Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 2015

71. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach

2014 | 2015 | 2016
Ekstraliga
3 zjazdy w 2015: Gliwice (8 – 10 maja), Katowice (4 – 6 września), Wrocław (2 – 4 października)
Sędzia główny: Rafał Siwik, dyrektor turnieju: Anna Przeździecka
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  WASKO HetMaN Katowice 4 3 4 4 17 37½
2  Polonia Votum Wrocław 2 3 4 5 15 35½
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 3 13 31
4  Zagłębie Dąbrowa Górnicza ½ 3 3 12 25½
5  Rotmistrz Grudziądz 3 3 3 4 4 11 29
6  Baszta MOS Żnin 2 2 3 5 7 26½
7  Akademia Szachowa Gliwice 2 4 3 7 24
8  Wisła Kraków 2 3 1 2 4 5 23
9  bezokularow.pl Chrobry Gniezno (↓) 2 3 3 21½
10  Silesia JAS-FBG Racibórz (↓) 1 2 0 16½
Ze startu zrezygnował klub Warsaw Sharks.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  WASKO HetMaN Katowice 2 4 6 8 10 12 14 16 17 1
2  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 1 3 5 7 8 10 12 12 4
3  Baszta MOS Żnin 0 1 1 1 3 3 5 7 7 6
4  Akademia Szachowa Gliwice 0 0 0 0 0 2 3 5 7 7
5  Wisła Kraków 2 2 2 2 2 3 3 3 5 8
6  Silesia JAS-FBG Racibórz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
7  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 4 6 8 9 11 11 11 13 3
8  Polonia Votum Wrocław 2 4 6 8 9 11 13 13 15 2
9  Rotmistrz Grudziądz 1 2 4 6 8 8 8 10 11 5
10  bezokularow.pl Chrobry Gniezno 0 2 2 2 2 2 3 3 3 9
1 runda 2 runda
Hetman Katowice – Chrobry Gniezno
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Rotmistrz Grudziądz
Baszta Żnin – Polonia Wrocław
Akademia Szachowa Gliwice – Stilon Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków – Silesia Racibórz
4½ : 1½
3 : 3
2 : 4
2½ : 3½
4 : 2
Chrobry Gniezno – Silesia Racibórz
Stilon Gorzów Wlkp. – Wisła Kraków
Polonia Wrocław – Akademia Szachowa Gliwice
Rotmistrz Grudziądz – Baszta Żnin
Hetman Katowice – Zagłębie Dąbrowa Górn.
4½ : 1½
4½ : 1½
4½ : 1½
3 : 3
5½ : ½
3 runda 4 runda
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Chrobry Gniezno
Baszta Żnin – Hetman Katowice
Akademia Szachowa Gliwice – Rotmistrz Grudziądz
Wisła Kraków – Polonia Wrocław
Silesia Racibórz – Stilon Gorzów Wlkp.
3½ : 2½
2 : 4
2 : 4
2½ : 3½
1½ : 4½
Chrobry Gniezno – Stilon Gorzów Wlkp.
Polonia Wrocław – Silesia Racibórz
Rotmistrz Grudziądz – Wisła Kraków
Hetman Katowice – Akademia Szachowa Gliwice
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Baszta Żnin
2½ : 3½
5 : 1
3½ : 2½
4½ : 1½
3½ : 2½
5 runda 6 runda
Baszta Żnin – Chrobry Gniezno
Akademia Szachowa Gliwice – Zagłębie Dąbrowa Górn.
Wisła Kraków – Hetman Katowice
Silesia Racibórz – Rotmistrz Grudziądz
Stilon Gorzów Wlkp. – Polonia Wrocław
3½ : 2½
2½ : 3½
2 : 4
1½ : 4½
3 : 3
Chrobry Gniezno – Polonia Wrocław
Rotmistrz Grudziądz – Stilon Gorzów Wlkp.
Hetman Katowice – Silesia Racibórz
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Wisła Kraków
Baszta Żnin – Akademia Szachowa Gliwice
1½ : 4½
2½ : 3½
4½ : 1½
3 : 3
2½ : 3½
7 runda 8 runda
Akademia Szachowa Gliwice – Chrobry Gniezno
Wisła Kraków – Baszta Żnin
Silesia Racibórz – Zagłębie Dąbrowa Górn.
Stilon Gorzów Wlkp. – Hetman Katowice
Polonia Wrocław – Rotmistrz Grudziądz
3 : 3
1 : 5
2½ : 3½
2½ : 3½
4½ : 1½
Chrobry Gniezno – Rotmistrz Grudziądz
Hetman Katowice – Polonia Wrocław
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Stilon Gorzów Wlkp.
Baszta Żnin – Silesia Racibórz
Akademia Szachowa Gliwice – Wisła Kraków
2 : 4
4 : 2
3½ : 2½
3½ : 2½
4 : 2
9 runda
Wisła Kraków – Chrobry Gniezno
Silesia Racibórz – Akademia Szachowa Gliwice
Stilon Gorzów Wlkp. – Baszta Żnin
Polonia Wrocław – Zagłębie Dąbrowa Górn.
Rotmistrz Grudziądz – Hetman Katowice
4½ : 1½
2½ : 3½
3½ : 2½
4½ : 1½
3 : 3
Składy drużyn
1 WASKO HetMaN Katowice 37½ 54 2 Polonia Votum Wrocław 35½ 54
1
2
3
4
5
.
.
6
am
am
am
am
am
am
am
am
Radosław Wojtaszek
David Navara (CZE)
Ołeksandr Areszczenko (UKR)
Grzegorz Gajewski
Bartosz Soćko
Kamil Mitoń
Krzysztof Bulski
Monika Soćko
2734
2734
2672
2654
2599
2610
2533
2443






3
6
6
3
9
8
8
5
9
1
2
3
4
5
6
am
am
am
am
mm
am
Dariusz Świercz
Mateusz Bartel
Dimitrios Mastrovasilis (GRE)
Wojciech Moranda
Daniel Sadzikowski
Jolanta Zawadzka
2620
2622
2608
2594
2504
2448


5


9
9
9
9
9
9
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 54 4 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 25½ 54
1
2
3
4
5
.
6
.
am
am
am
am
mm
m
am
mf
Jurij Kryworuczko (UKR)
Kamil Dragun
Michał Krasenkow
Kacper Piorun
Marcel Kanarek
Kamil Klim
Beata Zawadzka
Klaudia Wiśniowska
2710
2568
2620
2609
2520
2331
2320
2179

4
5
7


2
6
9
9
9
9
3
3
6
1
2
3
4
5
.
.
6
k
am
am
mm
mm
am
mm
am
Michał Mazurkiewicz
Zbigniew Pakleza
Artur Jakubiec
Jakub Czakon
Paweł Weichhold
Radosław Jedynak
Dariusz Szoen
Edyta Jakubiec
2217
2517
2522
2487
2417
2427
2419
2190
0

4


½

4
3
9
9
9
9
2
4
9
5 Rotmistrz Grudziądz 29 54 6 Baszta MOS Żnin 26½ 54
1
2
3
4
5
.
6
am
am
am
am
mm
mm
mm
Igor Kowalenko (LAT)
Aleksander Miśta
Marcin Dziuba
Paweł Czarnota
Krystian Kuźmicz
Radosław Gajek
Dorota Kika
2700
2580
2562
2528
2471
2426
2188
6
3


5

9
9
6
9
9
3
9
1
2
3
4
5
.
6
am
am
am
am
am
am
am
Bartłomiej Heberla
Rafał Antoniewski
Piotr Bobras
Paweł Jaracz
Mirosław Grabarczyk
Andrij Maksimenko (UKR)
Barbara Jaracz
2528
2522
2522
2496
2444
2474
2224
4

3
5

5
9
8
9
9
3
7
9
7 Akademia Szachowa Gliwice 24 54 8 Wisła Kraków 23 54
1
2
3
4
5
.
6
.
am
am
am
am
mm
mf
mm
mf
Robert Kempiński
Tomasz Markowski
Michał Olszewski
Jacek Tomczak
Tomasz Warakomski
Wojciech Przybylski
Marlena Chlost
Anna Warakomska
2630
2583
2548
2586
2474
2354
2160
2292

4
4
2
4
1

2
9
9
9
6
9
3
6
3
1
2
3
4
5
.
6
mm
mm
mm
m
k++
k
kmf
Maciej Klekowski
Michał Matuszewski
Dariusz Mikrut
Maciej Brzeski
Radosław Barski
Jerzy Kyć
Maria Leks
2486
2472
2361
2337
2309
2118
2135




5
½
9
9
9
6
9
3
9
9 bezokularow.pl Chrobry Gniezno 21½ 54 10 Silesia JAS-FBG Racibórz 16½ 54
1
2
3
4
5
.
.
.
6
am
mf
mm
mm
mf
mm
k+
k+
am
Zbyněk Hráček (CZE)
Łukasz Bardeli
Vaidas Sakalauskas (LTU)
Rafał Lubczyński
Grzegorz Nasuta
Krzysztof Chojnacki
Jan Musiałkiewicz
Paweł Musiałkiewicz
Joanna Worek
2613
2188
2383
2435
2404
2376
2276
2289
2318

0
1
3
3
3


6
3
3
3
9
6
7
7
7
9
1
2
3
4
5
.
.
.
6
.
am
mm
mm
mf
mm
mf
k
m
mm
mm
Krzysztof Jakubowski
Marek Stryjecki
Marcin Krzyżanowski
Michał Obruśnik
Mirosław Jaworski
Zbigniew Wieczorek
Kacper Polok
Jacek Orzechowski
Jelena Czeredniczenko (UKR)
Renata Gazik
2554
2427
2428
2286
2286
2305
2223
2209
2152
2052

3

1
0
0
2
0

0
9
9
9
5
2
1
7
3
6
3
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Igor Kowalenko Rotmistrz Grudziądz 6 9
2 David Navara WASKO HetMaN Katowice 6
3 Grzegorz Gajewski WASKO HetMaN Katowice 9
4 Kacper Piorun Stilon Gorzów Wielkopolski 7 9
5 Daniel Sadzikowski Polonia Votum Wrocław 9
6 Monika Soćko
Jolanta Zawadzka
WASKO HetMaN Katowice
Polonia Votum Wrocław
9
I liga
Jastrzębia Góra, 5 – 13 września 2015
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, dyrektor turnieju: Piotr Klukiewicz
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Baumatech Wisznia Mała (↑) 2 5 4 3 15 32½
2  Akademia Szachowa II Gliwice 3 4 3 4 5 5 14 32½
3  Miedź Legnica (↑) 4 3 4 4 3 3 2 5 11 30½
4  SSz Gminy Pawłowice 1 3 3 3 3 4 10 25½
5  Wrzos Międzyborów 2 2 3 4 9 26½
6  Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 2 2 3 4 3 8 27
7  Hetman Częstochowa 3 3 3 3 3 3 3 3 8 26½
8  Zagłębie II Dąbrowa Górnicza (↓) 2 3 3 2 2 3 4 7 26
9  Nadnarwianka Pułtusk (↓) 1 4 2 3 2 4 7 24½
10  MLKSz Myślenice (↓) 1 1 3 2 1 18½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  SSz Gminy Pawłowice 1 2 3 5 5 6 8 8 10 4
2  Hetman Częstochowa 1 2 3 4 5 6 7 7 8 7
3  Miedź Legnica 2 4 5 6 7 9 11 11 11 3
4  MLKSz Myślenice 0 0 0 0 1 1 1 1 1 10
5  Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 0 1 1 1 3 4 4 6 8 6
6  Akademia Szachowa II Gliwice 2 4 6 6 8 9 10 12 14 2
7  Nadnarwianka Pułtusk 2 3 3 3 3 3 3 5 7 9
8  Baumatech Wisznia Mała 0 2 4 6 8 10 12 14 15 1
9  Wrzos Międzyborów 1 1 3 5 5 7 7 9 9 5
10  Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1 1 2 4 5 5 7 7 7 8
1 runda 2 runda
SSz Gminy Pawłowice – Zagłębie II Dąbrowa Górn.
Hetman Częstochowa – Wrzos Międzyborów
Miedź Legnica – Baumatech Wisznia Mała
MLKSz Myślenice – Nadnarwianka Pułtusk
Drakon Lublin – Akademia Szachowa II Gliwice
3 : 3
3 : 3
4 : 2
2 : 4
2 : 4
Zagłębie II Dąbrowa Górn. – Akademia Szachowa II Gliwice
Nadnarwianka Pułtusk – Drakon Lublin
Baumatech Wisznia Mała – MLKSz Myślenice
Wrzos Międzyborów – Miedź Legnica
SSz Gminy Pawłowice – Hetman Częstochowa
2 : 4
3 : 3
3½ : 2½
2 : 4
3 : 3
3 runda 4 runda
Hetman Częstochowa – Zagłębie II Dąbrowa Górn.
Miedź Legnica – SSz Gminy Pawłowice
MLKSz Myślenice – Wrzos Międzyborów
Drakon Lublin – Baumatech Wisznia Mała
Akademia Szachowa II Gliwice – Nadnarwianka Pułtusk
3 : 3
3 : 3
2½ : 3½
2½ : 3½
5 : 1
Zagłębie II Dąbrowa Górn. – Nadnarwianka Pułtusk
Baumatech Wisznia Mała – Akademia Szachowa II Gliwice
Wrzos Międzyborów – Drakon Lublin
SSz Gminy Pawłowice – MLKSz Myślenice
Hetman Częstochowa – Miedź Legnica
4 : 2
4½ : 1½
3½ : 2½
3½ : 2½
3 : 3
5 runda 6 runda
Miedź Legnica – Zagłębie II Dąbrowa Górn.
MLKSz Myślenice – Hetman Częstochowa
Drakon Lublin – SSz Gminy Pawłowice
Akademia Szachowa II Gliwice – Wrzos Międzyborów
Nadnarwianka Pułtusk – Baumatech Wisznia Mała
3 : 3
3 : 3
4½ : 1½
3½ : 2½
2½ : 3½
Zagłębie II Dąbrowa Górn. – Baumatech Wisznia Mała
Wrzos Międzyborów – Nadnarwianka Pułtusk
SSz Gminy Pawłowice – Akademia Szachowa II Gliwice
Hetman Częstochowa – Drakon Lublin
Miedź Legnica – MLKSz Myślenice
2½ : 3½
3½ : 2½
3 : 3
3 : 3
5 : 1
7 runda 8 runda
MLKSz Myślenice – Zagłębie II Dąbrowa Górn.
Drakon Lublin – Miedź Legnica
Akademia Szachowa II Gliwice – Hetman Częstochowa
Nadnarwianka Pułtusk – SSz Gminy Pawłowice
Baumatech Wisznia Mała – Wrzos Międzyborów
1½ : 4½
2 : 4
3 : 3
2 : 4
4 : 2
Zagłębie II Dąbrowa Górn. – Wrzos Międzyborów
SSz Gminy Pawłowice – Baumatech Wisznia Mała
Hetman Częstochowa – Nadnarwianka Pułtusk
Miedź Legnica – Akademia Szachowa II Gliwice
MLKSz Myślenice – Drakon Lublin
2 : 4
1 : 5
2½ : 3½
2½ : 3½
2½ : 3½
9 runda
Drakon Lublin – Zagłębie II Dąbrowa Górn.
Akademia Szachowa II Gliwice – MLKSz Myślenice
Nadnarwianka Pułtusk – Miedź Legnica
Baumatech Wisznia Mała – Hetman Częstochowa
Wrzos Międzyborów – SSz Gminy Pawłowice
4 : 2
5 : 1
4 : 2
3 : 3
2½ : 3½
Składy drużyn
1 Baumatech Wisznia Mała 32½ 54 2 Akademia Szachowa II Gliwice 32½ 54
1
2
3
4
5
6
.
mf
mm
mm
mf
mf
mf
k+
Arkadiusz Skawiński
Michał Luch
Łukasz Butkiewicz
Kamil Plichta
Mateusz Bronowicki
Ewa Przeździecka
Aleksandra Zmarzły
2340
2436
2441
2342
2277
2173
1973

7
6
5


1
8
9
9
9
9
6
4
1
2
3
4
5
.
6
mm
mm
mf
mm
am
k
mm
Tomasz Warakomski
Marcin Szeląg
Wojciech Przybylski
Klaudiusz Urban
Włodzimierz Schmidt
Filip Diczew
Anna Warakomska
2466
2449
2364
2419
2305
2139
2267
2


6
4

7
3
9
6
9
9
9
9
3 Miedź Legnica 30½ 54 4 SSz Gminy Pawłowice 25½ 54
1
2
3
4
5
.
6
mm
mm
mm
k+
m
k
k++
Pavel Simacek (CZE)
Marcin Sieciechowicz
Stanisław Zawadzki
Piotr Sabuk
Jędrzej Długosz
Krzysztof Kanicki
Katarzyna Poznańska
2448
2457
2439
2333
2363
2172
2106
6

2
7
3

9
9
4
9
5
9
9
1
2
3
4
5
.
6
m
k
mf
k+
I++
I++
mf
Marcin Kolago
Eneasz Wiewióra
Piotr Mulet
Janusz Raszka
Robert Sapeta
Jan Milanowski
Martina Mareckova (CZE)
2328
2253
2234
2119
2082
1882
2137



2

0
9
9
9
8
9
1
9
5 Wrzos Międzyborów 26½ 54 6 Drakon Lublin 27 54
1
2
3
4
5
6
.
.
am
m
mm
m
k++
am
mm
k
Łukasz Cyborowski
Maciej Nurkiewicz
Marcin Szymański
Grzegorz Protaziuk
Radosław Śliwerski
Marta Bartel
Magdalena Gużkowska-Nurkiewicz
Dorota Rzepecka
2530
2373
2398
2349
2135
2330
2140
1808
5


5


0
½
9
9
6
9
8
9
1
3
1
2
3
4
5
.
6
m
m
mf
mf
k
k
am
Michał Praszak
Paweł Stoma
Rafał Łobejko
Michał Mirosław
Piotr Polkowski
Paweł Panas
Katarzyna Toma
2140
2346
2341
2283
2130
2100
2259
½

3
6
½

8
9
9
8
9
4
6
9
7 Hetman Częstochowa 26½ 54 8 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 26 54
1
2
3
4
5
6
mm
m
mf
k++
mm
mm
Cyril Ponizil (CZE)
Piotr Piesik
Jacek Flis
Mateusz Paszewski
Roman Tomaszewski
Aleksandra Lach
2462
2278
2262
2293
2315
2163

4

3

4
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
.
.
.
.
6
am
am
mm
mf
mm
mm
mm
k
k
mf
Zbigniew Pakleza
Artur Jakubiec
Paweł Weichhold
Viktor Gažík (SVK)
Krzysztof Pańczyk
Mirosław Sarwiński
Igor Gažík (SVK)
Krzysztof Gmaj
Bogdan Morkisz
Veronika Gažíková (SVK)
2520
2523
2415
2431
2361
2301
2318
2183
2048
2231

2
1


2
1
4

3
3
3
3
9
7
5
2
7
6
9
9 Nadnarwianka Pułtusk 24½ 54 10 MLKSz Myślenice 18½ 54
1
2
3
4
5
.
6
.
mf
mm
m
mf
k
mf
mm
mf
Łukasz Jarmuła
Paweł Szkapienko (RUS)
Piotr Mickiewicz
Michał Bartel
Adam Czajkowski
Dionizy Barwiński
Anna Gasik
Elżbieta Sosnowska
2350
2426
2367
2327
2095
2065
2184
1862


5
6
3
0
4
½
9
9
9
9
7
2
7
2
1
2
3
4
5
6
mf
mf
k
k
k
I
k+
Jacek Szwed
Katarzyna Adamowicz
Piotr Lach
Marcin Wątorek
Damian Kudas
Fabian Stanach
Malvina Chrząszcz
2330
2167
2128
2130
2120
2058
2039
5
0
2

3½ 3½
3
8
6
8
8
8
8
8
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Pavel Simacek Miedź Legnica 6 9
2 Michał Luch Baumatech Wisznia Mała 7 9
3 Piotr Sabuk Miedź Legnica 7 9
4 Michał Mirosław
Michał Bartel
Drakon Lublin
Wrzos Międzyborów
6 9
5 Mateusz Bronowicki
Filip Diczew
Krzysztof Kanicki
Roman Tomaszewski
Baumatech Wisznia Mała
Akademia Szachowa II Gliwice
Miedź Legnica
Hetman Częstochowa
9
6 Katarzyna Toma Drakon Lublin 8 9
II liga
Jastrzębia Góra, 5 – 13 września 2015 (system szwajcarski, 9 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski
1 WKS Kopernik (↑) 18 37½ 20 Hetman Pilzno 9 27
2 OTSz Ostrów Wielkopolski (↑) 14 31½ 21 Laura Chylice 8 28½
3 Baszta MOS II Żnin (↑) 13 30 22 Stoczek 45 Białystok 8 28
4 Victoria Chróścice 12 31½ 23 Hetman Bydgoszcz 8 27½
5 AZS Politechnika Śląska Gliwice 12 31½ 24 Sandecja Nowy Sącz 8 26
6 YMCA Warszawa 12 29½ 25 Smecz Konin (↓) 8 25
7 Wieża Pęgów 11 31½ 26 Skoczek Siedlce (↓) 8 23
8 Gryf Dębica 11 29 27 Zawisza Kolbudy (↓) 7 25½
9 Gostmat 83 Gostynin 11 28½ 28 Zarzewie Prudnik (↓) 7 25
10 Rotmistrz II Grudziądz 11 28 29 Ostródzianka Ostróda (↓) 7 24½
11 Okucia Budowlane Łódź 11 28 30 Lipno Stęszew (↓) 7 24½
12 Parnas Stara Wieś 11 27 31 MTSz Mińsk Mazowiecki (↓) 7 24½
13 Fabryczna Polonia Wrocław 10 31½ 32 Victoria Komplexbud (↓) 6 23½
14 AZS Politechnika Wrocław 10 29 33 AKS Mikołów (↓) 6 19
15 Skoczek Czerwionka-Leszczyny 10 28½ 34 MCKiS Jaworzno (↓) 5 25
16 Zieloni Zielonka 10 27½ 35 Rzeszowski Klub Szachowy (↓) 5 21½
17 Hetman Konin 9 29 36 Gambit Świecie (↓) 4 21
18 UKS 21 Podlesie 9 28 37 Skoczek Trojański Warszawa (↓) 1 15
19 KREVOX MKSz Rybnik 9 28
Składy drużyn awansujących
WKS Kopernik Jacek Stopa (1½/3), Toms Kantans (LAT) (6½), Mateusz Kołosowski (5/7), Filip Cukrowski (5/8), Piotr Goluch (5½/8), Mateusz Dubiński (3½/6), Łukasz Szczepaniak (2/3), Paweł Babijczuk (0/), Klaudia Kulon (8½)
OTSz Ostrów Wlkp. Dawid Janaszak (6½), Jakub Maciejczak (5½), Paweł Dudziński (4), Filip Michalski (4), Patryk Ziąbek (5½),
Milena Magnucka (6)
Baszta II Żnin Marcin Krysztofiak (4½), Andrij Maksimenko (UKR) (3/3), Mirosław Grabarczyk (6½), Rafał Borgula (4½),
Zbigniew Robak (6), Piotr Konieczyński (2/6), Joanna Weglarz (3½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Witalij Siwuk
Radosław Gajek
Wieża Pęgów
Rotmistrz II Grudziądz
7 9
2 Patryk Chylewski Laura Chylice 9
3 Michał Bugalski Zawisza Kolbudy 8
4 Kamil Nowak Fabryczna Polonia Wrocław 9
5 Robert Krasiewicz Zieloni Zielonka 9
6 Klaudia Kulon WKS Kopernik 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close