Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1976

7. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

1 liga
Uniejów, 20 – 30 sierpnia 1976
1975 | 1976 | 1977
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 DLS
1 Start Katowice 50 12½
2 Kolejarz Katowice 4 40½ 10
3 Polonia Warszawa 5 38½
4 Start Łódź 34½
5 Start Lublin 32 8
6 Łączność Bydgoszcz 4 32 8
7 Lech Poznań 2 1 2 4 3 30
8 Legion Warszawa 30
9 Avia Świdnik 2 28½ 7
10 Maraton Warszawa 28 7
11 Hetman Wrocław 26½
12 Anilana Łódź 3 25½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Mce
1  Start Lublin
2  Start Katowice
3  Start Łódź
4  Łączność Bydgoszcz
5  Hetman Wrocław
6  Maraton Warszawa
7  Legion Warszawa
8  Polonia Warszawa
9  Lech Poznań 2 9 12½ 13½ 17½ 20½ 22½ 26 27½ 30 7
10  Anilana Łódź
11  Kolejarz Katowice
12  Avia Świdnik

Sędzia główny:
Skład drużyn: 2 juniorów U20, 2 juniorów U17, 1 juniorka U20, 1 juniorka U17
Bez spadków, o składzie ligi juniorów decydował skład ligi seniorów z tego samego roku
Punktacja do ligi seniorów (DLS): 25% punktów


Składy drużyn

1 Start Katowice 50 66 2 Kolejarz Katowice 40½ 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
Marian Twardoń
Jan Przewoźnik
Zbigniew Szczerek
Andrzej Kryjak
Ewa Bogucka
Zofia Cyganik
Tomasz Langer
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Tomasz Kowacki
Adam Manek
Roman Tomaszewski
Czesław Sajko
Iwona Świecik
Anna Kozicka
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

3 Polonia Warszawa 38½ 66 4 Start Łódź 34½ 66

1
2
.
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
Jerzy Gieruszyński
Roman Rojek
Damazy Sobiecki
Stefan Dejkało
Janusz Cycling
Iwona Jezierska
Grażyna Mirosz
.
.
.
.
.
.
.
8
2
0
7
5
9
10
10
2
11
11
11
11
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Krzysztof Lenczewski
Jacek Oskulski
Robert Andrzejewski
Waldemar Skóra
Irmina Stasiak
Aleksandra Godek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

5 Start Lublin 32 66 6 Łączność Bydgoszcz 32 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Andrzej Kędzierawski
Jerzy Dybowski
Zbigniew Mitura
Jerzy Dobosz
Barbara Majdiuk
Ewa Markowska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Czesław Figiel
Marian Leśniewski
Krzysztof Lewandowski
Adam Kaczmarek
Hanna Jagodzińska
Iwona Michałowska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

7 Lech Poznań 30 66 8 Legion Warszawa 30 66

1
2
.
3
4
.
5
.
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Paweł Stempin
Tadeusz Walendowski
Maciej Przysiecki
Bogusław Biernat
Marek Szumiński
Tomasz Markiewicz
Danuta Maciejewska
Krystyna Lipowiec
Jolanta Kmieć
.
.
.
.
.
.
.
.
.
7

1

½

4
½
10
9
3
9
4
9
9
2
11
1
2
.
3
4
.
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
Bogusław Borysiak
Roman Hass
Zbigniew Biegański
Leszek Plaskota
Wojciech Wąs
Andrzej Banaszuk
Agnieszka Brustman
Grażyna Szymańska
.
.
.
.
.
.
.
.
5


4



9
9
4
10
7
5
10
9

9 Avia Świdnik 28½ 66 10 Maraton Warszawa 28 66

1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Waldemar Zmokły
Marek Hawełko
Tomasz Tomiło
Jacek Majewski
Jolanta Abramowicz
Barbara Tabaczyńska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Marian Smoczyński
Jacek Marks
Maciej Orliński
Ludwik Leki
Jolanta Wójcik-Łokasto
Alicja Gętek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

11 Hetman Wrocław 26½ 66 12 Anilana Łódź 25½ 66

1
2
3
4
5
.
6
.
.
.
.
.
.
.
Cezary Balicki
Janusz Żyła
Dariusz Wiatr
Waldemar Gałecki
Elżbieta Seredyńska
Teresa Patalon
Maria Borkowska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
Mariusz Orlicz
Józef Kubacki
Dariusz Weider
Mariusz Zieliński
Magdalena Mackiewicz
Aleksandra Malinowska
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Najlepsze wyniki na szachownicach

1
2
3
4
5
6

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close