Memoriał Akiby Rubinsteina 2007

43. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 17 – 26 sierpnia 2007
2006 | 2007 | 2008
am = 5½
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Bartosz Soćko 2660 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½
2 am Jurij Kuzubow UKR 2568 0 0 1 ½ 1 ½ ½ 1 1
3 am Tomasz Markowski 2573 ½ 1 0 0 ½ 1 ½ ½ 1 5
4 am Mateusz Bartel 2609 0 0 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 5
5 mm Zawen Andriasjan ARM 2540 ½ ½ 1 ½ 0 ½ ½ ½ ½
6 am Viktor Láznička CZE 2594 ½ 0 ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½
7 am Grzegorz Gajewski 2556 ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1
8 am Suat Atalik TUR 2564 ½ ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 4
9 mm Rainer Buhmann GER 2583 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 4
10 am Paweł Czarnota 2575 ½ 0 0 0 ½ ½ 0 ½ ½

Sędzia główny: Andrzej Filipowicz
Sędzia asystent: Piotr Janik
Dyrektorzy turnieju: Marek Mazurkiewicz i Ryszard Więckowski

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 32 zawodników, wyniki
1 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2522
2 mm Wojciech Moranda 2492 8
3 mm Wadym Szyszkin UKR 2543
4 am Monika Soćko 2479
5 mf Krzysztof Bulski 2396
6 k Łukasz Butkiewicz 2269 6
7 k+ Kamil Stachowiak 2301
8 k+ Michał Mirosław 2255
9 m Kacper Piorun 2359
10 mf Rafał Lubczyński 2368
11 mf Jacek Tomczak 2448
12 m Maciej Brzeski 2356
13 k Paweł Panas 2226
14 Lech Sopur 2389 5
15 Michał Bugalski 2267 5
16 Dariusz Fistek 2167 5
17 Zbigniew Wieczorek 2301 5
18 Roman Mucha 2088 5
19 Aleksander Dobrowolski 2338
20 Bartosz Koćwin 2204
21 mf Mirosław Maciejewski 2303
22 Bartosz Siembab 2210
23 Józef Litwin 2198
24 Paweł Szumilas 2127
25 mm Marta Przeździecka 2315 4
26 Jan Zysko 2107 4
27 mf Marlena Chlost 2120 4
28 mm Dorota Czarnota 2243
29 Andrzej Bętkowski 2224 3
30 Krzysztof Krupa 2116 3
31 Władysław Kuciel 2162
32 Damian Wcisło 2099
Turniej open B
system szwajcarski, 10 rund, 95 zawodników
1 I+ Zbigniew Gałyga 2085
2 I++ Paweł Jaroch 2136 8
3 I Tomasz Żądło 1938 8
4 I Piotr Lach 2018
5 I++ Janusz Sroka 2161 7
6 k Henryk Banasik 2114 7

Turniej open C
system szwajcarski, 9 rund, 70 zawodników
1 II Sebastian Kobus 1706 8
2 I Andrzej Karpiński 1897 7
3 II+ Rafał Ratajczyk 1654
4 II+ Bartłomiej Karpiński 1808
5 II Mateusz Błaszkiewicz 1801
6 I Maciej Śrutwa 1849

Turniej open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 29 zawodników
1 II+ Maciej Kropidłowski 1686
2 I Aleksandra Zahorska 1800
3 II Robert Adamczyk 1800
4 II Sebastian Karski 1800 6
5 II Aleksander Kumala 1800
6 II Magda Szybka 1600

Turniej open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 37 zawodników
1 II Mateusz Szymanowski 1800
2 III Paweł Witowski 1600
3 III Karol Czoch 1600
4 III Piotr Klimek 1600 6
5 III Stanisław Koza 1600 6
6 III Anna Zahorska 1400 6

Sędzia główny openów A, B, C, D i E: Adam Curyło

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close