Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2017

48. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2016 | 2017 | 2018
Ekstraliga
Szczyrk, 21 – 30 lipca 2017
Sędzia główny: Łukasz Brożek
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Polonia Votum Wrocław 4 18
2  Laura Chylice 3 4 3 3 4 11
3  Hetman GKS Katowice 3 3 5 10 32
4  Rodło Opole 3 2 4 3 10 27½
5  Polonia Warszawa 2 3 6 9 32
6  Stoczek 45 Białystok 3 1 4 3 3 2 9 25½
7  MKSz Rybnik 2 3 2 3 5 8
8  Śródmieście Wrocław ½ 3 2 ½ 4 4 3 6
9  Stilon Gorzów Wielkopolski (↓) 4 3 2 5
10  Hańcza Suwałki (↓) 2 ½ 3 0 1 3 4
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Śródmieście Wrocław 0 0 2 2 3 5 6 6 6 8
2  Polonia Warszawa 0 2 2 4 5 7 9 9 9 5
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 2 2 2 4 4 5 5 9
4  Stoczek 45 Białystok 1 1 3 5 6 6 6 8 9 6
5  Hańcza Suwałki 0 0 0 1 2 2 4 4 4 10
6  MKSz Rybnik 2 2 4 6 6 6 6 7 8 7
7  Laura Chylice 1 3 3 3 4 6 7 9 11 2
8  Hetman GKS Katowice 0 2 4 4 5 5 6 8 10 3
9  Rodło Opole 2 4 4 5 7 7 8 8 10 4
10  Polonia Votum Wrocław 2 4 6 8 10 12 14 16 18 1
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Polonia Votum Wrocław 37 54 2 Laura Chylice 29 54
1
2
3
4
5
6
m
I++
k
I
k
k
Kamil Nowak
Szymon Gumularz
Maciej Czopor
Michał Fiedorek
Katarzyna Dwilewicz
Magdalena Harazińska
2362
2391
2105
1871
1939
1917

7
7
7

6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
k++
k
I++
k++
I+
Mikołaj Winiarski
Patryk Chylewski
Daniel Sanz Wawer
Jan Golecki
Karolina Olechnicka
Monika Marcińczyk
2295
2275
2027
1953
1913
1671
3
5

5

5
9
9
9
9
9
9
3 Hetman GKS Katowice 32 54 4 Rodło Opole 27½ 54
1
2
3
4
5
6
mm
mf
I
I
m
I++
Viktor Gažík (SVK)
Michał Karpus
Artur Oborski
Michał Pełka
Anna Kubicka
Liwia Jarocka
2462
2291
1947
1640
2152
1789


4

5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k+
mf
k
I
I+
kmf
Michał Wiśniewski
Kosma Pacan-Milej
Oskar Ogłaza
Tomasz Bąchór
Wiktoria Sowa
Martyna Starosta
2180
2332
2197
1898
1760
1614
4
6
6
7
3
9
9
9
9
9
9
5 Polonia Warszawa 32 54 6 Stoczek 45 Białystok 25½ 54
1
2
3
4
.
5
6
k+
k
I
II+
II
k
m
Igor Kowalski
Antoni Szustakowski
Ziemowit Ossoliński
Adam Sieczkowski
Krzysztof Iwaszkiewicz
Joanna Kaczmarska
Maria Malicka
2226
2171
1738
1559
1484
1905
2047
4
6


3
6
7
9
9
9
4
5
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
mf
I
I
mm
I
Jakub Kosakowski
Jakub Szóstko
Iwo Karolczuk
Aleks Bancarewicz
Oliwia Kiołbasa
Kinga Chomicka
2366
2208
1540
1565
2253
1363
5
6
0

7
3
9
9
9
9
9
9
7 MKSz Rybnik 26 54 8 Śródmieście Wrocław 21 54
1
2
3
4
5
6
mf
mf
kmf
I
mf
I+
Kamil Kozioł
Stanisław Żyłka
Marek Pniaczek
Krzysztof Oleksy
Honorata Kucharska
Gabriela Króliczek
2292
2368
1981
1598
2063
1586
4


3

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
kmf
I+
II
II+
II
k
I++
Agnieszka Dmochowska
Franciszek Sernecki
Jan Kosior
Bartosz Mazurek
Łukasz Strugarek
Zofia Frej
Aleksandra Czarniecka
2202
2039
1340
1763
1502
1927
1787
2

½
4
0

9
9
6
8
4
9
9
9 Stilon Gorzów Wielkopolski 23 54 10 Hańcza Suwałki 16 54
1
2
3
4
.
5
6
.
mf
I
I+
I+
I
I++
I
I
Igor Janik
Michał Koziorowicz
Jakub Chyży
Kamil Dzida
Jakub Czechowski
Paulina Raczykowska
Emilia Załucka
Maria Siekańska
2425
1910
1998
1796
1724
1847
1518
1183
6
1


½

0
1
9
8
7
9
3
9
5
4
1
2
.
3
4
5
6
I
I
I++
II
II
k
I
Dawid Moćkun
Michał Wierzbicki
Julia Murawko
Sebastian Sapiński
Paweł Czarniecki
Michalina Rudzińska
Kinga Wołągiewicz
1992
1854
1807
1371
1267
1867
1675
3
½
0
3
0

4
9
6
3
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Viktor Gažík (SVK) Hetman GKS Katowice 9
2 Szymon Gumularz Polonia Votum Wrocław 7 9
3 Daniel Sanz Wawer Laura Chylice 9
4 Kamil Dzida Stilon Gorzów Wielkopolski 9
5 Oliwia Kiołbasa Stoczek 45 Białystok 7 9
6 Maria Malicka Polonia Warszawa 7 9
I liga
Szczyrk, 21 – 30 lipca 2017
Sędzia główny: Łukasz Brożek
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  GCKiP Czarna (↑) 3 5 3 16 42
2  KKSz 1893 Kraków (↑) ½ 4 5 6 5 16 38½
3  Pionier Jastrzębie-Zdrój 3 2 4 3 3 4 13
4  Czternastka Warszawa 1 4 3 3 4 10
5  ŻKSz Żary ½ 2 4 3 4 9
6  Ognisko Rydułtowy 1 0 3 2 2 4 3 4 8
7  Chrobry Gniezno ½ 3 3 3 2 3 6 22
8  Korona Gdańsk (↓) 3 3 1 6 21
9  Hetman Koronny Trzebinia (↓) 3 2 2 2 5 3 23
10  Wisła Kraków (↓) ½ 1 2 ½ 3 3 17
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  GCKiP Czarna 2 4 6 8 9 10 12 14 16 1
2  ŻKSz Żary 0 0 2 2 4 6 6 8 9 5
3  Czternastka Warszawa 1 1 1 3 5 7 9 9 10 4
4  Wisła Kraków 0 1 1 1 1 1 1 3 3 10
5  Hetman Koronny Trzebinia 0 2 2 2 3 3 3 3 3 9
6  Pionier Jastrzębie-Zdrój 2 3 5 6 6 7 9 11 13 3
7  Korona Gdańsk 2 2 2 3 5 5 5 5 6 8
8  Chrobry Gniezno 1 2 4 5 5 5 5 5 6 7
9  KKSz 1893 Kraków 2 4 6 8 10 12 14 16 16 2
10  Ognisko Rydułtowy 0 1 1 2 2 4 6 6 8 6
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 GCKiP Czarna 42 54 2 KKSz 1893 Kraków 38½ 54
1
2
3
4
5
6
k
k
k
I
k
I++
Miłosz Szpar
Antoni Kozak
Mieszko Miś
Bartłomiej Kucharski
Joanna Święch
Martyna Wikar
2256
2061
2137
1644
1847
1898


8

7
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I+
I++
II
k
I++
Krzysztof Łukasiewicz
Sebastian Gołda
Krzysztof Szczurek
Łukasz Święch
Anna Marczuk
Emilia Dyląg
2166
2028
2070
1478
1967
1837



5
6
8
9
9
9
9
9
9
3 Pionier Jastrzębie-Zdrój 29½ 54 4 Czternastka Warszawa 27 54
1
2
.
3
4
.
5
6
kmf
I
II
II
I
II
I++
I++
Paweł Teclaf
Tomasz Gałuszka
Maciej Kołoczek
Jakub Gažík (SVK)
Wiktoria Zniszczoł
Mateusz Dziendziel
Agnieszka Buchta
Zuzanna Adamczyk
2372
1906
1743
1715
1389
1381
1709
1705
7
3
1

3
½

7
9
8
1
8
9
1
9
9
1
2
3
4
5
6
.
I++
I++
k+
I++
I
I+
I+
Jakub Fus
Kacper Jarzębowski
Jonasz Baum
Tymon Czernek
Patrycja Reda
Aleksandra Tarka
Zuzanna Rejniak
2103
1926
2230
2084
1522
1607
1632
2



0
3
9
9
9
9
1
8
9
5 ŻKSz Żary 25½ 54 6 Ognisko Rydułtowy 24½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I+
II
II+
I
II+
Oskar Wołoch
Tomasz Jankowiak
Tomasz Lambrecht
Mateusz Górkiewicz
Maria Karłyk
Oliwia Musin
2226
1890
1389
1764
1644
1120
5




9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k
I
I
I+
I
k
I
Kacper Bilczewski
Mikołaj Polczyk
Martin Rybka
Adam Kopaczewski
Bartosz Panek
Agata Stebel
Hanna Bugaj
2191
1900
1801
2044
1656
1829
1380
3

2

2
5
9
6
3
9
9
9
9
7 Chrobry Gniezno 22 54 8 Korona Gdańsk 21 54
1
2
3
4
5
6
k+
I
II
II
I++
I
Krzysztof Raczyński
Piotr Kamiński
Maksymilian Łepski
Jan Wojdak
Zuzanna Szeląg
Marta Tomczak
2208
1767
1426
1527
1753
1480


2
3

9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k
I+
I+
I
II+
I++
I
Iwo Godzwon
Bartosz Wyczling
Wojciech Putlak
Olaf Bartoszewski-Reiski
Krzysztof Kujawa
Karolina Kindler
Weronika Lewandowska
2205
2038
1966
1622
1596
1701
1284
5
7
½



1
9
8
1
9
9
9
9
9 Hetman Koronny Trzebinia 23 54 10 Wisła Kraków 17 54
1
2
3
4
.
5
6
mf
II
I
I
I
I++
I
Mikołaj Tomczak
Maciej Kasprzyk
Sebastian Półtorak
Hubert Meers
Weronika Zabrzańska
Weronika Łęczek
Milena Ślusarczyk
2395
1547
1710
1696
1440
1867
1439

½
2
3

3
9
6
9
8
4
9
9
1
2
3
4
.
.
5
6
II
II
I
I
II+
II
k
I
Wojciech Urbański
Łukasz Sobelga
Bartosz Warchoł
Andrzej Kulesza
Mateusz Wąsik
Mikołaj Krupiński
Patrycja Waszczuk
Natalia Myśliwiec
1632
1481
1818
1862
1558
1455
1855
1429
0
0
3
4

½
6
1
5
5
9
8
6
3
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Mikołaj Tomczak Hetman Koronny Trzebinia 9
2 Bartosz Wyczling Korona Gdańsk 7 8
3 Krzysztof Szczurek KKSz 1893 Kraków 9
4 Tymon Czernek Czternastka Warszawa 9
5 Joanna Święch GCKiP Czarna 7 9
6 Emilia Dyląg KKSz 1893 Kraków 8 9
II liga
Szczyrk, 21 – 30 lipca 2017 (system szwajcarski, 11 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Michał Wejsig
1 KTS Kalisz (↑) 17 40 17 KKSz 1893 II Kraków 11 29½
2 MAT Myślenice (↑) 17 39½ 18 Ognisko II Rydułtowy 11 29½
3 Miedź Legnica (↑) 17 37½ 19 Piątka Wieluń 10 33½
4 MOS Wieliczka 15 40½ 20 Na Pięterku Poznań 10 32½
5 Laura II Chylice 15 35½ 21 Strzybniczanka Tarnowskie Góry 10 31½
6 Czternastka II Warszawa 14 37 22 Hetman Częstochowa 10 30½
7 MKSz II Rybnik 13 39 23 Gambit Przeworsk 10 29½
8 AZS Politechnika Śląska Gliwice 13 37 24 Orły Pleszew 9 32½
9 SP 321 Warszawa – Bemowo 13 36½ 25 Adamietz Strzelce Opolskie (↓) 9 30
10 Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe 13 36 26 AZS Politechnika Poznańska (↓) 8 30½
11 MDK Gdynia 12 30 27 Hetman Pilzno (↓) 8 30
12 Victoria KOMPLEXBUD Kielce 11 39 28 Giecek Radków (↓) 8 29½
13 Akademia Szachowa Gliwice 11 35 29 Śródmieście II Wrocław (↓) 7 32
14 Zieloni Zielonka 11 35 30 Urania MOSiR Krosno (↓) 7 27½
15 Smecz Konin 11 34½ 31 Zagłębie Dąbrowa Górnicza (↓) 7 25
16 RzKSz Rzeszów 11 32 32 STMGK Strzelce Krajeńskie (↓) 3 18½
Składy drużyn awansujących
KTS Kalisz Maciej Adamczewski (7), Filip Janiszewski (7½), Tymon Ochędzan (5), Oskar Dixa (10½), Aleksandra Kubasik (5½),
Weronika Wawrzyniak (4½)
MAT Myślenice Mateusz Brożyna (5½), Arkadiusz Piwowarczyk (5½), Jakub Suder (9), Dariusz Dziewoński (9), Aniela Mazanowska (2),
Joanna Furtak (8½)
Miedź Legnica Kacper Grela (9½), Anna Karykowska (8½), Piotr Kejna (5½), Jerzy Eigner (5), Maria Elena Lascar (6½),
Weronika Szachniewicz (2½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Kacper Grela
Witold Klepek
Miedź Legnica
Pszczyńskie SSzach
11
2 Bartosz Fiszer
Mateusz Tustanowski
SP 321 Warszawa – Bemowo
AZS Politechnika Śląska Gliwice
9 11
3 Wojciech Golenia
Mateusz Bujalski
MOS Wieliczka
Czternastka II Warszawa
11
4 Oskar Dixa KTS Kalisz 10½ 11
5 Pola Mościcka
Natalia Pluta
Laura II Chylice
Adamietz Strzelce Opolskie
11
6 Magdalena Budkiewicz MOS Wieliczka 11 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close