Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2011

68. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 12 – 20 lutego 2011
2010 | 2011 | 2012
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 am Mateusz Bartel 2617 20
1
15
1
11
½
2
½
3
½
9
1
4
1
5
1
7
½
7
2 am Paweł Jaracz 2543 19
1
3
½
9
1
1
½
4
½
8
1
7
½
6
½
5
½
6 38,50
3 am Radosław Wojtaszek 2726 6
1
2
½
5
1
17
½
1
½
4
0
8
½
14
1
12
1
6 37,00
4 am Bartosz Soćko 2660 10
½
13
½
8
1
12
1
2
½
3
1
1
0
7
½
6
½
38,00
5 am Dariusz Świercz 2540 22
1
9
½
3
0
16
1
7
½
14
1
17
1
1
0
2
½
35,00
6 am Michał Olszewski 2532 3
0
19
1
18
1
8
0
13
½
16
1
9
1
2
½
4
½
34,50
7 am Robert Kempiński 2600 21
½
16
½
15
1
11
½
5
½
12
1
2
½
4
½
1
½
34,50
8 am Aleksander Miśta 2565 16
½
21
1
4
0
6
1
17
1
2
0
3
½
11
½
13
1
34,00
9 am Bartłomiej Macieja 2636 12
1
5
½
2
0
21
1
11
1
1
0
6
0
10
½
16
1
5 35,00
10 mm Marcin Tazbir 2527 4
½
11
0
16
½
18
0
22
1
19
1
13
½
9
½
20
1
5 27,50
11 am Grzegorz Gajewski 2569 18
½
10
1
1
½
7
½
9
0
13
½
12
½
8
½
17
½
34,00
12 mm Kacper Piorun 2513 9
0
22
1
14
1
4
0
18
1
7
0
11
½
17
1
3
0
33,00
13 mm Marcin Krysztofiak 2449 14
½
4
½
17
0
19
1
6
½
11
½
10
½
20
1
8
0
32,50
14 am Kamil Mitoń 2616 13
½
18
½
12
0
15
1
21
1
5
0
16
½
3
0
22
1
28,50
15 am Krzysztof Jakubowski 2502 17
1
1
0
7
0
14
0
16
0
20
1
22
1
19
½
21
1
25,00
16 mm Marcel Kanarek 2405 8
½
7
½
10
½
5
0
15
1
6
0
14
½
21
1
9
0
4 35,50
17 am Tomasz Markowski 2625 15
0
20
1
13
1
3
½
8
0
18
1
5
0
12
0
11
½
4 33,00
18 mm Piotr Staniszewski 2407 11
½
14
½
6
0
10
1
12
0
17
0
20
½
22
1
19
½
4 28,00
19 m Daniel Sadzikowski 2389 2
0
6
0
22
1
13
0
20
½
10
0
21
1
15
½
18
½
20 mm Zbigniew Pakleza 2495 1
0
17
0
21
0
22
1
19
½
15
0
18
½
13
0
10
0
2
21 mm Kamil Dragun 2432 7
½
8
0
20
1
9
0
14
0
22
0
19
0
16
0
15
0
22 m Paweł Stoma 2342 5
0
12
0
19
0
20
0
10
0
21
1
15
0
18
0
14
0
1
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy R 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mc
1  Radosław Wojtaszek 2726 1 1.5 2.5 3 3.5 3.5 4 5 6 3
2  Bartosz Soćko 2660 0.5 1 2 3 3.5 4.5 4.5 5 5.5 4
3  Bartłomiej Macieja 2636 1 1.5 1.5 2.5 3.5 3.5 3.5 4 5 9
4  Tomasz Markowski 2625 0 1 2 2.5 2.5 3.5 3.5 3.5 4 17
5  Mateusz Bartel 2617 1 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6.5 7 1
6  Kamil Mitoń 2616 0.5 1 1 2 3 3 3.5 3.5 4.5 14
7  Robert Kempiński 2600 0.5 1 2 2.5 3 4 4.5 5 5.5 7
8  Grzegorz Gajewski 2569 0.5 1.5 2 2.5 2.5 3 3.5 4 4.5 11
9  Aleksander Miśta 2565 0.5 1.5 1.5 2.5 3.5 3.5 4 4.5 5.5 8
10  Paweł Jaracz 2543 1 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 6 2
11  Dariusz Świercz 2540 1 1.5 1.5 2.5 3 4 5 5 5.5 5
12  Michał Olszewski 2532 0 1 2 2 2.5 3.5 4.5 5 5.5 6
13  Marcin Tazbir 2527 0.5 0.5 1 1 2 3 3.5 4 5 10
14  Kacper Piorun 2513 0 1 2 2 3 3 3.5 4.5 4.5 12
15  Krzysztof Jakubowski 2502 1 1 1 1 1 2 3 3.5 4.5 15
16  Zbigniew Pakleza 2495 0 0 0 1 1.5 1.5 2 2 2 20
17  Marcin Krysztofiak 2449 0.5 1 1 2 2.5 3 3.5 4.5 4.5 13
18  Kamil Dragun 2432 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 21
19  Piotr Staniszewski 2407 0.5 1 1 2 2 2 2.5 3.5 4 18
20  Marcel Kanarek 2405 0.5 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3 4 4 16
21  Daniel Sadzikowski 2389 0 0 1 1 1.5 1.5 2.5 3 3.5 19
22  Paweł Stoma 2342 0 0 0 0 0 1 1 1 1 22
1 runda
2 runda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
R.Wojtaszek (1)
M.Tazbir (13)
B.Macieja (3)
K.Jakubowski (15)
M.Bartel (5)
M.Krysztofiak (17)
R.Kempiński (7)
P.Staniszewski (19)
A.Miśta (9)
D.Sadzikowski (21)
D.Świercz (11)
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
remis
0 – 1
1 – 0
M.Olszewski (12)
B.Soćko (2)
K.Piorun (14)
T.Markowski (4)
Z.Pakleza (16)
K.Mitoń (6)
K.Dragun (18)
G.Gajewski (8)
M.Kanarek (20)
P.Jaracz (10)
P.Stoma (22)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
0
0
0
P.Jaracz (10)
D.Świercz (11)
K.Jakubowski (15)
B.Soćko (2)
K.Mitoń (6)
M.Kanarek (20)
G.Gajewski (8)
K.Dragun (18)
T.Markowski (4)
M.Olszewski (12)
K.Piorun (14)
remis
remis
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
R.Wojtaszek (1)
B.Macieja (3)
M.Bartel (5)
M.Krysztofiak (17)
P.Staniszewski (19)
R.Kempiński (7)
M.Tazbir (13)
A.Miśta (9)
Z.Pakleza (16)
D.Sadzikowski (21)
P.Stoma (22)
1
1
1
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
0
0
0
3 runda
4 runda
2
1.5
1.5
1.5
1
1
1
1
0.5
0
0
M.Bartel (5)
R.Wojtaszek (1)
B.Macieja (3)
A.Miśta (9)
M.Krysztofiak (17)
K.Piorun (14)
R.Kempiński (7)
P.Staniszewski (19)
M.Tazbir (13)
Z.Pakleza (16)
P.Stoma (22)
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
G.Gajewski (8)
D.Świercz (11)
P.Jaracz (10)
B.Soćko (2)
T.Markowski (4)
K.Mitoń (6)
K.Jakubowski (15)
M.Olszewski (12)
M.Kanarek (20)
K.Dragun (18)
D.Sadzikowski (21)
1.5
1.5
1.5
1
1
1
1
1
1
0.5
0
2.5
2
2
2
2
1.5
1.5
1
1
1
0
P.Jaracz (10)
T.Markowski (4)
B.Soćko (2)
G.Gajewski (8)
M.Olszewski (12)
K.Dragun (18)
M.Kanarek (20)
K.Mitoń (6)
P.Staniszewski (19)
D.Sadzikowski (21)
Z.Pakleza (16)
remis
remis
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
M.Bartel (5)
R.Wojtaszek (1)
K.Piorun (14)
R.Kempiński (7)
A.Miśta (9)
B.Macieja (3)
D.Świercz (11)
K.Jakubowski (15)
M.Tazbir (13)
M.Krysztofiak (17)
P.Stoma (22)
2.5
2.5
2
2
1.5
1.5
1.5
1
1
1
0
5 runda
6 runda
3
3
2.5
2.5
2.5
2
2
1.5
1
1
0
R.Wojtaszek (1)
P.Jaracz (10)
B.Macieja (3)
A.Miśta (9)
D.Świercz (11)
M.Krysztofiak (17)
K.Piorun (14)
K.Dragun (18)
K.Jakubowski (15)
D.Sadzikowski (21)
P.Stoma (22)
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
M.Bartel (5)
B.Soćko (2)
G.Gajewski (8)
T.Markowski (4)
R.Kempiński (7)
M.Olszewski (12)
P.Staniszewski (19)
K.Mitoń (6)
M.Kanarek (20)
Z.Pakleza (16)
M.Tazbir (13)
3
3
2.5
2.5
2.5
2
2
2
1.5
1
1
3.5
3.5
3.5
3
3
2.5
2.5
2.5
2
1.5
0
B.Soćko (2)
M.Bartel (5)
A.Miśta (9)
K.Mitoń (6)
R.Kempiński (7)
G.Gajewski (8)
M.Olszewski (12)
T.Markowski (4)
M.Tazbir (13)
Z.Pakleza (16)
P.Stoma (22)
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
R.Wojtaszek (1)
B.Macieja (3)
P.Jaracz (10)
D.Świercz (11)
K.Piorun (14)
M.Krysztofiak (17)
M.Kanarek (20)
P.Staniszewski (19)
D.Sadzikowski (21)
K.Jakubowski (15)
K.Dragun (18)
3.5
3.5
3.5
3
3
2.5
2.5
2
1.5
1
1.5
7 runda
8 runda
4.5
4.5
4
3.5
3.5
3
3
2.5
2
2
1.5
M.Bartel (5)
P.Jaracz (10)
D.Świercz (11)
R.Wojtaszek (1)
B.Macieja (3)
K.Piorun (14)
M.Krysztofiak (17)
M.Kanarek (20)
P.Staniszewski (19)
K.Jakubowski (15)
D.Sadzikowski (21)
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
remis
remis
remis
remis
1 – 0
1 – 0
B.Soćko (2)
R.Kempiński (7)
T.Markowski (4)
A.Miśta (9)
M.Olszewski (12)
G.Gajewski (8)
M.Tazbir (13)
K.Mitoń (6)
Z.Pakleza (16)
P.Stoma (22)
K.Dragun (18)
4.5
4
3.5
3.5
3.5
3
3
3
1.5
1
1.5
5
4.5
4.5
3.5
3.5
3.5
3.5
2
3
1.5
1
D.Świercz (11)
M.Olszewski (12)
R.Kempiński (7)
K.Mitoń (6)
G.Gajewski (8)
M.Tazbir (13)
T.Markowski (4)
Z.Pakleza (16)
K.Jakubowski (15)
K.Dragun (18)
P.Stoma (22)
0 – 1
remis
remis
0 – 1
remis
remis
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
M.Bartel (5)
P.Jaracz (10)
B.Soćko (2)
R.Wojtaszek (1)
A.Miśta (9)
B.Macieja (3)
K.Piorun (14)
M.Krysztofiak (17)
D.Sadzikowski (21)
M.Kanarek (20)
P.Staniszewski (19)
5.5
5
4.5
4
4
3.5
3.5
3.5
2.5
3
2.5
9 runda
6.5
5.5
5
5
4.5
4
3.5
4
3.5
1.5
3.5
M.Bartel (5)
P.Jaracz (10)
B.Soćko (2)
R.Wojtaszek (1)
A.Miśta (9)
M.Kanarek (20)
T.Markowski (4)
M.Tazbir (13)
P.Staniszewski (19)
K.Dragun (18)
K.Mitoń (6)
remis
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
R.Kempiński (7)
D.Świercz (11)
M.Olszewski (12)
K.Piorun (14)
M.Krysztofiak (17)
B.Macieja (3)
G.Gajewski (8)
Z.Pakleza (16)
D.Sadzikowski (21)
K.Jakubowski (15)
P.Stoma (22)
5
5
5
4.5
4.5
4
4
2
3
3.5
1

Sędzia główny: Tomasz Delega


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close