota – M.Bartel
T.Markowski – M.Dziuba
T.Warakomski – P.Bobras
M.Grabarczyk – B.Heberla
B.Soćko – B.Macieja
G.Gajewski (pauza)
remis
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
10 runda
11 runda
12 runda
R.Wojtaszek – B.Macieja
B.Heberla – B.Soćko
P.Bobras – M.Grabarczyk
M.Dziuba – G.Gajewski
M.Bartel – T.Markowski
R.Kempiński – P.Czarnota
T.Warakomski (pauza)
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
remis
P.Czarnota – R.Wojtaszek
T.Markowski – R.Kempiński
G.Gajewski – M.Bartel
T.Warakomski – M.Dziuba
B.Soćko – P.Bobras
B.Macieja – B.Heberla
M.Grabarczyk (pauza)
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
R.Wojtaszek – B.Heberla
P.Bobras – B.Macieja
M.Dziuba – M.Grabarczyk
M.Bartel – T.Warakomski
R.Kempiński – G.Gajewski
P.Czarnota – T.Markowski
B.Soćko (pauza)
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
13 runda
T.Markowski – R.Wojtaszek
G.Gajewski – P.Czarnota
T.Warakomski – R.Kempiński
M.Grabarczyk – M.Bartel
B.Soćko – M.Dziuba
B.Heberla – P.Bobras
B.Macieja (pauza)
1 – 0
remis
remis
remis
remis
0 – 1

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Sędziowie asystenci: Aleksander Kusina, Piotr Janik


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close