Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1975

6. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

1 liga
Uniejów, 20 – 30 sierpnia 1975
1974 | 1975 | 1976
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 DLS
1 Start Katowice 3 3 3 3 4 6 41½ 10½
2 Łączność Bydgoszcz 3 3 3 3 5 5 39½ 16 10
3 Anilana Łódź 3 3 4 4 5 4 39½ 16 10
4 Polonia Warszawa 3 3 3 4 39½ 15 10
5 Kolejarz Katowice 3 2 4 5 5 5 38½
6 Start Lublin 3 3 4 3 4 37 9
7 Avia Świdnik 3 3 2 4 3 4 5 34
8 Legion Warszawa 3 3 2 3 4 3 5 33 8
9 Pocztowiec Poznań 3 1 2 2 25½
10 Maraton Warszawa ½ 1 2 3 3 3 25 7 6
11 Lech Poznań 2 1 1 3 2 25 5 6
12 Hutnik Nowa Huta 0 1 2 2 1 2 1 1 3 18

Sędzia główny:
Skład drużyn: 2 juniorów U20, 2 juniorów U17, 1 juniorka U20, 1 juniorka U17
Bez spadków, o składzie ligi juniorów decydował skład ligi seniorów z tego samego roku
Punktacja do ligi seniorów (DLS): 25% punktów


Składy drużyn

1 Start Katowice 41½ 66 2 Łączność Bydgoszcz  39½ 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
Jan Przewoźnik
Marian Twardoń
Zbigniew Szczerek
Andrzej Kryjak
Ewa Bogucka
Zofia Cyganik
Tomasz Langner
Halina Bogucka
.
.
.
.
.
.
.
.
8



8
½
1
11
11
11
8
11
4
3
7
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Tomasz Rak
Mariusz Blank
Krzysztof Lewandowski
Adam Kaczmarek
Katarzyna Czarska
Marzena Czarska
.
.
.
.
.
.

5

8

8
11
11
11
11
11
11

3 Anilana Łódź 39½ 66 4 Polonia Warszawa 39½ 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
Tomasz Rakowiecki
Jacek Stefaniak
Dariusz Weider
Mariusz Orlicz
Elżbieta Gutt
Aleksandra Malinowska
Andrzej Pałosz
M.Mackiewicz
.
.
.
.
.
.
.
.

5


5
7
½
11
9
11
11
9
11
2
2
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Włodzimierz Gospodarczyk
.
.
.
.
Iwona Jezierska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

5 Kolejarz Katowice 38½ 66 6 Start Lublin 37 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Andrzej Cudnik
.
.
.
.
Anna Kozicka
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Andrzej Pleszczyński
.
.
.
.
Alicja Pietruńko
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

7 Avia Świdnik 34 66 8 Legion Warszawa 33 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Romuald Izdebski
.
.
.
.
Barbara Tabaczyńska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
.
3
4
.
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Bogusław Borysiak
Bogdan Michalak
Zbigniew Biegański
Żywomir Kieszczyński
Wyżyński
Leszek Plaskota
Barańska
Agnieszka Brustman
Mordaś
.
.
.
.
.
.
.
.
.



4

3
0
9
0
9
9
4
8
6
7
9
11
4

9 Pocztowiec Poznań 25½ 66 10 Maraton Warszawa 25 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Kuba Miedziński
Stefan Samól
Eugeniusz Dziwak
Paweł Staniszewski
Liliana Bojanowska
Kamila Białęska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Wojciech Ehrenfeucht
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

11 Lech Poznań 25 66 12 Hutnik Nowa Huta 18 66

1
2
.
3
4
.
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
Waldemar Krych
Adam Zagierski
Maciej Przysiecki
Paweł Stempin
Marek Rybski
Tadeusz Walendowski
Krystyna Lipowiec
Danuta Maciejewska
.
.
.
.
.
.
.
.

1
1

3

0
7
5
5
11
7
9
11
11
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Jan Ozga
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
uwaga: na V szachownicy wszystkie partie przegrane walkowerem

Najlepsze wyniki na szachownicach

1
2
3
4
5
6

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close